Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wino a wódka

Czy na weselu zamiast wódki może być samo wino?

Polecane posty

Gość wino a wódka

Dodam, że nie znoszę wódki, mój facet też. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakie masz towarzystwo na to wesele ustalone....Starsi zazwyczaj wolą gorzałę...nie każdy pije wino...niektórzy wolą drinki...no nie wiem....ale wódka chyba być musi:-) Ja też wódki nie trawię ale prawda jest taka, że wesele jest dla gości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile z nim jestes
najlepiej jak na weselu jest i wino i wodka i piwo ;) wtedy każdy pije to co lubi bo np ja nie znosze wódki wiec jak jest sama wódka to bez sensu :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
wesele nie jest dla gosci tylko dla mlodej pary,dlatego albo je organizuje albo nie..ja sama nie chce wodki na weselu,ale juz sie nasluchalam od mamy,ze tak nie wypada,tez chcialam tyllko wino,szampan i ewentualnie piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była wódka, wino i piwo. Wino i piwo zeszły w całości. Wódki została prawie połowa. Dużo zależy od gości. Ja i mój mąż nie znosimy wódki, ale jak widzisz nie patrzyliśmy tylko na swoje upodobania. A nie możesz ustalić z hurtownią , że bierzesz np. 100 flaszek wódki (nie wiem, na ile osób wyprawiasz wesele) a to co zostanie możesz zwrócić? To moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino a wódka
A czy pasuje wznosić toasty winem? Może to dobry pomysł z tym winem i wódką razem... Tylko ile kupić czego na ok 50 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
no pewnie,ze wypada,a co do wodki,to moze policz butelke na pare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
a wino po butelce na twarz,jestem pewna,ze wszystko sie wyrowna w dniu przyjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci powiem ile ja mam na niecałe 50 osób. Mam 6 butelek wina czerwonego wytrawnego 6 butelek wina czerwonego półsodkiego 2 martini rosso 2 bianco 48 butelek 0,33 piwa i jeszcze nie mam wódki a planuje 20 (0,5l) (tylko dlatego, żeby zostało na potem bo rodzice chcą się spotkać ze swoimi znajomymi i oblać my ze swoimi itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino a wódka
okokokokokokoko myślisz że wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttj
zalezy jakie towarzystwo bedzie na tym weselu.. bo jak to zwykłe tradycyjne weselicho to goscie beda zawiedzeni:o zeby zrekompensować winem apetyty tych bco lubia sie napić to tego wina musiałoby być bardzo duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że spokojnie, ludzie raczej nie mieszają. Ja sobie policzyłam tak mniej więcej kto u mnie nie pije wcale, kto będzie pił piwo, kto wino itd. I stwierdziłam, że więcej mi nie potrzeba. Nie każdy lubi wino, jeden woli "kielonki" inny drinki, a trzeci nie pije nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino a wódka
A jak rozstawiacie alkohol na stołach? Na każdym i to i to czy jak? Czy w waszych regionach też jest zwyczaj, że ojcowie pani i pana młodego roznoszą alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też, ale u mnie to będzie bardziej w formie przyjęcia, jest też zwyczaj roznoszenia wódki przez starszych/świadków. Alkohol raczej będzie rozstawiony na stołach, a że będe robić wizytówki i rozsadzać gośći, to będe mniej więcej wiedziała czego gdzie więcej postawić. Wódka i piwo prawdopdobnie w częsci będą w lodówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolmopsik
A ja uwazam, że państwo młodzi jak najbardziej mogą zrezygnowac z wódki. | tym samym w jakimś stopniu pokierowac stoponiem upierdolenia się przez gości. Ja bym osobiscie nie chciała, żeby na moim weselu po 2 godzinach wszyscy siedzieli czerwoni i sie głupio śmiali i łapali dziewczyny za dupę. A tego piwa to jednak trzeba trochę wiecej wypić dla tego samego efektu i istnieje nadzieja, że się nie zmiesci po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino a wódka
rolmopsik - ja mam malutkie wesele ok 50 osób i raczej nie liczę na to że ktoś się "ubzdryngoli":)) Ale masz rację, nienawidzę pijanych ludzi i może dlatego chciałam wino... Ciężej się winem upić niż wódką. Myślicie, że dobrym pomysłem jest pytanie gości przy roznoszeniu zaproszeń o to czy wolą wódkę czy wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
NIE NIE PYTAJ , POPROSTU KUP TO I TO. CHESZ ZEBY WESELE BYLO NIEZAPOMNIANE PRZEZ GOSCI? JEDEN WOLI TO DRUGI WINO, A TRZECI COLE. WEZ WODKE , WINKO. PO CO CI TO ZEBY MOWILI PO BOKACH ZE JEST NIE FAJNIE, NIE MA DOBRZEJ GORZALY. A ZAWSZE BEDA LEPIEJ SIE BAWIĆ "PO JEDNYM"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winem tak samo łatwo się upić jak wódką, a często się zdarza, że ludzuiom którzy mało wina piją żołądki niestety nie wytrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość organizując wesele czy też
inną impreze musisz brać też pod uwage upodobania gości wtedyb jest to sukces udanej i niezapomnianej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....samo wino nie/pomyśl o tych co tego trunku nie trawią/.Są wesela,gdzie można spotkać szwedzki stół ....z alkoholami różnej maści/oprócz podawanego tradycyjnie na stoły/.Ponieważ kultura w naszym narodzie rośnie,coraz częściej młodzi pamiętają o dobrym piwie,dla tych/bez względu na wiek/co piją tylko piwo.Więc musi tak być..dla każdego coś miłego.Pozdraw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://abstynenc**pl/wesele-bezalkoholowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posciers
Może być, ale ludzie raczej średnio będą zadowoleni. Kojarzysz Gutt Pure Vodka? Ludziom nawet nie tyle chodzi już, o wódkę, co o wódkę porządnej jakości. Uwierz mi, że jeśli raz napijesz się alkoholu z górnej półki jakościowej, to średnio będziesz miał później ochotę na wódki słabe. Po prostu różnica pod względem delikatności jest kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że tak może być , ewentualnie można dodać koniak który z wina jest produkowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×