Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black vanillia

18.03.08 - start z odchudzniem, początek walki o lepsze jutro

Polecane posty

Hej dziewczynki:-) musze sie pochwalic, jestem z siebie bardzo dumna:-) Zjadlam dziisaj malo, aerobik wodny nie wypalil, ale poslzam pobiegac z bratem:-)))) i czuje sie dobrze:-)))) bardzo dobrze:-))) i nawet sie wymasowalam tak jak \"szczupla byc\" radzila:-) Moze nie az 5 minut na kazda czesc, ale dluzej niz zwykle:))) Wiem, ze to dopiero pierwszy dzien...ale duma mobilizuje:-)))) A jak minal Wasz dzionek?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też dzień minał dobrze, zjadłam mało,choć pokus było dużo ;) a o co chodzi z tym masowaniem? i czym masujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masowanie cellulitu:) Do tej pory wcieralam krem szybciutko:p A "szczupla byc" masuje po 5 minut kazda lydke i udo olejkiem (ziaja, pomaranczowa buteleczka, do kuoienia w rossmanie, ok. 12 zl) i to pomaga:D Wiec od dzis tez tak zmaierzam robic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejek z Ziaji ? to muszę sprobwać ;) tylko jeszcze takiego chyba nie widziałam więc muszę poszukać i kupić ja używam narazie tego co reklamują po prawej ;) z nivei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie stosowałam jakoś 2 razy więc nie wiem ale skóra jest fajna , miękka po tym i taka gładka ;) w coś trzeba wierzyć;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie....prawda jest taka, ze wszystko moze pomoc, jezlei jest dobrze i regularnie stosowane, jeszcze sie to polaczy z odpowiednia dieta, cwiczeniami i mamy cialko cacy:D Ja kiedys uzywalam tez balsamu z Avonu i bylam bardzo zadowolona ;-) Teraz tez widizlaam reklame kolejnego ich specyfiku na cellulit:-) Hmm...ale teraz zamierzam sprobowac z olejkiem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...te komentarze sa naprawde pozytywne:)) jak czesto to sie stosuje? rzeczywiscie roznice widac juz po pierwszym zastosowaniu? jednak tubka wystarczy, czy lepiej zamowic wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co czy po pierwszym to bym się kłóciła bo ja po pierwszym nie widziałam wiele, w ogole nałożyłam tą papke zawinełam w folie i nic.. zero grzania,uczucia gorąca,NIC i się wkurzyłam troszke bo sobie myślę ' naiwna,myślałaś,że staniesz się piękna przez jakiś badziew :P ' no ale skoro cała tubka została to robiłam nadal ;) i za drugim razem poczułam lekkie grzanie, a za trzecim to już naprawdę mooocno grzało :) co do pierwszego użycia do efekt był w postaci bardzo miękkiej i jędrnej skóry :) a co do celulitu to dopiero po jednym opakowaniu ale 500 ml teraz zamówiłam znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...przespie sie z tym;) wlascwie, to juz bym to kupowala..ale ostatnio przesadzam z zakupami i peiniazki szybciej sie rozchodza niz przychodza:p wiec obiecalam sobie wiecej rozsadku w zakupach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyśl to :) i napisz potem co postanowiłaś ;D ja teraz też oszczędzam. zamiast wydawać kase na duperelki to zbieram na ciuchy a coo ;) schudnę to trzeba coś nowego włożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom...ja wychodze z zalozenia ze trzeba w siebie inwestowac:-)) Ale ostatnio za bardzo inwestuje:))) jeszcze teraz czeka mnie wiekszy wydatek...zakladaja mi aparat staly na zeby po swietach:) No a rodzice juz ostatnio czepiali sie moich wydatkow:/ Mialam mala przerwe w zarabianiu ,ale teraz znowu czegos szukam. Ale mimo wszyskto glupio wydawac pieniadze ktorych jeszcze nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zamiast chrupek na wieczór i coli ;) wolę iść na solarium ;p albo zafundować sobie jakiś kosmetyk ;) ile kasy szło na żarcie.. nie wspomne o McDonald's albo o KFC.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi...tez tak mysle..kasa na jedzneie->inwestycja w siebie:) I tez chodz ena solarium...ostatnio nawet troche przesadzilam...i wygladlaam jakbym wrocila z tropikow, wiec teraz przerwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? to nie wiem, nawet nie mierzyłam się nigdy w pasie udach itp :o a na solarium na ile minutek chodzisz? ja mam blond włosy wiec staram się nie nadużywać solarki bo będę wyglądała jak barbi :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam 4 razy! Pierwsze 2 na slabszych lampach 7 i 8 minut. A pozneij porwalam sie na nowe lampy na 8 minut...przypalilo mnie:p Ale po 2 dniach zbrazowailam:p po tygodniu poslzam znwou na nowe lampy na 8 minut i bylo ok:) Opalenizna jest teraz ladna, tylko jak narazie nie chce byc ciemniejsza;p wiec tylko bede ja utrwalac od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładie :d w tamtym roku nie chciałam ubrać krotkich spodenek ;/ ale jak się opaliłam nogi wyglądały o niebo lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc kochane, ja tez jestem zadowolona z dzisiaj:) jutro nareszcie wracam do domku, odpczynek studencki- święta:) juz doczekac sie nie moge:D aha w czwartek i piatek odwiedzam basen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiulka:) ja jutro i pojutrze wybieram sie na basenik:D a dzisiaj chyba poloze sie wczensiej...bo zaczynam sie robic glodna:p a nie cche sie zlamac! Zero jedzenia po 18-tej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×