Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość EwelinaEwelina
Marika, masz racje, twoja beta jest prawidlowa :) a na naszym forum chyba jest osoba ktora bardzo sie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja po USG, widać pęcherzyk, nie ma zarodka. Niestety lekarz widzi jakis obszar płynowy i to może być odwarstwianie się kosmówki. Wizyta u lekarza dopiero w poniedziałek u zaczynam panikować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina nikomu się nie nudzi. Beta powinna się minimum podwajać wiec to trochę mało. Jeśli ktoś nie słodzi wam na forum to od razu wróg? Gratuluje myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klotla a według miesiączki to który tydzień? Pokrywa się z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa mama 2018
Ewelina, jak pójdę na zwolnienie to poszukam kogos innego. Ginekolog mówił mi, ze do końca roku badania prywatne. I tak już za podstawowe zapłaciłam. Wciąż mnie pobolewa pęcherz. Ja już mam jedno dziecko, ma 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
Ewelina Ewelina a gdzie obliczasz ? Jak sprawdzić bo już mi się ryczeć chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Marika wg. mnie beta dobrze przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 tydzień, 4 dzień. Według lekarza od USG to że nie ma zarodka to normalne, mam wrócić za 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patkaa8888
Klotka trzymam kciuki, musi być dobrze! Wiem , Że trudno ci będzie przetrwać te 10 dni. Ewelina Ewelina i Lisa bardzo Wami dziękuje , po wpisów „gościa „ aż obiad spaliłam. Bardzo się stresuje. Tak długo się staraliśmy i tak jak każda z was bardzo pragnę żeby to było wspaniałe 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelinaee
Mam problem z dodawaniem wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Wpisz "kalkulator beta hcg". Sprawdzalam I masz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Poziom beta hCG w krwi kobiety wzrasta z tygodnia na tydzień. Największy wzrost dokonuje się w pierwszych dobach po implantacji. W ciągu 72 godzin poziom hCG wzrasta o ponad 110 procent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja nie mam dobrych wieści. Jutro idę do szpitala, lekarz kieruje mnie na oddział bo wydaje mu się że ciąża może nieprawidłowo się rozwijac. Beta słabo przyrasta i brzuch zaczął boleć. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
Klara trzymamy kciuki , odzywaj się A Tobie Ewelina bardzo dziękuje , nawet nie wiesz jak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja matka głupich. Ale tylko ona ci teraz została. Się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek88888
"Gosc" - wygladasz na bardzo sfrustrowana osobe..Nie niszcz nam tutaj dobrej atmosfery i nie ran uczuc innych bo karma wraca.Zycze Ci przede wszystkim usmiechu na twarzy.Moze wtedy negatywna aura zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
Drogi „Gościu” Nie wiem skąd ta złośliwość ? Może pojmiesz , ze to forum to pewna metoda wsparcia dla Nas , a Typortafisz to posuc. Może zerknij na inne tematy ? Może coś bardziej Cię zainteresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Dziewczyny trzymam za Was kciuki. "Dum spiro , spero" to moje motto. "Dopóki oddycha nie tracę nadzieji." Ja od wczoraj po południa jestem wykończona. Mam chyba wszystkie możliwe objawy i dolegliwości ciążowe. Cały wieczór bliskie spotkania przy wc. Cala noc nie spana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek88888
Lenka biedna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Trzeba olac "goscia" wiadomosci. Zobaczy, ze nie zwracamy na niego uwagi, to moze mu sie znudzi. Klara mam nadzieje ze lekarz sie myli I twoja ciaza rozwija sie prawidlowo. Trzymam kciuki I zdaj relacje. Lenka, wspolczuje nieprzespanej nocy. Ja musze jedzenia pilnowac, bo jak nie zjem na czas to jedna wielka masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ja sie boje jeść . teraz.zmusilam sie do zjedzenia kanapki. Ale ciężko jest. Pogoda tez nie sprzyja. Wiec dziś dzień spędzony pod kołderką. A co do goscia to zawsze znajdzie sie osoba ktora chce wprowadzic zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
Dziewczyny a mi nic nie dolega .... żadne mdłości , bóle piersi , ehhh chyba bym z uśmiechem je przyjęła bo wtedy człowiek pewniejszy , ze Fasolka ma się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Marika ale już wcześniej o tym pisalysmy ze niektóre kobiety nie maja właśnie żadnych dolegliwości i wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Marika sie ciesz :) mnie zawsze po poludniu lapia dolegliwosci. Dlatego z rana wykonuje tyle ile moge zeby pozniej nic nie robic I lezec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Witam, dołączam do was. Termin 02.06.2018. To moja 4 ciąża (jedna niestety poroniona). Mam dwie cudowne córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Witaj Justyna :) jak sie czujesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Szczerze to fatalnie :-( Ciągle mi źle i nic nie moge wziąść do ust. Mam nadzieje że szybko mi to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Witamy Justyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Miło mi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×