Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jutro się z nim zobaczę...

Polecane posty

Gość gość

Podoba mi się... "kolega" :D Czuję się jak licealistka, ekscytuję się na to spotkanie :D Nie jest to randka, wyjazd można powiedzieć hobbistyczno-zawodowy, ale i tak chciałabym spędzać czas z nim. Drogie damy, co radzicie? Jakoś się stroić, coś mu sugerować? Ja się nie potrafię opanować, tak mnie emocje ponoszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tow. burek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za okazja że tak się cieszysz jak to nawet nie jest randka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczescie
Ja jestem słaba w te klocki ale na twoim miejscu bym się pewnie ubrała ładnie, odpowiednio do tego enigmatycznego wydarzenia. No i na pewno moja duma by mi nie pozwoliła na cuda, ale bym starała się mu pokazać że chce z nim spędzić ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłe uczucie takie oczekiwanie ... czegoś/na coś... 🌻 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jestes szmacislawie burkowski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:58 o co ci chodzi? Daj sobie na wstrzymanie, nie właź na tematy, jeśli nie masz nic do powiedzenia. 57 dziękuję, choć trochę mnie martwi moje nastawienie :) Nie mam piętnastu lat, żeby tak się cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa znam to :) :) :) sama nie jestem nastolatką a cieszę się na każde spotkanie z facetem, który mi się podoba :) Mam nadzieję że u ciebie i u mnie coś wyjdzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:02 dziękuję. No właśnie, czekanie i myślenie, później radość jak coś się wydarzy... no jak dzieci :D Muszę być ubrana w oficjalny mundur, że się tak wyrażę, więc strojem nie będę zachwycać... choć i tak mam zamiar ubrać jakieś buty na podwyższeniu, biżuterię gdzieś poukrywać i zrobić stonowany, gustowny makijaż. Myślicie, że to będzie ok? Tak skromnie i bez przesady ale jednak coś będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczescie
Według mnie będzie dobrze jeśli to pasuje do sytuacji i wydarzenia. Uczesz się ładnie do tego, jak masz długie włosy to może rozpuszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieszczescie Niestety mam włosy trochę za ramiona, właśnie zapuszczam. I muszę je jakoś spleść w coś, tego wymaga sytuacja. Ale jak po głównym wydarzeniu np odepnę jeden guzik w koszuli to chyba będzie wyglądało całkiem gustownie z niskim koczkiem. Ubieram się tak: czarne spodnie, długość tak trochę nad kostkę, czarne czółenka na koturnie, niewysokie ale podwyższone, biała koszulka z guzikami do połowy, podwinę rękawy do łokci. Jakieś perełkowe kolczyki może się uda wydobyć ze szkatułki no i do kompletu podobny wisiorek. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:05, ubrać to można choinkę, analfabetko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczescie
Ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:21 zapomniałam, że tu same wielkie umysły się udzielają, na dodatek tak bardzo kulturalne :* nieszczescie Dziękuję, nic więcej nie wykombinuję bo wstrzymuje mnie dress code

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź ubrać buty! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:29 Dzięki za radę, już lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj się, tutaj zawsze są jacyś zidiociali debile, którzy się czepiają. To już nie ta sama kafe, co kilka ładnych lat temu. Zgodnie z wymogami i elegancko - tak wg mnie będziesz wyglądać. Ja bym też nie przesadzała z makijażem, raczej bym w ogóle z niczym nie przesadzała. Najważniejsze jest, jak się będziesz czuła. Jeśli będziesz się czuła atrakcyjnie, tak cię będą odbierać. Co do zachowania, może pomyśl wcześniej o czym możecie porozmawiać, nie szykuj się na to ale pomyśl. Jakieś tematy do poruszenia zawsze warto mieć w zanadrzu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes cichodajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:43 ale ja wiem doskonale jak działa to forum, bo dobrze je znam :) Dziękuję, wcale się tym nie przejmuję. Olewam :) święta prawda z tym samopoczuciem. Mam nadzieję, że będzie równie dobre jak dzisiaj. Dziękuję za porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczescie
Pomyśleć, że tu niby przesiadują dorośli ludzie... Mam nadzieję że będziesz dawać znać co i jak. Chciałabym wiedzieć jak ci poszło, bo mnie w takich sprawach idzie fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie czyszczenie kichy?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, dziś to mam doła, ale czytając ten temat to aż się roześmiałam. Autorka w skowronkach (i dobrze) jakiś gość ją torpeduje (no nie dobrze, ale widocznie już tak ma) no i temat się przeplata. Ale i tak jest na poziomie, bo wulgaryzmy nie padają. p.s. Autorko taki stan " nastki" jest fajny, szkoda tylko że to ulotne chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takie piękne, czekać na coś takiego... myśleć i się szykować... rzeczywiście jak za dzieciaka... zazdroszczę... trzymam kciuki za ciebie autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedlugo bede wynajmowac pokoj 1 :) zarejestr. sie na zbiorniku i bede zapraszac panow we wtorki i czwartki na seksik :) odbije sobie te 4 lata w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załozyłam grube elastyczne pończochy przeciwżylakowe i spodnie sztruksy. Co o tym myslicie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze mnie rozbawiles psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D jeśli to sztruksy "a'la" dzwony i z łatami na kolanach to super pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście tu tyle hołoty, że aż głowa boli a autorka szczęśliwa jak dziecko :) Super, tak trzymaj! Nie ma się czego wstydzić, każdy by chciał być w takim stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Załozyłam grube elastyczne pończochy przeciwżylakowe i spodnie sztruksy. Co o tym myslicie?oczko.gif " :D - dla mnie bomba podszywaczu :) - autorko topiku - jeszcze raz powodzenia ( to ja gość z 9.57) - i może napiszesz jak się udało spotkanie https://www.youtube.com/watch?v=JYD4tTfXb-Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej a gdzie i kiedy ten wyjazd? Popatrzymy sobie jak to wygląda z boku, te sztruksy i perełki w uszach ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×