Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga w chmurach

Dr. Dmytrzak - prosze o informacje!!!!

Polecane posty

Gość pchla
oj dziewczyny .Jestem pacjetka doktora i robie trzecia operacje. naprawde sie dziwie ,ze wasze informacje sa z kosmosu. W klinice jest jeden cennik w pln i eur taki sam dla pacjetek polskich jak i dla obcokrajowcow .panie pielegniarki maja cenniki u recepcji i mozna je porownac. implanty piersi kosztuja 10800 pln lub 2700 eur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owszem...
Kochana pchlo... tez jestem byla pacejntka i slyszalam na wlasne uszy oraz widzialam na wlasne oczy jak kasowano od babek z Niemiec wiecej niz ode mnie i innych Polek ;) Moge to zaswiadczyc nawet przed sadem, gdyz... szanownego pana doktorka trzebaby bylo w koncu "grupowo" zaskarzyc za to co wyprawia w swojej klinice - to zawsze przyniesie wiecej, mozna wiecej osiagnac niz przy skardze pojedynczej - mozna dostac przynajmniej jakies pieniadze za dodatkowe bole i klopoty zwiazane ze zle przeprowadzona op ... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkkawska
pchło- 3 operacje?! to chyba nie poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla pacjentka
bo to jest tak.. dmytrzak ma najwieksza liczbe pacjentek w polsce , dlatego popadl w rutyne, i nie zawsze mu wyjdziebo[jest przemeczony] znam przypadki rewelacyjnych zabiegowjak i spartaczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla pacjentka
a i faktycznie od niemek bierze inna kase a od polek taniej ale to chyba dobrze ....dla nas.. no i jeden plus mozna sie potargowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchla
trzy operacje tak jak napisalam ,podwieszka,implanty i liposukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchla
Dziewczyny moim zdaniem wybor lekarza jest sprawa indywidualna . Ja jestem bardzo zadowolona.Jedna z moich znajomich robila operacjie w wenezueli u swiatowej slawy chirurga plastycznego(implanty piersi) .Efekt -moje blizny po podwieszce sa mniej widoczne niz jej po implantach. Czy powinnam wychwalac doktora D.,ze jest najlepszyn chirurgiem? Pozdrawiam i zycze dobrego wyboru lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchla
Droga Owszem..moze ale mi sie wydaje ,ze to my wyolbrzymiamy temat ,tak samo bylo w klinice dyskutowalasmy przy obiadkach ktora za ile itd. Niemki tez jedza obiadki i pogadac z nimi mozna placily jak wczesniej pisalam. Panie z Polski placily roznie . Sa cenniki mozna poprosic o rachunek przy mnie jedna z pan brala rachunek za swoj zabieg . I tu cie zaskocze ............... dostala. Pewnie kazda z nas ma inne wspomnienia jedne lepsze druga gorsza. Dlatego tej kwesti bede bronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya_sgh
Czesc Dziewczyny Dmytrzak to zwykły partacz ,a jego klinika to rzeznia ludzi ,przemiela nas jak zwykle swinki,i bierze za to ciężką kase ! Znam go bardzo dobrze bo miałam u niego dwie poprawki ,poprawiał oczywiscie po sobie ! Operował mi nos ,jak juz zagarnął kase to nie byl tak mily jak wczesniej . Piszcie prosze do mnie jesli macie pytania ,odpisze n akazdego meila . NIe polecam jego kliniki ! Powiem wiecej jak najdalej od Dmytrzaka ! Bardzo czesto wyjezdza ,niby na konsultacje w Swiecie ,ale zdazyl za nasza kase kupic sobie dom w Toskani i czesto tam wypoczywa ,bo operuje dzien i noc -nawet do 2 w nocy operuje ,wspulczuje tym ktore zaplacily ciezko zarobiona kase i byly operowane o 12 w nocy ! i jak taka operacja mogla sie udac ?! tragedia ,brak słow ..... pozdrawiam Maya (nadja20@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchella
Witajcie!! Jestem strasznie zaskoczona tym co piszecie na temat doktora!! Jestem juz ponad rok po operacji piersi i jestem bardzo zadowolona, fakt moze minimalnie mam za duze blizny ale to z mojej winy bo nie dbalam o nie wystarczajaco po zabiegu. Operacja faktycznie odbyła sie wieczorem koło 19 ale nieprawdą jest, że doktor po zabiegu nie interesuje sie pacjentkami, odwiedzał nas codziennie a do tego są tam wspaniałe pielegniarki, które sa na kazde skinienie i spełniaja każde życzenia np. kolezanka po operacji zażyczyła sobie torta i wyobrazcie sobie, że po sniadaniu jej go przyniesli, w ogóle jedzenie jest ekstra!! osobno dla wegetarianek, dla dietetyczek, mało tego nie żałują na znieczuleniach jak słyszałam jak to jest w innych klinikach to byłam przerażona, bardzo bałam sie bólu a tam non stop morfina na zmiane z ketanolem dożylnie. Wyszłam 6 dnia po operacji dostałam stanik i ketanol w tabletkach, gdyz czekała mnie długa droga i doktor nie chciał, żeby mnie bolało po drodze, dał mi równiez swoj prywatny nr telefony gdyby sie cos działo to mialam dzwonic o kazdej porze. Więc same widzicie, że ni jak ma sie moja historia do tego co tu piszecie... A to, że zdarzyły sie jakieś nieudane operacje... no cóz pokażcie mi lekarza, któremu wszystkie wychodzą w 100%... a poza tym skoro jest taki kiepski to dlaczego są takie długie terminy oczekiwania na zabieg??? I jeszcze jedno, co ma do rzeczy fakt, że ma dom w Hiszpanii??? Nalęży mu sie, cięzko na to pracuje i nikomu żadnych pieniedzy nie ukradł!!!! p.s. Nie przyjechałam do niego z Niemiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
Witajcie, Mam pytanie, czy ktos mial ostrzykiwane usta aquamidemu Dmytrzaka, chce poddac sie temu zabiegowi ale nie wiem czy u Dmytrzaka warto pozdrawiamn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marcheli............
hmm, dmytrzak prawie nikomu nie daje swojego numeru prywatnego telefonu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kitujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchella
Nie kłamie!!!!!!!! Bo po co!!! po powrocie do domu przy sciąganiu szwów u innego lekarza, jedna pierś sie lekko otworzyła i był z niej niewielki wyciek w pierwszym odruchu zadzwoniłam do doktora na komórkę, odebrał i poradził co robić, poźniej wieczorem do mnie z tego numeru oddzwaniał. Możliwe że to jest jego służbowa komórka ale był pod tym telefonem uchwytny cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babsan
Ja tez sie robilam u Dmytrzaka i to az 2 razy: za pierwszym razem liposuction a za drugim razem tez i lifting calej twarzy i szyji. Technicznie bardzo dobrze zrobione zabiegi, ale w klinice panuje ogolny burdel i samma musialam wszystkiego dopilonowac. Od zdjecia szwow na czas do kazdego innego detalu. Do tego dochodzi fakt, ze pielegniarki nigdy nie maja pojecia kiedy Dmytrzak sie zjawi w klinice, a jak juz przyjdzie to jest tak oblegany, ze trzeba byc przebojowym na max aby sie dostac na konsultacje po-operacyjna. Podsumowujac moje wrazenia stamtad: bardzo dobre technicznie rezultaty, ale sie przygotuj psychicznie na cala mase irytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozesz napisz mi czy bardzo bolalo i w ktorym tygodniu po zabiegu moglas pokazac sie znajomym na oczy. boje sie ze gojenie trwa strasznie dlugo czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dmytrzak to spoko gosc. Jest uczciwy i bardzo wyrozumialy. Moze troche zaganiany ale to naprawde swietny fachowiec. Robil mi nos. Bylo ok ale inaczej niz sobie wyobrazalam, wiec zrobil poprawke bez problemow i dodatkowych kosztow. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...co..do..dmytrzaka. jestem wlasnie po plastyce brzucha i jestem zadowolona. bardzo, klinika czysta,obsluga mila,jedzenie swietne, pielegniarki przemile...ok. co do dmytrzaka to moze jest on troche ,,zakrecony,, ba! nawet czasami myslalam ze cos jest nie tak, ale prawda jest taka ze jest profesjonalista w kazdym calu, sliwinski rowniez, sciagam wlasnie dzisiaj szwy i to u siebie w domu .nic, sie nie dzieje strasznego z moim brzuchem...wiec, wiecej wiary i cierpliwosci. on do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie, a co do cen to sa takie same jak dla wszystkich . buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na początku byłam zadowolona jak miałam opuchnięte piersi, opuchlizna zeszła piersi mam tragiczne, nie wstawią zdjęć bo się zwymiotujecie, miałam u DOKTORA 2 operacje sam po sobie poprawiał.taraz kazał przyjść na 3 mnie to już chyba potrzebny jest dobry psychiatra.Byłam u onkologa-plastyka u mnie w mieście, on nie chce tego poprawiać po raz pierwszy powiedział, że to popsuli lekarze a nie naturta, implanty przyrastają mi się do mięśni i ciągną całe piersi jedna wisi .NIGDY WIĘCEJ.Myślę, że jeszcze trochę i zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchella
Miksaka bardzo ci współczuje, to straszne, myslę, że w takim wypadku będziesz musiała poddac sie tej trzeciej poprawce, a co lekarz mówi?? Jaki jest według niego powód, że tak kiepsko wyszło??? Może zajrzyj na forum Beauty w Polsce, tam dużo dziewczyn pisze o poprawkach, może coś Ci doradzą. Trzymam kciuki za Ciebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiesobie
Problem z doktorem polega na tym, że przyjmuje na raz zbyt wiele pacjentek. Efekt jest taki, że jest przemęczony, nie dla wszystkich starcza miejsc w pokojach, bo część leży na tej sali popopracyjnej - komfort żaden bo łażą, widzisz jak wyjeżdżają dziewczyny po operacjach ledwo wybudzone z narkozy, mjące trzęsawkę, czasem wymiotujące, a to jak wiadomo, nie działa dobrze na psychikę. Co najważniejsze część operacji po prostu się nie udaje. Bo jak ma się udać skoro jednego wieczoru i nocy operuje się 18 osób????!!!! Te, które tam były doskonale wiedzą, że pacjentka ma się zgłosić o 15.00, więc się zgłasza. O 15.00 zagłaszają się też te po operacjach na zmiany opatrunków itd. Więc najpierw musi "obrobić" z 10 osób pooperacyjnych, potem zjada obiad, a potem woła do gabinetu te, które przyszły o 15.00 na zabieg. Jest około 18.00. Więc siedzisz 3 godziny w stersie, bo wiadomo, zabieg to przeżycie. Podpiszesz kwitki, że jesteś świadoma, że mogą być komplikacje itd, itp. A potem znowu czekasz, bo nie wiesz, o której trafisz na stół. Masz farta jak jest to 19, 20. Ale są i takie, które lądują na stole o 3 rano!!!! Taka operacja nie może się udać... Bo człowiek jest tylko człowiekem i też musie się regenerować, spać. A skoro doktor rano musi być w szpitalu a o 15.00 znów być w klinice, by obejrzeć pooperacyjne, zjeść obiad i zabrać się do oglądania tych przed operacją a potem znowu operować to wszystko jasne, że nie ma czasu na sen a tym samym może popełniać błędy ze zmęczenia. Na pewno zna się na robocie ale ilość, masówka go gubą. Też. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIA GOSIA GOSIA
WITAJCIE DROGIE PANIE, JA MIAŁAM POWIĘKSZANE USTA AQUAMIDEM U DR PASTUCHA I MUSZE POWIEDZIEC ŻE TO SUPER MIŁY CZŁOWIEK - CAŁY CZAS MÓWIŁ DO MNIE CO ROBI NA ZABIEGU. NAWET NA KONTROLI BYŁ BARDZO MIŁY POMIMO TEGO ŻE ZAJĘTY I NIE WYSZEDŁ DOPÓKI SIE NIE UPEWNIŁ ŻE WSZYSTKO WIEM.CHCĘ OPEROWAĆ NOS I ZASTANAWIAŁAM SIE GDZIE BO KAZDY LEKARZ MA SWOJEGO \"KONIKA\". CHCIAŁAM TYM RAZEM SPRÓBOWAĆ U DR DMYTRZAKA ALE PO WASZYCH WYPOWIEDZIACH NIE MA MOWY ŻEBYM TAM POSZŁA. ZDECYDOWANIE WYBIORĘ PONOWNIE DR PASTUCHA.MOJE KOLEŻANKI ROBIŁY SOBIE U NIEGO RÓZNE CUDA I SĄ MEGA ZADOWOLONE. OD POPULARNOŚCI NIEKTÓRYM WIDAĆ ODWALA I TRAKTUJĄ CZŁOWIEKA JAK MIĘSO ARMATNIE A W KOŃCU TO NASZE ZDROWIE I MOŻNA NA WŁASNE ŻYCZENIE ZROBIĆ Z SIEBIE KALEKE ZA STRASZNE PIENIĄDZE. POLECAM DR PASTUCHA. DZWOŃCIE I SIE PYTAJCIE DO ARTPLASTCA - SĄ SUPER MILI NAWET "PO". POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
witam milo ja tez wlasnie zrobilam zabieg liposukcji u dr Pastucha. jestem b.zadowolona.I... choc mieszkam za granica zaplacilam nawet mniej( za dodatkowe miejsce nie policzyl wcale). oczywiscie dzwonilam do innych klinik przed podjeciem decyzji. u dr.dmytrzak bylo drozej za sam zabieg, w dodatku dolicza za kazdy odessany litr. tylko skad mam wiedziec ile tego bylo pozniej skoro zabieg pod narkoza? Poza tym ogladalam pewien film o jego klinice...chyba chodzilo o reklame, profesjonalizm itd ale wszystko to przyblaklo kiedy pokazano sale operacyjna i doktor z duma pokazal 2 stoly operacyjne obok siebie , tak ze mozna przeprowadzac dwa zabiegi jednoczesnie....Taka tasma fabryczna ...br..... Moge wiec z czystym sumieniem polecic wlasnie art plastike!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowlonona
Ja również jestem bardzo zadowlona z tej klinki, jednak martwia mnie moej blizny, gdyż są za duże troszke. Ale fakt to moja wina, bo nie dbałam jak należy po operacji. Nie wiecie może jak wyglada ten zabueg likwidowania tych blizn, czy to zabieg pod narkoza?? POZRDAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfyuh
widze ze wiele osob reklamuje na tym forum Pastuche..o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
to dr Pastucha, z Artplastica, w Szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik11
mam do zrobienia nos przegrode i chiałem go ogolnie poprawić, w zwiazku z tym ktora klinike i jakiego lekarza mozecie polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virgin09
o Dmytrzaku..... Wlos sie jerzy na glowie, jak sie czyta te posty, gdybym sama nie byla pacjentka ww., to zwialabym w poplochu. Po pierwsze - jego slynna pazernosc - gdziez ona, skoro na dzien dobry w dniu konsultacji w klinice zaproponowal mi operacje zmniejszenia piersi ze srodkow NFZ, jestem juz tydzien po operacji i wreszcie moge normalnie funkcjonowac. Opieka jest super - mimo ze szpitalna, cackaja sie ze mna jak z hrabina. Po drugie - mialam tez zabieg odsysania tluszczu pare lat temu, za miesiac czeka mnie nastepny (nie dlatego, ze tamten byl do kitu, bo zmniejszylam rozmiar z 46 na 38, tylko ze wzgledow zdrowotnych znowu przybralam), opieka rowniez byla super, zabieg wyszedl idealnie, dlatego wiem, ze mi go nie schrzani teraz. Po trzecie - nie lekarz jest od latania do kazdej zachcianki pacjenta, od tego ma wykwalifikowane pielegniarki, a dopiero, jak one maja watpliwosci, to wolaja lekarza i zarowno Dmytrzak jak i Sliwinski sa na zawolanie (chyba ze operuja i jest oczywiste, ze w takiej chwili lekarz nie bedzie gnal do pacjenta juz zoperowanego, najpierw zajmie sie tym, ktory lerzy porozcinany na stole). Mam wrazenie, ze niektore dziewczyny opisujace tu tzw. wady dra Dmytrzaka, to po prostu zwykle histeryczki. Pozdrawiam i zycze udanych zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lada moment
Droga virgin09 bardzo mnie uspokoiłaś. Mam operacje w sierpniu, po przeczytaniu tego forum w pewnym sensie wpadłam w panikę. Nie przypuszczałam ze jest tyle złych opinii na temat dr.Dmytrzaka, zauważyłam ze cholernie jest zabiegany i ciężko go złapać ale jak komuś zależy to wszystko sie da. Mam do korekcji nos, jest nieładny, ale wiadomo lepszy taki niz jakbym miała być oszpecona. Nie wyobrarzam sobie ze może pójść coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykorr
Witam ! W listopadzie mam wyznaczony termin w klinice na liposukcje brzucha i posladków . Najważniejszy po zabiegu jest masaż Bardzo prosze o pomoc poszukuje wykwalifikowanej masażystki nie masażysty w Gorzowie Wlkp, Jest wiele salonow w których wykonują masaż limfatyczny ale zależy mi na osobie sprawdzonej i dobrej nie tylko na szyldzie. Czekam na odpowiedz to dla mnie bardzo ważne, jesli wiecie cos na ten temat prosze piszcie . Pozdrawiam Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×