Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość Lisssaa
Ewelina ja mam wszystko dokładnie jak Ty!! Cykle 27/28 Ostatnia @ 07.09 Termin też ten sam 13.06 :) Napisz proszę w jakim dniu miałaś owulacje, bo pisałaś, że test Ci ją wykrył. Ja nie robiłam testów owulacyjnych, ale na pewno do ciąży doszło po stosunku 17.09 więc jestem w szoku, że się udało mimo, że potem już nie było możliwości się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Fajnie, bedziemy przechodzily wszystko w tym samym czasie :) owulacje mialam 19.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
:) Kiedy pierwsza wizyta u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Ciagle sie nad tym zastanawiam. Umowie sie jutro, to pewnie w poniedzialek 16-tego mnie przyjmie. Bym juz chciala widziec fasolke i byc swiadoma ze wszystko tam rozgrywa sie dobrze. A tu taka niepewnosc i co chwila latanie do wc i sprawdzanie czy cos tam nie polecialo. :( Lisssaa pierwsza ciaza czy kolejna? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Druga ciąża :) Mam już bliźniaki. Chłopcy mają po 8lat :) Ja 31, czuje się na razie super, ale też się troszkę martwię, bo pierwsza ciąża była okropną. Wymioty, mdłości i omdlenia trwały ponad 3mce, ciąża ciągle zagrożona, bo bliźniacza. Długie pobyty w szpitalu. No i mam nadzieję, że teraz nie będzie bliźniaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Zazdroszcze blizniakow :) Kazda ciaza jest inna, a skoro bylas w ciazy blizniaczej to chyba ona jest od razu uznawana za zagrazajaca. Nie wiem. 8 lat to sporo, chlopcy pomoga przy mlodszym rodzynku :) Ja mam identyczne objawy jak przy corce. Teraz nic nie czuje az sie zastanawiam czy ja w tej ciazy jestem. Do wieczora kiedy nie moge wstac z powodu zawrotow glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A piersi? Też nic? Moje bolą okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Mi tylko brodawki sie powiekszyly a tak to delikatnie bola, ale nie tak zeby narzekac. Widziecie kazda ma inne objawy. Boli was brzuch jak na @? Mi codziennie niby normalne ale czasami mnie to przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Mnie lekko boli. Raczej wtedy gdy się wsłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Moze ja tez za bardzo sie wsluchuje. Wszystkie sygnaly biore do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMani
Dziewczyny gratulacje : ) Ja w pierwszej(poronilam) i drugiej ciąży miałam wszystkie możliwe objawy prócz wymiotow. Nie musiałam robic testu wiedzialam,ze jestem w ciąży. Teraz czekam z niecierpliwością na termin miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza najlepiej wybrac sie ok 6 tyg. Ja zawsze lecialam zaraz po tescie i wychodzilam z gabinetu rozczarowana,bo jeszcze nie było serduszka. Czekałam później dwa tygodnie na kolejna wizyte. To były najdłuższe tygodnie w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMani
Do lekarza najlepiej wybrac sie ok 6 tyg. Ja zawsze lecialam zaraz po tescie i wychodzilam z gabinetu rozczarowana,bo jeszcze nie było serduszka. Czekałam później dwa tygodnie na kolejna wizyte. To były najdłuższe tygodnie w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikach
Hej ;) dołączam do Was , pełna nadzieiii Pierwszy dzień cyklu miałam 14 września , dzis robiłam test , blada kreska , beta 30,8. Pełna nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Dolaczam do Was . termin 12.062018. Jutro mija tydzień jak zobaczyłam dwie kreseczki. Dwa dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa mama 2018
Ewelina, mam termin na 6-7 czerwca. Oboje z mężem chcieliśmy mieć dziecko na wiosnę/lato, wiec starania rozpoczęliśmy we wrześniu i nam sie udało. Niestety, jestem bardziej zmęczona niż w pierwszej ciazy, mam tez grzybice pochwy i infekcje pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
A u lekarza juz bylas? Takie infekcje to niefajna sprawa. Ja mam duzo wydzieliny, ale nic nie piecze i nie swedzi. Jak bylam w pierwszej ciazy, to tez sie z tym borykalam. Stosowalam zel z rossmanna Facelle, tani i w duzej mierze pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij kefir, codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja nie wiem jak obliczyc datę porodu. Ostatnia miesiaczka 20 sierpnia. Owulacja 13 wrzesnia. Test pozytywny 25 wrzesnia. Pomóżcie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDK
Życzę wam powodzenia dziewczyny. Pamiętam jak dokładnie rok temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży i też na kafeterii było takie forum "czerwcówki 2017". Wydawało mi się, że do rozwiązania jeszcze tyyyyyle czasu, a teraz nie wiem kiedy to zleciało i 13.10 mój syn skończy 4 miesiące. Jak weszłam na kafeterię i zobaczyłam temat "czerwiec 2018" to tak mi się ciepło na sercu zrobiło i jednocześnie odczuwam ulgę, że ja już jestem po. Trzymam kciuki za wszystkie starające się mamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa mama 2018
Ewelina, byłam u ginekologa. Miałam badany mocz. Lekarz zapisał mi urosept, czuje jak cały czas mnie piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
21:36 jak długie masz cykle? Widzę, że chyba bardzo długie. Do daty ostatniej miesiączki dodajesz 7dni i odejmujesz 3mce. Np. Ostatni okres 7.09 więc 14.06 poród Oczywiście to umowne i tylko 5% kobiet rodzi w terminie :) GośćDK zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Może zurawina? Moj ginekolog nie przypisywal zadnego leku/antybiotyku jak mialam bakterie w moczu. Jadlam, wyciskalam sok. nie znosze tego kwaskowatego smaku ale w sumie ilosc bakterii tez znikala. Polecam dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cykle mam około 31-36 dni. Czyli koniec maja. Dzięki. Dziewczyny w którym tygodniu wy jesteście i co widać i u was na usg? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Jak urodzi sie drugie, twoja córka bedzie juz miala 18 miesiecy, nie bedzie tak zle. Mam znajomych ktorzy dzieci maja z tego samego rocznika jeden ze stycznia a drugi z grudnia... to dopiero masakra. Bedzie dobrze, po latach bedziesz zadowolona ze dzieci odchowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Wybaczcie za ostatni wpis, cos mi telefon szwankuje. Zgodnie z zaleceniem gin, zrobilam bete, ktora wyszla 240 mlU/ml, zobacze w poniedzialek czy rosnie :) Slyszalam ze jak juz przekroczy 1000, to widac cos na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ewelina to daj znać w poniedziałek jak beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w środę miałam 1056 i było widać pęcherzyk ciążowy w macicy. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara ktory masz tydz? Kiedy kolejna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 23 dni po owulacji. Lekarz mi nie powiedział który to tydzień. Owulacje miałam późno i do zagniezdzenia doszło jakieś 10 dni po owulacji dopiero. Kazał przyjść za dwa tyg. Żeby sprawdzić czy wszystko dobrze się rozwija. Do tej pory beta prawidłowo wzrastała. Dalej nie sprawdzam już. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×