Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M jak Macica

kapsułki lub kremy powiększające biust?????

Polecane posty

Gość monika863112
dzieki wielkie ze napisals, wiec jak to jest ze jedne kobiety chwala sobie kapsulki i kremy i na nie one dzialaja , sa zadowolone z sukcesow ? a na inne wogule nic a nic ??? ani odrobinke ? ja nisze 75B/ czasem A. moze nie chcialabym tyle powiekszyc co je wypelnic, zaokraglic, wiem ze nie bede miala super efektu i nie przeskocze na rozmiar C (chociaz bym chciala :) hihihih...) / i mam jeszcze takie male pytanko , chciabym by wypowiedzialy sie tutaj kobiety ktore uzywaly dotychczas kremow lub kapsulek, i przestaly w pewnym momencie, : Co mozecie napisac o skutkach ubocznych ? czy wasze piersi nie sflaczaly, nie obwisly, nie staly sie zbyt miekkie i wiotkie ? ...ja ma dopiero 20lati nie chce w wieku "25" miec piersi jak u czterdziestolqatki , czyli lekko obwislych i wiadomo niezbyt jedrnych i jak napisalm zwiotczalych - nie obrazajac zadnej 40stki (ale wiadomo w takim wieku cialo juz nie jest doskonale) / a ze mna jest tak ze jak bym zobaczyla efekt to raczej bym przestala zazywac tych tabletek, no i do konca zycia tez nie zamierzam ich brac wiec sie obawaim troche i pytamo rade :) dzieki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowałam metod naturalnych
na jedne działają na inne nie.... zalezy jak bardzo wrażliwa jest tkanka gruczołowa piersi na takie specyfiki... skutki uboczne to np. rozówj raka hormonozależnego w pózniejszym czasie.. u mnie skutkiem ubocznym był rozlegulowany cykl menstruacyjny.. krwawienia pojawiały się nieraz co 2 tygodnie a innym razem dopiero po 2 miesiacach.... inna sprawa to wątroba i rózne dolegliwosci żołądkowe tez słyszałam wiele dobrych opini o tabletkach na biust....ale nie sugeruj się nimi...musisz po prostu sama na sobie sprawdzić czy to Ci pomaga czy nie...kazdy organizm jest inny i tyle.. z mojego punktu widzenia tabletki na biust są przereklamowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowałam metod naturalnych
inna sprawa to jesli Ci biust po tabletkach urosnie to licz się z tym ze biust zmaleje po kuracji czyli jestes zmuszona łykac je przez długi czas...tak jak z tabletkami anty... po niektórych biust moze rosnąc biust ale jak przestaniesz je łykać to biust maleje.. JEDYNA SKUTECZNA W 100% METODA TO OPERACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babooshka76
Ja zakupiłam niedawno na Allegro Quick Bust. Jestem oszołomiona efektami już po 2 tygodniach. Piersi się nieco podniosły i opuchły, wypełniły. Normalnie sprawdzam je ze 100 razy dziennie bo aż mi się wierzyć nie chce! Ciekawa jestem jak będzie dalej - mam na razie 2 buteleczki, a jesli efekty bedą się utrzymywać - sięgnę po kolejne. Polecam tez dodatkowo autohipnoze na porost piersi, do ściągnięcia w sieci. Wspomagam sobie kuracje Quick Bustem w ten sposób i czuję jakbym przeżywała drugie dojrzewanie, piersi mnie nonstop mrowią i pozytywne widzę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodoputusia
taaak nie ma to jak małe piersi;( nic tylko zapłakać. Jestem już przy końcu rozwoju piersi-mam grubo po 18-stce a piersi hmmm gdybym nie nosiła push-upów to zapewne mogłabym chodzić bez stanika,bo nawet zerówka jest za duża... Jeżeli chodzi o preparaty-super że pomagają,tylko cena przeraża bo dać conajmniej 100zł za tabletki które nie przyniosą efektu...o boże;( co wieczór płacze z powodu kompleksów mam już dość... Szkoda,że nie ma domowych sposobów na większy biust... Słyszałam że herbata z mlekiem,ale czy to pomaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka__milka
martinezka, ja uzywalam dax cosmetics, i w trakcie uzywania, owszem piersi stały się pełniejsze, bardziej jędrne, i byłam zadowolona z efektu, nie było ogromnej różnicy, ale zawsze to coś, ale... gdy przestalam uzywac tego kosmetyku wszystko wrocilo do normy, a na mojej skorze pojawilo sie kilka bledszych od skóry kresek(za nic nie daja sie opalic) ktore przypominaja tak jakby rozstepy, zdenerwowalam sie niesamowicie, na szczescie nie sa natyle szpecące żebym miala popadac w rozpacz. A teraz zazywam tabletki antykoncepcyjne Novynette, i powiem szczerze ze polubilam swoje piersi, są jedrne, moze nie giganty,ale jakbym z takimi wygladala przy szczuplej sylwetce. A i najczesciej jest tak, ze to my same tworzymy sobie problem,podczzas gdy inni wcale tego nie widza(mojemu mężczyznie podobaja sie moje malenstwa:)). I ja ostatnio lubie je coraz bardziej, grunt to zaakceptowac siebie:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka__milka
martinezka, ja uzywalam dax cosmetics, i w trakcie uzywania, owszem piersi stały się pełniejsze, bardziej jędrne, i byłam zadowolona z efektu, nie było ogromnej różnicy, ale zawsze to coś, ale... gdy przestalam uzywac tego kosmetyku wszystko wrocilo do normy, a na mojej skorze pojawilo sie kilka bledszych od skóry kresek(za nic nie daja sie opalic) ktore przypominaja tak jakby rozstepy, zdenerwowalam sie niesamowicie, na szczescie nie sa natyle szpecące żebym miala popadac w rozpacz. A teraz zazywam tabletki antykoncepcyjne Novynette, i powiem szczerze ze polubilam swoje piersi, są jedrne, moze nie giganty,ale jakbym z takimi wygladala przy szczuplej sylwetce. A i najczesciej jest tak, ze to my same tworzymy sobie problem,podczzas gdy inni wcale tego nie widza(mojemu mężczyznie podobaja sie moje malenstwa:)). I ja ostatnio lubie je coraz bardziej, grunt to zaakceptowac siebie:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka__milka
martinezka, ja uzywalam dax cosmetics, i w trakcie uzywania, owszem piersi stały się pełniejsze, bardziej jędrne, i byłam zadowolona z efektu, nie było ogromnej różnicy, ale zawsze to coś, ale... gdy przestalam uzywac tego kosmetyku wszystko wrocilo do normy, a na mojej skorze pojawilo sie kilka bledszych od skóry kresek(za nic nie daja sie opalic) ktore przypominaja tak jakby rozstepy, zdenerwowalam sie niesamowicie, na szczescie nie sa natyle szpecące żebym miala popadac w rozpacz. A teraz zazywam tabletki antykoncepcyjne Novynette, i powiem szczerze ze polubilam swoje piersi, są jedrne, moze nie giganty,ale jakbym z takimi wygladala przy szczuplej sylwetce. A i najczesciej jest tak, ze to my same tworzymy sobie problem,podczzas gdy inni wcale tego nie widza(mojemu mężczyznie podobaja sie moje malenstwa:)). I ja ostatnio lubie je coraz bardziej, grunt to zaakceptowac siebie:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-poznan
Cześć dziewczyny. Jesli chodzi o tabletki z Allegro To wielka ściema i NIE POLECAM.Szkoda tylko naszego zdrowia-sama się dałam na to nabrać i kupiłam Evegen.Zero efektow,pozatym te wszystkie tabletki z usa nie są badane klinicznie!!! Obecie stosuje od miesiąca tabletki : farmony oraz smaruje 2 razy dziennie daxem + anty. Biust mi się powiększył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremy
a wiecie moze cos o kremach? kremy chyba nie moga zadzialac zle na jakies sprawy wewnetrzne? czy ktoras z Was cos takiego stosowala? pomaga? prosze pomzcie! jestem bardzo wysoka i mam nieproporcjonalnie male piersi ;( potrzebuje pomocy, obawiam sie tabletek po tym co przeczytalam, silikony jak narazie odpadaja wiec pozostaja kremy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaa
tak to prawda te wszystkie pigułki to wielka bzdura ja kupiłam pigiłki ale o innej nazwie i zadnych efektów nie widac to sa oszusci ja witaminy moge sobie kupic w aptece nie oszukujcie ludzi bo niema takich tabletek by powiekszyc biust dziewczyny cieszcie sie tym co macie mi potych tabketkach zrobiły mi sie rany na ciele na rece nodze i plecach musiałam to leczyc darmatologicznie i niechciało sie zagojc ale nareszcie jusz jest dfobrze czymaicie sie zdala od tego pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia3457
Witam wszystkich ... jestem tutaj pierwszy raz mam ochote zamówić tabletki tylko nie wiem jakie bo widze różne opinie na temat tych tabletek ... chciałabym aby osoby które brały lub biorą tabletki powiedziały mi co do efektu działania a i nie muszą panie mówić o najtańszych chodzi mi tylko i wyłącznie o efekty bardzo prosze o wskazówki ... dziękuje bardzo i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia89
czesc dziewczyny:) czytam to forum i widze ze opinie sa rozne :P ja chcialabym miec wieksze piersi ale boje sie brac jakies tabletki;/ mam pytanie do dziewczyn ktore stosowoaly tabletki, kiedy skonczylyscie brac tabletki to piersi ktore wczesniej wam urosly zostaly takie same czy wrocily do poprzedniego ksztaltu? a bralyscie moze tabletki BUST UP?? czzytalam o nich w gazecie, podobno sa sprzedawane w aptece, chyba sa bezpieczne jak myslicie? a daja jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Kluska
Duży biust tylko brutale lubią żeby było co miętosić i gryźć. Potem raka się dostaje z tego gryzienia. Lepiej się związać ze spokojnym chłopakiem który lubi mały biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie...
jednym sie udalo powiekszyc biust naturalymi metodamiinnym nie - taka prawda...ja mialam farta i z A "zrobilo sie" B; nawet jesli ziola/tabletki zadzialaly jak placebo to warto bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilii
mam pytanie, czy po tych tabletkach- powiększających biust - są skutki uboczne???? np tycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompleksia
Ja wlasnie od dzisiaj zaczelam zażywac Magic Breast. Raz "kozie" smierc! Sprobuje. Bede tutaj pisala jaki efekt i czy w ogole jest jakis. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala piers
a co sadzicie o pompce powiekszajacej piersi? czy ktos ja uzywal i co mozecie o niej powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma-Dzia-Ma
Witajcie dziewczyny, mam problem, od zawsze miałam problem z małymi piersiami, zawsze sie tego wstydziłam aż w końcu stało sie to moją obsesją. Jestem nimi poprostu załamana. Mam kochającego chłopaka któremu to w sumie nie przeszkadza ale ja własnego komfortu psychicznego chciałabym aby one były większe. Jestem już 4 lata po urodzeniu pierwszego dziecka i nadal problem jest ten sam- maluteńkie piersi. Zamówiłam w internecie preparat QUICK BUST ale przed zaczecięm chciałabym aby ktoś kto brał ten środek doradził mi bądź podpowiedział jakie są efekty albo skutki. Bede naprawde bardzo wdzięczna. Czekam na jakąś odpowiedz i pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nndb
Właśnie... co sądzicie o pompce? jedna osoba kiedyś mi powiedziała, że jeśli sie jej używa to mogą powstać rozstępy i na starość zwisną do kolan xD... Lecz tą osobą był mężczyzna... zapytałam sie na jakiej podstawie tak twierdzi, i co usłyszałam? - po prostu, na zdrowy rozum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewa123321
Szperałam w internecie i wyszperałam: Pompki powiększające piersi: Mogą pomóc specjalne pompki, które poprzez zasysanie powodują niemal natychmiastowy efekt powiększenia piersi. Używanie takich gadżetów jest CAŁKOWICIE BEZPIECZNE. Stosowane są zewnętrznie, więc nie wywołują żadnych zmian bio-chemicznych w organizmie. Skonstruowane ze specjalnie do tego celu przystosowanych materiałów, NIE POWODUJĄ ŻADNYCH PODRAŻNIEŃ sSKÓRY, która jest w tym miejscu szczególnie delikatna. Możliwe jest niemal natychmiastowe powiększenie biustu o ok. 25% do 35%. Efekt jest po prostu niesamowity. Działanie większości dostępnych na rynku modeli, oparte jest na wykorzystywaniu ciśnienia zasysanego powietrza, które powoduje stopniowe rozciąganie tkanek piersi. W trakcie rozciągania następuje także stymulacja napływu krwi w tę okolicę ciała. Całość daje bardzo dobre i szybkie wyniki. Parametry tych urządzeń zostały precyzyjnie dobrane i przetestowany. NIE MA NIEBEZPIECZEŃSTWA JAKIEGOKOLWIEK USZKODZENIA CIAŁA. Wszystkie dostępne w sprzedaży modele posiadają wymagane atesty i zezwolenia. Pomimo, że efekt jest natychmiastowy i niestety dość nietrwały – trwa zaledwie kilka godzin – to wiele, stosujących tego typu przyrządy, kobiet zauważyło po pewnym okresie utrwalanie się stanu powiększenia. Jak widać częste stosowanie pompki może również przynieść nieoczekiwany trwały skutek. Z tego powodu pompki cieszą się dobrą opinią i dużym zainteresowaniem pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikom
Przyznam sie że mam mieszane uczucia gdy czytam wasze wypowiedzi, z tego co mi wiadomo kobiety nie powinny zażywać dłużej niz pół roku fitoestrogenów. estrogen czy naturalny czy pochodzenia roslinnego może przyczynic sie do rozwinięcia raka sutka. Fitoestrogeny podaje sie kobietom w okresie przekwitania w celu uzupelnienia niedoboru naturalnych estrogenów. No ale kazda z nas jest w pelni swiadoma tego co robi. ja tez mam mały biust, nieproporcjonalny w stosunku do reszty ciała. ale mojemu chlopakowi to nie przeszkadza, jeszcze nic przykrego mi nie powiedzial na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoras lyka te tabletki
farmony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa27
czy któras z was brała biust-up? podobno kosztuje ok 150zł. można go kupic w aptekach i ma z zadanie powiekszyc biust!prosze o porade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIWANA
PROBLEM TAK naprawdę polega na tym że nasze piersi składają się z tkanki tłuszczowej a najlepszym specyfikiem na to jest tłuszcz znam sposób bardzo dobry i skuteczny nie polega on wcale na jedzeniu tłuszczu żeby ktoś sobie tak nie pomyślał ? jest bardzo prosty i tani, naprawdę ? a efekt zdumiewający , naprawdę rewelacja ? jest sprawdzony,i nieszkodliwy gorąco polecam . zainteresowanych zachęcam do zakupu recepty na duże i jędrne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zakupu recepty czyli
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś
Ja brałam tabletki farmony 4 miesiące i zero efektów. Wydałam tylko kasę bo 1 opakowanie nie starcza na miesiąc. Wcześniej brałam TX-breast kupione na allegro 5 opakowań i też bez efektów. Faktycznie na początku wydaje się, że są jakieś efekty ale myślę, że to złudzenie bo tak bardzo chcemy wierzyć w te cuda no i w ciągu cyklu wielkość piersi naturalnie się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×