Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anilorak123

Mamusie na lipiec 2016

Polecane posty

Gość Anilorak123

Hej tu możemy się przeniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
Jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Mam nadzieję że reszta też będzie bo tam to już masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
jestem i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jestem też ją Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
No tu będzie zdecydowanie lepiej :-) przez pierwsze strony na pewno nie będzie się nam nic zacinać. Jak wasze foteliki samochodowe? Bo my mamy maxi cosi a wyczytałam o jakiś easylift, w którym można noworodka przewozić w pozycji leżącej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
Wanilia, jak się czujesz? Myślisz że dotrwasz do lipca? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
No to ja też się melduję :) Byłam właśnie na ktg, wzorowo. No więc jutro spokojnie relaksik, a w czwartek rano melduję się na w szpitalu na Solcu. Niesamowite, że to już lada chwila i nasz Maluch będzie z nami. Jeszcze z poprzedniej ciąży zostalo nam tyle miłości do podarowania, a po śmierci synka musielśmy te emcje schować na potem. I wreszcie nadchodzi to potem... Dokładnie półtora roku po tamtych wydarzeniach. Nasze rodziny przyjaciele i znajmi czekają i trzymają kciuki, dostalśmy od nich bardzo dużo wsparcia, teraz też są myslami z nami i jakoś damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Jamarianna to co myślisz że w tym tyg będziecie w komplecie? Jejku zaraz to tu żadnej ciężarnej nie będzie tylko już same mamusie . Ale szczerze te 9mies szybko zlecialo. Ja się boję że mnie weźmie w dzień jak syn będzie miał wyjeżdzać na kolonie. Wolę żeby chociaż dwa dni przed lub zaraz po ale tego to my już nie możemy sobie same postanowić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja tez sie melduje:) jamarianna trzymam mocno kciuki zeby wszystko poszlo dobrze i zebyscie lada chwila cieszyli sie synkiem:) nam zostaly 3 tygodnie wlasciwie wydaje mi sie ze strasznie duzo czasu ale mam nadzieje ze szybko zleci,no juz jak mala sie rusza a wlasciwie wyciaga nogi to strasznie mnie boli,chyba musi byc juz bardzo duza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Anilorak, ja bym chciała, żeby Młodego wyciągnęli jak najszybcej, jest duża szansa, że będe mamą z początku lipca :):):) A jak się ma termin porodu do wyjazdu synka na kolonie? Jakoś się pokrywają? To trzymam kciuki, żeby Maleństwo najlepiej dzień, dwa po się urodziło, będziecie mieli spokojne głowy już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
Jutro wybieram się na ostatnie zakupy kosmetyczno-apteczne i zastanawiam się nad herbatkami laktacyjnymi, koperkowymi i mlekiem mm na wszelki wypadek. Macie kupione? Czy to wszystko wyjdzie w praniu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda, dzięki :* Twoja Malutka chce po prostu, żebyś ją porządnie zapamiętała, dlatego tak Ci dokazuje :D nasz dziś wbił mi piętę w coś co mam pod lewym cyckiem i pół dnia się zgiąć nie mogłam ;) dopiero dłuższy spacer mnie od tego uwolnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mageliza z jednej strony chcialabym dotrwac do lipca a z drugiej nie mogę się doczekać i czekam na objawy porodu. Nie mam przeczucia. Dziś od 16.00 mam biegunkę i stawia mi się co kilka minut brzuch ale zadnych boli nie mam. Coś czuję, że mojej córce się nie spieszy. Co do herbatek laktacyjnych i mleka modyfikowanego to ja nie kupilam i nie kupię. W pierwszej ciąży mialam obie rzeczy i obie oddalam koleżance bo nic mi się nie przydalo. Jak bedzie trzeba to mąż kupi, sklep i aptekę mam blisko domku ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mageliza, może na zapas nie kupuj, najpewniej nie będziesz potrzebować. A kupić zawsze zdążysz, teraz wszystko jest dostępne w aptekach od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mageliza herbatek nie kupuje ale mleko kupie bo po pierwsze ze po porodzie bede sama a po drugie przy obu ciazach mialam malo pokarmu mimo przystawiania i po prostu musialam dokarmiac bo chyba nic bym nie mogla robic tylko karmic,wiec wole miec w domu w razie co:) a u mnie zapewne sie przyda:)tak samo robie z pampersami kupie wiecej zeby byly w domu,bo kto wie jak sie bede czuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Łojeja nowy temat :) a ja sie w tamtym rozpisałam na,2 posty. :D w skrócie: jutro dzwonię do szpitala i najdalej w czwartek się"kładę". I już tęsknię za swoja córeczką. I nie mogę uwierzyć, że to już. 40ty tydzień. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
A propos zakupów na wszelki wypadek to ja się zabezpieczyłam tylko w butelkę. (do laktatora) i smoczek. Mam nadzieję, że żadne z nich się nie przyda :) i z nowości przy tym dziecku kupilam pieluszkę bambusową -super sprawa - taka mięciutka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
a ja chcę dotrwać do tego 22, pierwszą ciążę miałam szybko rozwiązaną więc z tą chcę być jak najdłużej, tym bardziej że jak na ostatni miesiąc to bardzo dobrze się czuję. nawet ostatnio się wysypiam :) ja mam dwa foteliki do samochodu, jeden z wózka chicco 0-13, a drugi to nie pamiętam nazwy od 0-18 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMalgosi to my czwartkowe jesteśmy obie hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
Jamarianna i ja będę mocno trzymać kciuki za WAs! Tym razem będzie wszystko dobrze i już za niedługo będziecie tulili swoje maleństwo! Tak jak każda z Nas :-) Ja się też strasznie boję samego porodu.. mogłoby się samo zacząć. Ja w piątek na ktg z torbami.. może mnie zostawią do wywołania? Hmm.. byłabym do poniedziałku w domku :-) ech..marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mageliza, dziękuję :* a co tam, niech nam się spełniają te nasze marzenia :):):) Życzę Ci tego powrotu poniedziałkowego z Maleństwem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Jamarianna mój syn wyjeżdża 07.07 a jak byłam w poniedziałek na kontroli to lekarka powiedziała że daje mi max 10 dni, te 10 wypada wlasnie w dniu wyjazdu hehe. Ale może się okazać ze do terminu do 19/20 dotrwam. Tym ktore juz na dniach moze zostana mamusiami Życzę powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Dziewczyny będzie dobrze :) Ja też chcę żeby wszystko się zaczęło samo, chcę bardzo urodzić naturalnie, poczuć jak to jest kiedy rodzi się dziecko, kiedy dostaje się go tulenia zaraz po narodzinach, skóra do skóry. Szkoda mi że nie miałam tego w pierwszym porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
No to ja chyba bede jedna z ostatnich mam,bo do 20 wiekszosc z was będzie juz po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Mamamagda, będę jeszcze ja :) mam zamiar dotrwać do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Hej dziewczyny, ja tez mam zamiar dotrwać do 21-23:) choc jak wczesniej sie pojawi to tez bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to zawsze mieć przy każdym badaniu cipki męża jak i podczas porodu. Wtedy lekarz widzi że nie jesteś sama i liczy się z tobą. Tylko dla cywilizowanych par są przecież szkoły rodzenia. Bo zacofane się nie reformuja i chodzą same. Potem narzekają że doszło czasami do tragedii czyli śmierci noworodka itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się rozpisalyscie wkoncu się nic nie zacina aż ciężko nadążyć z czytaniem . Ją mam fotelik od 0-13 kg z wózka firmy Fisher price . Wanilia mnie te, od wczoraj czyści jak nigdy ale się tym nie przejmuje bo to napewno nie poród . Dzisiejszej nocy nic mnie nie bolało wstalam raz tylko siku i obudziłem się jak chłopak szedł do pracy az zdziwił że od rana jestem uśmiechnięta wesoła a ja wkoncu wstalam wysłana szczęśliwa bez bólów żadnych . Mamamagda ją też będę mamą pewnie pod koniec lipca bo termin tak wypada a poza tym mój syn się nie spieszy . Mój malec dzisiaj jakby mniej aktywny nawet po jedzeniu tylko czka może jeszcze śpi poczekam do południa jak się nie obudzi pójdę do mpoloznej aby mi sprawdziła czy wszystkie jest ok. Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×