Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga w chmurach

Dr. Dmytrzak - prosze o informacje!!!!

Polecane posty

Gość maxi1207
Dziewczyny po co te kłótnie? każda z was ma rację. Ja niestety jestem jego jedną z pierwszych pacjentek i byłam operowana jeszcze na Piotra Skargi 3,w 1994 r niestety z opłakanym skutkiem. Potem do 2000r miałam naście poprawek,jeżeli nie więcej. W końcu dałam spokój,aż opowiedziałam swoją historię adwokatowi. Gdy adwokat wziął to w swoje ręce w 2010 znowu znalazłam się u niego na stole, już w tej nowej klinice. Tym razem mu się udało,może nie do końca,ale ok. Wszystko widziałam w tej klinice przez tyle lat i ceny o których piszecie i numer komórki jego również posiadam. W ciągu dwudziestu lat w końcu robi dobrze to co kiedyś powinien,chociaż i teraz zdarzają mu się cuda. A ile nas spartaczył w tamtym czasie? Tego się nie da opisać. Zresztą wejdźcie na forum beautywpolsce.com to typowe forum operacji plastycznych i zobaczycie na zdjęciach jakie są jego "dzieła" W życiu żadnej nie polecam tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi1207
Jestem trzy tygodnie po pełnym lifcie SMAS,endoskopowym lifcie czoła i brwi oraz korekcie powiek dolnych u dr. Surowa. Wszystko za jednym zamachem. Bardzo ładnie się goi. Zdjęcia przed i po możecie obejrzeć na forum,które podałam w poście wyżej. To lekarz,który nie ma jeszcze żadnej negatywnej opinii. Zobaczył dzieło Dmytrzaka i w listopadzie będę robić jaszcze raz poprawkę piersi. Zatrzymam wkładki do analizy,czy mam rzeczywiście anatomy bo i takie rzeczy mu się zdarzały,że mówił tak a włożył inne. Dziewczyny za nim dacie się mu pokroić,pamiętajcie że to wasze ciało. On w nim chodzić nie będzie tylko wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maxi1207
Dziękuję,że zechciałaś napisać nam szczerą prawdę,tak powinna zachować i pisać każda z nas,którą spotkało coś rówie przykrego,a przy tym nie oszczędzając nazwy kiliniki i nazwiska doktora który nam ten koszmar zafundował.Pozdrawiam gorąco.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snizynka243
Witam ja mam termin na 29.10.2012 u Dmytrzaka bede powiekszac piersi i robic plastke brzucha,czy ktoras z was tez w tym czasie sie u niego operuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka153
Podobno Dmytrzak rozstał się ze Śliwińskim bo ten pierwszy bzyknął jego panienkę ! Kolejny zespół się rozpadł - poprzednio Bielecki z Kubasikiem się pogniewali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjolka
to u jakiego lekarza w szcecinie najlepeij powiekszyc biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinianka666
Dmytrzak i śliwiński to zwykłe konowały !!!!!!!! Miałam robioną u nich korektę uszu i są w opłakanym stanie...po 10 latach wyciągnęłam sobie sama wychodzacy szew, przez który miałam ciągłe zakażenia...Polecam trzymac sie od nich z daleka...A dr.Pastucha to kolejny, który powinien byc omijany szerokim łukiem...zrobił mi korekte blizny na czole w rezultacie czego przez kilka lat ( az do momentu kiedy zaufałam kolejnemu lekarzowi) chodziłam z nierównościa na czole, bo Pastucha wyorał mi pas kilkuwarstwowej skory, bo niby nie było innego wyjścia, po czym zrobilo sie takie przebarwienie ( gdzie kremy z filtrem nakładałam przez kilka lat codziennie) ze naprawde wstyd bylo to pokazywac...teraz jestem po 2 zabiegach laserem co2 i juz jest lepiej, chociaz blizny ktora powstala---po korekcie blizny---pewnie juz calkowicie sie usunac nie da !!! Ostrzegam więc !!!powodzenia w wyborze lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelika72
Nie wiem skąd tak zle opinie . Zwyczajne brednie osób które oczekują na cuda . Moja córka 14 lat miała wykonywany zabieg korekcji uszu . Dzięki Panu Doktorowi otrzymałyśmy refundacje czyli za zabieg wart sporo pieniędzy nie zapłaciliśmy ani grosza . Nie znałam doktora wcześniej wiec nie miał powodów by pomagać a jednak . To cudowny człowiek . Moja córcia ma piękne uszy a my z mężem decydujemy sie juz tylko na zabiegi w tej klinice . Nie zauważyłam zeby Niemki były inaczej traktowane . Niestety decydując sie na zabieg w bardzo dobrej klinice tez musimy pamietać ze doktor jest jeden i nie ma sobowtórów zanim napiszemy bzdury na jego temat . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowalam sie na zabieg u dr.Dmytrzaka w polowie pazdziernika. Na poczatku listopada mialam wykonany zabieg nicmi Silhouette i korekte powiek dolnych ( wszczepienie tluszczu). Twarz jest jeszcze troche opuchnieta. Na twarzy sa widoczne (mam nadzieje juz niedlugo)male nierownosci.Ale z kazdym dniem jest lepiej. Ogolnie atmosfera w klinice bardzo mi sie podobala.Naturalnie sa male podkniecia, mam tutaj na mysli sredni personel medyczny, niektore pielegniarki chyba nie maja "pojecia", ze jest to prywatna klinika, a nie szpital miejski. Bardzo nie podobalo mi sie zachowanie dwoch pielegniarek! Dr.Dmytrzak jest bardzo cieplym i milym czlowiekiem.Troche zabiegany i odnosilam wrazenie, ze ma na glowie zbyt wiele obowiazkow.Mysle, ze prywatna klinika, w ktorej za zbiegi placi sie sporo pieniedzy zobowiazuje- prywatny pacjent wymaga wiecej uwagi! Ogolnie pobyt w klinice wspominam bardzo milo.Czekam tez na efekt zabiegu. Jezeli jestescie zainteresowane, to bede was na biezaco informowala. PS. W klinice bylo tez sporo pan za zachodniej granicy. Nie zauwazylam aby byly inaczej traktowane. Ich opinie o klinice byly bardzo dobre, jak rowniez opinia o dr.Dmytrzaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaB44
Ja rok temu miałam operację powiększenia piersi, jest małe niedociągnięcie ale można z tym żyć. Nie powinno to się zdarzyć a jednak...jedna pierś ma feler tak to nazwijmy. Dr. Dmytrzak faktycznie jest bardzo zabiegany i ma mało czasu dla pacjentek, lekarze rzadko zaglądają do pacjentek a pielęgniarki masz rację bardzo nieładnie traktują pacjentki my za to płacimy to nie NFZ. Czułam się jak zbędne koło u wozu zawracające głowę aż strach było nacisnąć dzwonek, żeby dama łaskawie przyszła i z osraną miną podała lek przeciwbólowy. Pielęgniarki Pan Doktor powinien zmienić lub wytłumaczyć jak powinny podchodzić do pacjenta w prywatnej klinice bo niestety ale w zwykłym szpitalu spotkałam się z większą uprzejmością pielęgniarek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się zgadzam jeśli chodzi o tą Klinikę. Dr Dmytrzak to rewelacyjny specjalista i ja również spokojnie go polecam. Uwazam ze nie mogłam trafic lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam coraz wieksze watpliwosci, bo mijaja dwa miesiace po zabiegu, a ja nadal mam nierownosci na twarzy po niciach liftingujacych, chcialabym aby wrocil czas sprzed operacji, bo wygladalam o wiele lepiej niz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RenuRenu , ja mialam takie nici robione 1,5 roku temu u DR. Sliwinskiego na podciagniecie brwi i nie daly calkowicie efektu , mialam takie zaciagniecia ale one po jakims czasie puscily potem poprawke ktora nic nie dala i teraz je poprostu mam bo one sa na stale , bylam na rozmowie w Berlinie u Dr.Dmytrzaka i rozmawialam z nim na temat nici i on powiedzial ze to wielki kit i on sie dziwi ze Sliwinski w to sie bawi . Dziwi mnie bardzo dlaczego robi je sam!!! Pod wypowiedziami na temat pielegniarek i czasu ktorym dysponuje dr podpisuje sie , mam na 100 procent takie samo doswiadczenie . Czy pytalas moze czy mozna te nci usunac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, szkoda ze tak jest , bo przeciez my kobiety jestesmy " ich" klientkami. To dzieki nam zarabiaja naprawde dobre pieniadze. Na szczescie jest u mnie poprawa i nierownosci powoli znikaja (byla jednak interwencja w klinice !) Nastepnym razem zanim wykonam jakis zabieg, to sobie dokladnie to przemysle i zycze innym kobieta aby przed wykonaniem zabiegu pomyslaly podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici nie wyjmiesz bo są na stałe. Co na stałe to nie jest zdrowe. Otorbiałe nici mam w pośladkach i to czuc a zakładał mi kilks lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Dmytrzak jest świetny. Ja byłam dopiero na konsultacji, ale jestem pod wielkim wrażeniem i doktora i tego miejsca. Klinika jest taka jakby nie w Polsce. Co do zabiegu to wszystko mi wytłumaczył. Jeśli chodzi o cene to tu już masz wszystko nie musisz sie o to marwtic.I jesli juz to wiem ze zdecyduje sie na silikony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietni to sa wszyscy lekarze na konsultacji przed operacyjnej, mam juz troche doswiadczenia z lekarzami w Szczecinie. Nie wiem co masz miec operowane u dr Dmytrzaka bo on nie we wszystkim jest dobry , powieki dolne mu nie wychodza , juz kilka osob widzialam po i nie jest dobrze, moja kolezanka jest umowiona na poprawke :-( ja bylam w klinice 4 dni i tez troche przypadkow widzialam (duzo poprawek)Ja jestem nie do konca szczesliwa z wynikiem u mnie ale jeszcze czekam . Jak sie jest po op u niego i ma sie jeszcze jakies zastrzezenia do wykonanej operacji to juz Doktor nie jest Taki swietny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam na konsultacji, to Doktor byl bardzo mily i poswiecil mi bardzo duzo czasu. Zabieg byl wykonany na poczatku listopada a moje powieki dolne wygladaja okropnie. Teraz mnie caly czas zbywa i obiecuje cacanki. A ja mam WORY pod oczami, ktorych u siebie wczesniej nigdy nie widzialam. Dodam, ze sam mi doradzil ten zabieg, efekt bedzie super.A ja glupia uwierzylam! Nabralam sie na wyglad kliniki, owszem urzadzona ze smakiem. Ale operacje odbywaja sie nawet do 1 i 2 w nocy. To, ze ktos jest mily , nie oznacza ze jest dobry! Ja napisalam tutaj prawde.Decyzja nalezy do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja chcialam powiekszyc piersi u Dymtrzaka ale juz na samym poczatku straszna olewka zero komunikacji ze strony recepcji kiedy zlozylam zazalenie na personel doktor bez chwili wahania usunal mnie z listy oczekujacych na operacje pomimo ze zostal tylko miesiac do jej wykonania I zdazylam jyz kupic bilety I oplacic hotel poniewaz nie mieszkam w Polsce NIE Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ostrzegam przed jaka kolwiek operacja u dr.Dmytrzaka w Szczecinie. Niestety na poczatku listopada zostalam jego pacjentka i od tej pory zaczely sie moje problemy. Mialam wykonany zabieg nici liftingujących silhouette soft i przeszczep tluszczu w doline lez. Pomysl zabiegu z nicmi byl moja inicjatywa, natomiast o przeszczepie tluszczu powiedzial mi sam doktor, twierdzac ze jest to super zabieg . Nie wiem czy mialam w tym momencie " zacmienie slonca" ze uwierzylam w to co mowil ale efekt zabiegu byl koszmarny! Do tego stopnia, ze na poczatku tego roku musialam przejsc korekte powiek dolnych, bo nie bylam podobna do czlowieka. Zabieg zostal wykonany w jednej z berlinskich klinik. Doktor Dmytrzak kojarzy mi sie z takim " tanim szczurem", ktory sprzeda wszystko aby tylko wyciagnac pieniadze od pacjentki. Wczesniej nie wiedzialam, ze przeciwko niemu wytoczonych jest wiele spraw w sadzie za oszpecenie. Efekt po niciach jest prawie zaden, mam przeciagniety lewy policzek, tak jakby skora zostala przyszyta do miesnia. Oczy byly w tak okropnym stanie, ze nie moglam patrzec na siebie w lusterku. Na twarzy mialam wyciagniete wory, ktore byly napelnione tluszczem i do tego przy zmianach pogody robily sie szaro- czarne.Kolezanka w pracy powiedziala mi, ze chyba nie umylam twarzy. To byl koszmar. Po operacji bylam szesc razy w Szczecinie i dwa razy w Berlinie, bo szwy sie nie rozpuszczaly i bylam zalamana moim wygladem. Do tej pory jeden ze szwow wystaje mi z glowy. Pisze to tylko dlatego, aby ostrzec innych. Jesli chociaz jedna osoba zrezygnuje z " uslug" doktora, to bedzie juz wielki sukces. Jesli, ktoras z Was prowadzi sprawe w sadzie przeciwko Dr.Dmytrzakowi to moge zeznawac. Mam zdjecia jak koszmarnie wygladalam. Wiadomosc mozna zostawic tutaj. Sama tez myslalam o sprawie wsadzie za oszpecenie twarzy ale po dlugim namysle, pomyslalam, ze bedzie lepiej jesli te pieniadze zainwestuje w dobrego chirurga plastyka. Oplacalo sie, operacja zostala przeprowadzona z duzym powodzeniem i znowu usmiecham sie do siebie. Jak mozna latwo popelnic duzy blad oddajac sie w rece PARTACZA, a co moze zdzialac Chirurg plastyk PROFESJONALISTA. Dziewczyny ostrzegam uwazajcie! operacji plastycznych nie wykonuje sie codziennie do 2-3 w nocy. Super urzadzona Klinika to tylko proforma. Tam jest tyle poprawek, ze wchodzac tam powinno sie uciekac gdzie pieprz rosnie. Ktos napisal tutaj na forum , ze po operacji czar pryska. Doktor juz nie jest mily i jego zapewnienia, ze zawsze mozna przyjechac do kliniki to......... ja bylam szesc razy .... tylko po co ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RenuRenu moblabys mi napisac gdzie robilas powieki dolne ? Ja mieszkam w Berlinie , robiłam lift u Dmytrzaka i mogę potwierdzić co piszesz mam kilka znajomych które robiły operacje u niego i również porażki i wyrzucone pieniądze ! U mnie podciągną policzki do góry i oczywiście przy śmianiu prawie mi oczów nie widać i sie robią wałki i dlatego szukam dobrego chirurga od dolnych powiek . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, plastyke powiek dolnych robilam w Sinis Aesthetics u Profesora Sinisa (Prof. Nektarios Sinis). Chirurg plastyk, ktory ma zlote rece. Jestem osmy tydzien po zabiegu. Widzac mnie nigdy bys nie powiedziala, ze przeszlam plastyke powiek dolnych. Mysle tutaj o bliznie, wszystko jest perfekcyjnie zrobione. Siniakow nie mialam prawie zadnych, tydzien po zabiegu nie bylo nic widac.Ciesze sie, ze zdecydowalam sie na ten krok , bo wrocilo moje poprzednie zycie przed zabiegiem u dr. Dmytrzaka. Po jego zabiegu przez dwa miesiace moja twarz dochodzila do siebie. Podkresle to zdanie jeszcze raz, ze oddanie sie w rece chirurga plastyka PARTACZA moze miec bardzo negatywny skutek w zyciu. Natomiast Chirurg plastyk PROFESIONALISTA moze zmienic wiele rzeczy na dobre.Dziewczyny uwazajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ci RenuRenu za odpowiedz , jeszcze jedno pytanko ile zapłaciłaś i w jakiej narkozie robiony był zabieg ?jesli nie chcesz tu odpowiadać to chętnie podam ci mój mail . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg byl robiony w pelnej narkozie, tak powinno byc bo powieki ukladaja sie w naturalnej formie. Koszty zabiegu ksztaltuja sie w pomiedzy 2500-3500 Euro. Profesor Sinis jest drogi ale zna sie na tym co robi. Musisz sama go zapytac. Konsultacja kosztuje 50 euro. Sam Ci powie ile cie to wyniesie, trudno powiedziec co zmalowal dr.Dmytrzak. Jak duzej wymaga to korekty. Czy miesien nie zostal uszkodzony.Wiem , ze po j plastyce powiek gornych dr. dmytrzaka mozna spac z otwartymi oczami. Dlatego czasami warto odzalowac 50 euro i pojsc na konsultacje i dobrze sobie wszystko przemyslec. Napisz sobie wszystkie pytania, abys niczego nie zapomniala i wiedziala wrazie czego na co sie znowu decydujesz. Warto tez zapytac innego lekarza plastyka o jego zdanie. Mijaja wlasnie 8 tygodni od mojej operacji. Teraz wiem, ze byl to dobry krok, bo wszystko jest dobrze. Gdybym zostala przy "wersji Dmytrzaka" byloby fatalnie. A tak znowu z radoscia spogladam w lustro. Proces gojenia jeszcze trwa i efekt za 2 miesiace bedzie jeszcze lepszy. Pozdrawiam i zycze powodzenia. PS. Zawsze mozesz napisac, to odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RenuRenu dziekuje ci bardzo za info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim salonie piszesz ? Jaki to Salon to jest poprostu fabryka ;-)Ale kazdy musi sie sam przekonac na sobie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. W 2015 roku robiłam piersi. Jestem bardzo zadowolona. Klinika czysta, zadbana, jest spokojnie, kameralnie, czułam się jakbym była w domu, a nie w szpitalu. Personel cierpliwy i troskliwy, przeciwbólowe są podawane tak aby pacjent nie cierpiał (przez przypadek usłyszałam taką wypowiedź Pana doktora do pielęgniarek). Faktycznie pomimo opinii koleżanek, że po operacji strasznie boli nie odniosłam takiego wrażenia. Przez trzy dni pobytu w klinice jedynie mnie bolał tyłek od leżenia na wznak. Cięcia były zszyte perfekcyjnie. Bardzo szybko się zagoiły nawet śladu nie zostało. Po pół roku miałam drobną komplikację mięsień piersi "złapał" implant ( nie była to wina kliniki) . Nie zapłaciłam nic za wizytę. Zadeklarowano mi również poprawkę na koszt firmy odłączenie mięśnia od implantu. Po wcześniejszym doświadczeniu wcale nie bałam się kolejnego zabiegu. Ja osobiście mam bardzo dobre doświadczenie z kliniką P Dmytrzaka osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pacjentka
Halo Iga i inne osoby, ktore planują lifting u Dmytrzaka. Niech was Bóg broni przed tym człowiekiem! Operował mnie trochę więcej niż 3 lata temu nową metodą z podwiązywaniem mięśni. Operacja byla cięzka i dluga, 3 godz. a rezultat tragiczny! Policzki zwiesały mi więcej po operacji niż przed a to dlatego, ze dr Dmytrzak nie operuje sam. Ma całą gromadę uczniów, ktorzy experymentują na pacjentach. Kiedy cie uspią, nie wiesz kto pastwi się nad tobą. Przez cały długi rok nie mogłam dojść do siebie i zmuszona byłam przejść na wcześniejszą emeryturę poniewaz nie byłam w stanie pracować. Dmytrzak dzisiaj to nie chirurg czy lekarz, to businessman. Zarabianie pieniędzy odebrało mu rozum. Klinikę ma przyzwoitą ale to nie wystarczy. Dla nas pacjentow liczy się jakość wykonanej operacji i rezultat. Tego u Dmytrzaka się nie doszukasz! Dlatego ostrzegam wszystkich, trzymajcie sie zdala od niego! Niestety nie mogę nikogo polecić, poniewaz byłam na poprawce u dr Śliwinskiego i ten jest taki sam z tym, ze Śliwinski operuje osobiście ale rezultat jest bardzo nizerny i nie wart "funta kłaków"! Nietety, nie mamy dobrych chirurgów plastycznych w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, popieram to co napisała była pacjentka , sama osobiście jestem po lifcie u Dmytrzaka , zabieg miałam robiony w grudniu 2015 i oprócz blizn nie ma zmiany na lepsze na mojej twarzy . Wydałam tyle pieniędzy za nowe blizny na twarzy . Udało mi sie ze nie jest gozej , tak naprawdę bardzo żałuje ze zdecydowałam sie na klinikę Dmytrzaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×