Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malusia s

Podziękowania dla rodziców - macie jakieś wierszyki i jakieś piosenki ?

Polecane posty

Plis - tylko nie \"cudownych rodziców mam \" bo już rzygać sie chce tą piosenką ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka Urszuli sipińskiej \"cudownych rodziców mam\" A najpiękniejsze podziękowania płyną prosto z serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezione w Internecie \"piosenki dla mam: nie ma jak u mamy- wojciech młynarski matka- czerwone gitary fasolki i majka jeżowska- a ja wolę moją mamę kaja paschalska- dla mamy maryla rodowicz- co sie stalo z mama spice girls-mama tercet egzotyczny- gdzie matka czeka piosenka dla tatów: marylin monroe- my heart belongs to daddy fasolki natalia kukulska- co powie tata eric clapton- father eyes luther vandross- dance with my father bayer full- walc dla rodzicow boyzone- father and son everclear- father of mine george michael- father figure madonna- mother and father mary j blidge- father in you the game- like father like son u2- in the name of the father piosenki ktore warto wziac pod uwage jeremi przybora, jerzy wasowski- rodzina zeby smiesznie bylo de mono- najlepsze pozostanie anna jantar, natalia kukulska- radosc najpiekniejszych lat \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.  Kochani Rodzice! U progu wspólnego życia we dwoje, chcielibyśmy w szczególny sposób zwrócić się właśnie do Was. Przepełnia nas bowiem uczucie ogromnej radości i wdzięczności. Byliście z nami od samego początku. Wzrastaliśmy na Waszych oczach, Przy Was stawialiśmy pierwsze kroki, oraz wypowiadaliśmy pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności, opiekowaliście się nami, wychowywaliście, by w końcu wprowadzić nas w dorosłe życie.   BARDZO WAS KOCHAMY .................. 2. Kochani Rodzice! U progu wspólnego życia we dwoje, chcielibyśmy w szczególny sposób zwrócić się właśnie do Was. Przepełnia nas bowiem uczucie ogromnej radości i wdzięczności. Byliście z nami od samego początku. Wzrastaliśmy na Waszych oczach, Przy Was stawialiśmy pierwsze kroki, oraz wypowiadaliśmy pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności, opiekowaliście się nami, wychowywaliście, by w końcu wprowadzić nas w dorosłe życie. Dziś zakładamy rodzinę i już niedługo sami będziemy rodzicami. Wtedy pewnie jeszcze bardziej uświadomimy sobie jak wiele dobra dla nas uczyniliście. Nie raz jeszcze zapewne skorzystamy z Waszej rady i doświadczenia życiowego. Mamy też nadzieję, że sprawimy Wam jeszcze dużo radości i będziemy dla Was pociechą. Nadszedł dla nas bardzo ważny i szczególny dzień oraz doskonała okazją by powiedzieć WAM DZIĘKUJĘ - za życie które nam daliście, wiemy że było by ono pozbawione sensu gdybyście nie obdarowali nas szczęściem dziękujemy za przykład dawany całym swoim życiem to właśnie z waszą pomocą zrozumieliśmy, ŻE KOCHAĆ TO ZNACZY RÓWNIEŻ WYBACZAĆ I MIEĆ NADZIEJĘ - za ciepło miłość i oparcie które wciąż nam dajecie tak mało chcąc w zamian - za ludzką dobroć mądrość i tolerancję, której nas uczyliście - za kulturę takt i delikatność, która nas otaczacie każdego dnia - z całego serca dziękujemy za wszystkie lata rodzicielskiej miłości - a przede wszystkim za to że jesteście i dzięki temu jakaś część nas może ciągle czuć się radosnymi dziećmi ................................... BARDZO WAS KOCHAMY 3. Kochani Rodzice!!! W tak ważnym i szczególnym dla nas dniu chcielibyśmy Wam z głębi serca podziękować za życie, które nam daliście. Wiemy, że byłoby ono pozbawione sensu, gdybyście nie obdarowali nas tak wielką miłością. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za uśmiech i dobrą radę. Zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie, przez to z dnia na dzień stajecie się naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Dziękujemy Wam za ludzką dobroć, mądrość i zrozumienie. A przede wszystkim za to … że jesteście dzięki czemu jakaś cząstka nas może nadal czuć się radosnym dzieckiem! KOCHAMY WAS!!! ........ 4. Kochani Rodzice W tym szczególnym dla mnie dniu chciałbym Wam powiedzieć Dziękuję. W pierwszym rzędzie podziękować za życie, które mi daliście, za przykład dawany całym Swoim życiem, że kochać to znaczy wybaczać i mieć nadzieję za ciepło, miłość i oparcie, które mi dajecie, tak mało chcąc dla Siebie, za ludzką dobroć, mądrość i tolerancję, której mnie uczyliście, za kulturę, takt i delikatność, którą mnie otaczacie, za to że jesteście, dzięki czemu jakaś część mnie może czuć się ciągle radosnym dzieckiem. 5. Kochani Rodzice! Za dom pełen miłości, ciepła i zaufania, za wartości, które cenić mnie nauczyliście, za wzory godne naśladowania, za to, że jestem jaka jestem i kim dzisiaj jestem, za wszystko z całego serca dziękuję ...... 6. Kochana Mamo! U progu wspólnego życia we dwoje, chciałbym w szczególny sposób zwrócić się właśnie do Ciebie. Przepełnia mnie bowiem uczucie ogromnej radości i wdzięczności. Byłaś ze mną od samego początku. Wzrastałam na Twoich oczach, przy Tobie stawiałam pierwsze kroki, oraz wypowiadałem pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności, opiekowałaś się mną, wychowywałaś, by w końcu wprowadzić mnie w dorosłe życie. Dziś zakładamy rodzinę i już niedługo sami będziemy rodzicami. Wtedy pewnie jeszcze bardziej uświadomię sobie jak wiele dobra dla mnie uczyniłaś. Nie raz jeszcze zapewne skorzystam z Twojej rady i doświadczenia życiowego. ........... 7. Kochani Rodzice !     U progu wspólnego życia we dwoje, chcielibyśmy w szczególny sposób zwrócić się właśnie do Was. Przepełnia nas bowiem uczucie ogromnej radości i wdzięczności. Byliście z nami od samego początku, wzrastaliśmy na Waszych oczach, przy Was stawialiśmy pierwsze kroki oraz wypowiadaliśmy pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności opiekowaliście się nami, wychowywaliście, by w końcu wprowadzić nas w dorosłe życie. Dziś zakładamy rodzinę i już niedługo sami będziemy rodzicami. Wtedy pewnie jeszcze bardziej uświadomimy sobie jak wiele dobra dla nas uczyniliście. Nie raz jeszcze zapewne skorzystamy z Waszej rady i doświadczenia życiowego. Mamy też nadzieję, że sprawimy Wam jeszcze dużo radości i będziemy dla Was pociechą. 8. Kochani Rodzice !     W dzisiejszym dniu w szczególny sposób zwracam się właśnie do Was, przepełnia mnie bowiem uczucie ogromnej radości i wdzięczności. Byliście ze mną od samego początku, wzrastałem na Waszych oczach, przy Was stawiałem pierwsze kroki, oraz wypowiadałem pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności - opiekowaliście się mną, wychowywaliście, by w końcu wprowadzić mnie w dorosłe życie. Dziś zakładam rodzinę i będę chciał być w przyszłości dobrym rodzicem - wtedy pewnie jeszcze bardziej uświadomię sobie jak wiele dobra dla mnie uczyniliście, jak wiele poświęciliście siebie dla mnie… Nie raz za pewne skorzystam z Waszej rady i doświadczenia życiowego. ........... 9. Kochani Rodzice ! To Wy wycieraliście nasze łzy, gdy nie udał się pierwszy krok Lub zepsuła się ulubiona zabawka, To Wy przytulaliście, gdy świat okazywał się zły tłumaczyliście jak żyć I co robić! Dziękujemy Wam za zwyczajne sprawy , Uśmiech, zrozumienie, dni zabawy. 29.04.2006 Przyjmijcie nasze wyrazy wdzięczności , Życzymy Wam szczęścia, zdrowia I pomyślności. Wiemy jak ciężko pracowaliście na to! Bardzo Was Rodzice kochamy za to A także za wasze szlachetne serce, W którym rodzina pierwsze ma miejsce W ten dzień przyjmijcie od nas podziękę, Za wiarę w nas, mądrość I rodzicielską rękę. Dziękujemy za to, że jesteście przy naszym boku. Za to, że wskazujecie nam drogę w mroku Za wszystkie wasze starania Kochani Rodzice składamy podziękowania Obiecujemy, że będziemy dobrzy dla siebie I wyrozumiali Będziemy żyć w zdrowiu I zgodzie Będziemy wytrwali I w jedności złączeni Nigdy złym słowem lub uczynkiem nie zwiedzieni. BARDZO WAS KOCHAMY Zebraliśmy sie tutaj wszyscy, żeby świętowac nasze zaślubiny. Dziękujemy wszystkim za przybycie, za zyczenia i wspólną zabawę. W tym momencie chcieliśmy złoży szczególnie podziękowania naszym rodzicom. Z głębi serca dziękujemy wam - kochani rodzice, za wszystkie dni, które wspólnie przezyliśmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za uśmiech, miłośc, dobrą radę... W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas - z dnia na dzień, staliście się naszymi najlepszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polega, którzy zawsze słóżą pomocą i wsparciem. Pragniemy wam również podziękowac za pomoc w przygotowaniach do naszego ślubu oraz zabawy weselnej. To dzięki wam dzisiejszego dnia mogliśmy sie tutaj wszyscy spodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu banały
rzewności i kicz. Wedding - podszkol się trochę w angielskim, propozycja u2 i piosenki in the name of the father powala na kolana :O nie mowiaz o innych twoich "pomysłach" Do autorki Jak już chcesz dziekować rodzicom (chociaż nie do końca jest zrozumiałe za co masz dziękować akurat na weselu) to ułóż sam tekst. Taki prosto z serca, od ciebie, hie jakiś wytarty frazes, piosenka sipinskiej i plastikowa ksiazka z allekro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"srutututu banały\" - dziękuję za \"konstruktywną krytykę\". Może zanim zabierzesz się za krytykowanie, nauczysz się czytać ze zrozumieniem :) To nie boli a stwarza OLBRZYMIE możliwości. Jeśli chodzi o moje pomysły, nie muszą sie Tobie podobać. Ważne, że podobają się innym :) PS. Przestań patrzeć na wszystkich z góry, zanim ktoś pokaże Ci, gdzie jest miejsce ludzi, którzy żyją tylko po to, by krytykować innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość-panna młoda
mi osobiście się spodobała piosenka Cliver-Podziękowania dla rodziców zobacz na YouTube, tez już mam dość tej piosenki cudownych rodziców mama i szczerze moja mama też. Wiec poszukałam czegoś lepszego i udała się. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczek
Jesli chodzi o piosenke Cliver-podziekowania dla rodzicow polecam My tez ja wtbralismy dla rodzicow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghgh
a po co w ogóle jakieś podziękowania? wsiowy zwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczek
po co podziekowania???moim zdaniem nalezy podziekowac rodzicom, bo jesli nie oni tak naprawde Ciebie by nie bylo , a co za tym idzie slubu tez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do podziekowan
a czy podziekowania musza byc na imprezie weselnej? bo ja sie tak zastanawiam czy nie podziekowac za trud wychowawczy po blogoslawienstwie a ten pomysl z tad ze moj tata zmarl i wiem ze mamie bylo by przykro tak na srodku stac samej a w dodatku narzeczony nie lubi sie ze swoim ojcem i zeby bylo tak w miare bez bolesnie. Co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjiggjh
"po co podziekowania???moim zdaniem nalezy podziekowac rodzicom, bo jesli nie oni tak naprawde Ciebie by nie bylo , a co za tym idzie slubu tez....." i co, akurat na slubie sobie uświadamiasz, że istniejesz na świecie dzięki temu, że Stary kiedyś tam wlazł na Starą i akurat wtedy musisz za to dziękować? debilizm. kwiatki na dzień matki i po prostu normalne relacje z rodzicami nie wystarczą, trzeba jeszcze jakąś szopkę odstawiać na weselu? taka sama "piękna" tradycja jak te wszystkie żenujące gry i zabawy weselne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj czy naprawde
potrzebne sa te szopki,nie mozna zwyczajnie,po cichu np w dzien matki i ojca powiedziec cos sie czuje ? nie trzeba robic takie duperele zeby bylo widac... porazka jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie rozumiem
też podziękowań na weselu... w ogóle skąd się to nagle wzieło... to jest jakaś żenada. cyrk na kółkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie rozumiem
moi rodzice też się z tego śmieją i nawet zabroniliby mi takiego cyrku przy ludziach robić :D kiedyś z moją mama na ten temat gadałam to się smiała ze co to w ogole ma byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na naszym weselu nie mielismy gotowych tekstow poiwedzielismy to co mielismy w sercu i mimo tego ze ciezko bylo wydobyc z siebie glos i wyszlo jak wyszlo to uwazam ze najlepiej dac sie poniesc chwili. Piosenke mielismy zespolu cliver podziekowanie dla rodzicow i uwazam ze jest naprawde bardzo ladna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie rozumiem tych
podziekowan na pokaz. Na szczescie moja corka mi tego nie zafunduje. A jeszcze , jakby mowila tekstem czyjegos wierszyka... Okropnie nienaturalne no i kiczowate. Jak juzktos chce, to cos od siebie, spontanicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×