Odpowiedz na ten temat

kapsułki lub kremy powiększające biust?????

 • gość 2017.04.10 [14:22]
  Gdzie będę w stanie kupić to serum? CHciałbym kupić coś żonie poniewaz narzeka,że po porodzie ma problem z piersiami ( chociaz mi to akurat nie przeszkadza). Chodzi cały czas taka smutna tak więc może to by jej pomogło....
 • Pantarka 2017.04.10 [14:49]
  serum Frashe zamówisz przez internet. Może jest gdzieś stacjonarnie ale ja nie widziałam. W zasadzie dostepność to jest największa wada, ale w sumie mi nie przeszkadza bo większośc kosmetyków zamawiam własnie przez internet.
  No niestety po porodzie często problem z biustem jest. O ile jeszcze jędrność da się przywrócić ( Frashe nadaje się do tego bardzo dobrze) to problem może być z rozstępami. Tutja tylko laser poomże.
 • Małgorzata02 2017.04.21 [14:09]
  Najskuteczniejszy jest estrogen (estradiol) w tabletkach ponieważ estrogen jest kobiecym hormonem który odpowiada za to że m.in w okresie dojrzewania rosną dziewczynkom piersi, ponieważ w okresie dojrzewania wydziela się dużo estrogenu w organizmie (dlatego właśnie rosną piersi)
  Jeśli kobieta ma dużo estrogenu w organizmie (wysoki poziom estrogenu) to jej piersi są duże, biodra kobiece zaokrąglone -takie jakie powinny być
 • Małgorzata02 2017.04.21 [14:10]
  Dobry estrogen (estradiol) w tabletkach jest dostępny na receptę w polskich aptekach.
  Tabletki te nazywają się Estrofem 2 mg; 28 tabl. producent Novo Nordisk kosztują od 8 do 14zł
 • Małgorzata02 2017.04.21 [14:10]
  Jeśli mamy małe piersi to znaczy że mamy mało estrogenu w organizmie.
  Estrogen u kobiety odpowiada za rozwój drugorzędnych cech płciowych (w tym rozwój piersi oraz za regulację cyklu miesiączkowego)
 • Małgorzata02 2017.04.21 [14:11]
  Estrogen (estradiol) jest też w tabletkach antykoncepcyjnych
 • Małgorzata02 2017.04.21 [14:39]
  Hormony stymulujące wzrost piersi
  Powiększanie biustu polega na przyjmowaniu odpowiednich dawek hormonów:
  -estrogenów,
  -prolaktyny,
  -progesteronu,
  -hormonu wzrostu.
  W pierwszej części terapii pacjentkom podaje się estrogeny- hormony odpowiedzialne za kobiecą sylwetkę. Poza zwiększeniem rozmiaru piersi można zaobserwować zwężenie talii oraz parę innych wyeksponowanie paru innych elementów kobiecej sylwetki.
  Prolaktyna jest hormonem odpowiedzialnym za wzrost piersi. Naturalnie wytwarzany jest, gdy kobieta przechodzi ciążę. Z kolei progesteron nadaje piersiom odpowiedniego kształtu i jędrności. Ostatecznym wspomagaczem jest podawany w niewielkich ilościach hormon wzrostu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...