Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyneczka

Jaki macie mamy kolor mebli w kuchni i ścian?

Polecane posty

Gość ściany białe
meble biało zielone z zielonymi blatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciany białe, nad blatami kremowe malutkie kafelki, blaty beżowo-kremowe. meble venge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściany w kolorze miodowym meble w kolorze wanilii górna część, część dolna i częśc górno dolna w drzewie ciepły odcień jasnej wiśni - to sie jakoś nazywa, ale zapomniałam, blaty na wysepce np. jasny marmur dodatki mam w brązie, bieli i zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na górze mam fornir lakierowany, ale waniliowy, albo nie, to jest bardziej kawa z mlekiem jeszcze lacobel też kawa z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea.......
ja planuje biala nowoczesna z szarymi scianami i drewnianym blatem. nad blatem bedzie panel szklany zamiast kafelek. co z tego wyjdzie okaze sie wkrotce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble calvados + blaty kremowe, ściany beżowe. Wolę przytulne, bardziej klasyczne wnętrza od wszędobylskiej teraz bieli i szkła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucheneczki
a tu mdło niestety troche kombinajcji jednak niezaszkodzi 32 [zgłoś do usunięcia] imili86 Ja mam taka kuchnie..nie patrz na balagan bo to zdjecie bylo robione zaraz po remoncie i po wprowadzeniu sie do mieszkania wiec jeszcze maly balagan przy rozpakowywaniu byl http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6c9b84e2 20a86d7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5d1d04a05 ce2ab06.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a umnie
meble ciemniejsze drewno, postarzane z sękami, blaty jasne, kremowe, ściany ciemna zieleń i ciemny niebieski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucheneczki
no a umnie meble ciemniejsze drewno, postarzane z sękami, blaty jasne, kremowe, ściany ciemna zieleń i ciemny niebieski sciany ciemny niebieski? to też masakra, jeszcze zileń tak, ale niebieski do kuchni nie bardzo zresztą zlelone meble jak ktoś wyzej pisał też pstrokacizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a umnie
co jest masakrą? że nie jest tak jak u wszystkich? czy moze ciężko to sobie wyobrazić?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucheneczki - co ty tak wszystkich krytykujesz, pewnie zazdrościsz bo sama masz beznadziejna kuchnie i nie stać Cię na fajne urządzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucheneczki
ta nie stać a kolor ciemno niebieski trudno sobie wyobrazić przebywanie w nim, chociaż bezguścia to tak i może urządzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję żeby ta koleżanka 'kucheneczki" pokazała swoją kuchnię, chętnie skomentujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucheneczki
krytykuję, bo lubię jasne ciepłe kolory, ale nie mdłe kolory, wszystko na jedno kopyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na środku lada a'la barowa, marmur, ściany pomarańczowo-niebieskie, żadnych mebli oprócz stołu, szafki są wbudowane przesuwane pod parapetem i w tej ladzie. przestrzennie, jasno i kolorowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucheneczki
nie ma mnie teraz w domu a poza tym to głupota wklejać swoje zdjęcia, później ktoś zobaczy znajomy i będzie miał ubaw po pachy, pisząc wszystkie moje dane i nie tylko już zdjęcia Waszych dzieci też sa wykorzystywane przez uprzejmie osoby z grona kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucheneczki
haribosmakradosci a ja mam taka kuchnie no wybacz, ale te kafelki sa naprawdę niegustowne sory, ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z Wawy
biale meble biale szciany, szary blat bialy stol, jaskrawo zielone krzesla kolorowy duzy plakat nad stolem i dodatki utrzymane we fiolecie (reczniki) plus stal, stalowa listwa pod szafkami i na kancie blatu, stalowe naczynia czajnik itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucheneczki
kobieta z Wawy wow, ale mieszanka, ale piszemy we fiolecie? czy w fiolecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×