Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spot_ka

mam pryszcze na pośladkach dlaczego i jak sie ich pozbyć??

Polecane posty

Gość spot_ka
pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spot_ka
e no pomozcie nie wierze ze nikt nie ma takich problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wampir
używaj peelingu 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXX
Ja niestety tez takie mam:(:( Nie mam pojecia jak sie ich pozbyc, probowalam juz chyba wszystkiego i nic:( nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muti
ja wam mówie sudocrem na wszelkie potwory na całym ciele jest rewelacyjny, wypróbowałam na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spot_ka
dzieki za odzew;) pilling robie przeywam moj tyleczek alkoholem ze by wysuszyc te potworki i nic...ale jutro kupie sudocrem dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spot_ka
a i dam znac czy na mnie sudocrem dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A o nie
Zapalenie mieszków włosowych czy jakos tak? Takie duże czerwone krosty??? Tylko mnie nie pytajcie o szcegóły bo nie znam. Szukać w google:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulla
Ja też mam to. Ale w postaci takiej kaszki albo jakby to inazcej nazwać grudek podskornych. Mylam mydlem siarkowym, szorowalam gabka i nic...jak to zwalczyc? Choc i tak nie wiem czy mi w ogole cos pomoze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja79
czy ktos ma jeszcze jakes doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spot_ka
tez kiedys slyszalam ze to od zimna. Juz koiniec ze stringami-:) kupie sobie cieple bawelniaie majtaski to moze pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123
tez to mam..chetnie poczytam co z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolnica
ja czasmi przemywm tylek spoirytusem to pomaga ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi niestety
sudocrem nie dziala :( kurcze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaaaaaa
Dziewczyny to nie prawda z tym sudo- cremem. Musial napisac, bo juz nie moge tech glupstw czytac. Musicie sie z tym wybrac do dermatologa. Ja dostalam na to taki antybiotyk- dawercin, przed nalozeniem go musialam pprzemywac skore pupy woda utleniona. A teraz nic!!!!!!!! ani sladu!!!!! to nie tradzik. To choroba, ktora przenosi sie przez deski sedesowe w publicznych toaletach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujlibbjbibvb
heloo-fajnie ze kazdy sie wypowiada-ale jest jedno zasadnicze ale w tej calej dyskusji-kazdy moze miec te wypryski od czegos innego-wiec nie generalizujmy-ja niestety tez mam co niesamowicie mnie krepuje w stosunkach damsko meskich-jestem po wizycie u dermatologa-wenerologa-i wiecie co to jest w mim przypaku:rogowacenie okołomieszkowe-dostalam mase witamin i najwazniejsze specjalny plyn i masc z antybiotykiem-jestem dobrej mysli ze wzystko zniknie-a kuracja ma trwac co najmniej 6 tygodni-pozniej to juz tylko podobno pilingi i szorstka rekawica-wiec pozdrawiam wszystkich z problemami hehe-buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacha24
Ile kosztuje ten sudocrem???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfsdsdf
od tabletek anty sie takie robią zażywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a co z taka kaszka- to nie sa pryszcze tylko takie krostki na pupie i tylnej czesci ud- tak samo mam na ramionach. peelengi pomagaja tylko troche i to na krótko, solarium wogole i davercin (mozna nieraz bez recepty kupic) nie skutkuje - chociaz na tradzik polecam- ale to lepiej skonsultowac sie z lekarzem.sudocremu nie chce bo to troche wysusza a tam jest dostatecznie sucho. prosze pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaD
ej :P ale jak smarujecie pupe sudocremem to jak pozniej funkcjonujecie? bo on nie wsiaka w skóre:/ lezycie plackiem z gołą pupa? ile czasu? bo ja go mam na buzke i pomaga na twarzy ale na pupie jakos nie moge:/ i w sumie ja nie mam pryszczy tylko takie drobne czerwone kropki od siedzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaD
Mi sudocrem pprzepisala dermatolog na pryszczyki na twarzy ale kosztuje okolo 30 zł bo jest duzy :D chyba ze są mniejsze jakies opakowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martensja
ja mam sposób, który mi pomógł!!! też smarowałam cudami i sudokremem i NIC! koleżanka mi podpowiedziała, co mam zrobić i przeszło na pośladkach już po drugim razie, a po pierwszym było super. codziennie trzeba zrobić peeling z soli leczniczej, ja kupiłam bocheńską i trzeć pośladki aż do czerwoności (trę całe ciało), później myję całe ciało żelem pod prysznic do skóry wrażliwej, potem smaruję kremem do skóry atopowej lub wrażliwej, ja używam balsamu Emolium. peeling z soli robię codziennie i widzę jak całe ciało stało się jedwabiście gładkie. i co ważne, dawniej po kąpieli całe ciało mnie bardzo swędziało, a teraz nie mam tego problemu. życzę powodzenia, może komuś to też pomoże. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam pryszczatą dupę jak nik
spójrzcie na mój nick. :D Dziewczyny chyba żadna z Was nie miała takich pryszczy na tyłku jak ja. Normalnie wielka krosta przy kroście - zero gładkości. :o A teraz mam taki tyłeczek, że tylko w stringach latam i mój facet nie może się nadziwić, że taki głaciutki. Wiecie co mi pomogło? Solarium. Naprawdę, szczerze polecam. Kilka razy i problem z głowy., Dziewczyny nawet się nie wahajcie. Idźcie na solkę i problem pryszczy na tyłku macie z głowy. Ja polecam taki program : 3x po 5 minut, 3x po 7 , 3x po 10. Tyle wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki pryszczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsbc
ja też mam ten problem ale mój narzeczony sam mi te krostki wyciska!!!! przecież i tak tego nie da się ukryć jak się mieszka razem!!!!! Proszę powiedzcie gdzie można kupić tą sól boheńską???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaaaaczarowana
Hejka.... ja mam zaledwie 17 lat i też mam to ochydztwo... ale wydaje mi się że to od zimna bo ostatnio przeżyłam dwa strasznie zimne, mokre i długie kuligi... strasznie wtedy przemarzłam i w parę dni po tym nagle się ukazało na moich pośladkach pełno małych krostek wypełnionych wodą... na początku nie zwróciłam na to uwagi ale po kilku dniach przy kąpieli zerwały mi się one i potem zaczęły ukazywać się nowe tylko że o wiele większe.... mama kazała mi jak najczęściej przemywać pośladki smarować pryszcze sudokremem i taka maścią antybakteryjną - Trybiotyk... smaruje już jakieś 4 dni i jest coraz lepiej już tak nie swędzi i lepiej wygląda... od niektórych krost odpadają mi takie suche strupy i na nowo już nie wychodzą spróbujcie tego może i wam chociaż trochę pomoże... no i oczywiście nie siadajcie z tym na publicznych toaletach bo pogorszycie swój stan.... pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalacin
ja dostalam dalacin t i zniknely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×