Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cotti

ujędrnianie piersi

Polecane posty

Gość cotti

Witajcie Czy znacie jakieś dobre masaże , kremy , żele..... itd:) na poprawę jędrność i podniesienie piersi:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotti
razem yłoby nam lepiej co znalexc:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypróbowałam chyba wszystko ze średniej półki i wiesz co...każdy ma inną skórę i każdemu co iinego odpowiada. Ja teraz mam zamiar kupić guam i uderzyć w buist z tak zwanej grubej rury. Do kupienia na allegro, jest tam troszkę, ale cena poraża, cena np. 100 zł za 150 ml. Jednak spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa-----
wydaje mi się że najważniejsze są masaże(300 razy na każdą pierś) i polewanie na przemian zimną i ciepłą wodą.a to jaki krem sie wybierze nie ma spektakularnego znaczenia.poczytaj sobie na kafeteria-damska torebka o różnych balsamach.ja mam zwykły erisa ujędrniający do ciała(nie taki specjalny do biustu) i widze sporą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotti
Simka- ja mam teraz kolastyny- i tez nie jest zly, tylko to nie to czego szukałam- daj znac jak ten guam - jestem ciekawa:)- slyszalam o lierac- ampulkach lub bardzo silnie ujedrniajacym kremie tej firmie- mam zamiar wyprobowac jak uzbiore kaske Justa- ja nie moge tych zimnych prysznicy- az mi sie gesia skorka pojawia na sama mysl-brrrr:(, ale natchnelas mnie bede masowala kostkami lodu:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniunia
a ja mam z Avonu ten niebieski ujędrniający i też jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniunia
Balsam oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki
jest taki temat, troche nizej niz twoj..."jak ujedrnic i powieszyc piersi" stron jest mnostwo wiec zycze milej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie najlepiej sie sprawdza masaz okrezny pod prysznicem bardzo szorstka gabka(codziennie).po skonczonym karmieniu piersia piersi nagle mi sie skurczyly i skora wrecz byla pomarszczona jak u starej babki,bylam przerazona i w myslach snulam plany na operacje.ale juz po kilku dniach skora zrobila sie gladziutka,a po tygodniu biust sie ujedrnil i wrocil prawie do poprzedniej(sprzed ciazy) formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotti
*Niuniunia- wiem wiem tez slyszalam ze najlepsze sa zwykle balsamy ujedrniajace:(. *Do autorki- tylko że tam wi,ęcej jest rozmów teraz jak powiększyc piersi- a tego nie chce:) *Agais- a jaki masaż - i jaką gąbka - taką zwykła? Moze masaż jest rozwiązaniem:)czytałyscie moze na kktoryms topiku jest podany masaz kasi- stosowalyscie moze go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękny biust
Nic nie pomoglo tak wspaniale jak zimna woda i lod,do tego masaz i sport,poelcam,peirsi mam jak marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys mialam probki
zelu Rilastil do biustu serum czy jakos tak..to bylo cudo ..serio bylam zszokowana ..ale cena tez- 100zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migi
Piekny biust- a jaki sport- dokladnie:) - ja slyszalam ze najlepszy jest basen- :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotti
Piekny biust- a jaki sport- dokladnie:) - ja slyszalam ze najlepszy jest basen- :), i pilatess:) a co do zelu rilastil to ja tez slyszalm ze naprawde boski- ele cena fakt zwala z nog:((((-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisiii
A czy ktoras probowala masazy kostkami lodu i faktycznie je pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie dawno! najlepiej robic masaz codziennie.okreznymi ruchami(tak jakby wokol brodawek kierunek od srodka klatki piersiowej gora pod pache i dalej w dol pod piersia itd) kilkanascie razy tak jechac dosc mocno przyciskajac gabke co skory(nie za mocno tez).gabka musi byc szorstka.mozna tez kupic,jesli znajdziecie,takie specjalne rekawiczki peelingujace.sa to normalne rekawiczki,ale material jest b.szorstki. oczywiscie,ze takie kostki lodu sa jak najbardziej wskazane!piersi pod ich dotykiem staja sie jedrniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno Wątpliwy
po urodzeniu córki a miałam już 32 lata postanowiłam codziennie dbać o biust. codziennie wieczorem po kąpieli składam dłonie przed sobą /jak do modlitwy, khe/, i dociskam je mocno ok 50 razy, jak mam ochotę to więcej. łokcie są ustawione rownolegle do klatki piersiowej. przeczytałam gdzieś o takim ćwiczeniu i powiem wam że działa. oprócz tego masaż i żel do pielęgnacjo biustu albo nawet zwykły krem nawilżający. nie chcę się chwalića ale mam już 38 lat i nic mi nie opada, nic nie zwisa a biust wygląda dobrze i nie musze nosic wypychanych staników. dochodze do wniosku, że tylko konsekwencja w robieniu tych czynności mi pomogła, życzę powodzenia, ćwiczcie, klepcie, masujcie, wcierajcie bo to pomaga jeśli nie ma drastycznie dużych zmian. te wszyskie zabiegi trzymają biust w dobrej formie i wcale nie zabierają tak dużo czasu. u mnie jest to nawyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotti
Bruno , agais - dziekkkii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sprobuje sie dostosować do tego wszystkiego i od dzis zaczynam cwiczyc w domu, bo mialam mamy wypadek i basen na razie odpada. A znacie może jakieś dobre skuteczne kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjka22
podtrzymuje temat- macie może jakieś wypróbowane kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle21
Mnie nie służył krem z Avonu głęboko nawilżający Hydrofirming czy coś w tym stylu noi postanowiłam smarować nim moje piersi. Supero, ciężko się wchłania ale na noc jest OK. Są nawilżone, jak po liftingu ;-) Noi przy tym masaż. A najlepiej niech facet masuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem głęboko nawilżający
Avonu, do twarzy-beznadzieja, do biustu-super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolowitka
hej dziewczyny!!! tez mam ten problem- ale hmm na razie postanowiłam codziennie robic masaż kostkami lodu na wieczór- brrr , ale można się przyzwyczaic- na razie to trwa 3 dni wiec efektów nie ma ale mam nadzieje ze bedzie poprawa. HEhe - krem z avonu do twarzy na biust- - spróbuje jak tylko wpadnie mi nowy katalog:))), a może znacie jescze jakieś skuteczne i dość nietypowe sposoby na ujedrnienie lub może jakies kremy- o których nawet bysmy nie pomyslalay ze moga sie przydac do biustu paozdrawiammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotti
Yamellia:- dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!! motylek5673@wp.pl- a próbowałaś go zastosować? jakie rezultaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allexandra
nie czytalam wczesniejszych wypowiedzi byc moze ktos o tym pisal. ja wyprobowalam kosmetyk firmy AA taki w zielonym opakowaniu o konzystencji zelu,bezbarwny. nie mam wprawdzie z tego powodu idealnego biustu ale widze znaczaca poprawe.przedewszystkim skura jest bardziej napieta i gladsza,znikly mi przebarwienia na sutkach sa w ladnego kolorytu. kiedy nakladasz zel jego konzystencja sprawia ze sie tak od razu nie wchlania jak balsam co prowokuje do tego ze zaczynasz go wcierac wystarczy tylko przyjac koliste ruchy i juz uzyskujesz masaz.stosowalam go rowniez na dekold. w moim przypadku rezultat byl natychmiastowy bo juz po pierwszym dniu czyli rano i wieczorem nastepnego ranka czulam idac do lazienki zmiane w napieciu skory na biuscie. cene tez ma dosc przysteona ponizej 20zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiorek23
Dziewczyny!A napiszcie jaki macie rozmiar biustu?Bo ja mam miseczkę D i już mi trochę zaczyna biust opadać :( Dlatego muszę się za niego solidnie wziąść!Stosuję krem do biustu Avon i skór jest bardzo gładka,ale chciałabym coś co podniesie mój biust,ale to chyba tylko ćwiczenia...Więc muszę sie do nich zebrać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allexandra
wszelkie kremy balsamy poprwaia napiecie skory kolory lae nie wzmocnia miesni ktore sa odpowiedzialne za odpowiedni wyglad piersi,nie mniej jednak masz duzy biust.gratuluje bo to bardzo kobiece ja mam c.musisz sie liczyc ze naturalne przy tym rozmiarze trocge zaczna ciazyc-prawo grawitacji ale wzmocnij jest masarzem i cwiczeniami i nie zapomnij ze wszelkie puschapy pogarszaja sprawe bo odzwyczajaja miesnie od pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia678
dziwne z tymi push-upami,bo zawsze słyszałam,że właśnie przy dużym biuście konieczne jest takie wspomaganie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allexandra
nie dam sobie glowy uciac za ta informacje,ale po sobie widze ze odkad stosuje takie biustonosze to piersi sa bardziej spolegliwe.itaka tez dotarla do mnie informacja,ale nie sprzeczam sie bo tak naprawde to moge tylko mowic o wlasnym doswiadczeniu a to wcale nie musi dotyczyc ogolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×