Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaania

plastyka brzucha-gdzie i za ile w warszawie?

Polecane posty

Gość ramisz
jakiś lipotransfer? liposukcja? do takich zabiegów polecam Ci szczerze Klinike Miracki - tam na bank przeprowadzą dobrze taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jababa
no ja co prawda w Kliice Miracki nie robiłam liposukcji ale zabiegi na celullit i szczerze mówiąc widać zdecydowanie efekty! jest to chyba jedna z lepszych klinik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że nie tylko ja jestem zwolenniczką zabiegów w klinice mirackiego, już teraz wiemu czemu ponad tydzien musiałam czekać na zabieg ;) Ja poddałam sie lipotransferowi. Tłuszczyk z brzuszka powędrował w biust - brzuszek płaski a piersi rozmiar większe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimki
no bo w Klinice Miracki robią porządnie, widać ze profesjonaliści tam pracują:) no i bardzo miła opieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taki zabieg długo się zbierałam z jednej strony ze strachu i z obawy o rekonwalescencję. Jednak się zdecydowałam bo to co ja miałam z brzuchem po po porodzie to jakiś koszmar. Zdecydowałam się na zabieg w tej klinice www.drnawrocki.com.pl. Mjaa dogodne warunki rozłożenia zabiegu na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinaduciak
Robiłam w szpitalu Medicover, co prawda kilka miesięcy temu i ceny mogly sie zmienic, ale ogolnie polecam. W kwestii szczegolow zabiegu, stanu 'po', zalecen i ceny najlepiej isc na konsultację. Ja w ten sposob dowiedzialam sie wszystkich detali dotyczących operacji i to przekonalo mnie do zdecydowania sie na zabieg. Wczesniej walczylam z dosc sporą fałdką na brzuchu- teraz wiem, ze byla to kwestia niezalezna ode mnie ( mimo restrykcyjnych diet i katorżniczych treningow). Obecnie mam płaski brzuch i zero problemow z odkladaniem sie tluszczu w tej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimiczka55
Wiem że takie zabiegi robią w Klinice Miracki - dobrze i dokładnie. Pacjent jest objęty bardzo profesjonalną opieką. W sumie dobrze ze tak jest w szczególności ze takie zabiegi to nie w kij dmuchał - poważna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eszka6
znam to miesjce i faktycznie jest to porządna klinika. może zabiegi nie są super najtańsze ale przynajmniej wiem za co płacę!i widać rezultat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suppo
moim zdaniem ważne jest to jak są zabiegi przeprowadzane - tu chodzi nie tylko o nasz wygląd ale także o zdrowie. A Klinkia Miracki jak widać jest miejscem sprawdzonym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie ciąże i intensywne odchudzanie sprawiły, że mój brzuch wyglądał naprawdę okropnie jak na taką młodą kobietę. Też zdecydowałam się na zabiegi chirurgiczny i absolutnie nie żałuje. W temacie chirurgów plastyków mogę polecić doktora Chęcińskiego http://www.drchecinski.pl/ - ma świetnie wyposażoną klinikę na Mokotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebekka
ja idę nakonsultacje do Lux Medu na Puławską na liposukcję brzucha, będe wiedziała jaki to koszt, ale słyszałam pozytywne opinie i jestem zdeterminowana skorzystać u nich z zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u jakiego chirurga w lux Medzie będziesz miała zabieg, z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebakka
jestem umówiana na konsultacje u dokrota Lembasa, nie mogę się już doczekać tej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiśkaa
ja też się zastanawiam nad plastyką brzucha w Lux Medzie czy trudno jest się dosać do nich na wizytę i jak z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebekka czy byłaś u lembasa na konsultacji ? bo tez o tym myślałam , ja u niego robiłam powieki i jestem zadowolona , robiłam w maju , daj znać co ci powiedział i za ile pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×