Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black vanillia

18.03.08 - start z odchudzniem, początek walki o lepsze jutro

Polecane posty

Hej Kasiulka20:-) Po twoich efektach widze, ze jestes zawzieta:) Ale cyz myslisz, ze te 900kcal wyjdzie ci na dobre? to nei za malo? Moja koleznaka strasnzie zaciskala pasa, poniewaz miala co zrzucic to rezultaty byly szybko widoczne, tylko pzoneij efekt jojo "ja przerosl". przybrala wiecej niz zrzucila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, ze takm sposobem jak teraz schudlam 18 kg i nie mialam jo jo.. po diecie trzeba sie pilnowac tez przez jakies pol roku czy rok, a wtedy jojo nie bedzie.. a jesli klezanka rzucila sie na jedzenie to wrocilo.. dieta to nie chwilowy przystanek, ale cale zycie..:) to sposob na zycie hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szczupla byc:) wow..super:-) gratuluje postepow:) a moge wiedziec jaka oliwka ujedrniajaca sie smarujesz..chyba tez by m isie przydalo. i mowisz, ze wmasowywanie jej ok. 5 minut pomaga? ja zawsze robilam to raz dwa....byle sie tylk owchlonelo:p bez zadnego masazu....moj blad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Twój błąd-koleżanka mi ostatnio powiedziała,że mnie podziwia ona bym tak nie mogła... siedzieć i sie masować. ale to w krew wchodzi:) tylko zacząć. tą oliwke się wmasowuje w sumie do całkowitego wchłonięcia. Do kupienia w rossmanie w pomarańczowym falokonie-jest bardzo wydajna... z firmy ziaja - za około 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 5 minut to masować trzeba no jedną samą łydke:P potem drugą potem jeszcze dwa uda:P Oki ja ide się szykować -ide pogadać o nowej pracy-potem jade do chrzestnego zrobić mu porządki swiateczne. załatwiłam się tym basenem-niby czapke zakładałam a mam cały nos zapchany. Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak..5 minut jedna lydke..jezu...20 minut masowania:p ale dam rade!!! i napisze wieczorem jak poszlo;) Uwaga na chorubska (teraz jakies wirusy panuja) i trzeba sie kurowac przed swietami:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) Jak wam idzie? Ja jestem już po śniadaniu: jajku i kromce chleba z sałatą, a także... no dobra połowie ciasteczka:P A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristiannna
mam nadzieje, ze sie moge dolaczyc. Tez jestem po sniaaniu, tylko ze ja zjadlam dwie parówki i dwie kroki razowca. Zajrzę tu wieczorkiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, znam to doskonale - moja rodzinka kocha wysokokaloryczne potrawy, wiecznie wpierdzielają czekoladki i ciasteczka nie rozumieją, że ja się chcę odchudzać:( Ciężko mi, ale muszę... Życzę smacznej sałatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe...problem w tym, ze moja mama tez jest teraz na diecie, a w lodowca same tluste i sloedkie rzeczy;) tylko mama raczej preferuje glodowke...przerywana jakimis ciastakami:p Nie moge w niej zwalczyc tego, zamiast obiadu woli zjesc pare ciasteczek! Fakt schudla, ale nie chce pomyslec co sie dzieje, z jej zoladkiem. Nie jestem zwolenniczka takich rygorow! Hmm..jak pare lat temu probowalam sie odchudzac wg wskazowek jakiejs diety chyba norweskiej (14-dniowej)...w ktorej praktycnzie nie ej sie nic, to po 3 dniach bylam taka slaba, ze nie mialam sil nawet wstac z lozka:p ..i chcialam sie pochwalic jeszcze jednym postanowieniem:) przestaje slodzic kawe...z herbata udalo mi sie....teraz probuje z kawa:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję:):) też myślałam dużo o głodówce, bo chciałąbym schudnąć jak najszybciej, ale doszłam do wniosku, że nie dam rady:O A jak jest u Ciebie z ćwieczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie...ostatnio krucho. Chodzilam na basen...2-3 razy w tygodniu. Robilam brzuszki! Fitnes! Ale ostatnio sie troszeczke "zapuscilam". Dzisiaj ide na aerobik wodny. Moj problem polega na tym, ze mnie po cwiczenaich rozrasta sie gora, rece mam bardzo umiesnione..chyba nawet za bardzo...brzuch tez nie najgorszy. Ale tylek i uda..lehh....wielkie i trzesace sie jak galareta. A Ty jakie cwiczenia preferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodny aerobik - hm, brzmi ciekawie. Ja zazwyczaj robię brzuszki, bo dają niezłe efekty na brzuch, a takto nie mam pomysłu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom..najgorsze jest to, ze wszsytko zalezy od sylwetki i organizmu. Ja mam tendencje do "rozrastania sie". Rok temu chodizlam bardzo czesto na fitnes. RezultatL fakt, miesien na miesniu, ale wygladalam jak mniejsza wersja pudziana. Spodnie zaczely mi pekac w szwach i jedyne co zostalo, to mala glowka:p Ok..troche rpzesadzam ,ale malo kobieco wygladalam. Skonczylam z tymi cwiczeniami i bah....miesnie opadly, obwisly no i wszystko dygotaaa!!! O cellulicie nie wspomne;) No i teraz zastanaiwam is ejak sie tego pozbyc. a moge wiedziec jak dlugo Ty sie juz "dietujesz' i cwiczysz" i jakie rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam jeszcze na chwilke. kurcze leci z nosa,kichanie mnie bierze-to chyba przez tą zmienną pogode. No ja na mięsnie to wogle jestem przewrażliwiona i się boje -dlatego po ćwiczeniach ciągle się rozciągam!! nawet po aqua aerobiku w szatni dodatkowo. Moge mieć małe zarysy tylko!;) Tak jak napisałaś,żeby wygladać jak kobieta a nie pudzian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dietuję praktycznie od zawsze z minimalnym powodzeniem. Gdy przez dłuższy okres ćwiczyłam brzuszki uformował mi się cudnie płaski brzuch, ale potem, gdy schudłam, wracałam do starych nawyków i nie ćwiczyłam i szybko było jojo:O Postanowiłam więc, że teraz będzie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i ja po tych masażach i cwiczeniach nie mam praktycznie w ogóle widocznego cellulitu już gołym okiem- napisałam to tak dla motywacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei jestem typowe jablko.. nogi szczuple a mam brzuszek i spory biust:) u mnie na sniadanie 3 krazki ryzowe ze szprotem w pomidorze:) czyli kolo 250 kcal:) zostalo jeszcze 650:D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chyba klepsydra... tak mi bynajmniej kiedyś powiedziano;) ni to ja do gruszki ni do jabłka podobna... taka wymiarowa całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katar....nie cierpie kataru! Ale wiesz co mi pomaga? oprocz tych jakis gripexow, witamin C itd. Mocze nogi w goracej wodzie z sola. Tak 2-3 razy dizennie. I katar mija:-) To pomaga..i nicn ie kosztuje:)) Niom...z tym rozciaganiem to masz racje..to samo po brzuszkach...black vanilla rozciagaj sie:-) Bo pozniej bedziesz zwinieta chodzila....miesnie brzucha sie sciagna a plecy skula:/ przyklad ->moja kumpela! jak myslicie....zeby nogi sie zrobily zgrabniejsze co trzeba robic? Zlwlaszcza wewnetrzna czesc.... tak mysle, z ebasen chyba jest ok? ale jakim stylem najlepiej plywac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black vanillaa hehe:P Tak w ogóle chyba sobie kupie ten ocet jabłkowy i zaczne stosować... niby działa. czytałyście coś o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, na pewno teraz zaczne sie troche rozciagac:) Zdrowiej, zdrowiej, a ja dziewczyny tymczasem znikam, życzę Wam miłego dzionka, wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×