Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Robson22

Lewe prawo jazdy

Polecane posty

Gość gość
dokumenty to LIPNA PODRÓBA!!! nie dajcie sie oszukac! wogole są inne hologramy a hologramy ktore powinny byc NIE MA!!!!! zle zrobione za te pieniadze !! OSZUSTY i tyle!!! a ja spytac o reklamacje zero odpowiedzi a ten komentarz tez pewnie zniknie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam zapytać gdzie używacie tego dowodu osobistego . Jest duże zagrożenie . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 997WTF
ClubCard.com.pl i Szybkie PrawoJazdy.pl to jedna i ta sama firma, napisałem do obu z różnych adresów i odpisali mi tą samą formułką, 5 zdań co do literki tak samo. Ogólnie chodzi o to aby wyłudzić zaliczkę lub całą wpłatę a później zakończyć kontakt, lub być może jak niektórzy tu opisują przysłać jakiś badziew. Nikt raczej nie zgłosi na policję że oszukali go i zamiast fałszywego dokumentu otrzymał badziew. Potrzebuję dowodu osobistego, gdyby ktoś znał firmę która go wykona na tyle dokładnie że zwykły człowiek (nie bank/policja etc.) nie będzie widział różnicy to proszę o maila. Mogę zapłacić około tysiąca ale dopiero przy odbiorze jeśli dokument będzie coś wart, a nie zaliczkę przez internet bo to widzę popularny sposób naciągania. Proszę o kontakt na adres: 997.wtf@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość normalny
witam dwa tygodnie temu ta firma clubcard podobno sie zamknela i nadal pobiera kaske za projekty ktorych nie wysyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź tam na miejscu jakiegoś policjanta, żeby ci sprawdził czy jesteś w systemie w tej Irlandii. Polska i polscy policjanci raczej nie mają nic do tego, nie wiem czy mogliby to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Wrocław
Zamawiałam kilka dni temu prawko pierw na szybkieprawojazdy.pl a później na clubcard.com.pl , nie zgodzę się że to jedna i ta sama firma ponieważ produkt otrzymany z clubcardu jest o wiele lepszej jakości i zbliżony do autentycznego niż z szybkichprawojazdy.pl. W clubcard produkt odebrałam osobiście i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona, właśnie znajomy wysłał kolejne zamówienie. Odnośnie zaliczki wpłaciłam 30% aby zamówienie zostało zrealizowane i nie było żadnego problemu. Pozdrawiam Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient ClubCard
Zamawiałem angielskie prawko,ze wszytkimi bajerami hologramy itp. Do producenta,proszę nie wprowadzać kijentów w błąd,podczas rozmowy telefonicznej obiecywano mi że dokument będzie wyglądał jak orginał,okazało się że zamiast hologramów są jakieś niewyraźne plamy,ogólnie dokument jest jakiś wyblaknięty(orginał ma żywsze kolory), nie trzeba być fachowcem żeby ocenić to jako marną podrubkę. Strata czasu i pieniędzy,absolutnie nie polecam.W d..e p-poszło ponad 1600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
nie polecam.... wpiszcie sobie w youtube "dowód osobisty clubcard" i zobaczycie co ta forma oferuje za 1600 zł nie polecam, zobaczcie sobie filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin UK
Hahaha jakie brednie wy piszecie i filmy wysyłacie, korzystam z usług clubcard od roku i brałem kilka dowodów również i wcale nie wyglądają tak jak na tym bzdurnym filmie z youtube, są o wiele lepszej jakości, ale pewnie domyślam się że konkurencja nie śpi i musi jakoś zniechęcić klienta aby tam nie kupowali...:-))) Mają ponad 50 tys zadowolonych klientów ja sam jestem jednym z nich ... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, skandaliczna obsługa "odstąpienie od umowy zawartej na odległość w terminie 10 dni" W sierpniu 2014 zakupiłem „dowód kolekcjonerski” ze strony www.clubcard.com.pl od firmy w Świdnicy Zapłaciłem za niego 1600 zł Po otrzymaniu produktu nie spełniał o moich oczekiwań i go odesłałem w ciągu 10 dni wraz z odstąpieniem od umowy. Niestety firma specjalnie nie odbierała przesyłki. Ostatniego dnia w którym było można odebrać przesyłkę z poczty w Świdnicy udało mi się dodzwonić do firmy i uzyskałem informacje że wszyscy pracownicy byli na urlopie i nie miał kto odebrać, oraz że żadnego awizo listonosz nie zostawił. Skontaktowałem się w pocztą i poprosiłem o wstrzymanie się z odsyłaniem paczki bo jednak ktoś się po nią pojawi. I tak tez się stało. Przesyłka została odebrana. Po tym oczywiście odczekałem 30 dni by firma mi zwróciła moje pieniądze ale niestety się nie doczekałem. Po tym okresie nikt nie odbiera telefonów, nikt nie odsłuchuje wiadomości na skrzynce pocztowej, nikt nie odpowiada na meile, nikt nie odpowiada na zapytania z formularza kontaktowego na www.clubcard.com.pl Po kilku tygodniach w końcu udało mi się skontaktować droga mielową z firmą i uzyskałem informację że do zwrotu gotówki jest potrzebny specjalny druk od nich. Więc mi go przysłali a ja go wypełniłem i odesłałem. Tym razem list został odebrany. I od tamtego czasu minęło już kolejne 30 dni i cisza. Dalej kontakt z firmą jest niemożliwy. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na miel, ani smsy. Zero kontaktu. Wysłałem do nic informację o tym iż jeśli do końca miesiąca nie zwrócą mi tych pieniędzy skieuję sprawę do sady oraz dokonam wpisu do BIG. Ale mimo to nie ma z ta firma żadnego kontaktu. Czytałem kilka opinii na ich temat i nie jestem pierwszą osoba która z tym walczy i została oszukana. Niedługo minie cztery miesiące jak staram się odzyskać 1600 zł sprawę skierowałem do prawnika po wysłaniu nakazu zapłaty z kancelarii firma ClubCard zmieniła zamieszczony na ich stronie regulamin. firma zwróciła mi 241 zł tłumacząc że reszta kwoty to koszt materiału i nie podlega on zwrotowi sprawa jest w toku, czekam na postępowanie cywilne oczywiście na wszystko posiadam potwierdzenia przelewu, potwierdzenia nadania, można wyciągnąć biling i sprawdzić ile razy dzwoniłem do nich itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marklund
Sam długo nie mogłem zdać egzaminu, więc wiem jak to boli :( Na pocieszenie, możecie sobie jednak bardzo szybko sprawić prawko- oczywiście wyłącznie do celów kolekcjonerskich :) poprzez fastidcard.com -> sam zamówiłem prawo jazdy kolekcjonerskie tej firmy w dobrej cenie :) Widziałem też, że dysponują kolekcjonerskimi prawkami różnych krajów, także UK. Przejrzyjcie sobie zresztą sami http://fastidcard.com/index.php?id_category=13&controller=category&id_lang=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindstrom
Ja polecam najbardziej rzetelną firmę szybkieprawojazdy.pl . Dokumenty kolekcjonerskie z innych źródeł pozostawiały w moim przypadku wiele do rzeczenia, ciągle coś się nie zgadzało. Tutaj wszytko poszło gładko i niedrogo i dokumencik mam do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy co rozumiesz pod pojęciem lewe. Ja na przykład mam prawko kolekcjonerskie i służy mi właśnie do takich celów. Muszę przyznać, że wygląda identico :) Tego typu produkty oferuje coraz więcej stron, jednak na polecam przede wszystkim korzystać z szybkieproawojazdy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient clubcard
komentarze o treści uważam za nie ważne, niestety z przyczyn ode mnie nie zależnych nie mogę ich usunąć: "gośćja 2014.12.03 nie polecam.... wpiszcie sobie w youtube "dowód osobisty clubcard" i zobaczycie co ta forma oferuje za 1600 zł nie polecam, zobaczcie sobie filmik" oraz "gość 2014.12.22 witam, skandaliczna obsługa "odstąpienie od umowy zawartej na odległość w terminie 10 dni" W sierpniu 2014 zakupiłem „dowód kolekcjonerski” ze strony www.clubcard.com.pl od firmy w Świdnicy Zapłaciłem za niego 1600 zł Po otrzymaniu produktu nie spełniał o moich oczekiwań i go odesłałem w ciągu 10 dni wraz z odstąpieniem od umowy. Niestety firma specjalnie nie odbierała przesyłki. Ostatniego dnia w którym było można odebrać przesyłkę z poczty w Świdnicy udało mi się dodzwonić do firmy i uzyskałem informacje że wszyscy pracownicy byli na urlopie i nie miał kto odebrać, oraz że żadnego awizo listonosz nie zostawił. Skontaktowałem się w pocztą i poprosiłem o wstrzymanie się z odsyłaniem paczki bo jednak ktoś się po nią pojawi. I tak tez się stało. Przesyłka została odebrana. Po tym oczywiście odczekałem 30 dni by firma mi zwróciła moje pieniądze ale niestety się nie doczekałem. Po tym okresie nikt nie odbiera telefonów, nikt nie odsłuch*je wiadomości na skrzynce pocztowej, nikt nie odpowiada na meile, nikt nie odpowiada na zapytania z formularza kontaktowego n awww.clubcard.com.pl Po kilku tygodniach w końcu udało mi się skontaktować droga mielową z firmą i uzyskałem informację że do zwrotu gotówki jest potrzebny specjalny druk od nich. Więc mi go przysłali a ja go wypełniłem i odesłałem. Tym razem list został odebrany. I od tamtego czasu minęło już kolejne 30 dni i cisza. Dalej kontakt z firmą jest niemożliwy. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na miel, ani smsy. Zero kontaktu. Wysłałem do nic informację o tym iż jeśli do końca miesiąca nie zwrócą mi tych pieniędzy skieruję sprawę do sady oraz dokonam wpisu do BIG. Ale mimo to nie ma z ta firma żadnego kontaktu. Czytałem kilka opinii na ich temat i nie jestem pierwszą osoba która z tym walczy i została oszukana. Niedługo minie cztery miesiące jak staram się odzyskać 1600 zł sprawę skierowałem do prawnika po wysłaniu nakazu zapłaty z kancelarii firma ClubCard zmieniła zamieszczony na ich stronie regulamin. firma zwróciła mi 241 zł tłumacząc że reszta kwoty to koszt materiału i nie podlega on zwrotowi sprawa jest w toku, czekam na postępowanie cywilne oczywiście na wszystko posiadam potwierdzenia przelewu, potwierdzenia nadania, można wyciągnąć biling i sprawdzić ile razy dzwoniłem do nich itp." od grudnia 2014 roku mam całkiem odmienne zdanie na temat produktów i firmy www.clubcard.com.pl udało mi się dojść do porozumienia z właścicielem firmy co zmienia mój pogląd na temat ww. firmy i ich produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zadowolony
komentarze o treści uważam za nie ważne, niestety z przyczyn ode mnie nie zależnych nie mogę ich usunąć: "gośćja 2014.12.03 nie polecam.... wpiszcie sobie w youtube "dowód osobisty clubcard" i zobaczycie co ta forma oferuje za 1600 zł nie polecam, zobaczcie sobie filmik" oraz "gość 2014.12.22 witam, skandaliczna obsługa "odstąpienie od umowy zawartej na odległość w terminie 10 dni" W sierpniu 2014 zakupiłem „dowód kolekcjonerski” ze stronywww.clubcard.com.pl od firmy w Świdnicy Zapłaciłem za niego 1600 zł Po otrzymaniu produktu nie spełniał o moich oczekiwań i go odesłałem w ciągu 10 dni wraz z odstąpieniem od umowy. Niestety firma specjalnie nie odbierała przesyłki. Ostatniego dnia w którym było można odebrać przesyłkę z poczty w Świdnicy udało mi się dodzwonić do firmy i uzyskałem informacje że wszyscy pracownicy byli na urlopie i nie miał kto odebrać, oraz że żadnego awizo listonosz nie zostawił. Skontaktowałem się w pocztą i poprosiłem o wstrzymanie się z odsyłaniem paczki bo jednak ktoś się po nią pojawi. I tak tez się stało. Przesyłka została odebrana. Po tym oczywiście odczekałem 30 dni by firma mi zwróciła moje pieniądze ale niestety się nie doczekałem. Po tym okresie nikt nie odbiera telefonów, nikt nie odsłuch*je wiadomości na skrzynce pocztowej, nikt nie odpowiada na meile, nikt nie odpowiada na zapytania z formularza kontaktowego n awww.clubcard.com.pl Po kilku tygodniach w końcu udało mi się skontaktować droga mielową z firmą i uzyskałem informację że do zwrotu gotówki jest potrzebny specjalny druk od nich. Więc mi go przysłali a ja go wypełniłem i odesłałem. Tym razem list został odebrany. I od tamtego czasu minęło już kolejne 30 dni i cisza. Dalej kontakt z firmą jest niemożliwy. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na miel, ani smsy. Zero kontaktu. Wysłałem do nic informację o tym iż jeśli do końca miesiąca nie zwrócą mi tych pieniędzy skieruję sprawę do sady oraz dokonam wpisu do BIG. Ale mimo to nie ma z ta firma żadnego kontaktu. Czytałem kilka opinii na ich temat i nie jestem pierwszą osoba która z tym walczy i została oszukana. Niedługo minie cztery miesiące jak staram się odzyskać 1600 zł sprawę skierowałem do prawnika po wysłaniu nakazu zapłaty z kancelarii firma ClubCard zmieniła zamieszczony na ich stronie regulamin. firma zwróciła mi 241 zł tłumacząc że reszta kwoty to koszt materiału i nie podlega on zwrotowi sprawa jest w toku, czekam na postępowanie cywilne oczywiście na wszystko posiadam potwierdzenia przelewu, potwierdzenia nadania, można wyciągnąć biling i sprawdzić ile razy dzwoniłem do nich itp." od grudnia 2014 roku mam całkiem odmienne zdanie na temat produktów i firmywww.clubcard.com.pl udało mi się dojść do porozumienia z właścicielem firmy co zmienia mój pogląd na temat ww. firmy i ich produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komentarze o treści uważam za nie ważne, niestety z przyczyn ode mnie nie zależnych nie mogę ich usunąć: "gośćja 2014.12.03 nie polecam.... wpiszcie sobie w youtube "dowód osobisty clubcard" i zobaczycie co ta forma oferuje za 1600 zł nie polecam, zobaczcie sobie filmik" oraz "gość 2014.12.22 witam, skandaliczna obsługa "odstąpienie od umowy zawartej na odległość w terminie 10 dni" W sierpniu 2014 zakupiłem „dowód kolekcjonerski” ze stronywww.clubcard.com.pl od firmy w Świdnicy Zapłaciłem za niego 1600 zł Po otrzymaniu produktu nie spełniał o moich oczekiwań i go odesłałem w ciągu 10 dni wraz z odstąpieniem od umowy. Niestety firma specjalnie nie odbierała przesyłki. Ostatniego dnia w którym było można odebrać przesyłkę z poczty w Świdnicy udało mi się dodzwonić do firmy i uzyskałem informacje że wszyscy pracownicy byli na urlopie i nie miał kto odebrać, oraz że żadnego awizo listonosz nie zostawił. Skontaktowałem się w pocztą i poprosiłem o wstrzymanie się z odsyłaniem paczki bo jednak ktoś się po nią pojawi. I tak tez się stało. Przesyłka została odebrana. Po tym oczywiście odczekałem 30 dni by firma mi zwróciła moje pieniądze ale niestety się nie doczekałem. Po tym okresie nikt nie odbiera telefonów, nikt nie odsłuch*je wiadomości na skrzynce pocztowej, nikt nie odpowiada na meile, nikt nie odpowiada na zapytania z formularza kontaktowego n awww.clubcard.com.pl Po kilku tygodniach w końcu udało mi się skontaktować droga mielową z firmą i uzyskałem informację że do zwrotu gotówki jest potrzebny specjalny druk od nich. Więc mi go przysłali a ja go wypełniłem i odesłałem. Tym razem list został odebrany. I od tamtego czasu minęło już kolejne 30 dni i cisza. Dalej kontakt z firmą jest niemożliwy. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na miel, ani smsy. Zero kontaktu. Wysłałem do nic informację o tym iż jeśli do końca miesiąca nie zwrócą mi tych pieniędzy skieruję sprawę do sady oraz dokonam wpisu do BIG. Ale mimo to nie ma z ta firma żadnego kontaktu. Czytałem kilka opinii na ich temat i nie jestem pierwszą osoba która z tym walczy i została oszukana. Niedługo minie cztery miesiące jak staram się odzyskać 1600 zł sprawę skierowałem do prawnika po wysłaniu nakazu zapłaty z kancelarii firma ClubCard zmieniła zamieszczony na ich stronie regulamin. firma zwróciła mi 241 zł tłumacząc że reszta kwoty to koszt materiału i nie podlega on zwrotowi sprawa jest w toku, czekam na postępowanie cywilne oczywiście na wszystko posiadam potwierdzenia przelewu, potwierdzenia nadania, można wyciągnąć biling i sprawdzić ile razy dzwoniłem do nich itp." od grudnia 2014 roku mam całkiem odmienne zdanie na temat produktów i firmywww.clubcard.com.pl udało mi się dojść do porozumienia z właścicielem firmy co zmienia mój pogląd na temat ww. firmy i ich produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak jakiegoś dokumentu to zawsze spore utrudnienie. Kolejki w Urzędach nie zachęcają do wyrabiania dokumentów, bo trwa to zwykle bardzo długo, a prawo jazdy jest częściej bardziej potrzebne niż dowód osobisty. Żeby szybko załatwić sprawę polecam zajrzeć na stronę z dokumentami kolekcjonerskimi fastidcard.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie jak ktoś wyżej polecam stronę szybkieprawojazdy.pl - wysokiej jakości dokumenty kolekcjonerskioe, przeznaczone oczywiście wyłącznie do tego celu :) Mi przyszło bardzo szybko i nie zapłaciłem drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam kombinowania z lewymi dokumentami, podczas kiedy prosto i łatwo można zakupić sobie dokument kolekcjonerski - choćby na stronie clubcard.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę zdać egzaminu na prawo jazdy i chętnie bym je u kogoś kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie jak ktoś wyżej,m zadowalam sie póki co prawkiem kolekcjonerskim :) Tanio zamówiłem na clubcard.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak policja w az złapie z tym prawkiem to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla milicji jest nie wykrywalne to prawko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam prawko kolekcjonerskie :) potiwerdzam że się przydaje :) tylko ze ja zamawiałem na szybkieprawojazdy.pl - również jestem zadowolony. jest łudząąąco podobne do prawdziwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A policja ci kontrolowała to prawko kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Coś nie chce mi się wierzyć że przy kontroli policji nic nie wykryją ? że prawo jazdy jest kolekcjonerskie bez wpisu do rejestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezczelne oszustwo przez półśmieszną firme clubcard. otrzymany dokument wyglada jak wydrukowany na zwyklej drukarce przez 9-latke i w najmniejszym stopniu nie przypomina rzeczonego przedmiotu z potwierdzenia. na zwrot pieniedzy nie ma co liczyc - chamstwo najwyzszej materii. kradziez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to już nie problem. Każdy już wie, że szybko i prosto można zamówić sobie bardzo dobrze wyglądające dokumenty prawa jazdy kolekcjonerskiego ze strony szybkieprawojazdy.pl -> opcja w pełni legalna, dopóki oczywiście nie wylegitymujemy się takim dokumentem przed policją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×