Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Robson22

Lewe prawo jazdy

Polecane posty

sluchajcie pracuje w irlandii jako kierowca mam miedzynarodowe prawo jazdy(kupione ale nie jestem do konca pewien czy nie legalne-podobno jestem w komputerach w usa)wiem ze nie zyczliwe mi osoby chca mi zrobic kolo d.upy. Moje pytanie jest takie; czy jest to do sprawdzenia(legalnosc prawka) przez tutejsza gardeprosze o pomoc osoby ze znajomoscia tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu kumplowi sprawdzili
i tez mial lewe.. niestety dzisiaj siedzi w pace od pol roku juz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem polacy robia tu rozne przekrety i jak narazie wychodzi im to na sucho podobno gardzie nie chce sie bawic w jakis takie donoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i poznał smak męskiej milości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu kumplowi sprawdzili
moj kumpel tez sobie to tak tlumaczyl, ze nie bedzie im sie chcialo bawic w takie duperele a jednak przydupili go w anglii i tyle :/ zal mi chlopaka, dopiero 20 lat ma, a juz tak nasrane w papierach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu kumplowi sprawdzili
o ile dobrze pamietam to zwyczajnie podczas kontroli drogowka sie doczepila do prawka, bo cos tam im sie nie podobalo i potem jakos sie skontaktowali z polska policja po to zeby sprawdzic czy faktycznie to prawko jest legalne no i klops :o nie zycze tego nikomu. na waszym miejscu zmienilabym chyba prace, bo nie warto tak ryzykowac i jeszcze miec potem narobione w papierach. ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu kumplowi sprawdzili
prawko mial miedzynarodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mialem nie jedna kontrole i zawsze bylo ok ale teraz jest taki jeden ktory koniecznie chce mnie udupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu kumplowi sprawdzili
to uwazaj bo nigdy nic nie wiadomo. a co mu zrobiles, ze taki "zyczliwy" chce byc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten jeden
To jak sie dowiedzial o lewiznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys po prostu bylismy znajomymi i on tez chcial sobie kupic prawko to mu powiedzialem ze jest taka mozliwosc(wiem moglem trzymac gebe na klodke) ja mu nic nie zrobilem zeby na mnie donosil ale on wlasnie z tego slynie ze lubi bluzgac calkiem bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu kumplowi sprawdzili
slyszalam, ze wspolpracuja, ale nie jestem pewna czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu kumplowi sprawdzili
no to nieciekawie :o ale skoro mowisz, ze miewales juz kontrole i nic nie bylo to moze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem z pewnych zrodel ze jesli chodzi o kontakty z pl to przeplyw info jest kiepski no chyba ze dojdzie do jakiegos przestepstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wyglada orginalne prawko miedzynarodowe ale to cholera tez na orginalne wyglada albo niezla podroba albo orginal-kurcze szkoda ze nie ma tego jak sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze myslisz ze ja nie mam rodziny na utrzymaniu? moze tak byc ze to wszystko pogloski jesli chodzi o tego kumpla ale z tego co wiem to po nim mozna sie wszystkiego spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjkhhs
kurde usuncie spacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby Cie frajerze, który nie potrafi sam zrobić legalnie prawaj azdy złapali i udupili. Byś posiedział w pierdlu, może byś zrozumiał czemu się nie kupuje prawa jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiowy
jaka cena takiego prawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×