Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Robson22

Lewe prawo jazdy

Polecane posty

I powinien cię ktoś zapodać na psy. Kurwa nie chce się prawa jazdy zrobić a kierowcą zawodowym chce się być. Chciałbyś kretynie żeby cię operował chirurg co se kupił dyplom i nie skończył szkoły chirurgicznej? Ordnung must sein! Skąd się biorą takie debile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiowy
napisz mi jaka cena bo jestem zainteresowany i to bardzo pilnie albo zostaw numer gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawyyyy
kurde ja zdawalem juz 5 razy i zastanawialem sie czy nie kupic ale nie wiem gdzie mozna jakies info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw naucz się jeździć to na pewno zdasz prawo jazdy i nie będziesz musiał kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek76
a co Ci do tego niech sobie kupi te prawko boże każdy robi wałki jak mozna takie czasy a pozatym to prosze o info czy ktos zalatwil to prawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ordnung must sein!!! Wałek to se dupsko powkładaj to może zmądrzejesz, taki od ciasta wałek. I nie pierdol że takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jap
miałem okazje we Włoszech zrobić lewe prawo jazdy nie skorzystałem i nie radzę korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co TY koles
tu zapewne chodzi o prawko w polsce swojego czasu musiałem takowe zrobic czyli nie do konca legalnie inaczej prace z przed nosa by mi sprzatnał ktos inny jezdze 2 lata na tym prawku zero mandatow pewnie to zly przyklad dla mlodych ale coz zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce takie
mozesz podac namiary tam gdzie zalatwiales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale
juz kiedys na jakims forum czytalem za osoba o powyzej podanym adresie leweprawko@o2.pl zalatwia prawko moze komus to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lybka
kupie prawko kat b tymczasowo go potrzebuje:) prosze o kontakt na maila Karlis5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal0779
Witam czy jest ktos w stanie zalatwic prawo jazdy kat A dzieki i pozdrawiam GG10004469

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furi
jjjaaaa posłuchaj znam egzaminatora który oblewa ludzi bo np ma zły humor lub nie podoba mu się ta osoba ;] i mówił mi że dużo osób tak robi bo opowiadali jak pili, więc zamknij głąbie ryj jak nie wiesz co się dzieje na tym świecie, pajac się znalazł co myśli że namęczył się i zdał legalnie a że inni maja jakieś problemy, nie mają czasu itp, a potrzebują... i będzie ich za to obrażał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość434
pewnie - kup sobie prawko, świadectwo maturalne, dyplom, bo "NIE MASZ CZASU". Jak się jest leniem, to trzeba ponosić konsekwencje. Jak zabraknie Ci kasy na ciuchy, to też pójdziesz ukraść, bo "nie stać Cię"? A później tacy co mają lewe prawka wyjeżdżają na drogi i są potencjalnymi mordercami. Najłtawiej tłumaczyć się, "bo jest niesprawiedliwie" - cóż... jakoś większość sobie jakoś z tym radzi :> Obyście trafiali też na takich fachowców z lewymi dyplomami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsdgsdgsdg
jedzcie do Turcji tam sie zdaje po 1,5 minuty:D i legalnie ma sie prawko hehe:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informacje
Informacje o prawo jazdy kat. A B C D E pod numerem telefonu 997, załatwiamy szybko i bezproblemowo, bez wychodzenia z domu, przyjezdzamy po Ciebie taksówką DARMOWĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam taką osobę, która kupiła sobie prawko już jakieś dobre kilka lat temu, ale przez te kilka lat nie miała kontroli u drogówki aż do czasu, zabrali mu te prawko i musiał zrobić kurs i zdać egzamin, z tego co wiem to już 5razy zdaje i zdać nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazach
te robson 22 z ciebie to kur.a niezla ciota mosi byc - czekaj jak to pierdla trafisz to cie waflu zcwela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjjkal_glina z drogowki
1.legalnosc prawka sprawdza sie po numerach_ e/w na podstawie imienia i nazwiska w bazie danych - czy dana osoba faktycznie posiada prawko. dot.krajow schengen 2.polskie prawko na terenie eu jest prawkiem miedzynarodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjjkal_glina z drogowki
tak na marginesie internet jest monitorowany przez policje ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaksg
hej moje gadu 12473048,jestem w stanie pomoc ale nie na forum.pozdro pamietajcie ze nie ma rzeczy nie mozliwych jesli nie ma opcji,to sa mozliwosci, nie ktore sprawy omija sie dosc ciezko,a 90% lewizn wychodzi tylko dlatego,ze ktos sprzedal,z reguly najblizszy...lub osoba po ktorej bysmy sie nie spodziewaly,jak znajde czas podpowiem.Autora tak fachowego felietonu-gratujuje!!czasem nie warto wychodzic przed orkiestre,jestem inteligentna osoba,wiec sie nie przedstawie,pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreprawko@interia.pl
ja pomogę przy załatwieniu prawka dobreprawko@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaki
ten zjadacz węży to kur.. i kapuś.huj jakiś jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noweprawko@interia.pl
pomoge przy prawku noweprawko@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engina
Mam pytanie... Może ktoś mi udzieli odpowiedzi. Mam znajomego,który mieszka za granicą i ma lewe prawo jazdy. Czy jakby się w życiu zdecydował na zrobienie go legalnie w Polsce czy będzie miał jakieś trudności z tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engina
Albo gdyby chciał w Wielkiej Brytanii robić, tam gdzie mieszka i gdzie się posługuje tym dokumentem to czy żadnych nieprzyjemności nie bedzie z tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaveraven
Pomóżcie... zdawałem już 13 razy mam dosy jeżdze bez prawka poprawnie ale zawsze piepszony egzaminator mnie usadzi... moj e-mail ilravn@gg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość organizator80000
tak potwierdzam mariuszlewski1@o2.pl też załatwiłem u niego odbiór był normalnie wwydziale komunikacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×