Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krycha90

Portale Aukcyjne!

Polecane posty

Gość krycha90

Hej ;) Mam do Was pytanko. Śledzicie nowinki dotyczące portali aukcyjnych czy może jesteście wierni staremu, choć nie do końca uczciwemu i wiarygodnemu allegro? Pytam dlatego, że powstaje wiele ciekawych nowych portali, którym nikt nie daje szansy, bo my - konsumenci żyjemy maksymą, że lepsze zło znane niż nieznane, nie zastanawiając się nad tym, że inne portale, choć początkujące, mogą zaoferować nam bardziej bezpieczne zakupy. ;) Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczaneczka
wystawianie aukcji na allegro jest bardzo drogie. z checią spróbowałabym na jakims innym portalu. znasz jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha90
Znam taki nowy portal, który jest zupełnie darmowy. Kupiłam już za jego pośrednictwem pare kosmetyków, zresztą w świetnych cenach. Nazywa się Mergeto.pl Ze swojej strony bez wyrzutów sumienia mogę Ci go polecić. Warto dawać szanse młodym stronkom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska91
Polecam Ci Mergeto.pl. Idealna obsługa, niskie ceny. Dość mało aukcji, ale to młody portal. Gorąco zachęcam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apritto
z aukcyjniakow to polecam...Sknerusa :) https://sknerus.pl nazwa smieszna, ale prosze was...kto nie lubi takich okazji? a sporo tam jest takich do znalezienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ostatnio natrafiłam na nową stronę z licytacjami nowych sprzętów elektronicznych ale,że na ogól nie wierze w tego typu stronki, poszperałam trochę w internecie, trafiłam na sporo informacji, niektóre były sprzeczne ale zaryzykowałam,postanowiłam poświecić noc na licytacje, zaczęłam od Telewizora Samsung, ale ktoś był widocznie lepszy przelicytował mnie, stwierdziłam, ze jestem zbyt zawzięta aby odpuścić ,Spróbowałam o bezprzewodowe słuchawki Creative WP 450 Bluetooth (Cena w sklepie : 479.00) aby sprawdzić wiarygodność strony, kupiłam kredyty (którymi się licytuję ) aukcja dobiła do 29.80zl i udało się , nikt nie podbił mojej aukcji. Następnego dnia skontaktowałam się z adminem strony w sprawie wysyłki która już dotarła:).Polecam wziąć udział w licytacjach , warto czasami wydać te 50 czy nawet 200zl aby wygrać np laptopa czy telewizor Powodzenia i trzymam kciuki,żeby wam też się udało http://tanieaukcje.com/p/f8ac9f69944411e491220025907bb422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drucpasspepa1982rpeye
Znam taki nowy portal, który jest zupełnie darmowy. Kupiłam już za jego pośrednictwem pare kosmetyków, zresztą w świetnych cenach. Nazywa się Mergeto.pl Ze swojej strony bez wyrzutów sumienia mogę Ci go polecić. Warto dawać szanse młodym stronkom. Jasne http://descargariso.com/ex9M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na allinside.pl Może nie jest to portal aukcyjny ale bardzo tanio można tam wyrwać dosłownie wszystko. Ja kupuję tam wręcz hurtowo ubrania i zdażyło mi się trochę elektorniki i jest super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buglicipsu1978puira
Znam taki nowy portal, który jest zupełnie darmowy. Kupiłam już za jego pośrednictwem pare kosmetyków, zresztą w świetnych cenach. Nazywa się Mergeto.pl Ze swojej strony bez wyrzutów sumienia mogę Ci go polecić. Warto dawać szanse młodym stronkom. Jasne http://descargariso.com/ex9M Jasne http://min.do/8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam, że allinside.pl jest lepszym rozwiązaniem niż portale aukcyjne, niejeden raz miałam problem z zakupem przez allegro, a tutaj nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowmipi
moze widzieliscie juz sknerusa? jest swietnya strona jezeli chodzi o aukcje 8)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gołka
Sknerusa polecam, bo np. mozna tam tableta czy czytnik ebook za grosze dostac :) i to tak serio niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości trzeba się dużo naszukać żeby znaleźć coś tanio na allegro itp...i jeszcze mieć trochę szczęścia przy samej licytacji. Te allinside.pl oferuj***ardzo dobre ceny, czasami na przecenach da sięznaleźć coś owego taniej niżużywane rzeczy z allegro ;) Serio, warto poszukać, poświęcić chwilę i miec pewność, że coś jest nowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileska_4
Sknerus ma fajne rzeczy u siebie i wiele osob z moich znajomych czesto tam zaglada i bierze udzial w aukcjach. Fajne rozwiazanie, nie znałam wczesniej tego portalu tak dokladnie, a teraz po rekomendacjach to sie chyba zaloguje. Moze cos wyczaje fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so_close
Sledze wlasnie trendy wsrod takich portali. Ostatnio rzeczywiscie przegladama Sknerusa i uwazam,ze swietne ma oferty:) Cos tam poszukam chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość growina
Sknerus jest dobrym portalem. Wiele okazji do obadania:) Mozna rzeczywiscie trafic na dobry sprzet za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkowa3
Byłam na tym http://allinside.pl i tam nie ma aukcji. Są oferty kup teraz. To nawet lepiej bo nie trzeba sie szarpać z innymi kupującymi. Klikam i jest zamówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekon
Sknerus:) Obadaj sobie strone, bo okazje ma tam przednie i calkiem fajne oferty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stipridka
Sknerus to przyklad portalu, na ktorym mozna wygrac fajne rzeczy bawiac sie rzeczy i pobawic sie przy tym tez mozna:) Adrenalina jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raszkae5
A probowales Sknerusa? To dobry portal aukcyjny na ktorym okazje mozna wylowic mozna bardzo latwo! Do tego przyjazny layout i w ogole taka troche adrenalinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallika
no widziałam sknerusa i faktycznie jest całkiem przyjazny ten portal....trzeb bedzie kiedyś coś upolować. w każdym razie myślę ze można zaoszczędzić tam kasę jak się dobrze coś upoluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość own_design
Znam takie portale, glownie wlasnie Sknerusa. Wiem,ze mozna czasami wylicytowac tam niesamowite rzeczy. Za w sumie grosze w porownaniu do cen normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoffkija
Sknerus to sa licytacje:) Ale warunki sa calkiem okej i mozna dorwac korzystne rzeczy takie glownie rtv czy agd :) poluje na jakies gadzety typu ps czy nawet kindle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebziii
Sknerus wyroznia sie tym,ze tam rzeczywisice cos zlapac fajnego :))) Ja jestem zadowolona ze swoich wygranych tam aukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuksjanka
Dobrze ktos radzi z tym Sknerusem:)) Ten portal jeszcze jest swiezy, malo osob go zna, wiec dlatego latwiej o fajne wygrane aukcje :) A ofert nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam fajny sklep internetowy partnershop.pl - w prosty sposób dodajesz produkt, opis i ustalasz cenę. Sprzedaż odbywa się w pełni automatycznie i nie wymaga żadnych dodatkowych czynności. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsnotover
Sknerus jest dla mnie najlepszy. KIlka razy cos tam mi sie udalo kupic i uwazam,ze cala inicjatywa jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×