Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M jak Macica

kapsułki lub kremy powiększające biust?????

Polecane posty

Gość SexYLiipSs
Wiecie co Wam wszytskim powiem tabletki kremy i te inne to jeden wielki badziew wydaje sie Wam że uzywając tych wszytskich tabletek i kremów faktycznie powiekszył sie wam biust ;/ łykacie je i działają wam na podświaodmość gdyby te wszytskie kremy tabletki i wszystkie inne shity to była prawda to nie było by grubych dziewczyn ;] każda by była ładna zgrabna z kształtnym biustem.. jedyna rada to zaakceptujcie sie takimi jakimi jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexYLiipSs
Wiecie co Wam wszytskim powiem tabletki kremy i te inne to jeden wielki badziew wydaje sie Wam że uzywając tych wszytskich tabletek i kremów faktycznie powiekszył sie wam biust ;/ łykacie je i działają wam na podświaodmość gdyby te wszytskie kremy tabletki i wszystkie inne shity to była prawda to nie było by grubych dziewczyn ;] każda by była ładna zgrabna z kształtnym biustem.. jedyna rada to zaakceptujcie sie takimi jakimi jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illiachenvar
zawsze miałam niewielkie piersi (A/B), ale bardzo sterczące więc nie było problemów, po urodzeniu synka, kiedy karmiłam piersią ledwiemieściłam się w C. Po odstawieniu malca od piersi, wróciłam do dawnego rozmiaru, dbałam o skórę i jędrność, nadal sterczą, ale... po tym jak raz miałam C, chciałam wrócić do tego rozmiaru :) drogie kremy - nic nie dały, być może ujędrniają, ale tego nie potrzebowałam, chciałam żeby urosły :) jedyny efekty jaki zauważyłam, dały ziółka - czarnuszka, piłam ją przez miesiąc i piersi wyraźnie zaczęły rosnąć... jednak efekty uboczne w postaci nadmiernego "gazowania" i częstych wzdęć były trudne do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka2126
Witam Gorąco.... Drogie dziewczyny ja biore te tabletki od 5 miesięcy i szczerze mówiąc efekt mizerny o powiększeniu nie ma mowy ale zato ujędrniły sie moje piersi owszę szczerze mówiac niema co tracić pieniedzy na to ale najważniejsze chyba ze nie ma skutków ubocznych.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Przydałoby się tak rozum powiększyć Faceci nie cierpią silikonów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uwążam, że silikon to największy błąd... jestem za to za tabletkami, ale takimi przynoszącymi efekt :D od tygodnia zażywam tabletki Fabulous Breasts i czekam na efekt :) mam nadzieje że będzie równie piorunujący co u mojej koleżanki, poczytajcie o tych tabletkach może i wam przypadną do gustu http://powiekszanie-piersi.eu/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JamesBlond
cześć wszystkim. Naczytałem sie już dużo o tych tabletkach ale jakby jakaś osoba która zażywa lub zażywała jakieś tabletki lub kremy na powększenie piersi i której dało to jakieś rezultaty to proszę napiszcie na mojego emaila piotrek____16@o2.pl. Chodzi mi o kremy i tabletki które powiększą biust z A75 chociaż do B70. No i gdzie mozna to kupic i ile kosztuje. Z góry bardzo wam dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imie Karolina i mam 16 lat mam bardzo male piersi i nie wiem co zrobic czy moge stosowac kremy albo pic jakies kapsułki w moim wieku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza007
Faktycznie ja zjadłam tonę tabletek na powiększanie biustu i wsmarowałam wiadro kremu. ;) Straciłam na prawdę sporo pieniędzy. Efekt ? mizerny ! a raczej tak mały jak moje piersi. W akcie rozpaczy kupiłam zestaw do powiększania biustu VesVacuum. Troszkę to trwało (3 miesiące) i mam C !!! Kosztowało mnie to 200 zł i 10 minut dziennie. Poczytajcie to tym systemie w internecie i na prawdę polecam...nie trujcie się tabletkami - spróbujcie naturalnej metody !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza007
Ja bardzo bałam się operacji plastycznej powiększania biustu. Dlatego próbowałam wiele tabletek i kremów ale to niestety nie przyniosło żadnego rezultatu. Znalazłam w google firmę medyczną VesVacuum. Oni sprzedają za nie całe 200 zł system powiększania piersi. Pomyślałam kolejne 200 zł do wyżucenia. Tak bardzo chciałam mieć większy biust! Zaryzykowałam - i ku mojemu zdziwieniu okazało się że system działa teraz mam miseczkę C i jestem szczęśliwa. Kupiłam to w sklepie firmowym http://www.sklep.vesvacuum.pl/product_info.php?cPath=9&products_id=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela byla spoko
heheh ale czemu w tym sklepie zdjecia przed i po to zdjecia piersi silikonowych :D niezla sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze
nie ma czegos takiego jak piersi sillikonowe-ktoś kto ma dwa worki pod skórą nadal nie ma biustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie reklamuj sie tu
z tym swoim urzadzeniem idioto,takie niby cuda sa po 50 zł w sexshopach a ty tu chcesz zarabiac na kobiecych kompleksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek1410
Widzie, że ktoś ma kompleks idioty. Wiadomo że to cecha ludzi o małej inteligencji i małym rozumku jak to mówił puchatek ;) . A teraz słucham wywodu jaśnie obrażonego jegomościa na mój post hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem ze .....
Marek1410 = Body Art, pewnie wlasciciel sklepu ktory na kafe robi sobie darmowa reklame :D i tak nikt nie kupi tego głupiego urządzonka,idz tym lepiej handluj na bazarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek1410
nie wiem o co ci kolego chodzi ...ale widać coś ci w życiu nie wyszło że obrażasz publicznie ludzi. Dobrze że są fora dyskusyjne bo można wyładować swoje życiowe flustracje ;)) Pewnie ci lżej co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje domowy przepis na pompke do powiekszania biustu: butelka + gruszka od lewatywy,koszt całe 10 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pompka domowej roboty to tak pół zartem pół serio kobietki choc uwazam ze lepiej zrobic cos takiego samemu niz placic 200zł ale tak na serio-tyle razy wam juz ti na kafe piszemy my mezczyzni ze kochamy wasze małe piersi ale to jak grochem o sciane,mimo wszystko po raz kolejny-małe jest piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem ze
jesli nie wiesz o co mi chodzi Marku to wyjasnie ze denerwuja mnie takie cwaniaki jak ty ktorzy chca robic interesy na kobiecych kompleksach,tylko i wylacznie o to mi chodzi!!!! wyskakujesz tu z jakas swoja pompka droga jak cholera i liczysz ze rzuca sie na nia naiwne kobiety nabijajac ci kieszenie,dla zdesperowanych dodam ze wystarczy w google wpisac pompka do biustu i wyskakuje mnostwo ofert pompek conajmniej polowe tanszych od tych twoich Marku,nie podaje konkretnej firmy zeby nie bylo ze jestem konkurencja. Zadna konkurencja nie jestem,po prostu sama mam mały biust i na te niby cudowne specyfiki ( w tym reklamowane miedzy innymi przez ciebie pompki) wydałam fortune,oczywiscie bezskutecznie. Jedno wielkie OSZUSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann27
Witajcie, dużo czytałam i podszkoliłam się w temacie ziół i tabletek na powiększenie piersi, rozmawiałam z lekarzem ginekologiem. Słuchajcie tabletki, które skłądają się z kompozycji ziół w żaden sposób nie mogą być one szkodliwe! Chyba że jesteście w ciąży lub karmicie piersią, ale takich osób rozumien tu nie ma. Dobrze dobrane zioła oprócz tego że powiększają powoli piersi ( u mnie 2,5 miesiąca ok 4 cm w obwodzie i pełny stanik) to jeszcze zmiejszają ból miesiączkowy, regulują układ hormonalny, przeciwdziałają rakowi piersi (tu fitoestrogeny) i działają przeciwdepresyjnie. Ja odkąd łykam zestaw ziółek czuje się rewelacyjnie. Zioła, którymi warto się zainteresować to kozieradka, palma sabałowa, pueraria, chmiel, koper i wild yam oraz budulcowo działający olej lniany. Kuracja powinna trwać ok 3-5 miesiący do tego konieczne są codzienne masaże i ćwiczenia oraz picie dużo wody. Aha i najskuteczniejsze ta kuracja jest na takie jak były moje piersi czyli miseczka A - teraz dobijam do okrągłego B. Wiem że było warto zacząć sie w to bawić i mój chłopak też niedowiarek z początku przyznał mi racje, był zaskoczony nieźle efektami. Dodam że zioła nie wchodzą w żadne interakcje z tabletkami a wręcz wspomagają ich działanie. A takie kapłulki jak TX breast z pewnością nie są szkodliwe ale pod innymi nazwami można je kupić 4 razy taniej w aptece (wit. E i omega 3). Omega 3 to głowny składnik oleju lnianego. Lepiej zainwestować w droższe tabletki z kompozycją ziół lub kupić je oddzielnie i brać w pożądnych dawkach. Życze powodzenia a niedowarkom polecam doszkolenie się, w internecie naprawdę można znaleść wszystkie niezbędne informacje. Wszytko możan kupić czy na allegro czy w zielarskim. DZIEWCZYNY NAPRAWDE NIE TYLKO SILIKONY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ricky
moge osobiscie potwierdzic efekty działania Nivelazione .Kupowałem to mojej dziewczynie.Pierwsze efekty sa po pól roku.Ale trzeba brac systematycznie rano i wieczorem .Biust powiekszył sie z słabego 75 B na 75 c. Uzywa tez serum do biustu ktore dodaja do opakowania. Najlepiej zamawiac kuracje 3- miesieczna przez telefon bezposrednio u producenta.dodaja to serum za darmo i taniej wychodzi niz kupownie w Roosmanie. piersi sa duze pełne i jędrne, ale na efekty trzeba poczekac .i pózniej stosuje sie 1 kapsułke podtrzymujaco .wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak do konca zycia twoja
dziewczyna bedzie musiala lykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula82
witam :) ja z malym biustem skonczylam 3 m-ce temu. nigdy nie wierzylam w zele, kremy, tabletki, cwiczenia etc. za to zdecydowalam sie przytyc w nadziei na wiekszy biust - nieznacznie pomoglo, ale poza tym wygladalam okropnie. moja przyjaciola, byla juz tak poinformowana, ze zaczela szukac informacji online jak rozwiazac problem i wyslala mi linka do tej strony http://jakpowiekszylambiust.pl/ POLECAM, bo WARTO!! Mam teraz biust 80B a zaczynalam z 70A. Teraz tylko musze zrzucic zbedne kilogramy, ktorych sie nabawilam zanim tarfilam na bloga Aski. Rzetelnie opisuje swoja historie jak skutecznie udalo sie jej powiekszyc biust! Powodzenia xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5
UWaga, ostrzegam, dziewczyny - VesVacuum to nieuczciwa reklama producenta, podszywającego sie pod kobietę, której niby urósł biust po zastosowaniu (poszukajcie w necie - wszędzie takie same wpisy o "brzoskiwnkach" i "wiadrach tabletek" !!!. System NIE DZIAŁA !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
witam, ja biorę od roku breastfast i widzę efekty. Z 75 małe b (stanik z fiszbiną i pusz up)mam teraz 80b ( stanik normalny z lekkiej koronki). Co prawda producenci pisza , że w 3 miesiące biust rośnie o 2 rozmiary - cóż mój tak nie uróśł ale stopniowo nabrzmiewał i wypełniał biutonosz, póżniej zaczął cisnąc mnie stanik w obwodzie i okazało sie ze biust jest jęrniejszy i pełny. Teraz już moge kupować małe c. Po rozmowie z ginekologiem okazłao się ze wolne tempo powoduje stresujący tryb życia i w moim przypadku nieregularne odżywianie. Jednakże lek jest bezpieczny firma uczciwa i widać efekty. Czy sie tyje, szczerze mówiąc tak, ale to nie jest tycie nad którym nie można zapanować, biorąc ten lek odczuwa się częstsze łaknienie, ale można je oszukac piciem wody , co jest zalecane biorąc breastfast. Także szanowne koleżnki osobi ście polecam, choc przyznaje ze spodziewałam się szybszych efektów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataG6
Ja zażywam breastfast juz tydzien i mam uczucie jak by mi się pokarm zbierał i cieszę sie bo zaczyna działać w tak krótkim czasie .super barzdo się cieszę .Do tego od 2 dni masuję je oliwką i kremem na ujędrnienie .Bo są wtedy lepsze efekty.Mam nadzieję że u was też zadziała ,chodz organizm każdy jest inny.Acha do tego tabletki z szyszki chmielu i kozieradka pospolita i koperek włoski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
a tak ja po tygodniu break fastu tez tak odczuwałam, a przy miesiączce mało mi nie pekły piersi tak się napinały. Potem to mija. Mam nadzieje ze na ciebie zadziała szybciej. Chociaz po karmieniu rzeczywiście moje piersi wymagały długiej terapii. Ale teraz sa juz eleganckie. W sumie to miłe jak co jakis czas zerkaja w moją strone faceci na ulicy. Już przynajmniej widac ze mam biust. Dzięlki za rade z tymi ziołami, ja tez szukałam chmielu i kozieradki w aptekach ale na 6 odwiedzonych nie maja takich tabletek. Myślałm o zielarskim sklepie, ale tam mają szyszki chmielu na lepszy sen :))Czy mogłabyś napisac gdzie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solange06
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solange06
Właśnie odebrałam zamowioną wcześniej pompkę Ves Vacuum, licząc oczywiście na ....No właśnie, na co? Chyba na cud, ale ...tonący brzytwy się chwyta. Po lekturce wypowiedzi na forach straciłam nadzieję na jej zbawienne działanie. Czy ktoś wiarygodny ( jak to sprawdzić ?), mógłby napisać cokolwiek sprawdzonego na własnej piersi? A może lepiej było zainwestować w specyfik breast fast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×