Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaania

plastyka brzucha-gdzie i za ile w warszawie?

Polecane posty

Gość aaania

Będę wdzięczna za informacje gdzie najlepiej w warszawie zrobić taki zabieg i ile on kosztuje,napewno nie jestem osamotniona w tym problemie bo każda z was której brzuszek po ciąży jest pełen rozstępów napewno pomyślała o tym że chciałaby to zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania wejdz tam ale
miej na uwadze ze to jest zywa reklama dr bromy - moim zdaniem. wychwala sie go tam pod niebiosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaania
Szczerze mówiac liczyłam na jakiś odzew od tych które maja to juz za sobą...pytałam też o koszty bo nie jestem kobietą która śpi na forsie i tylko wymyśla co by tu sobie poprawić... Wiem też że co niektóre zaraz mi napiszą że jak mam taki problem to powinnam ćwiczyć,masować,szczypać,wklepywać kremy itd. bo pewnie jestem leniwa,zatuczona i czekam na cud.A to nieprawda,trenowałam wiele lat sport wyczynowo i ruchu się nie boję,utuczona nie jestem bo noszę ten sam rozmiar od liceum.Tu chodzi o rozciągniętą skóre i rozstępy na które nie ma cudownego specyfiku.Mam 31 lat a gdy patrzę na mój brzuch to zbliża się on do siedemdziesiątki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam ten problem.Moja psiapsiula zrobila sobie operacje ale nie w warszawie,kosztowalo 15 tys.Wyglada zajebiscie.Bolalo podobno baaaardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam - wkleiłam ze strony. kurs korony 0,14 zlotego za 1 koronę Lek. med. Martin Brzuchanski ESTETYCZNA CHIRURGIA PLASTYCZNA Oferuje następujące usługi : KOREKCJA POWIEK plastyka powiek górnych plastyka powiek dolnych PLASTYKA USZU ODSTAJĄCYCH KOREKCJA NOSA PLASTYKA I DERMOLIPEKTOMIA BRZUCHA KOREKCJA PIERSI zmniejszanie i modelowanie wkłady silikonowe LIPOSUKCJA odsysanie tkanki tłuszczowej FACE LIFTING operacyjne usunięcie zmarszczek twarzy TRANSPLANTACJA WŁOSÓW POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST USUNIĘCIE ZNAMION WŁÓKNIAKÓW BLIZN USUNIĘCIE MIMICZNYCH ZMARSZCZEK TWARZY ZA POMOCĄ APLIKACJI ZASTRZYKÓW BOTULOTOKSYNY I KOLAGENU ZABIEGI WYKONYWANE SĄ ZA BEZKONKURENCYJNE CENY Zabiegi wykonywane są w nowych salach operacyjnych w ogólnym lub miejscowym znieczuleniu, zgodnie z ostatnimi uznawanymi w świecie metodami. Oczywiste jest indywidualne i w pełni dyskretne podejście do każdego klienta. Przez cały czas leczenia jest możliwość korzystania z ponadstandardowych usług. GODZINY PRZYJĘĆ: wtorek 1330 - 1730 piątek 1330 - 1530 Tel. komorkowy. 00420 603 451 627 CZESKI CIESZYN, Ul. Hlavní 34 Email: martin.brzuchanski@nemtr.cz Cennik przeprowadzanych przez nas operacji Ceny v Kč Korekcja piersi: zmniejszenie, modelacja 21 100,- wkłady silikonowe - operacja 13 600,- wkłady silikonowe od 30 000,- modelacja opadniętych sutków 24 000,- plastyka powiek górnych 6 500,- plastyka powiek dolnych 7 500,- Liposukcja - odsysanie tkanki tłuszczowej - 1 lokalizacja (brzuch, uda, tylek) 15 000,- Plastyka uszu odstających 7 500,- Korekcja nosa 16 500,- Plastyka i dermolipektomia brzucha 18 500,- Face lift - operacyjne usunięcie zmarszczek twarzy 16 800,- Tranplantacja włosów / 200 szczepów 15 500,- Powiększenie i modelacja ust 10 500,- Usunięcie znamion, brodawek, włókniaków i blizn. / 1 znamię wdw.lokalizacji 300-600,- Pobytw szpitalu za 1 dzień 1 250,- Ceny zawierją znieczulenie standartowe , kontrole pooperacyjne i zmiany opatrunków, również wyżywienie podczas pobytu w szpitalu. Ceny są cenami minimalnymi . Mogą uledz podwyszeniu w zależności od zakresu zabiegu. Nie można płacić na raty. Akceptujemy karty VISA i EC/MC uwaga więcej przeczytasz na forum beautywpolsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
to samo u mnie spieprzyli i poprawic nie chcieli zreszta moze lepiej ze nie oddałam sie drugi raz w rece tego rzeźnika:-0 nie mam kasy na poprawke musze z tym zyc :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie musisz, mozesz dochodzic swego, tak jak ja. Wyobraz sobie, ze jak bylam ostatnio w przyszpitalnej przychodni, to lekarze pokazywali sobie moj brzuch jak jakies kuriozum. Jeden z nich powiedzial: \"Ci partacze z Europy Wschodniej odbieraja nam chleb, bo sa tansi, lecz nie potrafia zrobic najprostszych rzeczy. A potem pacjentki przychodza do nas po poprawki i bula w sumie 3 razy wiecej.\" Ze wstydu za rodakow i polska medycyne przemilczalam, ze operacje robil mi as polskiej chirurgii plastycznej, PROF. J.JETHON, a zaaprobowal jego metode inny luminarz, PROF. J.STRUZYNA. Obciach jak cholera, czasem czlowiekowi jest wstyd, ze jest Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIENIENIE, licze na Ciebie, w moich dotychczasowych linkach nie moge tego adresu wydrukowac (ani w ogole zadnego tekstu), bo mi go moderator wyrzuca. Ci dranie dzialaja. Podaj ten adres z notka, ze Cie o to prosilam, zwlaszcza w \"MODEL - MED w W-WIE\" \" UWAGA NA NAGANIACZKI MODEL - MED\" i UWAGA NA ANNA^\" DZieki, pozdrawiam, zaprosze Cie na moj proces, a takze te \"GIE\" DO SZESCIANU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia77
Czy ktoś robił brzuch u dr Brzuchańskiego? Jeśli tak to ile wyniosła całość i jaki jest efekt? Pozdrawiam wszystkie brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ntala
Ja tez chce sobie zrobic iperacje powiekszenia piersi u dr.Brzuchanskiego czy ktos wie jaki jest specjalista??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
Jakoś nikt sie nie odzywa na temat Pana doktora Brzuchańskiego :/ a szkoda, bo sama chciałabym wiedzieć czy warto tam jechać, kusząca jest cena ,ale czy ona ma się do zadowolenia z rezutlatu , no nic zaczekamy , może akurat któraś tam była i podzieli się z nami swoją opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszkiss
niedrogo jest u dr Szymanskiego, poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaadra
chciałabym zrobic plastyke brzucha. szukam zaufanego i profesjonalnego lekarza w Warszawie kogo możecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolee1
Witam wszystkim zastanawiam chce iść na operacje o powłok brzuchu czy warto na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie jesteś osoamotniona w tym problemie bo wiele matek po ciąży boryka się z problemem dużego brzuszka. Te, którym się wchłoną brzuch po ciąży są niesamowitymi szczęściarami, ale nie wszystkie tak mają, jeśli chodzi o plastykę brzucha to powiem szczerze, że na jest kilka zabiegów, które byłby dla ciebie dobre. Może umów się na konsultacje z lekarzem, on na pewno doradzi ci najlepszy zabieg. Co do cen to na pewno różnie to jest w różnych klinikach, ale z tego co wiem ( porównywałam ) to całkiem niezłe ceny mają w IQ Medica i najważniejsze mają świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagasza
Gdzie w stolicy-jest taka Klinika-Sfera-bardzo dobra i całkiem niedroga jak na warszawskie. Dokładną cenę ciężko jest podac bo jest coś takiego jak plastyka "mini" i "normalna" no i ta mini jest oczywiscie tańsza (7tys), a ta większa zaczyna się od 8,5 tyś. To do jakiej się kwalifikujesz oceni lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio byłam na konsultacjach u dr Osucha - bardzo sympatyczny i profesjonalny facet. Ale do rzeczy. Pokazał mi fotki zoperowanych brzuchów. Muszę przyznać, że efekt rewelacyjny. Bardzo ładny kształt, maleńka blizna. Jeżeli umówisz się do niego na konsultacje to z pewnością Ci powie jak będzie wyglądał zabieg itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie mam problemów z brzuchem, ale robiłam zabiegi w centrum malia, np. przeszczep tłuszczu, botox i jestem zadowolona, więc jak moja znajoma postanowiła sobie zrobić plastyke brzucha - właśnie jakiś czas po urodzeniu, to od razu poleciłam jej Malie. Efekty tak jak sie spodziewałam świetne. Tak więc JA OSOBIŚCIE NIE ROBIŁAM, ale moja znajoma owszem, więc polecam tę klinikę w oparciu o jej operację :) aha, nie pytałam, ile płaciła, ale moge zapytać. Linku do strony też nie wklejam, bo to nie miejsce na reklamy a każdy sobie potrafi wyszukać stronę i wcale nie potrzeba wklejać wszędzie libków jak to niektórzy robią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdolina
20 lipca mam umowiona operacje brzucha u dra Brzuchanskiego. W lutym robilam u niego piersi. Zaryzykowalam i byl to strzal w dziesiatke. Blizn juz praktycznie nie widac, piersi sa bardzo zgrabne, implanty idealnie dopasowane. Pobyt w szpitalu wspominam bardzo milo, prawie wczasy. Profesjonalisci. Dlatego nie boje sie tam wrocic. Poza tym, co istotne, ceny u doktora sa bezkonkurencyjne. Pozdrawiam i szczerze polecam Brzuchanskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór lekarza to chyba najważniejsza decyzja, ja zdecydowałam się dr. Witwickiego - http://www.drwitwicki.pl/opisy-zabiegow/plastyka-brzucha-warszawa ze względu na jego doświadczenie i opinie jakie znalazłam na jego temat. Co do samego zabiegu - przygotujcie się też na pewne wyrzeczenia, niedogodności i nie ma się co kłamać bez bólu się nie obędzie. Jednak sam rezultat jest tego warty. Cennik po dwóch latach pewnie się zmienił, więc nie ma sensu pisać ile to było, z resztą na stronie pewnie gdzieś jest aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najladniejsze brzuchy robi furmanek z trzynca w czechach. jest tu caly watek o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena 01
Najlepiej brzuszki operuje Dr Daniel Furmanek wCzechach jestem rok po operacji i kestem mega zadowolona.Operacja mnie kosztowała 4500.00 z pobytem w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na plastykę brzucha najlepiej wybierz się w Warszawie do kliniki http://www.drchecinski.pl/pl/plastyka-brzucha.html o szczegóły zapytaj podczas konsultacji. w moim przypadku ten zabieg się sprawdził,bo dzięki pracy pana doktora udało mi się odzyskać dawną formę po porodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robioną plastykę brzucha w Art Medical Center w Szczecinie :http://www.artmedicalcenter.eu/, wszystko poszło dobrze, byli bardzo wyrozumiali, gdy dzwoniłam ze swoimi obawami w trakcie dochodzenia do siebie, efekt końcowy na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam zabieg lipolizy ultradźwiękowej, możesz go wykonać w klinice miracki , mają gabinet na komisji edu. narodowej. Ja u nich poddalam się tej lipolizie i efekt jest super. Zabrali mi moj zbedny tluszczyk z brzucha i boczkow ;) Czuję się teraz cudowanie w swoim nowym ciele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×