Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga w chmurach

Dr. Dmytrzak - prosze o informacje!!!!

Polecane posty

Gość iga w chmurach
nie nie bylam na konsultacji, dzwonilam tylko do kliniki oraz rozmawialm z pania z Berlina (asystentka)chcialabym jechac na konsultacje za miesiac. Na razie szukam dobrego chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka33
to nie jestes zdecydowana na Dmytrzaka? znalazlas jakiegos innego lekarza? ja mam miec zabieg 9 stycznia sama nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka33
czy ktos moze mi powiedziec cos na temat kliniki i o lekarzu dr PASTUCHY BARDZO PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbis
dr pastucha przyjmuje w artplastice szcecin ul wojciechowskiego 7 ja mam termin 28 listopada powiekszenie piersi jak narazie z tego co znalazlam na jego temat a jest malo to jedna zla opinia z 2004r na temat opieki podobno pielegniary sie opieprzaly a reszta ok 4 to pozytywne na temat opieki i rezultatu cycki i nos jako lekarz sympatyczny ale wiadomo liczy sie efekt jezeli cos znajdziecie na jego temat to prosze piszci e pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solennie obiecalam \"moim\" partaczom, ze zawiadomie jak najszersza opinie publiczna o ich dzialalnosci, wiec wlasnie to czynie: NIE OPERUJCIE SIE W KLINICE MODEL - MED w WARSZAWIE, bo po Dmytrzaku wpadniecie z deszczu pod rynne! To samo mowie o dwoch asach polskiej chirurgii plastycznej: prof. J.JETHONIE i prof. STRUZYNIE. Moj przypadek opisalam juz kilkakrotnie, ale dla dobra sprawy opisze go jeszcze raz: prof. JETHON spartaczyl mi operacje brzucha, bo wymyslil sobie, ze mozna ja zrobic bez odsysania tluszczu(!!!) Scial tylko zwisajacy \"fartuch\", a pepek podniosl do gory, przesuwajac go o 3 cm w prawo. Uzyl ordynarnych, grubych szwow, ktore trzeba bylo zdejmowac i po ktorych zostala mi gruba, nierowna blizna przez cala szerokosc brzucha az do plecow. W efekcie po tej operacji moj tluszcz podniosl sie do gory i kolysal mi sie nad biodrami. PO WIELU AWANTURACH zgodzil sie mnie przyjac inny wspolpracownik MODEL - MED, prof. J.STRUZYNA. Pan Struzyna stwierdzil, ze takie rzeczy sie zdarzaja, \"bo jak kobieta lezy, to brzuch jej sie rozlewa i nie widac, gdzie ja ciac\" (ddodam, ze prof. JETON nie narysowal sobie nawet przed operacja linii ciecia!!!). Podkreslil jednak, ze prof. JETON musi zabieg powtorzyc, jednakze tylko przy znieczuleniu miejscowym. On tez niie widzial potrzeby odsysania tluszczu, a moje zwaly nazwal \"kobiecym tluszczykiem o grubosci moze 2,5 cm\". Tym samym druga operacja prawie nic nie dala, oprocz tego, ze najadlam sie bolu, bo luminarz polskiej chirurgii plastycznej nie potrafil mnie wlasciwie znieczulic; a moze po prostu chcial sie na mnie zemscic?! Dodam, ze prof. Struzyne przedstawiono mi w MODEL - MED jako wspolwlsciciela tej kliniki, czego pol roku pozniej sie wyparl. JUZ SAMO TO SWIADCZY O POWADZE PANA PROFESORA i KLINIKI, KTORA REPREZENTUJE (lub reprezentowal, bo podobno juz w niej nie pracuje). Tak wiec NIE OPERUJCIE SIE W MODEL - MED, bo po DMYTRZAKU WPADNIECIE Z DESZCZU POD RYNNE. Moja sprawa idzie do sadu, bo wlascicielka MODEL - MED, pani M. MODZELEWSKA, nie chce mi zwrocic pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka33
anna6 co mozesz powiedziec wiecej o dmytrzaku czy on cie operowal napisz cos wiecej prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
dmytrzak to cwaniak mowi to co kazdy chce uslyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
dmytrzak to taka mala "fabryka",on zrobi wszystko zeby pozyskac nowego klienta i ciagle nie ma czasu bo nowe potencjalne pacjetki czekaja tylko to go obchodzi.jak juz dostanie pieniadze do reki mozecie sie spodziewac ze nie bedzie juz poswiecal wam tyle uwagi ile wczesniej no chyba ze mozecie sie jeszcze w jakis sposob mu przydac np.jakies interesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majeczka 33 ja będę miała wstawianą większą wkładkę u Dmytrzaka 9 stycznia daj jakiś namiar do siebie to sobie pogadamy.jak już pisałam miałam u niego lipo brzucha i robione piersi nie mogę pisać tak złych rzeczy jak dziewczyny.piersi mam do poprawki doktor nie wymiguje się od tego, to ważne, zeby lekarz, który nas operuje nie odwrócił się gdy występują komplikacje.Powiem tak gdybym czuła się oszukana przez Dmytrzaka drugi raz bym do niego nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka33
mikaska to ja pisalam z toba email-e rozmawialaysmy na temat twojej operacji. to ja mam isc na operacje brzucha ale nadal mam watpliwosci co do Dmytrzaka boje sie bardzo po tych opiniach dlatego pytam o dr Pastucha sama nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
dziewczyny ja mam wyksztalcenie medyczne i dlugoletni staz pracy wiec wiem jak powinno to wszystko wygladac poczawszy od przebiegu operacji po opieke po operacyjna.po operacji jak juz mowilam pozostaly mi brzydkie duze blizny lekarze od samego poczatku "wciskali mi takie kity "co do mojego przebiegu gojenia sie ran,ksztaltu piersi czy nawet samych szwow,ze gbybym nie byla wyksztalcona w tym kierunku i nie miala otym pojecia pewnie przyjelabym te bajeczki za prawdziwe ale niestety nie dalamsie na to nabrac i wiem ze to jak wygladaja moje piersi to czyste zaniedbanie pana dmytrzaka niestety i gdybym nie pilnowala tego rezultaty bylyby jeszcze duzo duzo gorsze.szkoda tylko ze wszesniej nie poinformowalam lekarzy o tym ze tez sie troche na tym znam moze efekty bylyby inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majeczka 33 wymazałam gdzieś Twojego maila napisz mi bo nie mam, nic się nie odzywasz a ja umówiłam się na 9go specjalnie bo miałyśmy iść razem,nad kliniką gdzie pracuje doktor pastuch to ja napewno bym się nie zasatanawiała, wejdż na forum beauty w polsce tam jest temat: załamałam się dziewczyna w śpiączce czy coś takiego, sprawdż niestety to moja znajoma leży już pół roku i nie obudziła się operację miała tam gdzie operuje Doktor Pastucha, być może to nie jego wina, ale fakty są faktami, nigdy bym tam nie poszła a sprawę znam bo tutaj w naszej miejscowości jest bardzo głośno na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia 9 napisz proszę jakieś namiary na siebie, ja mam mieć poprawkę w styczniu dzięki a szukam teraz wszystkich opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy wspak wystrzegajcie sie MODEL - MED\'u w Warszawie, bo dopiero bedziecie zalowac! Owszem, zgadzam sie, ze nawet najgorszy patalach potrafi zrobic udana operacje, ale jest jeszcze kwestia uczciwosci. Mnie w MODEL - MED spieprzono brzuch nie dlatego, ze ktos tego nie umial, ale dlatego, ze NIE CHCIAL. Po co pracowac 4 godziny za 7,5 tysiaca, jak mozna tylko poltorej za te sama kase? Po co odsysac tluszcz, jak mozna wyrznac kawal miesa, zaszyc byle jak i zainkasowac szmal? OPERACJE ROBIL prof. J.JETHON, o poprawce zadecydowal (i ponownie wpuscil mnie w maliny) prof.JERZY STRUZYNA, wlascicikelka MODEL - MED jest pani M.MODZELEWSKA. Wiecej informacji pod haslem \"MODEL - MED w WARSZAWIE\", \"LIST DO PANI M.MODZELEWSKIEJ z MODEL - MED\" oraz \"OPINIA - PROF.J.STRUZYNA\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
ja tez przypuszczalnie mam miec poprawke w styczniu u dmytrzaka moich piersi:( ale strasznie sie boje po tym wszystkim ze mi jeszcze bardziej to wszystko zepsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
jesli chcesz to napisz mi swoj ng gg to napisze do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
mikaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka33
julia9 czesc czy ty bylas operowana u dr. Dmytrzaka? jestes juz zdecydowana na poprawke u Dmytrzaka? kiedy masz do niego jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9
narazie jeszcze nie mam konkretnej daty wyznaczonej przez lekarzy na poprawke,ale wiem ze bede ja miala.jak pojde na kontrolna wizyte to ustale date poprawki ale ciagle sie waham bo boje sie ze rezultaty tej poprawki bede jeszcze gorsze.a nie wiecie moze czy jest jakis dobry zaufany chirurg w Polsce ktory moglby mi zrobic taka korekte?bez obawy ze bedzie jeszcze gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 78
Ja robiłam sobie piersi w zeszłym roku u Dmytrzaka i jestem bardzo zadowolona.Osobiscie znam kilka osób które również u niego sie operowały i każda z nas nie ma zadnych zastrzeżen.Nie jestem Niemką i personel był dla mnie bardzo miły,siostry sa super.Cena tez była normalna.Gdybym miała jeszcze sie na cos zdecydować to znów wybrałabym te sama klinike.A Po drugie nie tylko Dmytrzak tam operuje tylko takze dr Śliwinski równierz godny polecenia.wiem że o Dmytrzaku krąza rózne opinie jednak ja go miałam z polecenia i zaufałam.Kazdy chirurg ma na swoim koncie jakies nie udane zabiegi i zawsze jedni beda zachwalać a inni negowac tak juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz po przeczytaniu wszystkich waszych opinii kompletnie jestem w kropce...Jestem zdecydowana na operacje liftingu piersi i chcialam zrobic go u Dmytrzaka ale jak poczytalam w waszych opiniach o nim to troche mam watpliwosci.A moze ten doktor Pastucha bylby lepszy?Kolezanka niedawno robila u Dmytrzaka zaplacila 8 tys.a jak to cenowo wyglada u Pastucha?Blagam pomozcie mi sie zdecydowac u ktorego mam robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino! Zajrzyj na www.artplastica.pl Poczytaj o klinice dr. Pastuchy i wykonywanych przez niego zabiegach. Wprawdzie nie podają oni cennika, ale można machnąć maila z zapytaniem, albo po prostu zadzwonić. Są tam bardzo miłe panie, które chętnie wysłuchają i odpowiedzą na pytania. Wiem tylko, że powiększenie piersi wacha się od 10 800 do 13 800, w zależości od implantów. A jak wygląda kwestia liftingu? Nie wiem, może zajrzy tu jedna z naszych \'siostrzyczek\' i pomoże? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pomoc Muchacha!Jest dokladnie tak jak piszesz koszt jest od 8tys za liftinf do 13 tys za lifting z wypelnieniem anatomicznym.Tylko za cholere nie wiem co to jest to wypelnienie anatomiczne???Silikonowe jest tansze 11tys.Podobno to anatomiczne jest najmniej inwazyjne i nie ma blizny.Napisalam im maila i otrzymalam dzisiaj takie wlasnie informacje.Najblizsze wolne terminy sa na luty!Musze sie sprezac bo do wakacji chce juz byc po wszystkim.Ciagle sie waham pomiedzy dr.Dmytrzakiem a Pastucha...Niech ktos doradzi pomoze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
witam a co sadzicie o dr sankowskim ? jeszcze slyszlaam ze checinski, szczyt i potocki sa dobrze prosze o opinie pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino! Mój ojciec znał Dmytrzaka jeszcze z pracy w jednostce wojskowej, NIGDY nie słyszał o nim pozytywnego zdania! Ale wybór i tak należy tylko do Ciebie. Jak pójdziesz na konsultację do Pastuchy, sama się przekonasz, że to lekarz z krwi i kości, do tego przyjaciel każdej pacjentki, każdej, nie tylko tej z zagranicy. Ja też mam termin na luty i odliczam dni, bo wiem, że będzie to dla mnie szczęśliwy okres! Pozdrawiam gorąco! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka33
DO KAROLINY30 czy rozmawialas juz z DR.DMYTRZAK czy bylas juz na konsultacji u niego ? ja mam miec u niego 9.01 operacje brzucha. bardzo sie boje czy w klinice u DR.PASTUCHY sa tak odlegle terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia 9 podaj mi jakiś namiar na siebie może być telefon to zadzwonię do Ciebie.Ja mam mieć poprawkę 9 go stycznia, moje piersi nie wyglądaja dobrze ja nie wiem co robić napisz z jakiego miasta jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie bylam u zadnego ale jestem zdecydowana na operacje tylko teraz kwestia wyboru czy Dmytrzak czy Pastucha...W ostatnia sobote bylam na imprezie i byla tam moja znajoma ktorej Dmytrzak robil liftinf piersi dwa miesiace temu.Szczerze mowiac tak sobie to wygladalo...Ma blizne w ksztalcie litery T odwroconej i dziwi mnie ze nie zaproponowal jej powiekszenia piersi bo ona ma miseczke B i nie wyglada to liftingu jakos ladniej niz przed.No ale nie mnie oceniac.Ja chce sie umowic na konsultacje do ktoregos z tych dwoch lekarzy ale bardziej sklaniam sie ku Pastusze.No za cholere nie moge podjac decyzji...A tak w ogole ile kosztuje konsultacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultacja u Maćka Pastuchy kosztuje 70 zł. Każda kolejna już za free. A terminy są już na luty, bo bardzo dużo chętnych! Klinika bardzo przyjemna, nawet w salonie czujesz się jak w domu. Maciek jest po prostu super lekarzem, przynajmniej dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam im maila do kliniki z prosba o umowienie na wizyte.Teraz juz tylko pozostaje czekac na termin.Najbardziej odpowiadalby mi termin operacji na styczen-luty bo wiadomo ze na wakacje chcialabym juz byc po wszystkim.Dzieki Muchacha za pomoc w podjeciu decyzji jednak zdecydowalam sie na dr. Pastuche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×