Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Robson22

Lewe prawo jazdy

Polecane posty

Gość gość
odpowiedź na pytanie poprzednika dwa posty wyżej . A ty myślisz że każdy kto zda prawo jazdy jeździ lepiej od tego który nie zdał ? To się mylisz ! Kto najczęściej robi wypadki ? ten co nie ma prawka czy ten co ma ? Kto szaleje na drogach , tylko i wyłącznie młodzi którzy zdali prawko i mają szybkie bryki , a przecież zdali i znają przepisy. Ja osobiście jeżdżę motocyklem , już dobre kilkanaście lat i jakoś nic nie zrobiłem , żadnego wypadku , żadnej kontroli , a dlaczego ?? Bo nie mam prawa jazdy i nie znam przepisów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koledzy a co z wpisem do komputera może ludzie biorą z cmentarza co na umarli jak to jest jak ktoś umiera a posiadał prawko no tylko dane swoja fote i na drogę hmm albo na brata lub kogoś z rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewe prawko, czy lewe świadectwo ukończenia szkoły...to ma krotkie nogi i prędzej czy poźniej wszystko wyjdzie, będą problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka19811
Zostałam oszukana przez dokumencik.EU jedna wielka ściema, może nie pobiera zaliczek ale dowód drukuje na zwykłej atramentowej drukarce, o hologramach i innych zabezpieczeniach możecie zapomnieć, a na http://www.dokumenty-kolekcjonerskie.otwarte24.pl/ jak zamówiłam za pobraniem to dostałam pustą przesyłke, brak kontaktu jednym słowem porażka nie polecam, dostałam cyna o firmie o ktorej w telewizji nawet mówią, zamówiłam jak dostane to napisze. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dokumenty kolekcjonerskie, to tylko fastidcard.com – teraz dają nawet kupony zniżkowe -10% dla znajomych dla Nowego Klienta. Ja w sumie kupiłem już wystarczająco, więc proszę, możecie skorzystać z tego kodu „84NA7R5B"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość231
niektórzy mowili ze nie polecaja takich dokumentow. Ja kupilam sobie taki dowod (w sumie natrafilam na takie cos ogladajac TV) i moge wam powiedziec ze moim zdaniem super spelnia swoja role. Moze nie byl mi potrzebny do niewiadomo czego, ale w sklepie albo w klubach nikt sie o nic nie przyczepil poki co. Wazne zeby byly wszystkie te hologramy co są na oryginale i powinno nie byc problemu. Kupiłam go na prawko-dowod.pl bo przekonala mnie ich oferta, ze nie ma zadnych zaliczek i po kontakcie e-mailowym przekonalam sie ze warto sprobowac. I bylo warto. Nie wiem czy teraz cos sie tam zmienilo, w razie czego moze napiszcie lepiej co i jak do nich, ale chyba jest tak jak bylo, bo to bylo z 5 miesiecy temu wiec.. Ale sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy kochanie jak cie policja z tym prawikiem zatrzymie:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiązując do http://prawko-dowod.pl/ poprzedniczka ma racje. Strona naprawdę dobra, szybki kontakt z właścicielem i produkt bardzo dobrze wykonany. Takie prawo jazdy jako dokument kolekcjonerski to szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokumenty kolekcjonerskie (prawa jazdy dowody osobiste itp) w rozsądnych cenach, trwały materiał (plastykowa karta) żadnych zaliczek, wykonywane śmiało pojedyncze zamówienia. dokumencik.eu Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam prawko-dowód.pl! trwały materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
club card to oszuści kupiłem polskie prawo jazdy a wysłali kiche lepiej bym sobie narysował frajerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA ciekawe bardzo, zakupiłem produkt na prawko-dowod.pl i lepiej bym sobie sam w drukarce wydrukował niż wywalił w błoto 500 zł, komentarze są że wszystko ładnie pięknie a strona istnieje od 2 tygodni, wielka ściema i komentarze samego sprzedającego. NIE POLECAM ŚCIEMY JAKA JEST NA "prawko-dowod.pl" I "dokumencik.eu" SAM SOBIE PISZE KOMENTARZE I SIĘ ZACHWYCA. Jeśli chcecie kasę wyrzucić to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najwazniejszymi kryteriami była cena, czas, oraz brak zaliczek znalazlem na oglaszamy24 tam jest takich ogloszen kilkanascie stron ale wiekszosc tych co pisza ze bez zaliczek i tak biora zaliczki wiec odrazu rezygnuje ale znalazlem ogloszenie dokumenty-kolekcjonerskie.pl jakosc ok tylko niema UV i nie da sie zamowic tego nawet z dopłatą niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałem na dokumenty-kolekcjonerskie.pl lecz jakość jest tragedia, hologram nadrukowany, brak znaków wyczuwalnych w dotyku a nadruk na drukarce atramentowej i sklejone ze sobą, jak by nie umieli nadrukować na obu stronach. Wiec nie wiem o czym poprzedniku piszesz, wrzuć zdjęcie produktu jakie otrzymałeś bo albo nie dowidzisz albo lubisz wyrzucać pieniądze w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ClubCardzie masz reklamacje, gdzie możesz zniej skorzystać i zwracają kase jak Ci nie odpowiada, ja zamówiłem 2 sztuki jedna była kicha, w ciągu 48h poprawili i przysłali git produkt. Mój znajomy skorzystał i nie był zadowolony, tłumaczyli że mieli problem z laserem to mu oddali kasę, napisz do nich sądzę że nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz wyrzucić w błoto kasę zamów na http://prawko-dowod.pl masz to zagwarantowane a jak będziesz chciał zwrócić produkt to sprzedający zacznie Cie szantażować że na aukcje zostanie wystawiony itp. masakra to mało powiedziane na psy poszło zgłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam dokumencik.eu jeżeli interesujecie się dokumentami kolekcjonerskimi :) firma zaufana , nie pobierają zaliczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha chcesz kupić bubla wejdź na dokumencik.eu tam pewne jak w banku że dostaniesz g****o zawinięte w taśmę abyś przy odbiorze nie mógł sprawdzić co zamówiłeś, zamówiłem sprawdziłem, sprzedający przemiły jak kupowałem ale jak już chciałem zwrócić bubla to chamski i opryskliwy i wygraża że sprzeda dane z zamówionego produktu. NIE POLECAM a komentarze pewnie sam sobie tu pisze i wychwala swoje produkty, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr spike
Dla wszystkich oszukanych i tych którzy maja zamiar dac sie nabrac Nie zamawiajcie w firmach/pseudofirmach które oferuja dokumenty kolekcjonerskie prawdopodobnie bedzie to kiepskiej jakosci Znajomy mi polecił i bede zachwalal goscia wszedzie gdzie sie da bo jest naprawde tego warty pewnie wiele osob ktore robia to tak jak trzeba ale napewno nie ci co są rozreklamowani wszedzie !! twoje.dokumenty@hushmail.com mail do tego gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra autoreklama kolegi, nie ma jak samemu się zareklamować "post powyżej" wpłaciłem Ci Ci kasę i kontakt się urwał, zgłaszam sprawę na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr spike
Ciekawe kolego to co piszesz bo mi nawet nie dał numeru konta a paczki wysyła z tego co wiem tylko pobraniowe i za sprawdzeniem zawartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.dokumenty-kolekcjonerskie.pl autentycznie odwzorowane dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia31
Zamawiałam na stronie "www.dokumenty-kolekcjonerskie.pl" zapłaciłam kasę czekałam długo i przyszedł wydruk na kartce z drukarki, sądzę że lepiej bym sama sobie to wydrukowała pieniądze wyrzucone w błoto , nie polecam wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam jedynie przez dokumentykolekcjonerskie@o2.pl i jeszcze sie nie zawiodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokumencik.eu to jakaś porażka,zwykły plastik bez niczego.szkoda czasu i pieniędzy.Lipny adres do zwrotu także reklamacja i zwrot kasy nie wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na firmę dokumencik.eu wyrabiają niby dokumenty kolekcjonerskie a potem okazuję się,że wzięli na ciebie pożyczkę.Ich plastiki są zwykłe drukowane na zwykłych drukarkach.Oszukują na naiwności ludzi.Wszystko co mają na swojej stronie jest niezgodne z prawdą(sprawdzenie zawartości przesyłki po zapłacie i brak zwrotu,firma celowo nie odbiera telefonów i przesyłek)Dobrze się zastanówcie zanim coś od nich kupicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne-zamawiam w dokumencik.eu już od kilku miesięcy. Kupiłem od nich już ponad 100 szt bo sprzedaje to z 200% marżą w UK i jakoś mnie nie oszukali. Za to wcześniej zamówiłem w clubcard i z kilku ogłoszeń na ogłaszamy24 i straciłem w sumie 3 tyś. Coś mi się wydaje że te złe opinie o dokumenciku pisze ich konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na prawko z dokumencik.eu jak dojdzie napisze jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ktoś zamawial te prwako jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×