Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black vanillia

18.03.08 - start z odchudzniem, początek walki o lepsze jutro

Polecane posty

Gość black vanillia

Juz nie raz próbowałam. Tysiące, miliony razy bez efektów (bo jak inaczej nazwać te 3-4dni?). Teraz jednak będzie inaczej. Biorę się za siebie! Zmniejszam jedzenie, zwiększam ruch. Fajnie by bylo, gdyby ktoś mnie wsparł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bps
Witam w klubie, ja też od dzis zaczęłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black vanillia
witam Cie bps. Ja dopiero jutro zacznę, bo dziś mi się jakoś przykro zrobiło z powodu mojej tuszy, aj:( Jak Ci idzie? Jaką masz diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekoza
3-4 dni? U słaba silna wola :) Proponuję nie jednorazową diete cud a permanentną zmianę sposobu żywienia bez drastycznych metod. Chudnie się wolniej, ale bez wyrzeczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bps
ja zaczynam od norweskiej, w sumie to pierwszy raz tak porządnie się zmobilizowałam mimo że nigdy nie należałam do szczupłych:D Chyba dlatego że idzie wiosna a mi ostatnio za dużo przybyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, u mnie ze wolą słabiutko... Chciałabym schudnąc tak pożadnie... Norweska? Aj, zawsze mi sie wydawałą surowa. Trzymam kciuki:) Za Ciebie i siebie i za wszystkich, co chcą lepiej wyglądac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bps
Mi też się wydaję ze jest surowa, nie wiem jak długo wytrzymam jeść jajka bleee już po śniadaniu mam dośc a tu jeszcze dwa jaja przede mną :D chyba jakoś źle się nastawiłam do tego, bo zawsze jakoś lubiłam jajka :) no ale zobaczę jak będzie... też dużo ćwiczę ostatnio, w każdej wolnej chwili staram się coś robić :) Ale mięśnie bolą mnie przeogromnie :PŻyczę również wytrwałości w dążeniu do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ograniczam, po jakimś czasie pomyśle nad czymś konkretnym. Rano zjadłam płatki z mlekiem. Wypiłam Kubusia Teraz jedną kromkę chleba ciemnego .. + Litr wody. Skusiłam się na Chipsy jabłkowe,ale mają tylko 60 kcal :P a pyszne są i zaspokoiły moją ochote na słodkie :) i do konca dnia nic.. tylko jeszcze woda. No i ćwiczenia! :) + kremy,balsamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bps
ooo tak, kremy i balsamy to dobre wspomagacze :) i polecam jeszcze solarium bo wyszczupla hehe :D ja dziś zaraz po ćwiczeniach wieczornych biegnę się wyluzować w ciepełku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ten z nivei które są po boku reklamowane, No i jeszcze mój stary specyfik od dawna na celulit ;) a co do solarium to się zgadzam ja przed solarium pije caly litr wody a potem opaloanko i czuję się jakbym była w saunie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bps
z wodą jeszcze nie próbowałam, ale może dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, dziewczyny Wasze diety są dosyć surowe obydwie:)) Ale wiem, rozumiem, pewnie sama jutro wybiorę coś podobnego. Każda chce schudnąc jak najszybciej... Właśnie mam pytanie co do tych ćwiczen... co robiciejak macie takie straszne zakwasy? Tak trudno wtedy dalej cwiczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bps
Co do ćwiczeń to ja akurat nic szczególnego nie robię, przeważnie brzuszki, jakieś podskoki na kucka itp. dziś trochę na rowerku pojeżdżę :) ja akurat za wiele nie mogę poćwiczyć bo mam 3 letnią córę i trochę mi przeszkadza, chce ćwiczyć ze mną ale nie bardzo jej to wychodzi :D Ale pomaga mi trzymając nogi w trakcie robienia brzuszków ;D no i wczoraj cały program "Tańca z gwiazdami" musiałam z nią tańczyć więc to też trochę swoje zrobiło:D A zakwasy są na początku straszne, ale najlepiej je właśnie przećwiczyć, jest ciężej ćwiczyć jak Cię wszystko boli ale trzeba się chociaż trochę starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bps
A solarium jakby nie patrzeć pozwala Ci się trochę pozbyć wody z organizmu w trakcie pocenia się pod gorącymi lampami :D a poza tym ciemniejsze zawsze wygląda szczuplej hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba też spróbuje brzuszków:) A gdy bede miec zakway zawsze pomysle o Was, ze Wam sie udaje je zwalczyc i moze mnie to zmobilizuje:).A jak jest z tym solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomą,jest trochę puszysta , taka zwykła ale jak ją zobaczyłam w tamtym roku na wakacje :o wprawdzie nie schudła,ale przefarbowała włosy i zaczeła chodzić na solarium , slicznie wyglądała,kobieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zaczęłam wczoraj diete Atkinsa. :) trzymam za Was kciuki dziewczyny. Ile maczie wzrostu i ile warzycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pumppy
Moge sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze nie wiem ile ważę, dziś wieczorem to sprawdzę, ale wiem że na pewno ok 20kg za dużo :( a wzrostu mam 168cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 no takie rzeczy tez wplywaja na atrakcyjnosc:) Ja sie zawsze pocieszałam, ze niektórzy LUBIA puszyste,ale... wiecie jeak jest... Ugh na czym polega Twoja dieta Atkinsa? Pumppy zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh siedzę przed kompem i już pochłonełam 1 l wody .. zaraz chyba skocze do sklepu po nastepną butelkę bo się skonczyła :p Ja mam 174 wzrostu, a zważę się jutro rano bo teraz jestem pełna od tej wody :o ale to będzie ok 73 :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta Atkinsa Dieta Atkinsa 2,5 kg w ciągu tygodnia Według Atkinsa, lekarza z Nowego Jorku, aby skutecznie zwalczać otyłość i nadwagę, nie trzeba ograniczać ilości jedzenia, a tłuszcz jest konieczny do zachowania zdrowia. Zgodnie ze swoją teorią zaleca on inne komponowanie posiłków, przede wszystkim spożywanie pokarmów z dużą zawartością tłuszczu i białka, a unikanie tych z cukrami prostymi i złożonymi. Głównym powodem tycia, według Atkinsa, jest właśnie mieszanie tłuszczów z węglowodanami i białkami. Zasady diety: Dieta Atkinsa składa się z 4 etapów. Każda faza trwa 2 tygodnie. W pierwszej, zwanej wprowadzającą, ogranicza się spożycie węglowodanów do 20 g dziennie. W tym czasie można jeść wszystkie gatunki mięsa, ryb i drobiu, owoców morza, jaj, serów pleśniowych, a także wszystkie tłuszcze roślinne. Należy unikać: pieczywa, owoców, produktów zbożowych, warzyw zawierających skrobię, chudego nabiału i kofeiny. Zabronione są również cukier, miód, słodycze i dżemy. Dietetycy zwracają uwagę na niezdrowe ograniczenie spożycia owoców i warzyw, które dostarczają organizmowi witamin, składników mineralnych i błonnika. Po 2 tygodniach przechodzimy do następnej fazy. W tym czasie stopniowo zwiększamy ilość przyjmowanych węglowodanów do 30-50 g dziennie. Jemy więcej warzyw, orzechy i owoce jagodowe (truskawki, maliny). Nadal jednak bazujemy na tłuszczach i białkach. W trzeciej i czwartej fazie je się tyle węglowodanów, by nie przybywało na wadze. Nie wolno łączyć węglowodanów z mięsem, rybami i jajami. W trakcie całej diety jada się 3 główne dania i 1-2 przekąski. Można pić kawę, herbatę (niesłodzone) i wodę mineralną. Na przekąskę można zjeść surówkę lub wędlinę. Stosując się do zaleceń dr. Atkinsa, można stracić do 2 kg tygodniowo i bez trudu utrzymać właściwą wagę. Dietetycy zalecają jednak wcześniejszą konsultację z lekarzem lub dietetykiem, ponieważ stosować ją mogą wyłącznie osoby zdrowe. PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS (faza wprowadzająca) ŚNIADANIE: - jajecznica lub jajka sadzone z bekonem, szynką lub kiełbasą, - kawa bezkofeinowa lub herbata owocowa bądź ziołowa OBIAD: - wędliny, kurczak pieczony lub smażony, - rosół drobiowy, - mała porcja surówki, - woda mineralna niegazowana KOLACJA: - pasztet z kurzych wątróbek, - stek, - surówka z sosem winegret, - bita śmietana bez cukru W ciągu dnia: wędliny jako przekąski, woda mineralna, herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Madeleina1990 ja bym chciała ważyć tyle co Ty :D no ja właśnie przyrządzam ostatni posiłek dziś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumppy
ja zaczne diete 100kcal;] no i postaram sie cwiczyc choc z tym róznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×