Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M jak Macica

kapsułki lub kremy powiększające biust?????

Polecane posty

Gość BeataG6
ja kupiłam je w sklepie zielarskim a te szyszki chmielu piszą ze na lepszy sen ale na necie pisze ,że zawierają też hormon na kozieradkę musiałam czekac parę dni .Ja tez jestem już po paru ciążach czyli 4 .Zauważyłam że moję piersiatka zrobiły się twarde i mam pełno gruczołów tak jak miałam przy karmieniu .Ale cholernie bolą .Ale ważne że zaczyna działać .:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataG6
A moje rozmiary pod biustem 78 a w klatce 86 myślę że juz niebawem będzie lepiej .Szkoda że ,nie zmieżyłam przed braniem ,ale widać ,że są bardziej jędrne na pewno nie jak z przed ciąży ale jest o wiele lepiej ,bo aż wstyd mi przed moim mężem że mam takie .Choć mu to nie przeszkadza .Chyba że nie chce mi robić przykrości ale tez zauważył że mam je twarde.a na temat pąpki nie wiem co ci powiedzieć , bo jak kiedyś przeglądałam to piersi wyglądaja gorzej niż po silikonach całkiem wysoko i okrąkłe jak piłki ,chyba ze to był fotomontarz jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataG6
Jestem po 4 ciążach i wiadomo jak wyglądały tym bardziej że mocno schudłam .przy 160cm waże 49 kilo i jestem drobnej kośći .teraz to przytyłam troszkę i chcę jeszcze przytyć parę kilogramów a po kozieradce sie podobno tyje i choć zauważyłam ze ma sie straszny apetyt po nich .Mąż też zauważył ,że moje piersi są twarde i maja pełno gruczołów jak w okresie karmienia .Juz nie moge się doczekać jak będą o przynajmniej rozmiar większe .Mam nadzieję ,że wam się też uda .są tez jędrniejsze ,nie jak z przed ciąży ale jest w 40% lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
Beatko, jeśli chcesz przytyc to po brekfast jest to możliwe ale na pewno minimalnie. Zreszta to zależy od organizmu. Ja u siebie zauważyłam większy apetyt na początku, potem nauczyłam się to kontrolowac i pic więcej wody. No i zależy kto gdzie tyje. U mnie idzie w brzuch niestety, ale mamkoleżanki które cudownie tyja w biuście. Ale spokojnie ja tez jestem drobnej budowy i takie pre kilogramów jest niewidoczne. A zreszta faceci lubia jak się ma nieco ciała. Tak jak pisałam na mnie brekfast działa i widac różnicę spora. powiem ci , że najpierw rozrosną sie ci piersi na boki, a potem lekko od odołu. Jeśli chcesz aby były wyższe polecam sprawdzony przeze mnie krem do biustu, taki w czerwonym opakowaniu, kupiłam go w sklepie Rossman za 21 zł. Firmy Bieledna. Sa tez tej serii kremy do pośladków i do powiększania ust. One dla mnie okazały sie najlepsze z dotychczas stosowanych. A wiem ze kremowanie nie zakłóca tabletek. Ja smarowałam się 4 razy w tygodniu wieczorem, tam masz opis co i jak. Dla lepszego efektu zalecany jest masaż pięc minut każda poierś, od dołu ku górze w strone do pchy i do góry. Poproś męża o pomoc - taka zabawa we dwoje może byc miła :), mój sie chętnie angażuje. A jak sprawdzam czy rosną, mam stanik sprzed 2 lat, taki domowy, i już w niego nie wchodze. A nawet kupiłam juz bez pusz up 80 B/C. Ale praca nad biustem zajęł mi dokładnie rok. Warto było czekać. Także kochana cierpliwości i nie zniechęcaj się. Nawet po kilku miesiącach. Wiesz mójja lekarka mówiła ze to tak jak z witaminami, organizm musi najpierw tyle hormonów uzupełnić aby doszły do stany podstawowego a potem nadbudowuje. No i mój się pół roku odbudowywał a teraz narasta :)). Tak sobie to pisze i myśle ze to miło móc sie podzielić z kobieta takimi sprawami, bo obie bierzemy ten sam lek. Pozdrawiam. Dzieki za informacje o zakupie ziółek. Co do pomki tez o tym myślałm ale jakos boje sie tego eksperymentu, nie wiem ale te obrazki jakieg nienaturalne były, faktycznie takie piłki. Dowiadywałam się ze to jest bezpieczny proces i nie grozi zdrowiu, ale na razie nie spróbuje. WIERZE W MOC BREKFAST :))) :))) Ale napisz kobieto jakie efekty osiągnęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
mam pytanko do dziewczyn,które biora tabletki chmielu: czy rzeczywiście jest sie po nich bardziej senną? Na opakowaniu napisali zeby nie brac jeśli się prowdzi samochód. Ja samochodem jeżdże codziennie, więc nie wiem czy to rzeczywiście jest mocno znamienna sennośc, czy tylko napis dla zasady. A i w jakis ilościach bierzecie te ziółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataG6
Dzięki za radę jagna.a co do chmielu to ino na wieczór jedną .Rano zasypiam do pracy a chodze na 5 rano .Ale w dzień czuję sie dobrze i nie jestem senna.A ten krem tez sobie kupie bo tamten mi się kończy.Napiszę jakie będą dalsze postepy.Jeśli będziecie miały jakąs jeszcze dobra radę to piszcie .Wszystko się przyda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataG6
A tabletki ziołowe biorę po jednej tabletce i raz dziennie koper włoski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumalla
Witam Szanowne Koleżanki. Polecam blog Asi Słowik (www.jakpowiekszylambiust.pl). Ja Jej zaufałam i po 2 miesiącach mam miseczkę C (a zaczynałam od naciąganej B - zawsze nosiłam push up'y). Historia Asi powinna raz na zawsze rozwiązać Wasz problem... :))) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
hej hej, czytałam ten bolg. I powiem szczerze w działanie brekfast wierzę, jednak nie w takim tempie. Poza tym owa Asia nic nie pisze o takich rozleklamowanych przez nią przejściach tylko opisuje to samo co jest na stronie brekfastu. Dla mnie brzmi to jak pseudo "żywa reklama", nic od siebie, a z ulotki. Jednakże moja refleksja nie podważa działania i skuteczności owych tabbletek, nie do końca ufam tylko w ten 2 miesięczny czas rozrostu o 2 roziary. Jak ktoś czytał dokładnie strone brekfast to wie, że nawet producent takich rezultatów w takim czasie nie przewidział. Także spokojnie koleżanki, urosnął, tylko nie od razu. Natura ma swoje prawa. A właśnie kupiłam ziółka i dzisiaj pierwsza dawka. Śpijcie dobrze dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia1983
Witam serdecznie czytam i czytam ten blog kochane dziewczynki i powiem Wam szczerze, że wypróbowałam mnóstwo kremów, kapsułek i różnych preparatów powiekszających biust i powiem, że najlepsze efekty uzyskałam po tabletkach antykoncepcyjnych yasminelle.Są to tabletki niskohormonalne, a naprawde działają cuda jeśli chodzi o biust!! Moje piersi , których praktycznie prawie nie miałam powiekszyły się do pełnej B miseczki. Jestem naprawde zadowolona, dodatkowo stosuję krem do powiekszania biustu firmy dax cosmetix, którym wspomagam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataG6
Witam wszystkich .Ja też brałam yasmilelle też mi się troszkę powiększyły ale jak zaprzestałam to niestety wróciły do dawnej wielkości czyli do maleńst .chyba że branie breastfast z antykoncepcja daje lepszy rezultat .Teraz czekam na okres więc zaczynam logest antykoncepcyjne bo nie mam zamiaru mieć wpadki ,zobaczymy czy to tez będzie miałao lepszy wpływ .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryffka
no fumalla tez pisze o tym i nawet juz ma efekty, suuupeerrrrr, napewno mi tez pomoze. dziewczyny probujcie Breastfast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yangolina
Bralam 3 mce Breastfast, przytylam troche, biust pozostal jak kiedys:/ wywalona kasa......Co pomaga naprawde? Prosze nie robcie reklam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
hej, no i właśnie o to mi chodziło. Takie właśnie są skutki pisania takich stron jak ta Asia co w dwa miesiące powiększyła biust o 2 rozmiary. Słuchajcie, przeciez dwa rozmiary to dużo. Moja siostra w okresie dojrzewania dwa lata czekała na rozrost o dwa rozmiary. Ale po przeczytaniu takiej strony jak tej Asi czy innej Kasi można się zniechęcic albo wpaść w depreche, że biust nie rośnie. A dlaczego? Bo po przeczytaniu takich "reklam" wszyscy oczekuja cudu w dwa lub trzy miesiące. A to jest tak jak wam pisałam przede wszystkim cierpliwość, a urosną. Pisałam, że ja czekałam na efekty prawie rok i się doczekałam. I powiem szczerze podziwiam łatwowierność, no żeby nie napisac naiwność niektórych tu koleżanek, że wierza w takie pisaniny. Po trzech miesiącach to nawet lek na astmę nie pomaga. A i katar ma się dłużej czasami. Także spokojnie dziewczyny, bierzcie i oceńcie efekty za pół roku. Jeśli wówczas nic nie powiększa się to znaczy, że faktycznie dla was jest to za mało wystarczający preparat. A i masujcie jak najczęsciej a już na pewno 5 minut wieczorem. Głowa do góry. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacolada123
ja piję krople z ukrainy 'original', sprzedają je tylko tam, sprowadza je dla mnie moja masażystka-ukrainka i naprawdę działają. tylko że są mega drogie, ale jak masz taką możliwość to polecam je sobie załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez próbowałam wielu i...
te breastfast to totalna lipa, czy wy nie widzicie ze ta strona to nie zaden blog tylko reklama jest?! zioła tez swego czasu piłam ale efekt (słaby) był tylko gdy je piłam, a jak odstawiłam to wszystko wracało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataG6
Witam ,może na was nie działa ale mi się powiekszyły o 3 cm ,moze na wszystkich nie działa ,albo co pisze o tej dziewczynie że w 2 miesiące tak się powiększył w to tez nie wieze ale ja biorę breast fas i bola mnie piersi strasznie i niby 3 cm ale dla mnie super zawsze coś .zauważyłam że najpierw nabrały troszkę u góry a teraz napełniają się od dołu oczywiście nie udużo ale widać ze nie sa puste jak to wcześniej miałam flaki i to tego małe jak orzechy,zobaczymy co będzie po całej kuracji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek18
nie wiem czy blog to sciema, czy prawda, ale jesli chodzi o ten produkt, to ja polecam dziewczynom, ktore naprawde maja kompleksy i sa zdesperowane. u mnie cala rodzina ma drobne piersi. i najpierw breastfast stosowala moja siostra (1,5 roku temu i brala przez 4 miesiace). ja czekalam, bo mam dopiero 18 lat i balysmy sie, ze to moze za wczesnie. ostatnio przyznalam sie swojemu lekarzowi - bo zauwazyla zmiane, i powiedziala, ze nie bylo przeciwskazan, bo to naturalny preparat. stosuje teraz 3 miesiac i mam biust pelniejszy i taki zadarty fajnie. wiec jak na przyklad mam sukienke na ramiaczkach to widac, ze mi sterczy. i chlopcom sie to baaaardzo podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje drogie współpowierniczki "niesprawiedliwego losu". Mam niestety ten sam problem z moimi piersiami, u mnie jest 70 A :(. Trochę już żyję na tym świecie i częściowo pogodziłam się z tym faktem, a co więcej mojemu mężowi też to nie przeszkadza ale jednak mam taką małą tęsknotę do tego aby jednak mieć coś więcej niż tylko tyle. Ważę około 42 kg, jestem oczywiście drobnej kości i mam 150 cm wzrostu. Moja waga jest zbyt niska i chciałabym naprawdę przytyć sporo a jednak nie mogę. Spróbuję tych tabletek z chmielem choć się boję bo jestem niskociśnieniowcem i na dodatek prowadzę samochód, ale - próba nie strzelba - jak mówią myśliwi :)). Bardzo fajnie że jest takie forum, piszcie dalej i ja też będę pisać co się u mnie dzieje. Na razie dzięki za Waszą odwagę i opisane doświadczenia, bo można się na czymkolwiek oprzeć, do następnego razu. Idę do apteki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataG6
Witam kochane mam znowu o 2 cm więcej czyli w sumie razem 5 cm sa większe>,Przez ok.tydzien mnie nie bolały piersi ale teraz znowu mnie bolą .i sa jędrniejsze a z chmielem uważaj bo ja biorę ino na wieczór,bo tak to mnie strasznie spanie brało i jak wcześniej pisałam to zasypiałam do pracy.stanik zrobił się za mały .kupuję teraz 2 opakowanie ino zastanawiam się czy teraz nie zmienic na inny choć tamten trochę pomógł 5 cm to dużo jak na mnie .Więc nie wiem ,moze lepiej nie zmieniac .Piszcie co u was słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ponownie, znalazłam na innym forum kurację powiększania piersi. Niestety jest po angielsku ale może się odczytacie. Poza tym ktoś przetłumaczył niektóre zwroty. Już podaję: Cytat: Started April 2002 Beginning size: 32B Presents size: 32DD (or 30F depending on size chart) First time I took these for 3 months: Fenugreek-500mg, 2 pills 3xdaily (to equal 3000mg daily) Saw Palmetto-500mg, 2 pills 3xdaily (3000mg daily) Wild Yam-500mg, 2 pills 3xdaily (3000mg daily) EPO (Evening Primros Oil)-1000mg 3xdaily (3000mg daily) Flax Seed Oil-1000mg 3xdaily (3000mg daily) Got off BE July 2002, off for 6 months, was between sizes C/D (mostly D), wanted to go up a bit, got back on BE taking this: Fenugreek-2000mg daily Saw Palmetto-2500mg daily EPO-3000mg daily Flax Seed Oil-2000mg daily tried damiana for a bit, didn't notice difference, so quit. Got off July 2003, only 1/2" drop in growth, size is still DD/DDD (or E/F) size. Update 12-19-03: Since July have went on a body toning quest, was pretty successful losing some inches all over. Present size DD. Been off herbs 5 months. Update March 6th, 2004: Have been losing all over with the t-tapp, so have been going between a full D/small DD depending on TOM. Been off all herbs for about 8 months now. Fenugreek - kozieradka EPO , np. olej z wiesiołka Flax seed oil - olej z dyni Co o tym sądzicie? Aha, Beatko czy ty zażywasz palmę sabałową (Saw Palmetto)? Nie wiem do czego to jest potrzebne skoro znajduje się tam testosteron (chyba to dla facetów....). Z tego co wyczytałam to to na problemy z prostatą. Napisz proszę. Wild yam już zamówiłam - 500mg. Ile mam tego brać? Na opakowaniu jest napisane do 2 tabletek na dzień a ta cała dziewczyna z USA brała 3 tabletki. Nie chcę, żeby mi mózg stanął od estrogenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatag6
Witam iga ja nie biore tego .Czyli tej palmy tylko szyszki chmielu na noc, kozieradkę i breastfast.No i piję koperek włoski .ale z koperku muszę narazie zrezygnować ,bo nie wolno za długo brać .tylko do 3 tyg.poszperam na neci moze znajde jakieś zióło co pomaga na nasze piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedze każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokladnie opracowany dzial badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematow,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodzac na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
Witam koleżanki, widzę że sporo sie tu dzieje a nie było mnie tylko 2 tygodnie. włąsnie wróciłam z urlopu. ale na temat. Beatka gratuluje, super efekty, ja na twoim miejscu bym na razie nie rezygnowała z brekfastu. Ciesze sie twoim "rozrostem". Powiem wam dziewczynki że ta kozieradka to pomaga, ja tez biore i jakos lepiej działa na mnie brekfast. A właśnie. Mam pytanie: Iga, gdzie kupiłaś wild yam, bo ja pytałam w zielarskichi chińskich i nie ma. Może to zamówic netem trzeba.? Podpowiedzcie gdzie kupic i jak brac. No i z ta palma też nie wiem gdzie dostać. A włąsnie, słuchajcie przetestowałam szyszki chmielu i na mnie sennie nie działaja ani nie wpływaja żle na jazde samochodem, biore jedna na noc. A kozieradkę biorę 3 dziennie. To tymczasem was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ostrzegam
zniszczycie sobie zoladek i watrobe! ja bralam przez jakis czas podobne zestawy ziół,teraz mam problemy z brzuchem! piersi sie powieszyly ale tylko czasowo,nie warto bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
hej dzięki za ostrzeżenie. Czy chodzi o zioła w postaci kozieradki i chmielu, czy mówsz o brekfaście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzezenie...
wiec tak-najpierw probowalam gotowych produktow typu breastfast,potem tu na kafe znalazlam taki temat o powiekszaniu piersi i tam bylo opisane ze samemu sobie mozna zrobic taka ziolowa mieszanke i ze sa nawet bardziej skuteczne od gotowych preparatow wiec zakupilam te produkty chmiel,kozieradka,koper wloski i jeszcze jakies inne ziola...bralam kilka miesiecy piersi byly troche wieksze a potem zaczely sie klopoty z zoladkiem...przestalam brac-piersi wrocily do dawnego rozmiaru. Kupa kasy wydanej na rozne gotowe preparaty,na ziola i nic tylko problemy zdrowotne...ja wiem ze ciezko sie pogodzic z malymi biustem,tez za wszelka cene chcialam miec wiekszy...zrobilam z siebie krolika doswiadczalnego bo probowalam naprawde wszystkiegi....nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzezenie...
i zeby jeszcze ten efekt sie utrzymal ale nie...dziewczyny nie wierzcie w to ze to jest trwale!jedynym trwalym sposobem sa implanty niestety,trzeba sie z tym pogodzic. Ja naprawde nie mam zadnego interesu w tym ze wam o tym pisze....po prostu chcialam ostrzec,moze rozwialam nadzieje wielu z was bo pamietam jak ja sama bylam pelna nadzieji kiedy probowalam kolejnego preparatu ale ile kasy zaoszczedzicie...jesli oczywiscie posluchacie bo mozecie jednak przekonac sie same,na wlasnym ciele i wlasnej kieszeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×