Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Krzys2006

mężczyzna a stringi

Polecane posty

Cześć !! Co myślicie o facetach w stringach ?? Czy wypada facetowi wyjśc na plaże w kapielówkach typu string ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktyczna
na plaży nie , jedynie w łózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
facet w stringach to nie facet :/ odpycha mnie to szczerze mowiac, ale w koncu zyjemy niby w 'wolnym' kraju. oczywiscie licz sie z tym, ze bedziesz sensacja na plazy i obiektem niemilych uwag oraz zgorszenia dla niektorych. jesli Tobie sie to jednak podoba i bedziesz sie czul dobrze to po prostu olej opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak jest dobrze zbudowany to tez nie ??? nawet jesli sa wygodne i idealne np. na cieple dni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łóżku działaja :) a na hiszpanskich plazach duzo facetow tak paraduje choc powiem szczerze ze nie zawsze to mile dla oka :) ale Paniom moze sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim panom i paniom (moze zrobicie prezent swojemu facetowi) poleceam sklep www.sogo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stringman to Ty
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fuj :/ mnie stringi u faceta odpychają nawet gdyby był cały och i ach, miał ładnie wyrzeźbione ciało. Uważam że panowie w stringach wyglądają mało męsko. Bokserki są miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Strigmen to nie ja. A tak nawiasem mowiac wiele kobiet uwaza ze facet w stringach wyglada zabojczo (jesli oczywiscie ma co pokazac) Co do bokserkow owszem nie sa zle ale te krotkie i obcisle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wole faceta w bokserkach obcislych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Krzysia
może i wiele kobiet woli panów w stringach, ale ja jeszcze takiej nie spotkałam :) No i popatrz tutaj, też zachwytów nie widać. A bokserki jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcie
Nie podobaja mi sie stringi na facetach-to obrzydliwie mało męskie :o Ale takie kruciutkie, obcisłe bokserki....mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Fuj :P Dla mnie facet w stringach to nie facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinna
cóż...generalnie rzecz biorąc, to zniosłabym faceta w stringach tylko i wyłącznie w jakimś przyjemnym klubie dla pań:P i to pod warunkiem, że pozwoli mi wsypać w stringi napiwek w tzw."drobnych" :P po co, kochani chlopcy, wciskać się w babskie majtki? ani to wygodne, ani na męskim tyłku, w miejscu publicznym, sexi nie wygląda:P paradując w stringach prędzej przyciągniecie wygłodniałe spojrzenia homoseksualistów niż kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie podobaja
Zreszta kazdy chodzi w tym co wygodne... Moj facet nie ma, chociaz moglby miec :) Kiedys ze znajomymi rozmawialismy wlasnie o tym i doszlismy do takich wnioskow: - stringi dla mezczyzn nie sa zle, ale nie kazdy z nich odwazy sie je wlozyc, bo twierdzi, ze to nie meskie... - Polska to kraj zacofany, gdzie facet w stringach jest pokazywany palcami np na plazy. Czego w ogole nie rozumiem... - wielu mezczyzna nie podobaja sie kobiety w stringach (co wlasciwie mnie zaskoczylo, ale teraz przynajmniej wiem dlaczego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość money
czy na plazy w kolobrzegu sa faceci ktorzy opalaja sie w stringach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwasch
Tak w ramach historii to faceci w stringach śmigali ładne parę tysięcy lat temu, zresztą widoczne w prymitywnych kulturach. Ponadto drzewiej kobieta w bieliźnie... to było nie do pomyślenia. Idą nowe czasy, może taka moda (stringowa) zagości... Pamiętam zgorszenie odnośnie stringów u kobiet, a teraz.... Ja zaś kiedyś dostałem w prezencie bokserki, na których nadrukowane są stringi.... oczywiście nie jest toto na plaże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcom
Krzysio popieram nosze tylko stringi najlepsze marki to OBOY, olaf benz, SVEN O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcom
Krzysiu masz racje najlepsze sa stringi polecam marki Olaf Benz, SVEN O., OBOY, Punto Blanco. Dziewczyny kupcie swoim panom zobaczycie ze je polubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpuszcze do swojego lozka faceta w stringach, dla mnie to nieporozumienie. Tylko TYLKO bokserki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plażowicz
Faceci w stringach na plażach Hiszpanii i Grecji nie wzbudzają żadnego oburzenia. Po całorocznej pracy i mozolnie uzbieranych funduszach duża większość osób jedzie z rodzinką w ciepłe kraje odpocząć i spędzić czas na plaży czy przy basenie opalając się w czym uważa za słuszne. Ja robię tak samo; opalam się w slipach lub stringach i kompletnie mnie nie interesuje czy komuś się moje kąpielówki podobają czy nie. Na hiszpańskich plażach raczej nkit nie zwraca uwagi na ubiór osoby na sąsiednim ręczniku; no chyba, że jest to ktoś z Polski. U nas w kraju jak zwykle wszystko wzbudza śmiech i oburzenie - totalne zacofanie. Ps. A dla Pań, które tak lubią bokserki proponuję je ubrać pod spodnie lub jako kąpielówki (gacie do kolan lub do pół łydki - tak podobno teraz modne!) w dniu kiedy temperatura sięga 30 stopni C. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta w stringach jest pseudoseksowna, facet - obleśny :O Wolę Polskę z jej "zacofaniem" niż Hiszpanię, Holandię czy choćby Niemcy :D Nie spotkałam jeszcze faceta o kompletnie łysym tyłku (tzn. bez widocznych włosków) i łysym rowku... a kudły wystające spod stringów albo, co gorsza, facet golący tyłek to nie facet :O Zacznie się od golenia pupki, a skończy na podbieraniu kosmetyków :D :O Już teraz debil jeden z drugim chodzą spieczeni na skwarki, żeby ładnie w białym dresie wyglądać :D:O Wszyscy, którzy kulturę i jakieś zasady uważają za zbędne "zacofanie" ==> wyjeżdżajcie sobie stąd, tu będzie ciemnogród :D:D:D ZAWSZE (szatański śmiech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×