Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M jak Macica

kapsułki lub kremy powiększające biust?????

Polecane posty

Jagna, ja te kapsułki zamówiłam w sklepie internetowym Natur shop. Ja na razie jestem na kozieradce, lnie, i od czasu do czasu popijam koprem włoskim. Kupiłam sobie krem Eveline - Serum do biustu, kuracja powiększająca piersi. Na razie wild Yamu nie zażywam i palmy też nie. Postanowiłam najpierw zgrubnąć. Co do ziół, to wiadome jest że na każdego działają inaczej. Dostałam maila od takiej dziewczyny która używała tych ziół. U niej dość poskutkowało i nie narzekała na żadne bóle. Ja na razie też nie narzekam. Cieszę się że piję kozieradkę, bo wyrównało mi ciśnienie. Nie muszę pić już drugiej kawy. Pomogła mi też na apetyt. Jem więcej i rosnę w szerz :) Moje piersi stały się trochę wypełnione ale nie bardzo. Kuracja serum ma trwać 4 tygodnie, ja na razie używam tego przez tydzień i efekty widać. Jak jeszcze zgrubnę bardziej, to powrócę do moich ćwiczeń na motylku i zacznę wcinać wild yam i palmę sabałową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmielu nie piję bo zcina mnie z nóg. Ta dziewczyna która do mnie napisała mówiła też o tym aby zjadać coś z olejami. Raz napar z lnu a raz kapsułki z wiesiołka. Wydawała mi się bardzo wiarygodna. Nie wiem co to za ostrzeżenia, ale ja na razie nie narzekam. Zobaczę co będzie później. Co do kosztów to zioła nie są drogie, krem ok 25 zł a kapsułki wild yam i palmy sabałowej to koszt ok 150 zł na jeden miesiąc. Kuracja ma trwać ok 3 miesięcy. Wykosztuję się i się zorientuję. Na razie co mi pomaga to na pewno większa waga i chyba ten krem. Powolutku będę wdrażać całą kurację i wtedy się okaże. Aha, żeby nie było to ja nie jestem okazem zdrowia, więc będę wiarygodna co do skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga - nie są drogie? ja kilka miesięcy stosowałam różne zioła, zmieniając licząc na to, że może jakieś kolejne podziała.. dawki trzeba zwiększać (3 miesiace to kpina, nie wiem na kogo to mogłoby jakkolwiek podziałać!), brać dłuższy czas, potem wychodzenie czyli zmniejszanie dawek, potem podtrzymywanie.. a potem cycyki i tak się zmniejszą :( ja przez te dobrych parę miesięcy i kilka podejść do kuracji ziołowych utopiłam w tym trochę kasy. szkoda, trzeba było od razu zrobić zabieg a te pieniądze na nową bieliznę przeznaczyć ;) mi akurat zioła absolutnie nic nie pomogły, może minimalnie widziałam efekty - bo chciałam je widzieć.. chwaliłam sobie krem dax'a - z 6 cm róznicy cycki się powiększyły trochę, ale potem i tak spadło, po zaprzestaniu wszystkiego.. nie wiem, czy masaże piersi do końca życia byłyby bezpieczne, szkoda mi było się nimi zamęczać za tak mizerny jednak efekt. na zabieg poszłam z A (jakieś 10-11cm różnicy) - teraz NAPRAWDĘ MAM piersi nie wierzcie trwałe efekty, to się może zdarza ułamkowi procenta, jak w totolotku heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz S_A_M_A_N_T_H_A, każdy robi to co lubi. Ja raczej nie będę korzystała z zabiegu ponieważ to i tak nie będą moje piersi. Z pewnością cieszysz się z tego co osiągnęłaś i gratuluję, ale w moim przypadku do zabiegu może mnie zmusić tylko brak piersi z powodów medycznych. Na razie mam na względzie to,że kobiety mają większe problemy niż ja i cieszę się że jestem baaaardzo wytrwała, bo być może kiedyś moja wytrwałość zaowocuje (tak czy owak) Nie martw się, co nas nie zabije to wzmocni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataG6
Ja teraz nie biorę breastfast ino kozieradkę na razie to troszkęmi się powiekszyły ale zaczęłam troszkę tyc bo ważę już 52 kilo myśle że nabranie ciała pomoze myślałam że działa bo parę cm urosły ale nie tak jak to obiecuja ,obiecanki cacanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
czołem koleżanki, no widze że brak pozytywnego myłsenia...no no nie wierzycie w moc ziół i tabletek cud.... No chyba wiem o co chodzi. Ja jak pisałam po roku zobaczyłam efekty no i mój mąż tez juz stwierdził , że dośc tych tablaeteczek i że te ziółka ino zostawic . bo poweim wam ze to kosztowna sprawa tenbrekfast..a efekci juz jest ok. Także na razie przerwa, zresztą coś mu się znowu na ojcostwo chyba zbiera bo tak sie dopytywał czy przy brekfaście to można zajśc w ciążę... No i chyba odstawie bo tam jest napisane ze w ciąży nie brać. A właśnie niedawno dostałam maila od jakiegoś stevena, że znalazł mój adres na tym forum i ze chce pisać ze mną i ze sie może pzreprowadzic bo on jest emigrantem i ze moja religia mu nie przeszkadza w spotkaniu. Oczywiście odposałam że nie jestem zainteresowana, ale uważajci edziewczynki, bo to jakieś mało mądre było. A ten adres mi sie przez przypadek kiedys wcisnął i się wyświetlił przy mijej wypowiedzi. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzezenie...
no widzicie juz druga osoba pisze wam ze ziola to nie jest rozwiazanie a wy nie wierzycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachol
dziewczyny a ja wierze w ten berkfast i sobie go tez zamowie tylko poczekam na doplyw gotówki i pewnie za tydzien zrobie zamówienie- juz sie nie moge doczekac:) poczatkowo myslalam zeby zamowic sobie jakies tabletki z fitohormonami za 30zl z allegro ale jak sie tu naczytalam to jestem pewna ze na urodziny zazycze sobie taki wlasnie prezent:) pozdrawiam was wszystki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina001
A co myslicie o Puerarii? Chyba dobrze to napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
hej, dziewczyny. Oj mówię wam na nic nie mam czasu, bo zaczęła się praca - uczę w liceum i jest dużo pracy na początku. Ale powiem wam co mnie ucieszyło, a mianowicie - SPOJRZENIA PANÓW PROFESORÓW na mój NOWY BIUT, no i to dzieki BREKFAST taki efekt i po części kozieRadki. Także daje wam nadzieje ze to działa, no przynajmniej na mnie. A tej purerii czy coś tam nie znam, więc nie nie mogę powiedzieć. BEATKO nie rezygnuj tak szybko, ja wiem, że to sporo kasy w ten środek idzie, ale jeśli możesz sobie pozwolić na dalsze branie to nie rezygnuj przez brak dużych efektów. Pisałaś ze sie powiększyły, więc na pewno beda sie ciągle zmieniały, najwyżej bierz 2 tabletki dziennie a nie trzy, w ten sposób potrzymasz efekt wzmocnisz rozrost a i na dłużej starcza ci tabletki. Pozdrawiam. Piszcie o swoich efektach i sie tu nie smucić. I tak sporo się staramy żeby facetom dogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna a nie smierdzisz kozą
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataG6
Jagna dzięki za otuchę ,że lepiej nie rezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy w trakcie zażywania tych kapsułek,mam na myśli breastfast, można robić badania krwi, czy będą one zafałszowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
hello, ale sie ubawiłam z tego tekstu o kozie:)))) Lubię takie poczucie humoru. Nie, nie śmierdze kozą...może mam inna przemiane materii. zreszta kozieradkę biorę 2-3 razy w tygodniu. Co do tych badań to branie tabletek nie ma wpływu na badanie krwi, przeciez ich składniki to ziółka. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna a jakim jestes fenotypem
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ja również jak wy mam problem z małym biustem i dlatego śledze różne fora dotyczące powiększenia piersi. Sama jeszcze nie próbowałam nic konkretnego ale skłaniam sie bardziej ku ziółkom. Często dziewczyny wypowiadaja sie że biorą koziradkę hmmm z tego co wiem koziradka uważana jest jako ,,naturalny" steryd i często stosowana jest przez wielu kulturystów na siłowni w celu przybrania masy, ponadto pobudza synteze białek i wzrost HB oraz czerwonych krwinek. Więc szczerze dziewczyny radze najpierw dobrze poczytać nawet o tych głupich ziółkach no chyba że wolicie np. przytyć ale z drugiej strony to po co brac koziradkę skoro jak przytyjecie same to i tak urosną :P. Ponoć dobre z ziółek jest: Wild yam(dziki yam) pobudza wydzielanie progesteronu, choc ,,ponoc" najnowsze badania dowodzą że nie pobudza lecz działa p/zapalnie i rozluźniająco:/a i trzeba ja brac w 2 połowie cyklu bo w 1 połowie działa jak środki antykoncepcyjne zatrzymuje owulacje :P, nio i oczywiscie -Pueraria mirifica, ta skolei ponoc w 80% daje efekty:) Ja sprobuje Pueraria :P:) mam nadzieje ze pomoze bo masaze na mnie nie działaja choc sie nie poddaje i juz ponad 1 rok stosuje :P nio i cwiczenia rzecz jasna. Życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorika
Będę bronić kozieradki, owszem jest odpowiedzialna za synteze hormonów sterydowych, tylko że tymi hormonami u kobiet jest właśnie estrogen odpowiadający m.in za wzrost biustu, o który nam chodzi, prawda? a u facetów to testosteron (muskulatura), dlatego warto czytać i czytać do końca. Koziradka pobudza początkowo apetyt więc ma wpływ na niewielki wzrost masy ciała. Obok saw palmetto stanowi główny składnik mieszanek ziołowych na wzrost biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorika z tego co wiem to wiele dziewczyn wypowiada się ze przez koziradke duzo przytyły i ze nie warto bylo jej brac bo efektow albo nie daje wcale albo niewiele. To sa słowa dziewczyn ktore braly koziradke a poza tym dziewczyny ktore maja wysoki hematokryt jak np. ja nie powinny jej brac. A i jeszcze jedno Kozieradka przyczynia się do poprawienia apetytu a także do podniesienia naturalnego poziomu testosteronu (nie tylko u mężczyzn bo jak chyba nie wiesz u kobiety w organizmie takze on jest tylko tyle że w mniejszej ilości he he he), co pomaga w budowie masy mięśniowej, a ponadto skutkiem ubocznym moze byc nieprzyjemny pot.Wiec moze ty doczytaj wiecej i najpierw sie dobrze zastanow zanim zaczniesz brednie wcikac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie ma co się kłócić. Jedno jest pewne - każda osoba jest inna, na jedną podziała, na drugą nie. Każdy, kto podejmuje się brania tabletek lub picia ziółek musi przede wszystkim rozeznać się czy jest to zdrowe czy nie, czy pomaga czy nie. Więc moje kochane współpowierniczki losu - najpierw czytajcie i dowiadujcie się a potem bierzcie. Ja wróciłam do pracy, nie mam czasu na ziółeczka ;(. Pozostał mi tylko krem, ale sam krem nie daje efektu. Kozieradka pomagała, pot był zmieniony, ale chyba każda zachowuje higienę ciała więc wielkich "rewelacji" nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VesVacuum
Nie będę bajerować że przez przypadek trafiłem na to forum. Nie będę udawać kobietę. Nie będę również rozprawiał na temat jaki to mój produkt nie jest naj naj jak kilka użytkowniczek tego forum które są przedstawicielkami-sprzedawcami kremów czy tabletek. Reprezentuje firmę która sprzedaje systemy powiększania piersi. Możecie traktować to jako reklamę lub jako szansę. Wybór należy do każdej z WAS. Wejść i przeczytać nie zaszkodzi. Powiem tylko coś więcej niż jest na tej stronie nasz system bez uporu, wytrwałości i konsekwencji jest nic nie wart - więc skoro jesteś leniem i nie masz czasu to nie kupuj naszego systemu. Tylko kobiety które mają silną motywację są w stanie z naszym systemem powiększyć swój biust nawet o 2 rozmiary. To jest potwierdzone klinicznie. System jest bezbolesny i bezpieczny. Nie tworzą się krwiaki, rozstępy itp. Efekt jest trwały i nie odwracalny. Jeżeli na prawdę chcesz mieć NATURALNIE powiększony biust i jesteś osobą konsekwentną i obowiązkową wejdź na naszą stronę http://www.piersi.naturalne-powiekszanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
Cześc dziewczyny. Najpierw odpowiem komus tam, że nie śmierdze kozą a mój fenotyp jest zgodny z z genetyką. Bardziej mnie zxastanawia fentotyp pytającego, bo skąd ta koza? Zatem jakim jesteś fenotypem...mój rozmówco? Będę cie wspierać...a może przestań brac kozieradkę:) A teraz na powaznie i na temat. Prosze przestańceie sie spierać co jest lepsze. Dobrze ktoś napisał że każdy organizm jest inny. My tutaj wspieramy siebie i dzielimy się uwagami i nowościami. W jedności siła. Zatem jak ktoś chce się powymądrzać to niech pisze na forum dla nastolatek, bo tu raczej są rady i rozmowy na wyższym poziomie. Koleżanki, własnie dostałam maila na temat medoty tzw. powiększania przez pompowanie, pewnie tez czytałyści. Co o tym myślicie, może któraś z was ma doświadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
hej, brałam 3 razy dziennie przez 4 miesiące, potem po miesiacu po 2 tabletki przez 3 miesiące i potem po jednej lub dwie albo jak zapomniałam to co dwa dni. A teraz mam przerwe , biust uróśł mi o 2 numery to jakieś 5 - 7 cm po 7 miesiącach, potem sie rozrastał na boki a teraz jest ok i na razie tylko kremik sobie kupiłam, ale jak sie zestresowałam oststnio mocno to nieco schudłam i biuścik tez schudł maleńko, ale teraz juz wróciło do normy wszystko. ale pamiętaj ja jestem zawsze za ta opcją ze kazdy organiz jest inny spróbowac możan ni i cierplwości duzo. Jedna nie wince produktu jak wam nie pomaga, na mnie nie działł poprzedni lek a ten zadziałam. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO JAGNY 124 ODPOWIEDZ PROSZĘ
Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze pytanka: Kiedy (w którym tygodniu) zauważyłaś jakie kolwiek efekty (powiększenie biustu) przy zażywaniu BreastFast? Po czwartym miesiącu kuracji jak rozumiem zrobiłaś sobie przerwę miesięczną. Czy przez ten cały czas (7m-cy) stosowałaś coś dokatkowo? I jeśli możesz powiedz ile masz lat - ja mam 31lat:(( Będę wdzięczna za jakieś dodatkowe wskazówki. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka23
Kochane kobitki.zazywam breastfast juz od ponad miesiaca i musze stwierdzic ze jest to jeden wielki walek!!!!!!!!!!!!!!! nic sie nie dzieje a nawet piersi staly sie mniejsze :( tabletki smierdza strasznie.Wczesniej probowalam innych tabletek i po miesiacu brania rzeczywiscie troche moje piersi urosly i staly sie jedrniesze nie byla to wielka zmiana moze o niecaly 1 rozmiar sie powiekszyly ale napewno staly sie jedrniesze ALE jezli przestaje sie je brac to piersi powracaja do swojego dawnego wygladu :((( .Za to po breastfast nic ani nie drgnelo!!!jest totalna porazka i zaluje ze wogole wydalam pieniadze na to badziewie!!!dziewczyny nie dajcie sie na nie nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
no to po raz którys powtarzam ze nie na kazdego działaja... Ja mam teraz 33 lata, no i wiekszy biust. a zminy chyba po 3-4 miesiacu juz mi sie wypełnił stanik ze kupiłam wieksza miseczke z 75 na 80. a no i bez pusz up. spróbuj droga kolezanko a sprawdzisz jak to na ciebie działa. napisz jakie efekty, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna jak
zamiast pod biustem 75 kupiłaś 80 to nie znaczy,że urósł Ci biust tylko przytyłaś,jakby urósł Ci biust to byś kupiła biustonosz z większą miseczką,a nie większy pod biustem:)Ale niektóre dziewczyny tu kity sadzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna124
Kity to się do okna wkłada, akurat dobra jesienna pora na takie zabiegi. Zatem z takim szkolnym słownictwem to sie zapisz na forum dla gimnazjalistów. A skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie zabieraj głosu, bo ci sie nudzi. Niektóre treści odczytuje sie między wierszami (wyjaśniam sa zawarte w temacie rozmowy, który znają zainteresowani rozmówcy). Poza tym moja odpowiedź była do konkretnego odbiorcy. Więc dziękuje za twoją mało interesującą i elokwentną uwagę i proszę nie wypowoadaj sie więcej na moje konkretne odpisy do zainteresowanych osób. Pozdrawiam koleżanki z kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×