Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Robson22

Lewe prawo jazdy

Polecane posty

Gość katkat kat
kat a pilne potrz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakim cudem ty jesteś
W komp usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwomiro
prawo jazdy to jakis debilny wymysl czego mi kurwa odbieraja prawa do prowadzenia MOJEGO pojazuHE?Albo dlaczego MI kaza zapinac pasy przeciez moze ja nie chce moja sprawa i moje kurwa zycie ni9ech sie odpierdola odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robson uspakajasz sam siebie
sciemami które sobie serwujesz ze strachu , zebys sie nie doigrał bo w tej chwili stoisz na bombie pracowałam w irlandii i miałam do czynienia z gardą w zwiazku z kradzieżą w sklepie , garda nie jest taka głupia jak naiwni polacy wmawiaja sobie to nie polska policja , są skuteczni i szybcy w działaniu dla nich sprawdzenie prawka na całym swiecie to formalność gdy jest podejrzenie oszustwa więc jesli ktos cie podkapuje idziesz do wiezienia w trybie natychmiastowym sad 24godzinny a nie jak to w polsce czekasz na sprawe latami .Na twoim miejscu przestałabym sciemniac sama siebie i zrobiła cos zeby wybrnąć z tej sytuacji bo za chwile obudzisz się za kratkami w irish dużo łatwiej zdac egzamin dlaczego nie szukasz legalnej drogi tylko cwaniaczysz i kozaczysz jak polaczki? sama mam ochote zgłosić cię po ip na psy za to co robisz cwaniaczku i nie wiem czy tego nie zrobie poniewaz mocno podnoszą mi cisnienie tacy ''niedorobieni'' ludzie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robson uspakajasz sam siebie
jakiś baran odgrzebał stary tamat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamgoog
nie masz czas na egzamin napisz mariuszlewski99@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamgoog
nie masz czas na egzamin napisz mariuszlewski99@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamgoog
nie masz czas na egzamin napisz mariuszlewski99@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może to jest po prostu
Trzeba zrobić prawo jazdy i po sprawie.Jasne że można sprawdzić czy je posiadasz. Pewnie komuś "życzliwemu" pochwaliłeś się że masz lewe,a Polak to najgorsza szuja jak można sobie wyobrazić, zwłaszcza ci za granicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżdząca
a ja zdałam legalnie za pierwszym razem i jest super!!!nie mam się czego bać ,chociaż wcześniej jezdziłam bez prawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu pisal o debilach itp ze robia lewe prawka,.....zeby trafili do chirurga z lewymi papieramii....g..no prawda. Jak ktos ma pojecie ,to lewe papiery nic nie zmiena!! Mam znajomego ktory zdal za pierwszym razem i zginal,i mam znajomego ktory kupil,i jezdzi juz 5 lat. Tu nie ma reguly. co innego jak lewizne bierze ktos,kto nie ma pojecia o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda20111
Zajrzyjcie na www.clubcard.com.pl , można tam zakupić wersje kolekcjonerską różnych ciekawych dokumentów, ja już od roku go używam i bez żadnej lipy :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient clubcard
Witam A ja napisałem tylko po to aby obsmarować tyłek wyżej wymienionej firmie, tak aby nikt inny nie dał się oszukać. Na stronie www.clubcard.com.pl można zamówić bardzo słabo (gówniano) wykonane coś co ma imitować dowód lub po prostu bawić. Czas realizacji to 2 tygodnie po wpłacie na konto i wyborze "Kurier, realizacja w 2 dni" a możliwości reklamacji nie ma. Jeśli ktoś chciałby jakichkolwiek dowodów lub po prostu opinii na temat tej firmy to proszę pisać na hubert.zdanowski@korporacja-feniks.eu , prześlę korespondencje z ową firmą jako dowód jak traktuje klientów. Ogólnie to bardzo nie polecam tej firmy ale jeśli ktokolwiek chce się posługiwać produktem firmy www.clubcard.com.pl jako prawdziwym, dowodem albo prawkiem to może od razu zgłosić się na najbliższy posterunek i powiedzieć, że jest chory na ch*joze i należy go zamknąć dla dobra wszystkich Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinZ
Hahaha napisałem do kolegi z postu wyżej i już po chwili mi sam proponował sprzedaż lewego prawka, widzę oszustów nie brakuje a dodatkowo oczernia jeszcze firmę clubcard u której miesiąc temu zakupiłem gadźet i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam MarcinZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilnos
Kupił śmieszne prawko za 30 zł i pretensje ma że nie takie jak prawdziwe, hahaha, kolego czas się udać do lekarza...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie temat ja mam wszystko lewe grrrrruummmsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient clubcard
Mam też maile z powyższym Panem MarcinemZ gdyby ktoś miał wątpliwości. Fakt oczerniam tą firmę bo mnie wyj***ała bez wazeliny Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczor37
Witam, Ja muszę przyznać że bardzo jestem zadowolony z realizacji i wykonania produktu kolekcjonerskiego przez firmę clubcard.com.pl , realizacja trwała trochę długo ponieważ około 7 dni ale efekt końcowy mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Przetestowałem to również już za granicami naszego kraju i w zupełności jestem zadowolony. Jeśli ktoś pisze posty "żeby obsmarować tyłek wyżej wymienionej firmie" to już to chyba samo mówi za siebie. Ja bez zawahania polecam firmę clubcard moim znajomym, trzeba korzystać puki jest możliwość. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient clubcard
Nie wiem co zamawiano powyżej i do jakich celów ale chętnie prześle zdjęcie jak wykonano moje zamówienie w firmie www.clubcard.com.pl oraz maile jak potraktowano mnie podczas reklamacji. Nie twierdzę, że nie potrafią wykonać zabawkowej legitymacji ,czy pozwolenia na palenie trawy....ale coś poważniejszego wygląda co najmniej g*wniano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clubcard.com.pl to złodzieje..!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nie przypomina dowodu osobistego nawet w 60% tyle pieniędzy i co? ZŁODZIEJE !! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ !! Wiecie co mi powiedzieli jak odesłałem dowód listem poleconym priorytet? Że osoba która odebrała list nie pracuje u nich.. WTF? ludzie chcecie wiedzieć więcej piszcie do cannabis33@wp.pl z chęcią prześlę wam korespondencję oraz skany dowodu... TRAGEDIA !! Sprawę zgłosiłem do UOKIK'u, mam nadzieję że się nimi zajmą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten kolega MarcinZ to chyba ten Marcin z biura od nich.. kontaktowałem się z "Klient Clubcard" i jego podobnie zrobili.. co za hołota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jezeli ktos chcial by zrobic dowud lub prawo jazdy przez clubcard.com. Nie dajcie sie oszukac, mi zrobili dowud zaplacilem 999 zl , dostalem maila z projektem . potwierdzilem ze odpowiada mi a oni wyslali mi calkowicie cos innego niz bylo w mailu, wygladalo jak legitymacja szkolna , calkowicie cos innego . i do dnia dzisiejszego nie otrzymalem zwroty pieniedzy, jak pisze maila to bez odpowiedzi. wiec ostrzegam nie dajcie sie nabrac oszustom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIREKaaat
Ja tam zamówiłem na dowodzik.pl angielskie prawo jazdy w polsce policja nie moze go sprawdzić polecam jeszcze raz szybka realizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie ...potwierdzam to.Www.clubcard,www.dowodzik i nie jaki Robert Wittek to ten sam oszust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sadzicie o firme szybkieprawojazdy.pl ? Podobno robią konkretne dokumenty ale ile w tym prawdy to nie wiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA na ta firme CLUBCARD.COM.PL mozna u nich kupic kazdy projekt tak sie oglaszaja ! ! ! Dzisiaj ich rozkminiłem i zaskoczylem : Pizgaja dokumenty a psiarnia nie robi im zadnych problemow dlatego ze na 99 procent kopie trafiaja do nich i tak sie własnie powalaja na puche dobre chlopaki ! Dzisiaj napisałęm do nich z zapytaniem jaka jest cena DOWODU ze wszystkimi zabezpieczeniami ale bez zdjecia i danych tak aby inna osoba mogla mi dokonczyc dokument oczywiscie tego im nie powiedzialem Ich odpowiedz byla stanowcza ( Nie wykonujemy takich projektow ) Dlaczego ? Odpowiedz jest prosta tak jak juz wczesniej mowilem kopie wykonanych dokumentow trafiaja na Policje ! Pustego dokumentu nie sprzedadzą bo ktos moglby go przerobic i nie byloby po nim sladu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym Ci nie sprzedał samego wzoru, abyś nie powielał i nie sprzedawał dalej, wielu jest cwaniaczków takich jak Ty którzy wykorzystują czyjąś pracę aby się na nim wzbogacić a z tego wynika twoja wypowiedź, dodatkowo posiadanie takich dokumentów nie jest karalne, możesz se nawet wydrukować sam 100 milionów i nosić przy sobie i nikt Cię nie może ukarać że masz lewe banknoty, posługiwanie się nimi dopiero jest karalne !!!, proponuje się trochę doszkolić jak chcesz zabierać głos albo jeszcze całego nie odsiedziałeś swojego i się mądrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję już wzory kolekcjonerskie z ClubCard już od roku i zawsze jestem zadowolony, raz był problem że dokument trafił do mnie uszkodzony, w ciągu tygodnia dostałem nową sztukę za free !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikołajWielki
Ja też korzystałem z usług firmy ClubCard i muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczony, tyle tu bredni i złych opinii jest popisanych więc miałem lekkie obawy, dokument doszedł dzisiaj i jestem mega zadowolony, trudno zauważyć różnice nawet długo się przyglądając. Znalazłem też film o firmie ClubCard w TVP jak ktoś chce link http://www.youtube.com/watch?v=gV4Ceei0t6k . Już myślę jakie kolejne cudo zamówić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×