Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga w chmurach

Dr. Dmytrzak - prosze o informacje!!!!

Polecane posty

Dziewczyny, zastanowcie sie dobrze, jesli chcecie sie dac tam operowac. Ja mialam trzy lata tamu operacje powiekszania piersi. Dr. Dmytrzaka widzialam na trzy godziny przed operacja.Rozmowa/Konsultacja trwala 15min. Zaraz na poczatku uslyszalam "jakie ma pani ladne piersi!" odradzenie OP nie mylo tematem! Po operacji, obolala, musialam sie sama przeturlac na lozko (o innych metodach pewnie tam nigdy nie slyszeli) :-( Owszem dostawalam leki przeciwbolowe, jakie? Nigdy sie nie dowiedzialam! Podejrzewam, ze byla to morfina, bo bylam caly czas przymulona. Panie pielegniarki b. zarozumiale i w wiekszosci zajete same soba. W "klinice" slyszalam jak panowie doktorzy robili sobie dowc**y z pacjetek np.tego typu: "pewnie ja za bardzo bral...hahaha i sie rozlaly"... O pacjetce z wkladami silikonowymi w posladkach, ktora przyjechala poraz trzeci na poprawke. Osobiscie widzialam dr. Dmytrzaka w dzien wypisu kiedy tez zdieto mi bandaze. Dr. asystujacy rzucil haslo w moim kierunku "ale ma pani piekne cycki!" Co za prymityw, przelecialo mi przez glowe, na wiecej nie bylo juz czasu, bo pan dr, Dmytrzak poinformowal mnie w tym samym momencie, ze wlozyl mi silikony o jeden numer wieksze niz ja chcialam "tak lepiej pasuje" ... Zamurowalo mnie! Jechalam do domu z mieszanymi uczuciami. Szwy zdial mi lekarz w mojej poradni w Niemczech. Nie komentowal, wyciagnal i pochwalil, ze sa ladne. Dla mnie, tak jak przed trzema laty sa za duze! Po zdieciu biustonosza i lekkim nachyleniu do przodu widac brzydkie przyrosty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zabieg przeszczepu tłuszczu w twarz rok temu,pan doktor owszem bardzo miły przy pierwszej wizycie ale później już nie ma czasu dla zwykłego pacienta.Najgorsze jest to że teraz wyglądam gorzej niz przed zabiegiem,pan doktor zrobił mi z tłuszcz dwa zwisające policji,miałam nadzieję że może się wchłoną i nie będę wyglądała jak smutny baset,moja rodzina i przyjaciele za głowę się łapią że taka bzdurę zrobiłam za własne pieniądze,nie wiem jak inne zabiegi wyglądają u pana Dmytrzaka a le nie polecam przeszczepu tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×