Odpowiedz na ten temat

Czerwiec 2018

• gość 2017.09.10 [14:43]
    Czy któraś z was też stara się od tego cyklu? Ja mam właśnie 2 dzień @,więc góra 5 dni i działamy. oczko.gif Czy są tu kobietki,które też właśnie zaczynają działania? Ile macie lat,czy macie już dzieci,skąd jesteście?
    Ja mam 29 lat, 2 dzieci, mieszkamy od 7 lat w Niemczech.
    No i gdyby się teraz udało,to byłoby świetnie,bo ja z czerwca,syn też...także tego smiech.gif
  • gośćMia 2017.09.10 [15:16]
    Ja mam właśnie dni płodne, także działamy z mężem, mamy już córeczkę roczną i chcemy drugie , żeby nie była sama( w sensie - jedynaczką).Nie wiewiem jak ogarniemy dwójkę maluchów, ale czekać już nie mogę ze względu na wiek.
  • gość 2017.09.10 [18:33]
    Dołączam, staram się już 3 miesiące
  • gośćMia 2017.09.11 [15:49]
    Co tu tak cicho? Czyżby żadna nie chciała czerwcowego maluszka??
  • gość 2017.09.11 [15:54]
    jesli z majowym nie wyjdzie to bede sie starac o czerwcowe usmiech.gif
  • gość 2017.09.11 [17:58]
    Tu autorka, super,że jest jakiś odzew. oczko.gif Ja czekam na koniec @ i zabieramy się z mężem do roboty. oczko.gif Ale jeśli nie wyjdzie,to jeszcze góra 3 cykle i potem odpuszczamy kilka miesięcy,no tak na 3, a potem znowu. Ale mam nadzieję,że zaskoczy teraz lub w przyszłym cyklu.
  • Edi26 2017.09.20 [15:08]
    Ja z mężem się staram od tego cyklu (ślub mieliśmy teraz w sierpniu usmiech.gif )
    Marzymy o bobasku już od dawna. Mamy prawie po 26 lat.
    Cykle mam przewarznie 30 dniowe, a ostatna @ była 4 września. Staraliśmy się narazie 8, 9, 11, 13, 16, 17 i 19 września. Więc działamy smiech.gif
  • gość 2017.09.22 [22:11]
    Kochane czy ktos tu jeszcze zaglada?
    Ja się staram z mężem już ponad rok...
    Mamy już synka w styczniu skonczy 6 lat.
    Postanowilam napisac w tym wątku bo myślę ze w koncu się udało!... starania były akurat w dni płodne(kontrola u lekarza) no i czekam.
    A m myślę ze sie udało, bo bolą mnie sutki... i non stop bym spała. Rano wstawalam o 7 starszego do przedszkola wracałam i od 8.30 do 12 spalam... i tak codziennie!!!!zobaczymy co czas przyniesie. Termin okresu na 2 pazdziernipozdrawiam
  • gość Gośka 2017.09.22 [23:26]
    22:11 mam dokładnie to samo usmiech.gif termin spodziewanego okresu też tako sam
  • gość 2017.09.23 [10:50]
    To ja z 22.11
    Gosia a jak się czujesz? Masz jakieś objawy?
    Ja nie wiem czy te sutki to nie za wcześnie...
    Ale poczekam do 2.10 i testuje
  • gość 2017.09.23 [11:32]
    Tu autorka. usmiech.gif U nas były 2 dni starań,zobaczymy co z tego wyjdzie,bo mąż zachorował,więc nic na siłę,no bez przesady. oczko.gif Teoretycznie @ mam mieć dopiero 7. 10. Także nie pozostaje mi nic innego,jak czekać,ale mam zapas testow ciążowych zamówionych z neta,więc nie ma stresu w razie czego. smiech.gif
  • gość 2017.09.23 [11:49]
    Do autorki. No pewnie nic na siłę
  • gość Gośka 2017.09.23 [12:00]
    Jedyne co mam na pewno to zgaga i senność, ale kurde wątpię aby mogło wskazywać to na ciążę. Inne objawy to sobie sukcesywnie wkręcam jezyk.gif
  • gość Gośka 2017.09.27 [21:10]
    Jak tam dziewczyny?
    Ja jakoś nic nie czuje. Nie mam też nadziei.
    Testuje 2.10 usmiech.gif
  • Danka91 2017.09.30 [13:19]
    Witajcie. Też czekam na jakiś znak że to jest ciąża. ☺ mamy juz synka który właśnie skończył 2 latka i od dłuższego czasu myslimy o drugim dziecku bo jeszcze troche bedzie za duza różnica. Juz kilka cyklii minęło bez upragnionych objawów i dwóch kresek. Choc w grudniu miałam epizod gdzie wyszedl test pozytywny a później okazalo sie ze ciazy noe ma... Dostalam okres 2 tyg. po spodziewanej. I oczywiscie badania i ginekolog. Teraz byc może w koncu się udało.... Okres mam dostac 4.10.18r. Stresuje się ze nie wiem.... ☺ wspolzylismy 17 a na kolejny dzien mialm bol po stronie jednego jajnika. Dzis bylby 3-4dzien od zagniezdzenia i moze jakieś objawy moga pojawic się. W poprzedniej ciąży bolaly mnie piersi, wrazliwosc na zapachy tyle co pamiętam, a test po terminie wyszedl negatywny ale jak dalej się spoznial to kolejny zrobilam i juz dwie kreseczki i szok troszke. ☺
  • EwelinaEwelina 2017.10.03 [13:37]
    Czesc dziewczyny. Mam 23 lata, to mam nadzieje ze bedzie moja druga ciaza usmiech.gif ostatnia miesiaczka 7.09. Owulacja wykryta dzieki testom owulacyjbym. Stosunek codziennie a nawet dwa azy dziennie usmiech.gif Dzisiaj dzien spodziewanej miesiaczki, juz 3 dni przed @ wynik z ledwo widoczna druga kreska usmiech.gifoczko.gif dzisiaj mega dwie krechy. Brzuch boli, piersi tez, straszne zawroty glowy. Objawy identyczne jak przy pierwszym dziecku usmiech.gif oby sie udalo... najbardziej boje sie krwawien, co w pierwszej ciazy sie zdarzalo. Trzymajcie kciuki zebym z Wami dotrwala do czerwca usmiech.gif
  • MamaMani 2017.10.03 [14:08]
    Cześć dziewczyny
    Na wstępie wszystkim życzę upragnionych dwóch kreseczek usmiech.gif
    Być może i ja je zobaczę. Mam 27 lat i cudowna 14 miesięczną córeczkę. Postanowilismy z mezem,ze czas na drugą pociechę. Jestem świeżo po owulacji. To nasz pierwszy cykl starań. Za wiele sobie nie obiecuje ale.mam cichą nadzieję,ze moze tym razem też uda nam się zajsc w ciążę podczas pierwszego cyklu starań.
    Pozdrawiam
  • gość 2017.10.04 [00:04]
    Ewelina też ostatnią @ miałam 7.09, ake okres dopiero jutro powinnam dostać. Mam 28dniowe cykle, a Ty?
  • Kaania90 2017.10.04 [05:51]
    W sobotę dołączyłam do czerwcówek 2018. Po 10 miesiącach starań w końcu pozytywne testy, a mamy już synka który niedawno skończył 15 miesięcy. Także dziewczyny głowa do góry i działać, trzymam kciuki
  • gość 2017.10.04 [07:43]
    Kania kiedy termin?
  • EwelinaEwelina 2017.10.04 [09:11]
    Mam 27-28 dniowe. Bardziej 27, chodze dzisiaj jak na szpilkach zeby nic nie polecialo smutas.gif martwie sie. Objawy juz mialam tydzien po zaplodnieniu. Wszedzie rozpoznam ten ssacy glod zaraz po jedzeniu i zawroty glowy. Juz raz mialam taka sytuacje ze testy ciazowe pozytywne a tu bach... okres. Duzo odpoczywam, kwas foliowy, owoce i warzywa. Poczekam do piatku i moze sie umowie do lekarza, bo trzeba czekac 2 tygodnie na wizyte... a jak u was? Jak sie czujecie
  • Tralalala09 2017.10.04 [10:10]
    Ja mam core 9,5msc i jestem załamana bo drugi raz w życiu ( pierwszy jak dowiedziałam się ze jestem w ciąży) miałam plamienie jednodniowe. Mieliśmy mała wpadkę w tamtym miejscu..
    Jeżeli chodzi o objawy to nie miałam żadnych w pierwszej ciazy, ani młodości, ani gorszego samopoczucia.
    Mam nadzieję że to tylko przypadek to plamienie i okres nadejdzie. Chce mieć drugie dziecko, ale nie teraz.. nie wyobrażam sobie tak małej różnicy wieku, zwłaszcza że moja córa jest bardzo wymagającym dzieckiem
  • EwelinaEwelina 2017.10.04 [10:33]
    Moja ma 22 miesiace. Tez chcialam wczesniej drugie. Jedno przy drugim by sie wychowalo i spokoj. Robilas test ciazowy?
  • Tralalala09 2017.10.04 [13:09]
    Nie robiłam jeszcze. Ja powinnam dostać wczoraj max dziś okres. Ale jestem pewna niemal na 100 procent. Plamienie implantacyjne w końcu bez przyczyny się nie zdarza.. przynajmniej ja miałam tak tylko przy ciąży z córką. Do tego miałam cięcie cesarskie, więc też trossku wczesnie na ciążę.. a u Ciebie fajna roku fajna różnica, już mała chodzi, mówi, a jakbym urodziła to moja ledwo zaczęłaby chodzić
  • EwelinaEwelina 2017.10.04 [13:26]
    Jak urodzi sie drugie, twoja córka bedzie juz miala 18 miesiecy, nie bedzie tak zle. Mam znajomych ktorzy dzieci maja z tego samego rocznika jeden ze stycznia a drugi z grudnia... to dopiero masakra. Bedzie dobrze, po latach bedziesz zadowolona ze dzieci odchowane usmiech.gif
  • Tralalala09 2017.10.04 [13:58]
    Ewelina gratulacje dzidziusia i trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze przez całą ciążęusmiech.gif
    Odezwę się jak zrobię test usmiech.gif
  • Czerwcowa mama 2018 2017.10.04 [19:23]
    A ja się pochwale, jestem w piątym tygodniu ciazy. Zaszłam w ciaze w pierwszym cyklu starań, chociaż oboje z mężem jesteśmy po 30-tce!
  • EwelinaEwelina 2017.10.04 [20:13]
    Czerwcowa mama 2018 wielkie gratulacje usmiech.gif na kiedy termin porodu, juz sprawdzalas? U mnie wychodzi na 16.06. Pewnie wczesniej urodze tak jak corke usmiech.gif
  • EwelinaEwelina 2017.10.04 [20:17]
    Pomylka usmiech.gif 13.06
  • MamaMani 2017.10.04 [21:34]
    Ewelina Gratuluje dwóch kreseczek.
  • Lisssaa 2017.10.04 [22:10]
    Ewelina ja mam wszystko dokładnie jak Ty!!
    Cykle 27/28
    Ostatnia @ 07.09
    Termin też ten sam 13.06 usmiech.gif
    Napisz proszę w jakim dniu miałaś owulacje, bo pisałaś, że test Ci ją wykrył. Ja nie robiłam testów owulacyjnych, ale na pewno do ciąży doszło po stosunku 17.09 więc jestem w szoku, że się udało mimo, że potem już nie było możliwości się starać usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...