Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona i zszokowana

Pakistan - dziwny, chory narod

Polecane posty

Gość wkurzona i zszokowana

Powiem tak, nie jestem rasistka, nigdy nie bylam. Ale to co uslyszalam od mojego wspolokatora z Pakistanu, zmienilo moje dotychczasowe jako tako dobre mniemanie o tych ludziach. Zaczne od tego, ze mieszkam w wynajmowanym domu, w ktorym mieszka tez chlopak z Pakistanu. Nie bylo z nim nigdy problemu, nawet czasem sprzata, wiekszosc czasu siedzi w swoim pokoju, czasem tylko troche oglada swoje bollywoody na cala pare, chichrajac sie przy tym jak dziewczynka. Ale poza tym jest w miare ok. Ostatnio mu mowilam, ze moja managerka w pracy chwalila sie, ze zaszla w ciaze jak miala 15 lat, urodzila w wieku 16 lat. Troszke mnie to zszokowalo, a on na to, ze to przeciez normalne. Jego matka wyszla za maz w wieku 15 lat, i tez jako szesnastolatka urodzila pierwsze dziecko. W dodatku wyszla za maz za kuzyna! Mnie szczeka opadla. U nich kraju to sie faktycznie praktykuje, on sam bedzie sie niedlugo zenil ze swoja kuzynka, sporo mlodsza od niego, no ale chociaz 18 lat ma, a nie 15.... Ja mu mowie, ze przeciez 16 lat to dziecko, a on do mnie, ze to przeciez juz odpowiedni wiek na urodzenie dziecka.... Nie skomentuje rowniez, ze jego przyszla zona juz aplikuje o wize, zeby tu przyjechac, on bedzie pracowac, a ona siedziec w domu i rodzic dzieci. Angielskiego nie zna w ogole. Nie ma tez zadnej szkoly. On ma studia skonczone tutaj w UK, a ona nic. Paranoja. Dziewczyny, wy sie lepiej w takie zwiazki z Pakistynczykami nie pakujcie. To sa pedofile, bo kto normalny sie zeni z 15 latka???? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojoj
To jest ich droga do zalania Europy swoim potomstwem. araby, hindusi, pakinstance itd mnożą się jak króliki a biali Europejczycy wymieraja w domach opieki nie pozostawiając po sobie wielu bialych potomkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sifunumon
wiem cos o tym, tez mieszkalam kiedys w domu z kolesiem z tegoz kraju, mial 25 lat, latal co piatek do meczetu, czytal swoje swiete ksiegi a pukal tutaj panienki na prawo i lewo, przez jego lozko przewinelo sie tyle panienek ze moglby spory harem zalozyc, oczywiscie wszystkie laski biale, pare polek tez sie zdazylo...nie wiem co one w tym kolesiu widzialy bo byl oblesny i mial cuchnacy ooddech, czasami jak rozmawialam z nim to mnie cofalo, potem wyjechal na miesiac do swojego kraju i wrocil juz jako maz!!!!! okazalo sie ze wlasnie sie ozenil z 15 letnia kuzynka....masakra, doslownie ta sama chora sytuacja jak autorka tematu opisywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Pakistanie srednia wieku w ktorym se umiera nie jest zbyt wysoka. Ciezkie tam sa warunki i stad to sie bierze pewnie, ze zapladnia sie mlode dziewczyny aby zdazyly urodzic kilkoro dzeci z ktorych choc jedo pewnie przezyje. Tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina29999999999
taka kultura i tradycja,jezeli im to pasuje to co Wam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona i zszokowana
Ten nasz wspolokator nie sypia z zadnymi dziewczynami. Nie spojrzalby na zadna. Modli sie codziennie, cichutko, zamyka drzwi u siebie w pokoju i siedzi. Myje sie codziennie, nie smierdzi. Po pracy siedzi tylko w domu, w weekendy tez w domu. Prawie cala pensje wysyla do Pakistanu. Ma tam ta swoja narzeczona w Pakistanie, slub ma byc w listopadzie. Ich poglady sa chore, ja nie wiem jak wy w tym wypadku mozecie mowic o jakiejkolwiek kulturze czy tradycji, bo to co oni wyprawiaja przechodzi ludzkie pojecie. Jak mozna powiedziec, ze 16 latka to odpowiedni wiek na urodzenie dziecka? No jak??? W dodatku takie 15 czy 16 stki sa wydawane za maz za jakichs 30 kilku letnich dziadow albo i jeszcze starszych. Jeszcze wczoraj wieczorem lecial w telewizjii film dokumentalny o grupie brytyjskich rowerzystow, ktorzy sobie przemierzali wschodnia czesc Iranu w strone do Afganistanu. Taka ich wycieczka rowerowa. Bylo ich trzech. Zostali napadnieci i porwani przez Al Kaide oraz wiezieni przez 4 tygodnie. Ci mezczyzni teraz opowiadali o swoich przezyciach. On zszedl na dol, pytal sie co ogladam, jak mu powiedzialam, ze ci z Al Kaidy porwali turystow, i ze dlaczego nikt nie moze sobie poradzic z ta al kaida, to on nie skomentowal, tylko w milczeniu poszedl. Kazdy inny normalny by cos powiedzial, bo ten dokument byl straszny. Nie, on na temat al kaidy nie powie nic zlego. Powiem wam, ze nie wiadomo jaki cywilizowany i zeuropenizowany Pakistanczyk, Kazdy i tak ma takie same poglady i swoje dziwne upodobania do seksu z dziecmi, wiec nie rozumiem Polek, ktore swiadomie wchodza w takie zwiazki i jeszcze chca tam jechac? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghgg
Autorka - jestes świeża tutaj prawda? :) mnie to już nic nie zdziwi. Ciapaki pieprzace co popadnie a w międzyczasie udające muzułmanów przed rodzina. Murzyni torturujacy swoje chore psychicznie dzieci bo zły duch ich opetal. Zabójstwa honorowe. Hindusi żeniacy się z kuzynkmi a potem rodzą się chore dzieci... Ważne żeby się nie mieszać w ich "kulturę" ( Ja bym te przypadki nazwała brakami w nauce ale co tam :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina29999999999
w niektorych zakątkach amazonii praktykują jeszcze kanibalizm i co ztego tak zyją od wieków i nie kumam dlaczego mają to zmieniac?!bo bandzie białasów to sie nie podoba,dla nich może być dziwne nasze postępowanie. W Pakistanie grasuje Alkaida a u nas gangi osiedlowe,co kraj to obyczaj,wyluzuj babo,troche tolerancji,jakaś sfrustrowana jestes i chyba nie masz swojego zycia skoro wpieprzasz się w cudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona i zszokowana
Swieza? No nie wiem, 6 lat tutaj to chyba nie taka swieza :) Tylko nie mialam wczesniej do czynienia z nikim z pakistanu, wiec nie znalam ich pogladow. Nina2999999999 - co sie tak zloscisz? Obrazilam kraj twojego "chlopaka", tak? :) powodzenia.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina29999999999
Nie,mój facet jest polakiem i mieszkam w Polsce.Obraziłaś mój światopoglad polegający na tolerancji i nieosadzania,poza tym nie cierpie takich ograniczonych ludzi jak Ty,uwazających że racja jest tylko jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona i zszokowana
Dobra dobra. Laska ktora porownuje al kaide do naszych osiedlowych gangow? Rozumiem ze nasi osiedlowi chuligani obcinaja glowy, gwalca 12 latki... ok... Facet Polak... nie sadze, panienko, nie sadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghgg
6 lat? To dosyć dziwne ze nie mialas żadnego kontaktu z innymi kulturami. Nawet jeśli mieszkalas w najbardziej angielskim zakątku to czytasz gazety, oglądasz tv cokolwiek. Takich rzeczy nie idzie przegapić. Skoro dzielisz z kimś mieszkanie to mialas jakieś kontakty z inną kulturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -stanek
to o Nim śpiewał Pan Niemen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisilesia
do nina29999999999 takas tolerancyjna bo mieszkasz w polsce gdzie nie masz doczynienia z obcokrajowcami na codzien, pomieszkaj np przez pol roku w dzielnicy zdominowanej przez arabskich lub pakistanskich imigrantow i wtedy porozmawiamy o twojej tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgh
wlasnie teraz ogladalam televizje mieszkam poza granica i w dzienniku powiedzieli ze w pakistanie rodzina jakas zostala pobita bo dziewczynka chora na downa w ich rodzinie spalila pare stron z koranu i ma zostala teraz skazana na kare smierci.... O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona i zszokowana
Do ksiaze : niewyksztalcony jestes ty moj drogi, widac to po twojej pisowni. Polakiem nie jestes, ale slowo "kutas" zdazyles sie nauczyc? Od zony? Wspolczuje waszym dzieciom jesli musza sluchac takich epitetow :( Patologia :( Co do mojej babci - maial 25 lat, kiedy urodzila dziecko. Moja mama 24. Widzisz wiec, my jestesmy normalni. Nie wiem z jakich nizin spolecznych ty pochodzisz, ale wspolczuje w dorastaniu w patologii :( "On musi pic i wk**wic zeby byc czlowiem normalnym? Ona musi pokazywac wszystkim piersi i pupe zeby byc atrakcyjna kobieta? Musi ona byc maszyna do seksu?" Ale o czym ty teraz nawijasz? Przeciez nie o tym mowa, wiec nie rozpedzaj sie :o "W polsce dziewczyna ktora nie skosztowala kurasa w wieku 16 lat uwazana na glupia!!!!" Nie wiem o jakim kurasie piszesz, ale jesli uwazasz, ze w Polsce 16 latka, ktora nie uprawiala seksu uwazana jest za glupia, to nie pozostaje mi nic innego jak wspolczuc ci glupoty, tepoty. Z jakiej wsi pochodzisz? Bom ciekawa skad takie poglady? "Czy twoj ojciec zna angielski? Moze twoja mama? Co?" A czy my nagminnie sprowadzamy cala swoja rodzine zza miedzy, 14 kuzynow, 5 wujkow, babki, ciotki, kuzynki, siostrzenice, bratankow.... Przeraza mnie tok myslenia i nagminna tolerancja Polek/Polakow. Jestem pewna, ze ci podajacy sie tutaj za facetow i broniacy i obrazajacy mnie na tym watku, to w rzeczywistosci Polki, ktore sypiaja z Pakistanczykami. Dlatego tak sie pluja. Jestem zszokowana tym, ze wam nie przeszkadza fakt, ze mezczyzni z kraju waszego kochasia sypiaja z 12 latkami, jako ze 12 latka ma juz okres, czyli wedlug nich jest juz KOBIETA, jest gotowa do splodzenia dziecka. Zadna z was broniacych pakoli nie wypowiedziala sie na ten temat. To jest fakt, tam sie takie rzeczy praktykuje, nawet w miastach. U nas za takie cos idzie sie do wiezienia, to sie nazywa PEDOFILIA. Chcialybyscie, zeby wasza corka nastka zostala wydana za maz za 50 letniego pana z broda? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona i zszokowana
Facet taki se - no i co z tego, ze u nas w Polsce sie je swinie i krowy? Hindusi tez to jedza, nie wszyscy oczywiscie, ale znam mnostwo ososb z Indii, ktorzy wcinaja wieprzowine i wolowine az im sie uszy trzesa? Wiec? O co ci chodzilo z tym postem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj. Powiedz którejś szesnastolatce, że jest jeszcze dzieckiem hehe :) Te dziewczyny wyrastają w innej kulturze, cenią inne wartości i są od małego przygotowywane do szybkiego małżeństwa i macierzyństwa. Są dojrzalsze niż europejskie nastolatki, które chcą uchodzić za dorosłe ale mają kiełbie we łbie. Nie popieram oczywiście żadnych form przymusu, ale jeśli się nikogo nie krzywdzi, obie strony cenią sobie tę tradycję i dobrowolnie ją kultywują to w czym problem? Polecam Ci film "Siostrzane dusze". Właśnie ta tematyka. Daje impuls do zastanowienia się nad tym, czy aby na pewno nasza racja jest ta jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcycjcj
Nie wszyscy ludzie na swiecie zyja tak, jak w Polsce. jakbys sie wychowala w takim pakistanie to by to bylo dla ciebie normalne i nie uwazalabys, ze dzieje ci sie krzywda. Moja babcia wyszla za maz gdy miala 18 lat, moja mama gdy miala 22 lata, a ja mam 30 i wciaz jestem niezamezna. dla mojej babci byloby to nienormalne w tamtych czasach. Najwazniejsze by byc dobrym czlowiekiem i szanowac roznice kulturowe, nie musisz ich rozumiec ani popierac, ale daj im prawo takiego zycia, jakie dla nich jest "normalne". Znam sporo dziewczyn, ktore mialy zaaranzowane malzenstwa i zadna sie nie skarzy, zreszta odbyly sie one za ich zgoda. Mowisz, ze ten Pakistanczyk jest spokojny, wysyla pieniadze do domu, pracuje. Nikomu nie robi krzywdy, niech zyje sobie jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona i zszokowana
No jest spokojny i w sumie nie jest zlym wspollokatorem, ale ten jego poglad mnie przerazil. U nich to normalne, ale u nas jest to pedofilia, wiec chwalenie sie takimi praktykami nie wrozy niczym dobrym. W dodatku te osoby przenosza swoje smieszne tradycje do krajow cywilizowanych (czytaj:Europejskich) i tak oto mamy w Europie morderstwa honorowe, aranzowane malzenstwa dzieci, bigamie i kazirodztwo. Chca sobie zachowac swoje dziwne poglady? Prosze bardzo, ale w jakim celu przenosza to do Europy, ktora i tak jest juz muzulmanskim kontynentem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drfrundo
"Książę" czyli pewnie jakiś Ahmed..che che... Pieprzenie o tolerancji nieraz rozbraja .Usłyszy taki coś w TV i powtarza jak prawdy objawione. Na ogół niezbyt wykształcony, świata nie znający. Czyli jak kanibal zarżnie rytualnie sąsiada to tolerancyjny ma powiedzieć o.k ? Nie mylcie tolerancji z permisywizmem i zwykłą głupotą. Najbardziej o tolerancji wyją różnej maści ekstremiści. Religijni ,polityczni, seksualni etc. Mamy być tolerancyjni dla ich ekscesów ,a ciekawostka tacy na ogół tolerancyjni nie są .Chyba że dla sobie podobnych .Nigdy dla swych ofiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahmed z kebabu
zaczarowany olowek10000 a jak inaczej nazwiesz uprawianie seksu z dzieckiem? miloscia, aktem milosnym? no jak? podoba ci sie takie cos, co nie? ludzie maja dziwne fetysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsumnh
16 latka to juz nie takie dziecko, w wielu krajach zwiazek z 16-latka jest juz legalny. Kraje muzulmanskie to nie jedyne kraje, w ktorych sie dzieja takie rzeczy, niby USA jest "cywilizowanym" panstwem, a Mormoni tez maja kilka zon i zenia sie z mlodziutkimi kuzynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpierdol wam
wypierdalac wy pakistanskie kurwy won do pakistanu. po chuj siedzicie w uk? takie kurwy cwane ale do pakistanu to nie pojada sobie pomieszkac wstretne ohydne pokraki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze, i polska kultura sie odezwala lol A slyszeliscie o czyms takim jak chrzescijanstwo? My tu ciagle w lesie siedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmhhhm
Uwaga: wiekszosc wypowiadajacych sie tutaj nie ma pojecia o czym mowi, takie odnosze wrazenie. Przepraszam, ze smiem Was oceniac. Troche to wszystko zalosne, cala ta dyskusja, caly ten jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha,i po co wyciagacie ten temat,"inteligentniejsi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu to takie odbicie zapadłych kątów Europy sprzed 800 lat. Wczesna zapładnianie na granicy ped***i kazirodztwo ( no w Europie było trochę lepiej bo Kościół akurat to zwalczał ). Do tego coś czego u nas nigdy nie było w rodzaju obrzezywań w tym drastyczne wycinanie kobietom narządów płciowych. Plus wielożeństwo też coś nam obce . Pozycja kobiety niższa niż u nas w roku 1400 naszej ery . A zidiociała Europa Zachodnia zbiera do siebie miliony takich bez szans na asymilację i ucywilizowanie . Straszną cenę za to zapłacą gnuśne narody takie jak Anglicy już za 30 -40 lat . Już teraz pokątnie obowiązuje tam szariat a jawnie działają radykalne partie chcą cofnąć kontynent o setki lat . Skończy sie to za 1- 2 pokolenia jak w RPA -enklawy białych starych Anglików trzęsące tyłkami za strachu przed milionami przybyszów żyjące w ogrodzonych murami i drutem kolczastym osiedlach. Ot stara Unia popełnia na naszych oczach samobójstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×