Odpowiedz na ten temat

Amlan forte

• gość 2017.09.13 [11:50]
    a jak działa ta hipnoza?
  • gość 2017.09.14 [08:47]
    moim zdaniem najlepsza dieta to dieta personalna, 2 miesiace temu zamówiłam sobie dietę dobraną do mnie za smsa z tej stronki https://dieta-personalna.pl/f76a6673 ,efekt schudłam jakies 12kg wiec najlpsza to dieta indywidualna
    podajesz wzrost,wage, co chcesz osiagnac i zamawiasz, dieta masz po 5minutach dobrana dla ciebie
  • gość 2017.09.14 [10:03]
    ja też uzyskałam najlepsze efekty po amlanie z vital progres. Zakończyłam trzymiesięczną kurację, przez ten czas ubyło 9 kg. Jak dla mnie super
  • gość 2017.09.18 [09:46]
    u mnie też się dobrze sprawdził, zakończyłam kurację z wynikiem 9 kg
  • gość 2017.09.18 [17:59]
    Nie wierzę w te wszystkie pozytywne wypowiedzi. Jest to po prostu reklama produktu.
    Niestety, ja też byłam naiwna i dałam się nabrać. Do chwili obecnej zjadłam 48 tabletek i waga nie drgnęła. Nadmieniam , że nie ograniczyłam się tylko do systematycznego łykania tabletek. Zmieniłam dietę, jadłam 4 dietetyczne posiłki dziennie, dużo chodziłam - ok. 4 km dziennie. Bardzo chciałam schudnąć, ale ten cudowny specyfik nie przyniósł żadnego rezultatu.
    Jest to kolejne zwykłe nabijanie naiwnych osób, które za wszelką cenę chcą schudnąć.
  • gość 2017.09.19 [10:31]
    Bardzo ważne jest, z jakiego źródła zamawiasz. Też sie nacielam, zapłaciłam dużo pieniędzy i po za odchudzeniem portfela nic wiecej sie nie wydarzylo. Odkąd stosuję amlan od producenta efekty są. Jak na razie 4 kg.
  • gość 2017.09.21 [09:38]
    stosuję amlan od pięciu tygodni. Przez pierwsze dwa nie widziałam zadnej zmiany i prawdę mówiąc myślałam , że znów zostałam oszukana. Ale całe szczęście okazało się inaczej, schudłam już 5 kg a przede mną jeszcze druga połowa kuracji usmiech.gif
  • gość 2017.09.21 [21:55]
    Ciekawa jestem ile placicie za ten agrest,u mnie w aptece za miesieczna dawke trzeba zaplacic $13.00.Jest to produkt z Indii firmy Himalaya
  • KrólowaAna 2017.09.22 [09:15]
    Witam ,zamówiłam tabletki prosto ze strony producenta. W plastikowym pudełeczku znajduje się 60 kapsułek ,jak na razie spożyłam około 40 zgodnie z zaleceniami producenta. Odnotowałam 3 kilogramowy spadek wagi lecz nie jest to zasługa samych ampułek. W połączeniu z regularnymi formami żywienia dziennie co 3 godzinki wychodzi kilogram na tydzień. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona.
  • gość 2017.09.22 [09:20]
    Z tego co wyczytałam, średnio chudnie się 4 kg miesięcznie, więc u Ciebie jak najbardziej ok. Czekam na dostawę bo też zamówiłam usmiech.gif
  • gość 2017.09.22 [10:36]
    A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ?
    Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu.
    Działają bardzo mocno i dobrze.
    Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy.
    Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
    http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...