Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćola

Poszukiwanie a lot samolotem

Polecane posty

Gość gośćola

Wie ktośoczy jak jestem poszukiwana np do zatrzymania to zatrzymaja mnie na lotnisku.Jaktualizacja to teraz wygląda wiedza wcześniej kto leci,czy na kontroli paszportowe jak to jest?WIem. Ze jedyną mozliwoscia sprawdzenia tego jest iść na policję i się dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>WIem. Ze jedyną mozliwoscia sprawdzenia tego jest iść na policję i się dowiedziec<<< x Tak :D. x Idź na policję i sprawdź, czy jesteś poszukiwana :D. x Dobre :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolaola
Jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz komus podrzucuic paczuszke z kokaina i dac cynk,wtedy cala ochrona sie nim zajmie i dla ciebie nie beda mieli czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
A takbpowaznie jak kontrola paszportowe wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zlapia cie,jesli jestes poszukiwana to wszedzie,a lotniska to dla nich super okazja....moze by tak pociag?teraz nie ma granic,moze sie uda,jesli nie trafisz na Zoll czy cos w tym stylu.a czy list leci na cala Unie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czy to powazna sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa gdzie wy zyjecie! Poszukiwania dotycza calej unii i nie tylko. Jak chcesz s*******ac to samochodem i to nie swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
W unii europejskiej niestety muszę samolotem.Nie wiem zawieje bo się wymeldowalam i Noe odbieralam z starego miejsca korespondencji zadnej.Podobno mogą zatrzymac też do ustalenia miejsca pobytu.Żaden adwokat nie umie tego sprawdzić. a jak dzwonilam na policję to pytam czy jak np muszą mnie zatrzymac to co z dzieckiem małym w takim przypadku to on ze są specjalne domy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,nie calej uni!!! zalezy od powagi sprawy,wiem,bo mam kumpla,ktorego szukaja.dopoki jest w niemczech to mu nic nie zrobia.wiec nie gadajcie glupot.poza tym,wejdz autorko przez Tora czy cos i sprawdz na pobliskiej komendzie,poczawszy od twojej miejscowosci do glownej(kazde wojewodzdztwo ma taka)i zobacz liste poszukiwanych.sprawdz co napisali.jesli maja np.tylko portret pamieciowy bez danych,to po poprostu unikaj radiowozowna ulicy i tyle.SPRAWDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrzymac do wyjasnienia moga kazdego. Nie sadze zeby za taka sprawe byly wszczete poszukiwania chyba ze ktos zglosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą zgarnąć cię z lotniska. Na mojego ziomka czekali na lotnisku gdy wracał do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Przeszukalam cały Internet nie ma mnie ale podobno nie wsZystkie są tam dane zawarte.Powie ktoś jak to jest z kontrolą na lotnisku co im tam się wyświetla.Wiem że autem to co innego np do Niemiec gdzie nikt nie zatrzymuje.Poważnym przestępcą nie jestem ale uzbrojone rrzeczy słyszałam potrafiabobswiadka zatrzymac i doprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz strone policji w zakładce Poszukiwani przestepcy. Jeżeli szukają cię to tam będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpo
Chyba jedyne wyjście iść nanpolicje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolaolaol
W internecie nie istnieje. Znajomy kiedyś sprawdzał na poszukiwani nie było go a został zatrzymany np na 48 w celu wyjaśnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie sprwawdz w zakladce jesli tam cie nie ma to droga wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Tam jest napisane ze bazą nie zawiera wsZystkich danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zatrzymają cię do wyjaśnień zwłaszcza jak jesteś z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za co cię poszukują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys napisala cos bardziej konkretnego to by nam pomoglo zeby pomoc tobie ale rozumiem ze nie mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dane to takie jak np. Wiek, wzrost, znaki szczególne, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Chodzi o to że nie odbieram żadnej korospodencji nie wiem jak się sprawy mają chodzi o komornikow kredyty niesplacone itp nie wiem jak się sprawy mają wiem że mam komornikow i nic wiecej nie wiem czy mam jakieś sprawy w związku z tym że np bank zgłosił wyludzenie miałam firmę już nie mam zostalam z kilkoma niesplaconymi kredytami co w nniektórych wiem że sprawy są u komornika ale nie wszystkie nie wiem czy np dostalam jakieś wezwanie czy coś w ostatnim miejscu zameldowania nie było komornika ani nic a myślę że mogli by mnie tam szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeee to czego ty sie obawiasz polowe polakow musieliby zatrzymywac. Sprawy o ktorych mowisz to administracja zanim stana sie karnymi uplynie wiele miesiecy jak nie lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za komornika to pikus,ale za wyludzenie to juz nieciekawie...ale nie sadze aby szukali na calej uni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
No właśnie a jak bank zgłosił wyludzenie Anja nic nie wiem? Bo to sprawy z 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wyludzenie zanim dojdzie do konkretnych ustalen to minie kupa czasu. Nie ma sie czym stresowac smialo mozesz jechac. Ale zycie z takim brzemieniem to obciazenie psychiczne jednak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
To jest kosZmar najbardziej że nikt nie wiem jedyne co mi pozostało to zaliczyć się na forach by to z siebie wywalić poprostu ktoś mnie wrobil okradł foremki się rozplynal i nic się nie da zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A probowalas z prawnikiem? Moze to wcale nie jest takie skomplikowane? Dobry prawnik da rade ci pomoc jesli zostalas wrobiona to pewnie zostaly jakies slady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Rozmawialam każdy prawnik mówi co innego jeden poradził by nie rozgrzewa tego tylko jak coś wyjdzie to wtedy zostałam oszukana przez profesjonalnego oszusta przestepce ale wedlug prawa to ja jestem winna patrzac na to no jak ukradl mi ogromne kwoty to przestalam splacac bo czego plan był zębate kredyty spłacone za kilka mc do tego zabrał auto które jest w kredycie a ja tego nie zglosilam bo raz policjant nie chciał przyjąć zgłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×