Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krycha90

Portale Aukcyjne!

Polecane posty

Gość gość
Różne rzeczy się słyszy o portalach tego typu, ale moim zdaniem gdyby było coś z nimi nie tak to już dawno by się ktoś tym zainteresował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka99
Ludzie tam wygrywają nawet wśród moich znajomych, sama nie dowierzałam ale to fakt. Będę przymierzała się do licytacji laptopa mam nadzieję, że i mi się uda wygrać go za przyzwoitą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak na tego samego latopa nastawi się jeszcze 30 innych osób :) :) ale może nie, z tego co widzę za10groszy nie ma aż tak dużej liczy użytkowników skoro ludzie wygraywają po takich niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba spróbować i bo kuszące są te aukcje, szczególnie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię dreszczyk emocji związany z licytacjami, dla tego wieczory spędzam na podbijaniu cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniakalna23
Jeśli chodzi o dobry i sprawdzony serwis aukcyjny to polecam wam http://www.o10groszy.pl/268. Super stronka bo tutaj są licytacje i można ustawiać automat do podbić, dzięki czemu można łatwo coś kupić, a ceny są bardzo konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniakalna 23
Jeśli chodzi o dobry i sprawdzony serwis aukcyjny to polecam wam http://www.o10groszy.pl/268 - Super stronka bo tutaj są licytacje i można ustawiać automat do podbić, dzięki czemu można łatwo coś kupić, a ceny są bardzo konkurencyjne. dodaję drugi raz bo we wcześniejszym poście nie otwarł się link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×