Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość EwelinaEwelina
Ciekawe jaka ja mam macice. Moze bylabyn spokojniejsza gdybym sie przeszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Przede wszystkim spokojnie przez to ze wiem ze jest w macicy A nie poza. Jest ciałko żółte A lekarz mówił ze to już dobrze. Ewelina to Twoja pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może i ja do Was dołączę. Czuję się jakbym była w ciąży. Mam mdłości, jestem dziwnie senna. Jutro będzie " sądny dzień" - kiedy miałaby przyjść miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zyczymy abyś również do nas dołączyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek88888
Trzymamy kciuki abyś do nas dołączyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Gościu trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo do Was dołączę, albo będę musiała poszukać innego specjalisty. Jak pisałam mam mdłości, jestem senna, wysypało mnie na prawym policzku. Więc albo ciąża albo coś z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Lenka, to druga ciaza. Juz mam szkraba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Dziewczyny słuchajcie... Zadzwoniłam w zeszłym tyg. do mojego ginekologa (mam termin podobny jak Ewelina i Lenka) Zapytał o termin ost. @, o betę i wiecie co mi powiedział, że mam nie przychodzić i nie marnować pieniędzy. Przyjść na spokojnie pod koniec października i wtedy wszystko już zobaczymy, porozmawiamy i uzgodnimy. Dodam, że to bardzo dobry specjalista, prowadził moją poprzednią ciążę, ma TYLKO bdb opinie. Zdrowe podejście. Sam wykonuje WSZELKIE badania i nigdzie nie kieruje. Robi wszystko w swoim gabinecie. Wykonuje nawet operacje w łonie matki! Co o tym myślicie? Wg. mojej siostry, która też prowadziła u Niego dwie ciążę zachował się lojalnie i uczciwie. Nie chciał naciągnąć na kasę, że przyjdę, zobaczymy na monitorze kropkę i pójdę zawiedziona do domu. Zapisał mnie na 28.10 i podobno wtedy będzie super widać serce itp. Hmmmmm.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Lisaaa ja mam wizyte 24 pazdziernika. U prywatnego lekarza,tez prowadzil moja poprzednia ciaze. I to powiedzial ze za wczesnie bo po co przyjezdzac, skoro beta jest prawidlowa, to lepiej zobaczyc zarodek a nie sam pecherzyk. Nie przejmuj sie jeszcze jest za wczesnie zeby cos zobaczyc :) chociaz sama nie.moge sie doczekac aby cokolwiek zobaczyc, to jednak poczekam. Bol w jajnikach jest normalny? Spac na boku nie moge tam mnie ciagnie, musze na plecach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
23, w poniedzialek, musialam zerknac w kalendarz. Ah ta moja pamiec, strasznie zawodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ja w poprzedniej ciąży miałam do 3mca ból jajników i ogólnie podbrzusza, teraz tylko trochę mnie pociągnie jak kichne :) Mam tylozgiecie macicy! Po poprzedniej ciąży! Nie wiedziałam, że przy tym trudniej zobaczyć coś na początkowym usg. Lekarz mi kiedyś tłumaczył, że często dochodzi do tego zagięcia po porodzie i jedyny minus tego to podobno trudniej zajść w kolejną ciążę hm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Hm, ciekawe. Sie okaze za 2 tygodnie ;) Bierzecie jakas no-spe? Czy lepiej nie truc I przeczekac. W pierwszej ciazy nic nie bralam oprocz witamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
...a bierzesz już witaminy? Ja kurde tylko kwas foliowy już id daaawna i magnez łykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Nie no, chodzilo mi tylko o kwas foliowy. Biore juz go 4 miesiace. Rozne teraz opinie o tym femibion lub pregnie czy innym specyfiku.. jedni polecaja a drudzy mowia ze to pieniadze wyrzucone w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ja biorę duphaston. Pierwsza ciaza zagrożona. Druga stracona w 12 tyg (chłopczyk) . i teraz od pozytywnego testu duphaston i do tego pregna plus. Jak to określił lekarz ciaza wysokiego ryzyka. Wczoraj pytałam swego giną o te pobolewania w podbrzusze bp dokuczalo dość mocno. To mówił z uśmiech że czasem ciąża boli :) i narazie nie kazał nic na to.brać. wizyty co dwa tygodnie najprawdopodobniej będą. Prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Zle sie sprecyzowalam. Teraz nie biore nic oprocz kwasu foliowego. W pierwszej przed zajsciem jedno opakowanie samego kwasu foliowego, a pozniej bralam pregne ale tylko 3 pierwsze miesiace, dziecko zdrowe. Dzisiaj jakas zakrecona jestem, co innego mysle co innego mowie (lub pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ja najbardziej boję się, że będę miała KOLEJNE BLIŹNIAKI. Jedne już mam i kocham nad życie, ale za kolejne to ja dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Lisa, zobacz jak ci beta skacze, czytalam ze jak jest duzy skok to blizniaki moga byc. Lenka wspolczuje :( teraz bedzie dobrze, musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Lisssaa oby zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ja to jestem klebkiem nerwów. Hormony hormonami ale strach o maleństwo . o to czy bedzie wszystko dobrze tym razem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaaa88
Lenka doskonale cię rozumiem bo ja mam to samo. Wczoraj miałam termin spodziewanej miesiączki i noc wcześniej budziłam się co chwile i sprawdzałam czy na pewno @ nie przyszła. Apropos leków to dostałam kwas foliowy od lekarza oraz witaminę E. Kwas foliowy na receptę bo Mocniejszy niż ten który kupiłam w aptece sama, bo jak pan doktor stwierdził jestem już po trzydziestce więc muszę mieć Mocniejszy. Następna wizyta 17 października. Mam nadzieję że już pęcherzyk będzie widać. U mnie czwarty tydzień, a czy wy macie jakieś objawy jeśli tak to w którym tygodniu? Ja bym tylko spała i Brzuch mam wzdety jak balon i wyglądam na 4 miesiąc. Niepokoi mnie to że piersi mnie w ogóle nie bolą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marika niektórym dziewczynom.piersi zaczynają boleć później. Mnie bolą ale to może efekt duphastonu. Ja się również stresuj***ardzo. Za mna dwie ciążę nieudane i nie wiem jak ja mam normalnie funkcjonować teraz w tej trzeciej ciąży. Nie czuje żadnych objawów. W brzuchu jakby nic się nie działo. Nie wiem tak naprawdę jak powinna przebiegać zdrowa ciąża i stąd może te nerwy. Można W ogóle nie czuć że się jest w ciąży? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety przechodzą ciąże bezobjawowo. U innych objawy przychodzą z czasem, koło 6-8t. To indywidualna sprawa, poza tym każda kolejna ciąża u tej samej kobiety może być różna od poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Tez słyszałam o tym ze mozna bez objawów przechodzić. Dziewczyny musi.y być dobrej myśli. Każdą z osobna i wszystkie razem. ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaa888
Gość 19:40 trzymaj się będzie dobrze najważniejsze to pozytywne nastawienie, choć wiem że łatwo się mówi , Ale sama wczoraj się bardzo denerwowałam przed wizytą. Apropos objawów to w pierwszej ciąży strasznie bolały mnie piersi najmniejszy dotyk był dramatem i choć wtedy bardzo przeszkadza tak teraz bardzo brakuje Głowa do góry dziewczyny, teraz musimy dbać o siebie , być pozytywnie nastawione I czekać na ******aszych Fasolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek88888
Spokojnie,ja tez poki co mam bezobjawowo nie liczac bólu piersi ale ten zawsze mi towarzyszy w tym czasie wiec normalka..gdyby nie test nie wiedzialabym o ciazy:) teraz zaczyna sie u mnie 5 tydzien wedlug moich obliczen..szukam gienekologa bo moj zaufany sie przeprowadzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Dziewczyny macie moze rade na wieczne uczucie glodu? Cos zjem I za moment jestem glodna. Jak tak dalej bedzie to do porodu przybedzie 50 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×