Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Robson22

Lewe prawo jazdy

Polecane posty

Gość Ada421
Ja się obawiałam egzaminu, ale dzięki szkole nauki jazdy http://osk-kluczyk.pl udało mi się zdać za pierwszym razem i nie musiałam kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybkie Dokumenty
Witam. Zajmuje się wyrabianiem Dokumentów Kolekcjonerskich takich jak Dowód Osobisty, Dowód Rejestracyjny, Prawo Jazdy, Legitymacja Studencka lub Doktorancka. Wyślij mi dane na jakie ma powstać dokument a za 2-3 dni wyślę Ci zdjęcia Twojego dokumentu. Dokumenty wysyłam paczką za pobraniem tak że masz gwarancje dostania dokumentu nie to co u konkurencji która zakłada sklepy wzbudzając zaufanie ugruntowanej firmy i po zaliczkach się nie odzywa. Kazdy debil może sklep założyć. Wysokiej jakości dokumenty, szybka i pewna realizacja, dobry kontakt, brak zaliczek. piszcie na szybkiedokumenty@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to jest chore, powinno być tak jezdzisz kilka lat bezwypadkowo i ci wymieniają na legal to byłby sprswiedliwy układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dostal juz ktos prawko z dokumencik.eu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass
Posiadam dowód osobisty kolekcjonerski od fastidcard.com i przyznam, że kilkanaście razy nabrałem znajomych, że mam więcej lat :D Wstawiłem sobie po prostu większy wiek w tym dowodzie kolekcjonerskim i wychodzi z tego wiele naprawdę zabawnych sytuacji. Ogólnie wielu moich znajomych, przed skończeniem osiemnastki wyrobiło sobie takie dowody kolekcjonerskie. Niedoświadczone oko nie ma szans odkrycia czy to oryginał, czy nie. Oczywiście zalecam użytkowanie takiego dowodu tylko w sytuacjach towarzyskich, a nie urzędowych, itp. To nie jest dowód zarejestrowany. Ten wskazany sklep znalazłem po wielu analizach tej branży. Sprzedaż i produkcja uczciwa, system płatności jasny, duża dyskrecja, zero problemów jakościowych. Jakby ktoś chciał to chętnie wyślę zdjęcie swojego kolekcjonerskiego dowodu dla potwierdzenia jego jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolf1234
kupiłem na dokumencik.eu i w ramach podziękowań daję plusa. Jakość super, hologram nie spodziewałem się że będzie rewalacja. Wszędzie piszą że te g*******e firmy coś naklejają zamiast robić dobry hologram. Dokumencik.eu pozytywnie mnie zaskoczył. Tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kupilem na dokumencik.eu polecam naprawde ta firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ktoś tam pisząc o tej marży 200% miał stu procentową rację. Przecież to widać od razu jak ktoś pisze te "sztuczne" opinie o dokumenciku czy innych firmach. Ja współpracuję od pewnego czasu podobnie jak kolega, ale z prawko-dowod.pl bo od razu udzielili mi szybkiej odpowiedzi, wszystko wytłumaczyli no i co najważniejsze zamówiony produkt zgadzał się z opisem. A że współpracujemy to i mam 10% rabatu, zawsze coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdzie sie dla mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pytał o dokumencik eu, ja zamówiłem prawko, ale z prawko-dowod.pl i polecam, nie oszukują jak clubcard, który wziął ode mnie zaliczkę i kontakt się urwał :) A no i jakość jest normalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamowilem projekt na clubcard i juz na samym poczatku zaczely sie problemy..to maszyna nie dziala a po ca grafik ma robic projekt itp..dokumentu ani projektu nie otrzymalem wiec o jego jakosci nic nie wiem ale ja rezygnuje z uslug tej firmy wole miec 1800 zl w portwelu zobacze gdzie indziej..nie wplacajcie zaliczek a dokument odbieraj osobiscie jezeli firma zgodzi sie na taka metode to znaczy ze jest uczciwa i nie ma nic do ukrycia ..jak chca zaliczki albo za popraniem to sobie odpusccie lepiej stracic na paliwo lub na pkp pare stowek niz zalowac ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lub opcja z przesylka ale ze sprawdzeniem zawartosci przed zaplata jak towar nie spelnia waszych oczekiwan to nie placicie i po sprawie i nic was to nie kosztuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tam pisał o tym, że lepiej stracić na pociąg czy coś żeby osobiście odebrać. Lol skąd wiesz, że taki ktos w ogólę przyjdzie na spotkanie? Już wolę skorzystać z płatności po obejrzeniu produktu - czyli za pobraniem, jak np. ma prawko-dowod.pl niz martwic sie czy ktos przyjdzie. A u nich z tego co czytalem to mozna nie odebrac, jesli nie bedzie nam odpowiadalo to co jest w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtf kto pisze te komentarze o clubcard zamówiłam kolekcjonerskie prawo jazdy polskie i co. dostali zaliczke i koniec wspolpracy porazka!!!!!!!!!!! niby mieli reklame w tv, taka dobra firma oponie a co - 700 zł w plecy. ja cie.. myslalam ze place za dobry produkt taka cene a tu takie cos. nie polecam ani troche jak nie odzyskam pieniedzy to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha co to ma być. Zamówiłem z dokumenty24 i co, oszuści. PORAŻKA. Nie zamawiajcie nigdzie, gdzie chcą zaliczki, przedpłaty itd. bo WAS TYLKO OSZUKAJĄ. NIE POLECAM W 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma świeże info o prawko-dowod.pl? Głównie chodzi mi czy na prawdę można im zaufać co do wysyłki za granicę. Jeśli ktoś u nich zamawiał, ma chwilę to proszę o kontakt przez gg: 1922061.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tygass wyslij mi prosze na maila ten dowod,ktory tak zachwalasz. tomaszmodzelewski88@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudolf1234 mozesz mi wyslac na maila zdj.tego dok.ktory zamowiles?? Chce zamowic dowod i juz nie wiem gdzie zamowic by byl jak najbardziej zblizony do oryginalu. tomaszmodzelewski88@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam podalem niepoprawny e-mail.Moj email to: tomaszmodzelewski88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem juz,sam czy zamowic przez dokumencik.eu Czy ktos moze mi wyslac zdj??bylbym wdzieczny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość95
@3x up Napisałem do Ciebie wiadomość. Jakby ktoś jeszcze chciał zdjęcia prawka z "prawko-dowod.pl" proszę o wiadomość, a postaram się podesłać i ewentualnie coś napisać o moim kupnie u nich. Jak sprzedawca dobry to i warto go zareklamować samemu z siebie... Miłego kolekcjonowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowałam po ostatnich opiniach u prawko-dowod.pl ktore tu pisali ludzie i doszlo wczoraj.. jest ok, nie jest ideał ale no nie wymagałam tego, bo przecież to nie oryginalny produkt do użytku. Wygląda ok, na pierwszy rzut oka nabrałam mamę że mam siostrę bliźniaczkę haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Pracuje za granicą i niestety nie mam czasu zjechać na pół roku żeby zdać prawo jazdy dlatego też chciałem je kupić ale nie wyszedłem na tym dobrze dlatego też ostrzegam przed fałszywym Oszustem który niby oferuje prawo jazdy legalne do kupienia zapewniając , że nikogo nie oszuka mówiąc o zaufaniu do niego ponieważ wiele osób mu zaufało i się na nim nie zawiodło , ja jestem jedną z nich lecz zawiodłam się bardzo.To prawko miało mnie kosztować ok 4000 zł , najpierw chciał zaliczki po 1000 zł i potem coraz to częściej i coraz to większe kwoty za każdym, razem zapewniając , że tym razem wyśle je na pewno w podanym dniu lecz to nie była prawda . Jest naciągaczem i bezczelnym oszustem który wyłudza tyle pieniędzy ile się da. Bardzo się zawiodłam i straciłem tylko pieniądze , kosztowało mnie to wiele nerwów. Podaje jego dane by już nie udało się mu nikogo tak oszukać tak jak mnie : Marcin Bielak Ul.Bielańska 5 , 80-851 Gdańsk Nr konta : 45 1050 1504 1000 0091 1283 5856 Nr tel : 503-510-411 Ten nr został zmieniony bo gdy chciałem zadzwonić to juz się nie dodzwoniłem. Jeszcze raz ostrzegam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżej gostku to się czyta opinie, a nie zamawia u jakiś nieznanych ludzików... pisali tu o dokumenciku, prawko-dowod, dokumenty24, a ty zamawiasz u jakiegoś nieznanego.. naiwniaki cebulaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałam z oferty śmiesznego dokumentu na stronie prawko-dowod.pl i jestem zadowolona, zamówiłam prawo jazdy dla mojego dziecka na autko, którym się bawi. Fajnie to wygląda, mały ucieszył się tak jakby dostał super zabawkę... zawsze chciał być jak tata kierowcą, to od młodych lat niech będzie "kierowcą". Cena 500 zł, trochę drogo moim zdaniem, ale nie znalazłam nigdzie lepszej oferty, bez zaliczkowania, co nawet nie miałam zamiaru robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam współpracę z dokumencik.pl okazało się, że nie potrafią nawet wywiązać się ze swoich obowiązków. Na przesyłkę czekałem 3 tygodnie, BO NIBY ZAGUBIŁO SIĘ MOJE ZAMÓWIENIE, które jak dostałem info - było juz w trakcie realizacji... a okazało się, że nie dość, że straciłem czas, kasę, to jeszcze jakość jest średnia. Ktoś ma namiary na kogoś z kim można nawiązać współpracę, na sporawą ilość zamówień, najlepiej z jakimś rabatem za ilość, z oczywiście dobrą jakością, lepszą niż to dziadostwo. Proszę o kontakt telefoniczny 692-259-291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos zamawial od tej osoby?? szybkiedokumenty@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam,druk blady i ogromna roznica kolorystyczna miedzy punktami a danymi, widac na pierwszy rzut oka ze graficznie dalece odbiega od oryhinalu,kiedy zlozylam reklamacje otrzymalam taka odpowiedz "nie przyjmujemy reklamacji na odcienie, kolorystykę itd poprawiamy dokumenty które mają wadę uszkodzenia lub cyfry czy litery zostały błednie wpisane przez nas po za tym dokument można sprawdzić w obecności kuriera przed zapłatą-świadczy o tym regulamin dpd z którymi współpracujemy od kilku lat jeżeli kurier Panią oszukał w tej kwestii proszę składać reklamację w dpd ponadto informuję że prawa konsumenta nie pozwalają na zwrot towaru który był wyprodukowany na specjalne zamówienie (czyli np. ze zdjęciem i indywidualnymi danymi)" wychodzi zatem ze pod kazdym wzgledem reklamacja jest niemozliwa chociazby dlatego ze jest to towar na "specjalne zamowienie" takie prawa konsumenta ....hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiniacwyzej dotyczy dokumencik.eu Przepraszam zapomnialam wpisac z tego wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×