Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdalenka21

cos naprawde skutecznego na wypadanie włosów i przetłuszczanie

Polecane posty

Gość magdalenka21

miałam włosy do pasa i ściełam bo mi strasznie wypadały teraz mam do ramion i nadal wypadają i nawet wydaje mi sie ze wiecej prosze poledzcie jakis dobry i skuteczny preparat i nie drogi albo jakies domowe zabiegi które sa naprawde skuteczne bo obwaiam sie ze nie długo łysa bede byłam juz z tym u dermatologa i kazała mi łykac witaminy i wcierke stosowac ale to nic nie pomaga wiec jesli komus udało sie opanowac wypadanie włosów to prosze o rady podajcie nazwy i ceny i gdzie to kupic ewentualnie jak to zrobic tak samo mam problem z przetłuszczającymi sie włosami niedługo bede musiała myc je codziennie a nie zawsze mam na to czas dermatolog polecił mi szampon vichy do włosów przetłuszczajacych ale jak dla mnie to jest za drogi nie stac mnie na takie cudo a i tak nie mam pewnosci czy cos mi pomoże dlatego moze komus równiez z tym udało sie poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REWALID jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
a gdzie mozna dostac tą wode brzozową ja tez wolałabym jeśc witaminy z pozywieniem niz łykac jakies chemiczne wytwory ale niestety ja duzo rzeczy nie lubie i przezto niektóre witaminy musze uzupełniac tabletkami a jesli chodzi o witaminy w tabletkach to uzywałam juz skrzypowity witaral i jeszcze jakies ale nie pamietam nazwy i nic mi nie pomagały a czy ta woda brzozowa ma jakis zapach czy jest on miły czy włosy smierdza po nim i co to jest ten rewalid i ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakastamtego
Ja kupowalam ja w zwyklym kiosku ruchu (choc moze nie takim zwyklym skoro to cos tam bylo), albo w sklepie zielarskim to cos na S to sa produkty jak sie nie myle polskiej firmy Faromona -- calkiem niezle --- ale jak dla mnie sprawdzaja sie tylko gdy sie uzywa od razy cala serie - tj. szampon, odrzywka, kapsulki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunka
Ewelinka, ja mam niebieski Sunsilk i on nawet dobrze nie umyje tlustych wlosow.. Mam tluste jeszcze tego samego dnia, co mi sie NIGDY nie zdarzalo (moze jak mialam bardzo wysoka goraczke ;). Kiedys byl suuuper szampon Crisan do tlustych, ale teraz tylko widze przeciwlupiezowe z teh serii. Naprawde byl genialny, jedyny jaki naprawde opoznial przetluszczanie. Ale jak ktos ma lupiez, to moze sprobowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
ja tez kiedys uzywałam szamponu Sunsilk ale juz nie pamietam jakiego chyba przeciwłupiezowego na samym początku jak zaczeli je reklamować jako nowość i co dostałam takiego łupieżu ze nie mogłam go wytępic włosy nadal sie przetłuszczały i do tego strasznie swedziała głowa az wstyd było gdzies isc bo nonstop sie drapałam i prawie całe opakowanie wywaliłam dzis rozmawiałam z ciocia i ona mi poleciła domowy sposób mam zrobić zółtko z odrobina oliwy rozmieszac i wetrzec we włosy po godzinie umyc głowe czy ktos cos takiego stosował i czy przez ta oliwe nie bedą mi sie jeszcze bardziej przetłuszczac włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka22
Ja wczoraj dokupiłam do szamponu Sunsilk (chodzi mi cały czas o ten niebieski do przetłuszczających się, nie niebieski Volume+ chociaż ten już czeka u mnie na póółce, bo bardzo lubię tę firmę) odżywkę-mgiełkę i naprawdę rewelacja! Nie neguję, ze komuś nie pasował, przecież każda głowa jest inna! :) O Crisanie kiedyś już czytałam, ze to była jakaś rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miziak
ja bym raczej nie polecała tej oliwy moja mądra kolezanka tez tak zrobiła to potem mies chodziła z tłusta głowa dopóki nie wyczytałam ze najlepiej to zmyc płynem do myciA naczyn...ja proponuje zebys do swojego szamponu dolała troche płynu do mycia naczyn...ja tak robiłam i teraz musze co 3 dni myc głowe nie codziennie...a najlepszy był E cytrynowy z białą herbatą ładnie pachnie i działa, a kosztuje ok 2,5 zł za o,5 l a kupisz go prawie wszedzie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda876
Wypróbuj szampon z Eva Natura potrójna siła ziół z czarną rzepą lub z pokrzywą. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaaa
ja skonstruowalam swoj przepis na odzywke z jajek, po przeczytaniu roznych wynalazkow co ludzie klada na glowe, wiec tak (proporcje wedle woli - nie ma reguly): - 2 zoltka - lyzeczka nafty kosmetycznej - sok z cytryny - tak z ok. 2 plasterków (nie mierze tego :) - 4 kapsulki skrzypowity (otwieram i wsypuje) - duza lyzka a nawet 2 henna wax - kilka kapsulek wit a + e (sa tez w postaci kropli dostepne) no i taka papke nakladam na skore glowy - na suche wlosy bo na mokre to scieka jajko i brudzi wszystko i smierdza ubrania - po jakims czasie splukuje ta skorupe i myje wlosy szamponem - nie ma problemow ze zmyciem zadnych - trzymam to na glowie roznie - czasem godzine czasem 3 - zalezy ile mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadanie włosów to chyba najgorsze co może się przydarzyć. Czasami mi się wydaje, że to właśnie przez szampony, które są wypuszczane na rynek a więcej w nich chemikalii niż substancji, które mają dbać o nasze włosy. Dlatego od dłuższego czasu używam tylko kosmetyków na bazie naturalnych składników, które faktycznie troszczą się o moje włosy a ich nie niszczą. Bo jak to zawsze moja babcia powtarzała- w naturze tkwi magia i piękno. W mydlarni u franciszka kupuję kosmetyki do pielęgnacji całego ciała i włosów. I muszę przyznać, że nawet zaczęły mi włosy połyskiwać. Także wejdź i zobacz jaką mają ofertę, może wybierzesz coś dla siebei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to śmieszne, ale odkąd zaszłam w ciąże i zaczęłam łykać witaminy dla kobiet w ciąży, włosy przestały mi wypadać. Wypadały mi garściami, po myciu przy rozczesywaniu miałam zawsze całą szczotkę włosów. Na wszystkich ubraniach, poduszce, wszędzie, a teraz, sporadycznie, jakiś jeden włosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilianna
Dziewczyny Radical nic nie pomaga :( mial takie dobre recenzje a tu nic łykałam bellise ze skrzypem jedyne co zauwazylam to twardsze paznokcie.dodam ze włosy mam naprawdę zniszczone przynjamniej tak mi sie wydaje choc moja fryzjerka mowi ze nie i ze to normlane ze wlosy wypadaja ale ja znjaduje je wszedzie na poduszce na podlodze wszyscy mowia zrob cos z tymi wlosami ;/ a to nie moja wina przeciez ;( myslalam ze to wina farb bo farbuje wlosy zmienialam i nic to samo chce teraz przestac farbowac ale zeby wyjsc z czarncego to znow trzeba je mocno rozjasnic ;(nie susze czasem prostuje ;/ tez ograniczylam nic wydaje mi sie ze ma to zwiazek z moja nerwica ale jak temu zaradzic :( nie wiem co juz mam robic :( Przez pare tych lat stracilam polowe z moich pieknych wlosow :( Chyab czas pojsc do dermatologa :( choc i na to brak mi czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam ten sam problem i płakać mi sie chce,byłam też u dermatologa przepisał mi loxon na wcieranie na włosy podobno maja odrastać i kazał używać szamponu rewalid na przesuszone oraz stosować radical tabletki zobaczę stosuje na razie tydzień wiec nic nie mogę powiedzieć jeszcze ale jak tak dalej pójdzie to łysa zostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Moj facet zostawiał zawsze masakre pod prysznicem, nie dało sie z nim nawet wypluskać w wannie, bo wszędzie latały kłaki(nie łysieje- od lat gubił sporo włosów, ale czupryna się nie przerzedziła). Cud sie stał ostatnio, kupiłam szampon Avalon Organic- rozmarynowy, skonczyły się wypadające włosy. Oczywiście nie znaczy, że jesli coś pomogło jednemu, zadziała na wszystkich, ale może warto zmienic własnie szampon do włosów(tutaj zastąpiono Sodium laureth sulfate łagodniejszymi chemikaliami, dodano vitamine E, panthenol, aloes i całe mnostwo naturalnych wyciągów z roślin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrudeee
A ja uważam ze naprawde skuteczna jest mezoterapia http://www.beautymed.pl/produkty/mezoterapia/haircare tak sie kiedys smiałam z takich zabiegów,ze pewnie mało skuteczne i w ogole,ale jak sie okazuje własnie ten zabieg zhamował wypadanie moich włosów po ciazy.Wiec nie ma co wyciągac na pocztaku zbyt pochopnych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twrrr
Zgadzam sie -mezoterpia głowy ma to własnie do siebie ze łączy w sobie ożywiające, odżywcze i stymulujące składniki wymagane, by poprawić strukturę włosów, regulować wydzielanie sebum, stymulować wzrost oraz spowolnić wypadanie włosów.I tak jak w przypadku własnie opisywnego zabiegu HairCare ma o wiele lepsze i skuteczniejsze działanie niz jakies apteczne szampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.doradca.ladeevit
CzarnaONA, dlatego, że suplementy dla kobiet ciężarnych mają ochronić przyszłą mamę przed niedoborami witamin i minerałów, a tym samym zapobiegać najczęstszym dolegliwościom, w tym wypadaniu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmyy33
Wez zrób sobie 3mc kurację Collagenem Noble Health. Moim zdaniem to takim czasie sama zobaczysz już jak rewelacyjnie wzmocnią sie twoje włosy i rzeczywiscie poprawi się ich kondycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramonezzzka
Widziałam dzisiaj ten suplement w Rossmannie i tak sie zastanawiałam czy nie kupic. Ale skoro macie tak pozytywne opinie na jego temat wiec moze jutro kupie i bede przyjmowac. Zobaczymy jakie beda efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbssss
Polecam szampon z rzepa Joanna, odzywke Wax z henna (uzywalam do ciemnych), olejowanie (na sam poczatek zwykly olej, waniliowy, teraz chcę kokosowy, podobno dobry na wszystko), jedwab na wlosy, rozowa odzywka gliss kur w plynie (przezroczysta), neomag forte, skrzyp, preparaty witaminowe na wzmocnienie. Wszystko to jest dobre na porost, wypadanie, wzmocnienie wlosow, w niektorych przypadkach nawet leczenie lupiezu i przetluszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.doradca.ladeevit
CzarnaONA, A jak długo utrzymał się efekt? Czy podczas karmienia piersią też nie było problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polapola123
widzę, że czasami te najtańsze preparaty sa bardziej skuteczne niż drogie. Co do wody brzozowej, to pamiętam ją jeszcze z dzieciństwa. Mama wcierała mi ją we włosy, żeby wzmocnić. Ale teraz jej na półkach nie widzę. Dzięki za rady www.4lady.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz coś na prawdę skutecznego to musisz niestety wydać trochę kasy. Kup grzebień laserowy ViviComb z http://leknalYSIEnie.com.pl Ja stosuję go i nie narzekam, jest świetny a co najważniejsze włosy już nie wypadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi bardzo wypadały włosy i do tego strasznie przetłuszczały do tego stopnia, że aż dostałam łupieżu tłustego, taką żółtą tłustą narośl aż mi na skórze głowy powstała, ile ja się nachodziłam po dermatologach, ile kasy w błoto wydałam, nic nie pomagało, żadne leki, szampony po ok.100 zł nic, moja mama wzięła sprawę w swoje ręce, przez 7 dni scierała cebulę i nakładała mi ją na skórę głowy wraz z tym sokiem, zawijała w folię i ręcznik, chodziłam w tym ok. 1 godzine dziennie, po tygodniu cała żółta skorupa zniknęła, ZERO łupieżu, skóra głowy czyściutka, włosy ładne i po miesiącu zorientowałam się że całkowicie przestały wypadać!!! do dziś mam spokój i piękne włosy bez problemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koteczkowa, przestań spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×