Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość
Objawy przychodzą dopiero koło 7-8 tyg więc tym się nie martwcie, że póki co ich nie ma. Ja do 7t czułam się jakbym ciąży nie była. A od 7... Masakra wymioty co chwilę, mega mdłości i okropny ból żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Jak tam u Was dzisiaj? Jak samopoczucia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ja mam właśnie ten okropny ból żołądka rano ;( katastrofa. Poza tym ok, ale gdy wstaje po nocy to jestem BARDZO ZMĘCZONA. Ledwo żyję i dopiero około 11 się rozkręcam i wtedy jest normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
A ja dziś przespalam w końcu prawie cala noc ( do 6) od tygodnia. Wstaje rano wyspana ale już koło 10 moglabym iść spać. Od początku jestem na zwolnieniu wiec straszak w przedszkolu A mama odpoczywa :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Mi termin wypada na 16.06.2018 :) mam już jedno dziecko, syna, ma 7 lat. lipcowy - ja też lipcowa a mąż czerwcowy :) póki co czuję się dobrze. nie chcę panikować ani zapeszać ani nic- poroniłam dwa lata temu (ciąża wpadka, ale się cieszylismy i rozpaczalam po stracie w 10 tygodniu). za kilka lat stuknie mi 40stka, piszę ze Szczecina, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
Lenka a od którego tygodnia masz zwolnienie ? Ja jutro idę do lekarza na NFZ pierwszego kontaktu bo do giną na NFZ mam w listopadzie a potrzebuje skierowanie na choć trochę badań jakie prywatnie dostałam bo skąd tu brac kasiorkę. I chciałabym na zwolnienie iść jak najszybciej , bo te 14 godz zmiany mnie wykanczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Marika od samego początku. W piątek robiłam test 2 dni przed @ . w niedziele powinnam dostać miesiaczke . w poniedziałek dostałam zwolnienie. Na podstawie testu i badania beta hcg lekarz wystawił. Ale to tak jak mówiłam ciaza wysokiego ryzyka jak to mówi mój gin. Wizyty prywatne mam badania też. Ale ja to akurat cenie (wizyty oczywiscie nie badania bo te mogłyby byc za darmo albo chociaz tańsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
Ja tez prywatnie byłam pierwszy raz , zapłaciłam 180 , i dostałam taka litanie badań z krwi plus cytologia , ze prywatnie to grubo ponad 600 , trochę dużo jak dla mnie. Jutro będę u lekarki pierwszego kontaktu , nigdy nie brałam l4 to może dostanę. Tylko nie wiem co powiedzieć , prawdę , bo w umowie mam inaczej , czy powiedzieć że mnie bolą plecy? Nie wyobrażam sobie kolejnego trzy dni po 14 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
Lenka to tez pewnie czekasz na pęcherzyk na usg ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Marika mów prawdę, że pracujesz po 14h, nie ma wtedy opcji nawet zdrowo zjeść. Dodaj, że praca fizyczna i na pewno dostaniesz l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Marika ja już swój pęcherzyk widziałam . teraz w ten poniedziałek. Pisałam o tym wcześniej. Lekarz powiedział ze moze już zobaczylby nawet zarodek ale mam tylozgiecie macicy a to trochę w tym przeszkadza. Teraz wizyte mam na 24.10. A juz jie moge sie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyby odnośnie badań i ogolnie lekarzy prywatnie: zastanówcie się na prywatną opieką, ja akurat mam w pracy, ale moja znajoma wykupila dla siebie, męża i dziecka i placi około 200 za miesiąc, a ma pelen pakiet wizyt i diagnostyki. Pochodze z małego miasteczka a jest kilka przychodni, ktore mają umowy z tymi firmami i naprawdę sie to opłaca. Mnie przestał boleć brzuch tak często, teraz tylko przy za szybkiej zmianie pozycji ;) Piersi obolale no i jestem niesamowicie leniwa ;) Ale poza tym jakaś spokojniejsza się zrobiłam, wierzę że bedzie dobrze. Ehh.. będę MAMĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek88888
Tez szukam lekarza prywatnie ale mam problem bo moj zmienil miejsce zamieszkania od ostatniej wizyty i teraz jestem bez..dzwonilam do wielu przychodni i nie maja miejsc a do pierwszego lepszego nie chce isc..trzymajcie kciuki zebym znalazla szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Marika tez bym spróbowała najpierw powiedzieć prawdę . ze jestes zmeczona bo pracujesz po tyle godzin. A dodatkowo możesz rzucić ze plecy bolą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek88888
Ja pracuje fizycznie po 9 godzin i chcialabym jak najdluzej zostac w pracy..obym sie tylko dobrze czula:) ale 14 godzin to juz troszke ciezej choc powinni Ci zapewnic odpowiednie warunki i zmniejszyc godziny jak zaniesiesz zaswiadczenie o ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Kwiatek powodzenia w szukaniu ! Moze popytaj znajomych ? Ktoś cos może przez kogos poleci? Ja mam swojego od ponad 5 lat i nie zamienię go ;) . ale tez miała bym problem żebym miała wybierać kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
Pójdę jutro , wizytę mam na 14. Z synem jak byłam w ciazy pracowałam bardzo długo , ale i czułam się inaczej , zapewne dlatego ze byłam 7 lat młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Marika daj znać po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa mama 2018
Ja chodzę na NFZ, ale ginekolog nie chciał mi dać skierowania do laboratorium, wiec wydałam 200 zł na początek, w dodatku recepty pisze na 100 procent. W gabinecie ma usg,wiec chociaż to jest za darmo. Myślałam, żeby szukać kogos innego na NFZ, ale na razie nie mam czasu. Planuje iść na zwolnienie w grudniu, z tydzień przed powiem o ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwcowa mama to masz beznadziejnego lekarza, uciekaj od niego. Ja też chodzę na NFZ i wszystkie badania mam na skierowanie za darmo, recepty też z refundacja a do tego dostałam skierowanie na prenatalne mimo że tak szczerze mówiąc nie było do tego podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
A ja dziś noc z głowy miałam. Mój 7 latek najprawdopodniej ma zapalenie krtani. Jak nie urok to .....ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek88888
Ojej Marika przykro.. A wiekszosc z Was ma juz dziecko czy to Wasze pierwsze ciaze?Ja jestem kilka miesiecy po slubie i cudownej podrozy poslubnej..Idealny czas na dzidziusia teraz nadszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek88888
Wogole to mieszkam zagranica...Ale i tak chcialabym dodatkowo znalezc dobrego lelarza w polsce i od czasu do czasu tam jezdzic na kontrole bo jednak nasi rodacy sa niezastapieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Czerwcowa mama 2018. Powiem Ci ze w moim miescie tez jest ginekolog na NFZ, ktory niezle kreci. Za zwolnienia bierze kase,recepty tez 100 % wypisuje. Skierowania do labolatorium nie daje, tylko wypisuje na kartce co nalezy zrobic I z wlasnej kieszeni trzeba bulic. USG 3 razy w ciagu calej ciazy I sie pyta czy chca kobiety zdjecia na pamiatke ktore kosztuja 20 zl. Porazka. Ja wole isc prywatnie, chociaz wiem dokladnie co sie dzieje ze mna I z moim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam kilka dni temu, że być może do Was dołączę. Ale nie jest to takie proste. Termin miesiączki minął wczoraj bez niej. Zrobiłam test i wyszedł negatywny. Chyba jeszcze trochę muszę poczekać. A mdłości nie minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Gosc :) zrob badanie z krwi. Bedziesz miala 100% pewnosc. To ogo wydasz na testy, to epiej wydac w labolartorium. Czasami testy wychodza kilka dni po spodziewanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Czesc dziewczyny. Gościu jeszcze nic straconego . zrób badanie z krwi i będziesz miała pewność. Ewelina ciekawe rzeczy piszesz o tym lekarzu . i nikt nic z tym nie robi? Przeciez nie powinno tak być. Marika wspolczuje i zdrówka życzę! I daj znać co po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Kiedys grupa kobiet sie zorganizowala ale nie mieli wystarczajacych dowodow. Wszystkiego sie wyrzekl. Nie znam dokladnie sytuacji jaka tam byla. Wiem dokladnie jaki on jest bo prowadzilam pierwsze tygodnie ciazy u niego. Po prenatalnych juz sie przenioslam prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
Hej dziewczyny Robiłam dzisiaj rano Bete dla porównania, tydzień temu miałam 30,86 A dziś 722 więc wydaje mi się że to chyba dobry wynik. Byłam u lekarza pierwszego kontaktu, dostałam skierowanie na niektóre badania. I tak jak radziłysciecię dostałam L 4, po prostu powiedziałam prawdę że moje zmiany są po 14 h. Na razie do dwudziestego, zobaczymy jak dalej. He he w pracy pewnie Afera, bo to moje pierwsze zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marika beta za wolno rośnie. Powinnaś mieć ponad 1000. Chyba nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×