Odpowiedz na ten temat

Karboksyterapia - terapia dwutlenkiem węgla CO2

• ilona654 2017.08.22 [23:30]
    U nas w okolicy ostatnio też widziałam taką ofertę w Instytucie Elf http://instytutelf.pl . Bardzo interesująca opcja, godna uwagi. Cena też bardzo przystępna , zwłaszcza w pakiecie. Czasem warto coś dla Siebie też zrobić.
  • gość 2017.08.25 [13:29]
    Jeśli ktoś jest zainteresowany karboksyterapią w Zamościu to polecam http://medycynakobieca.pl/karboksyterapia-zam osc.
  • elaela0965 2017.08.28 [15:46]
    dziewczyny, a czy próbowałyście może zabiegu carbolift? słyszałam że przynosi świetne efekty w wygładzaniu twarzy oraz usuwania z niej wszelkich blizn
  • gość 2017.08.29 [16:26]
    Chciałam poczytać na necie coś na temat karbo a wchodząc na każde forum, widzę ostatnie, same pozytywne, komentarze o carbolifcie. Przypadek? Nie sądzę.. Szkoda, że już nawet na forach nie można znaleźć rzetelnych informacji.. ;/
  • gość 2017.08.29 [16:33]
    Moja mama była na carbolifcie. Nie zobaczyła ŻADNYCH efektów. Miała zrobioną serię 8 (chyba) zabiegów i niestety- pieniądze wyrzucone w błoto. Nawet kosmetyczka, która robiła zabieg, była bardzo zdziwiona i mówiła, że zdarzyło się to po raz pierwszy.. Więc może ktoś inny ma lepszy efekt, nie wiem. Wiem, co miała moja mama usmiech.gif
  • gość 2017.08.30 [12:15]
    Na tym karbolifcie nie byłam, ale na karboksyterapii tak i polecam. Mi pomogła na tak zwane bruzdy nosowe i przede wszystkim cellulit na udach i pupie. Efekty były widoczne już po pierwszym zabiegu, ale tak naprawdę po 2-3 było super. Moja siostra chce wybrać się na usuwanie blizn na brzuchu tym sposobem i szczerze polecam.
    Wybierzcie tylko sprawdzony gabinet, bo ręka fachowca ma tutaj znaczenie. Jeśli chodzi o ból, to jest to kwestia indywidualna i mnie na przykład ciało nie bardzo, a trochę bardziej odczułam ból na twarzy, no ale wiadomo każda z nas inaczej odczuwa. Co do gabinetu to w Gdańsku polecić mogę Metamorfozy Morena - super obsługa i standard. A może polecicie mi gdzieś depilację laserową w Trójmieście? bo też chcę się wybrać i szukam czegoś sprawdzonego na noga, pachy i bikini.
    Pozdrawiam dziewczyny usmiech.gif
  • gość 2017.08.30 [12:17]
    http://metamorfozymorena.pl/
    to strona tego gabinetu jakby ktoś był ciekawy i czekam na polecenia laseru usmiech.gif
  • gość 2017.08.30 [12:32]
    Jestem po pierwszym zabiegu karbo połączonego z icoone . Zabieg miałam robiony na najnowocześniejszym sprzęcie Julie z podwójnie podgrzewanym gazem .
    Jężeli ktoś twierdzi, że to nie boli to gratuluję . Icoon był już dość bolesy szczególnie w miejscach gdzie mam rozciągniętą skórę , ale karbo to już istny horror , łzy leciały mi ciurkiem . 6 strzałów w brzuch , po osiem na udo i 4 w posladki , .Jestem obolała jeszcze dzisiaj , ale wydaje mi się ,że już widzę minimalne efekty - mam spory cellulit . Mam wykupione po 10 zabiegów , zobaczymy czy dam radę przejść kolejne . JJ.
  • gość 2017.08.31 [22:23]
    Karbo jest ok. Cudów nie czyni, ale jestem zadowolona z efektu. Małe pieniadze, maly bol i male a raczej żadne slady po zabiegu. Oczy wygladaja na wypoczete. Zrobilam 6 zabiegow. Moge polecic.
  • gość 2017.09.05 [16:13]
    A dla moich Klientek jest superusmiech.gif
    Widzą dobre efekty, które się pojawiają już po pierwszych zabiegach. Czasami łączymy to z mezoterapią, czasami podaję samą karboksyterapię. Najlepsze rezultaty są przy redukcji cellulitu i cieni pod oczami oraz przy rozstępach. Nieco mniejsze przy wypadaniu włosów, ale Klienci też są zadowoleni usmiech.gif
    Pozdrawiam, Katarzyna, Your Beauty Salon
  • gość 2017.09.11 [15:25]
    Widziałam efekty tylko przez pierwszych kilka zabiegów, potem niestety nic nie drgnęło i sama nie wiem co mam o tym myśleć. Cellulit wyglądał już coraz lepiej, już się cieszyłam i nagle się wszystko zatrzymało. Nie rozumiem dlaczego tak:/ ktoś ma na to wytłumaczenie? Była aktywność i dieta.. A efekty były do 4 zabiegu, potem cisza.. ;(
  • Tymoteusz 2017.09.15 [16:09]
    W naszym salonie dziewczyny pracują na karbo i często u klientek widzą takie zachowanie jak opisuje Pani powyżej. Sam jestem ciekaw z czego to wynika, ale zaczęliśmy informować klientów, że tak się może wydarzyć. Jedynym plusem tego jest fakt, że po kolejnych dwóch, trzech zabiegach efekty pojawiają się na nowousmiech.gif Tak więc nie traćcie Panie wiary, karboksyterapia to naprawdę świetny zabieg usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...