Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga w chmurach

Dr. Dmytrzak - prosze o informacje!!!!

Polecane posty

Gość iga w chmurach

Czy ktos robil sobie lifting u dr. Dmytrzaka w Szczecinie? Bardzo prosze o infromacje, planuje zabieg za 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga w chmurach
ale dlaczego Niemki sa lepiej traktowane???? Czyzby byl inny cennik dla nich????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdury tu piszecie na maksa, operowaał mnie 3 tyg. temu robił mi piersi i brzuch, nie płaciłam jak niemki a byłam z koleżanką potraktowano nas bardzo dobrze.Klinika ładna super urządzona personel ok.ja nie mogę napisać nic złego jak do tej pory wszystko ładnie się goi. Za konsultacje nic nie kasują byłyśmy w klinice tydzień nikt nas nie wyganiał,że leżysz dobę i do domu.Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne
ok.to powiedz ile placilas.moja znajoma byla z niemiec placila 13,8 tys zl.i co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne
i moze mial doktor lepszy dzien:) jest wiele zlych opini o tym lekarzu w necie.ja szukalam i jakos nie wybieram sie do niego.po drugie, moja druga klezanka robila sobie u niego nos i tez nie jest zadowolona. co przypadek to opinia.tak juz jest. ale tobie zycze wszystkiego dobrego (tobie i twoim piersiom tez) i ciesz sie ze juz po i ze wszystko ok milego dnia wszystkim silikonowym paniom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga w chmurach
do mikaska - ja czytalam opinie we Wprost ze Dmytrzak jest doswiadczonym chirurgiem. Czy tez tak uwazasz? Wybieram sie do niego na lifting - nie wiesz jak duzo tego typu zabiegow wykonuje? Bardzo boje sie bolu nie wiesz czy bez problemu daje srodki usmierzjace bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do igły w chmurach ja nie moge powiedzieć nic zlego piersi będę robiła jeszcze raz w styczniu musza mi wsadzić większą wkładkę.Doktor kiedy pokazałam mu moje piersi miesiac po powiedział, że nie ma problemu, tylko odczekamy jeszcze 2 miesiące i zrobi mi wieksze ,gratis cały zabieg a to juz bardzo dużo.Raczej żaden z lekarzy tego nie praktykuje.Za wizyty nie płacę jak jadę, dostałam bieliznę po zabiegu ,kremiki tez gratis.Nie prawda, ze kasuje na maksa, mnie dał bardzo dużą zniżkę, mojej koleżance też.Z tego co mówi słyszałam, ze się nie wycofuje. Napisz na kiedy planujesz zabieg to moze się razem umówimy.Podaj meila to pogadamy. Myślę, ze nie masz co się przejmować liftem było kilka kobiet funkcjonowały normalnie, trochę gorzej te po cycuszkach ale daja morfinę obsługa bardzo miła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka 33
Czy ktos mial plastyke brzucha u Dr. Dmytrzaka w Szczecinie prosze o informacje mam miec operacje w styczniu ale po tych wszystkich opiniach na temat Dr. Dmytrzaka mam watpliwosci. Prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka 33
Czy ktos mial plastyke brzucha u Dr. Dmytrzaka w Szczecinie prosze o informacje mam miec operacje w styczniu ale po tych wszystkich opiniach na temat Dr. Dmytrzaka mam watpliwosci. jesli ktos mial plastyke brzucha prosze sie odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka 33 ja miałam odsysanko u Dmytrzaka ważę 58 kg.mam 174 cm. wzrostu ale miałam zawsze duży brzuch odessał mi 3,5 litra tłuszczyku.mogę Go polecić jako lekarza brzuch mam płaściutki zrobił to za pierwszym razem.Niektore kliniki robią to na 2 nawet 3 razy oczywiście płaci się za każdy zabieg.Ja robiłam jeszcze piersi i za brzuch zapłaciłam pół ceny.Lekarz nie jest partaczem nie mam ani jednej dziurki nierówności na brzuchu. Będę robiła piersi w styczniu jeszcze raz, włożą mi większą wkładkę napiszkiedy masz termin, to moze pójdziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagdusiaaaa
Dziewczyny nie polecam wam doktora Dmytrzaka, nie znam go osobiście, ale słyszałam i czytałam o nim dużo złego. Dziewczyny nie szukajcie informacji na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga w chmurach
a gdzie znalesc wiecej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagdusiaaaa
Iga wejdź sobie na beauty w polsce, znajdziesz tam odpowiedź na każde pytanie. Jest to forum o operacjach plastycznych, dziewczyny służą pomocą i odpowiedzą ci na każde zadane pytanie. Dzięki temu foru znalazłam swojego lekarza i już niedługo będę miała operowany nos. O dr.Dmytrzaku czytałam dużo złego, operował dziewczynie nos 20 razy, chce podać go do sądu bo ją oszpecił. Zresztą to nie jedna jego nieudana operacja. Zresztą sama sobie zobacz. Naprawdę bardzo się zastanów, bo to jest twoje ciało i twoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
PROSZE PRZECZYTAJCIE TO DO KONCA DZIEWCZYNY KTORE CHCA MIEC OPERACJE PIESI u DMYTRZAKA!!!ciesze sie ze znalazlam to forum przeczytalam rozne opinie na temat \"Pana doktora\" i moge na ten temat wiele wiecej powiedziec gdyz powiekszalam piersi w tej klinice i on osobiscie przeprowadzal mi ta operacje..!!piewsza spotkanie z panem doktorem czyli konsultacja przed operacja sa swietne(bardzo dobrze pan doktor umie sprzedac swoj produkt i zachecic to skorzystania z jego uslug..bo to przeciez kolejna dobra kasa dla niego..)i tojest wszstko co moge powiedziec dobrego o nim!!a moze ktoras z was dostala rachunek za zabieg i wypis z dokumentacja operacji dostawanych lekow itp...to daje daje do myslenia.to jest poprostu manipulator po operacji pan doktor juz sie nie pokazal dopiero zobaczylam go w dniu w ktorym wychodzilam i nie byla jedyna.wiecznie nie bylo pana doktora w klinice nic nie moznabylo sie dowiedziec lezac z bolem po operacji bo ZADNEGO lekarza nie bylo w klinice do godziny 17.za co te pieniadze czylam sie w prywatnej klinice jak w podrzednym szpitalu ale pewnie tam bylybysmy lepiej traktowane.niech sie ktos tym wreszcie zainteresuje bo to jest skandal!!pan dmytrzak dmytrzak patrzy tylko na to zeby zagarnac jak najwieksza ilosc pacjetek i kasy i na tym sie konczy potem po operacji traktowal nas jak zlo koniecze..moze takich opinii jest wiecej wiec zbierzmy sie do kupy z zrobmy z tym porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna agataaaa
a czy ktos mial kontakt z jego asystentka pania Lucyna z Berlina? Mowila ze doktor zawsze jest osiagalny. O Boze, piszcie cos dziewczyny bo wybieram sie na operacje a nie mieszkam w Polsce i szukam dobrego chirurga ale gdzies niedaleko zachodniej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
mi tez mowiono ze pan doktor jest zawsze osiagalny ale to nieprawda.na konsultacji gdzie pierwszy raz widzialam pana doktora na oczy wpisalam sie wstepnie na operacje a potem juz nie mialam mozliwosci sie z nim zobaczyc zeby mi cos wiecej o tym zabiegu powiedzial i przygotowal bo asystentki jego mowily ze dopiero sie wszystkiego bede mogla wypytac w dzien operacji wlasciwie pare godzin przed operacja i nie mam innej mozliwosci spotkania go jak w dzien operacji,zaniepokoilo mnie to ale zbagatelizowalam ten fakt teraz tego zaluje..pol godziny przed operacja pan doktor tylko na moment przyszedl do mnie w i pospiechu rzucil pare slow na temat zabiegu i wyszedl o reszcie rozmawiac musialam z anastezjologiem to byl przedostatni raz kiedy widzialam pana doktora,potem przyszedl na 3minuty do kliniki jak juz wychodzilam dodomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
zreszta dzien lekarzy w tej klinice wyglada tak ze od 7 rano pracuja do popoludnia w szpitalu panstwowym i potem udaja sie po pracy do kliniki iprzyjmuja pacjetki a wieczorem zaczynaja robic operacje plastyczne nawet po 7 dziennie do poznej nocy.czy to nie jest troche za duzo i jak mozna po takim wyczerpujacym dniu pracy przystepowac wieczorem do tak powaznych zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o zabiegu u Dmytrzaka, ale jakoś nie bardzo mnie tam ciągnęło. Ze sto razy oglądałam www.artplastica.pl i po skontaktowaniu się z dziewczynami, które przeszły tam zabiegi, już wiedziałam, że to jest to, czego szukałam przez długie miesiące. Jak byłam na konsultacji, to dr.Pastucha przyjął mnie między jednym a drugim zabiegiem, absolutnie nie dał do zrozumienia, że nie ma ochoty na tą wizytę. Zaagażowany w to co robi, choć z pewością zmęczony odpowiedzialością za zdrowie innych. Żadnej różnicy ze względu na pochodzenie. On po prostu tworzy, ta praca to jego życie. Dziś wiem, że dokonałam słuszego wyboru. Dobrze jest wysłuchać opinii innych pacjentek z różnych klinik i dopiero wtedy podjąć ostateczną decyzję. Skoro o Dmytrzaku jest tyle złych słów, wypadałoby się nad tym zastanowić. Coś tu po prostu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga w chmurach
a gdzie przyjmuje dr Pastucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
pastucha przyjmje na wojciechowskiego w szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka33
julia9 czy mozesz napisac czy twoja operacja wyszla czy twoje piersi sa takie jak chcialas? ja mam zamiar isc do doktora Dmytrzaka w styczniu na operacje brzucha bardzo prosze odpisz mi bardzo sie boje po tych wszystkich opiniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga w chmurach
tez prosze czy mimo wszystko jestes zadowolona czy lekarz to fachowiec czy tez byly komplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaahhhhhhhh
co slyszalyscie o dr pastucha ja mam tam zabieg 28 listopada jestem waska w klatce po biustem 68cm jak bylam u kolasinskiego to zaproponowal mi 265ml max a ja chce duze piersi pojechalam do drr pastuchy naprawde zalamana opowiedzialam co bylo u kolasinskiego pomierzyl mnie i zaproponowal 360 okragle lub 325 anatomy zapytalam czy tak mozna skad taka duza róznica ale wyjasnil mi ze bedzie ok napisze jak bede po pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
dziewczyny moja odpowiedz jest taka jesli nie musicie poprawiac swoich piersi bo nie jest to koniecznosc to moze dajcie sobie z tym spokoj,jest to bardzo powazna ingerencja w organizm i to niesa zarty.jezeli chodzi o mnie miala bardzo malutki biust praktycznie go nie bylo gdybym miala miseczke A to nie zdecydowalabym sie.teraz owszem po operacji mam wieksze piersi ale wiaza sie z tym rozne problemy,blizny- duze widoczne a mialo ich wale nie byc mialy byc niewidoczne i nie wiem jak ztym bedzie dalej nie wiem czy nie bede musiala korygowac tych blizn,piersi sa twarde,sa asymetryczne,jest mi ciezko bo nie moge liczyc na tych lekarzy gdyz sa zajeci i nie powiedza nic na swoja niekorzysc,nie otrzymuje rzetelnej opinii i porady,zostalam sama z tym.pozytywny aspekt jest taki ze mam wieksze piersi i moge kupic w koncu stanik.takze musicie sie dobrze zastanowic i brac pod uwage wszystkie za i przeciw bo lekarz nie bedzie mowil za duzo o powiklaniach bo bedzie chcial przeprowadzic zabieg i miec nastepnego klienta.JESLI TO NIE JEST KONIECZNE TO NIE ROBCIE TEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
bylam tez na konsultacjach u pastuchy i wydal mi sie bardziej konkretny ale wiecej nic nestety nie moge powiedziec.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga w chmurach
ja wybieram sie na lifting i szukam jak najlepszego lekarza; w Warszawie ciezko chyba sie dostac bez znajomosci. Zdecydowalam sie na Dmytrzaka ale teraz ogarniaja mnie watpliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka33
iga w chmurach czy mozesz powiedziac kiedy wybierasz sie na operacje do DMYTRZAKA bylas juz na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×