Odpowiedz na ten temat

Czytanie, to lubię

• Plotka2 2017.04.21 [06:45]
    Teklo ja wczoraj chodziłam jak w zegarku,,za to dzisiaj do niczego,muszę się dobudzić z kawusią do życia.
  • Plotka2 2017.04.21 [06:49]
    Orsejko gdyby złozyli ręke na pewno zrosłaby się',ale moze rzeczywiscie nie chcieli juz męczyć .Pewnie na tym się znają
    Teraz najważniejsza jest sprawność ruchowa.
    Widzę to na swoim przypadku,z noga było w sumie dobrze a teraz juz dawno mialam rehabiltacje na noge i widze ze zaczyna byc sztywna coraz bardziej.Rano cięzko zejśc mi po schodach na dół.Musze pójsc po skierowanie na rehabiltacje.Tak bedzie w przypadku Twojego taty,rehabiltacja co jakis czas.Ja jak systematycznie jezdziłam na rowerku bylo lepiej,jak teraz troszke odpusciłam jest gorzej. zly.gif
  • Teekla 2017.04.21 [08:21]
    Witam lapka.gif
    Ploteczko przepraszam obcięłam dwa adresy i nie zauważyłam tego wczoraj.
    Posłałam Tobie i Orsejce oczko.gifserduszko.gif
    Plotko - umiarkowany r*u*c*h i rehabilitacja jak najbardziej.
    Bezr*u*c*h nas zabija.
    Krzątanina w domu nie może być nazywana ruchem - to tylko przeciążenia: stawów i mięśni a na dodatek (tak jak ja) łamiemy sobie kości.
    Mam obolałe i wyłamywane wciąż palce u stóp pechowiec.gif i nie mam na to sposobu.
    Nawet lepsze obuwie nie pomaga: walne sie zawsze wtedy gdy przez chwile ide boso pechowiec.gif
    Posiniaczone nogi, nadwyrężone dłonie od tych samych czynności przez cale lata pechowiec.gif
    Zawsze sie z tego wyśmiewałam ale teraz uważam inaczej:
    najlepszym rozwiązanie jest posiadanie GOSPOSI, która ugotuje i posprząta a my mogłybyśmy tylko nadzorować jej prace smiech.gif
    Na śniadanko są tosty:
    z jajkiem
    http://1.bp.blogspot.com/-vdDsgYri84g/U5HecB1 SJXI/AAAAAAAAAbQ/Yihthly_9n0/s1600/2.JPG
    z szynką lub pieczarkami
    http://1.bp.blogspot.com/-SlC0cEJieqM/T0_bfN8 7F9I/AAAAAAAABDY/gv6bCubcKho/s1600/DSC_0011.JPG
    z dżemem
    http://targsmaku.pl/uploads/recipe/70/dc/67/7 0dc67ef0946c385eac8f112656dfb24_620x740.jpeg
    Miłego dsnia dla wszystkich lapka.gif
    Zulka serduszko.gifserduszko.gifserduszko.gif
    edytowano 2017.04.21 [08:33]
  • orsejowa 2017.04.21 [08:48]
    witam kochane usmiech.gif
    Teklo ..dzięki za sniadanie usmiech.gif zaraz pobiegnę na pocztę zobaczyć fotki usmiech.gif
    Plotko.. pewnie tak będzie jak mówisz rehabilitacja co jakiś czas ..wczoraj nasiedziełam się u pulmonologa pechowiec.gif niby na godzinkę zapisani bylismy a tu weszłam około 15.30pechowiec.gif ...w przyszłym tygodniu z T na usg tarczycy ..a tu słyszę że trafiają się mu zwroty glowy ciągle coś ..mama też ciągle coś pechowiec.gif
    Dzisiaj slonko świeci i jakby mniejszy ten wstrętny mrozny wiatr ..może w końcu przestaniemy regularnie grzać w domku ale puki co nie ma szans bez pieca pechowiec.gif
    Zulko.. co u ciebie ?
    Terix.. też nam zniknęła ..co z tobą Trix ?
    fruwająca ..pokaż co robisz w ogrodzie ?
    Beatulko.. a ty co porabiasz ?
    Daisy ...pomroziło ci w ogrodzie ? u nas widzę u sąsiada poczerniały kwiaty drzew owocowych pechowiec.gif
    Pozdrawiam wszystkie ..miłego dnia usta.gif
    Zulka Beatulam Teekla Plotka Terix, Bastylka Vannilia Fruwająca Daisy
  • Plotka2 2017.04.21 [10:01]
    Teklo ja dzisiaj wybieram dżemik,smakowicie wyglada
    Teklo tak samo krzatanie sie po dmu nie pomoże,nie wiedzialam ze az tak masz ze ciagle cos lamiesz ,jakies palce.
    Moze jakies specjalne wkładki do ciapów by Ci się przydały?
    Ja tez ostatnio wlazłam na mój rowerek noga,tylka tą zdrowa, maly paznokiec u palca juz schodzi siny. Nie zmiescilam sie koło rowerku po prostu.
    Wiem jedno jak jezdze na rowerku to jestem sprawniejsza.O gimnastyce takiej jak Ty teklo nawet nie pomysle,po pierwsze jestem za wygodna,po drugie dla mnie w obecnej sytuacji lekkie ćwiczenia,czasem cos fikam w domu.Ale brakuje regularnści niestety.Ze względu na noge nawet nie moge pomyslec o jakis podskokach.Lekki ćwiczenia i tyle,Musze tez uwazac na reke bo ortopeda owiedizal jak gdzies nia uderze ,dojdzie do zlamania,więc kółko sie zamyka.
    Teklo ja sie zawsze upomne o zdjęcia,wiec sie nie martw, a Krasnalki wspaniałe,takie duże.
    Orsejko wiem ,musisz pomóc Rodzicom,taka nasza rola.A wiek sliczny ,więc lekarzy coraz więcej.Dobrze ze maja Ciebie i Twoja rodzine,mają na kogo liczyć.Ciekawe tylko czy kiedys my bedziemy miały taka opieke?
    Terix co sie dzieje?
    Zulko napisz macie wyniki?Daj znak.prosze.Ja cały czas mam nadzieje,ze wygracie i tego sie trzymam
    Posialam za wczesnie pomidorki koktajlowe,w domu za ciepło,mozna ich juz sadzic,kwitną na oknie.A tu jeszcze z miesiac musza byc w domu.
    Jak tylko obkwitnie mi wiosenny kwietnik,siejemy trawe.Bedzie mniej roboty.Musze zmniejszac ogrod.
  • Betulka 2017.04.21 [12:36]
    Dzień dobry kochane lapka.gif
    Trochę mnie przymuliło ale już się poprawię tyle, że po południu. Teraz jedziemy na jakieś zakupy. Do potem lapka.gif
  • zulka_ 2017.04.21 [19:54]
    witajcie lapka.gif
    wyników wciąż nie mapechowiec.gif możecie sobie wyobrazić w jakim napięciu żyję, są dni kiedy jakoś funkcjonuję, ale więcej jest takich kiedy jestem głęboko w dole, wystarczy czyjeś niewinne pytanie, albo sama myśl i... jestem ugotowanapechowiec.gif dlatego wybaczcie, że czasami się nie odzywam.
  • zulka_ 2017.04.21 [20:01]
    Fruwająca bardzo bardzo się cieszę Waszą radościąsmiech.gif
    Orsejko Twój tatko wymiatausmiech.gif
    Teklo mam podobnie, może nie wyłamuję sobie palców, ale i ręce i nogi pobijane mam prawie non stoppechowiec.gif te bardziej bolesne momenty siłą rzeczy pamiętam, ale większości siniaków nie wiem gdzie się nabawiłampechowiec.gif
  • zulka_ 2017.04.21 [20:05]
    u nas też wiosna gdzieś się zapodziała, dwa dni z rzędu miałam zamrożone szyby w samochodziepechowiec.gif dziś już nie było tego kłopotu, ale dalej ciepło nas nie rozpieszcza.
  • zulka_ 2017.04.21 [20:10]
    w poniedziałek jadę służbowo do stolicy, jadę i wracam, właściwie jedziemy we trzy i wiezie nas kierowca. będzie to istny maraton, bo trochę kilometrów jest do pokonania, ruszamy więc o 5, a to oznacza, że będę musiała wstać o 4 ranopechowiec.gif tam kilkugodzinne spotkanie i powrót późnym wieczorem. nie mam ochoty na tę podróż, ale muszępechowiec.gif
  • zulka_ 2017.04.21 [20:15]
    to by było na tyle, no nie mam weny za groszpechowiec.gif
    trzymajcie się ciepło lapka.gifusta.gif
  • Betulka 2017.04.21 [21:31]
    Dobry wieczór lapka.gif
    Obiecałam, że będę i jestem usmiech.gif .
    Fruwająca! serduszko.gif - tak się cieszę !
    Teekla, krasnale cudne serduszko.gif
    Zulka, przytulam i trzymam kciuki serduszko.gif
    Wszystkie pozdrawiam i buziam usta.gif
  • Betulka 2017.04.21 [21:39]
    Dziewczynki, mam zdiagnozowaną depresję tzn. sama sobie zdiagnozowałam (przecież coś o tym wiem jezyk.gif ). Teraz mam potwierdzoną przez dr specjalistę...
    Staram się radzić autopsychoterapią, nie zdecydowałam się na psychotropy bo się boję...
    Nie jest dobrze, wciąż nie widzę pozytywów - nie będę się wgłębiała w szczegóły bo przecież to nie rozprawa naukowa.
    Wybaczcie, że czasem mnie nie ma, że nie jestem aktywna ale to jest niezależne ode mnie...
  • Betulka 2017.04.21 [21:45]
    Coś może bym jeszcze napisała ale w głowie mam takie kłębowisko myśli...
    Magnolia mojej Mamy przemarzła...
    Wnusiątko ma się dobrze, rodzice też. Ślub planowany na przyszły rok.
  • Betulka 2017.04.21 [21:47]
    Dobrej nocy życzę i proszę aby nasze Anioły czuwały nad nami serduszko.gifusta.giflapka.gif
  • fruwająca 2017.04.21 [22:14]
    Dziewczyny dziękuję, ze byłyście ze mną w trudnych chwilach, za ciepłe słowa i że jesteście usta.gif
    Betulka nie wiem czy będziesz, ale tak na wszelki wypadek te Twoje Anioły niech czuwają nad nami serduszko.gif
  • fruwająca 2017.04.21 [22:18]
    Betulka minęłyśmy się, bo jak zaczęłam pisać to w między czasie robiłam kolację M, stąd lekki poślizg jezyk.gif Ale Anioły moje, twoje, nasze smiech.gif
  • Betulka 2017.04.21 [22:19]
    Jestem jeszcze Fruwająca, jestem....
    Właściwie dzięki Aniołom trwam ...serduszko.gif
  • Betulka 2017.04.21 [22:22]
    Mój M już spi ale dzisiaj wypłakałam mój cały depresyjny ból w jego mankiet oczko.gif ...nawet wytrzymał usmiech.gif
  • Teekla 2017.04.22 [08:08]
    edytowano 2017.04.22 [08:10]
  • Teekla 2017.04.22 [08:15]
    BeTulko - nie jest źle jeśli masz mankiet w który możesz się wypłakać...
    Mam nadzieje, że poradzisz sobie z problemem - najważniejsze że już zdiagnozowane.
    Teraz wszystko w Twoich rękach - każda rada byłaby nie na miejscu
    Trzymam kciuki serduszko.gifserduszko.gifserduszko.gif
    Zulko serduszko.gifserduszko.gifserduszko.gif
    edytowano 2017.04.22 [08:16]
  • orsejowa 2017.04.22 [19:01]
    witam usmiech.gif wpadłam na mom. by jeść pyszną kanapeczkę Tekli ..i napić się kawuni zimnej taką ostatnio lubię ..Dzieki
    teklo usta.gif
    Wrocilam ze spaceru dlugiego nogi bolą ale jest super usmiech.gif
    Miłej soboty i niedzieli lapka.gif
    Zulka..serduszko.gif
    Zulka Beatulam Teekla Plotka Terix, Bastylka Vannilia Fruwająca Daisy
  • zulka_ 2017.04.22 [20:20]
    sobotnio lapka.gif
    Teklo za przepyszne śniadanko usta.gif
    Orsejko te ostatnie przymrozki zmarnowały maciusiowo-filipkową magnoliępechowiec.gif
  • zulka_ 2017.04.22 [20:22]
    Betulka, pomyślałam to samo o mankiecie co Tekla, najważniejsze, że jest i wspierausmiech.gif
  • zulka_ 2017.04.22 [20:23]
    dziś siedziałam nad pracą, a konkretnie nad najtrudniejszym trzecim rozdziałem. nie mam wyjścia muszę coś nabazgrać
  • zulka_ 2017.04.22 [20:23]
    pozdrawiam Was serdecznie lapka.gif
  • terix 2017.04.22 [20:27]
    lapka.gif
    Przepraszam że nie odzywałam się, ale był u mnie wnuk i czas nam bardzo szybko leciał, dzień był za krótki.
    Ze zdrowiem jest ciut lepiej, jak nie śmiertelne to przejdziejezyk.gif
    Tekla dzięki za zdjęcia, fajne chłopaki urosły. W przyszłym roku dołączy do nich J..
    Fruwająca cieszę się bardzo, że wychodzicie na prostąserduszko.gif
    Zulka u was też będzie dobrzeserduszko.gif
    Na działce nic nie robiłam, bo za zimnosmutas.gif
    Betulka wspieram w samoleczeniuserduszko.gif
    Spokojnego wieczoru i dobrej nocylapka.gif
  • Teekla 2017.04.22 [23:06]
    No Terixiu dobrze, że jesteś serduszko.gif
    Zulko kciuki trzymam za wystarczającą wenę i "lekkie pióro" serduszko.gif
    Fruwająca - no ma się rozumieć że z Tobą nawet w dym smiech.gifusta.gif
    Orsejko -brawo wymasuj nózie żeby zakwasów nie było serduszko.gif
    Vanilko - dawaj dawaj! liste podpisać chociaż jezyk.gifserduszko.gif
    Dziewczynki jak sobie radzą boćki w gniazdach? tam pewnie zaspy mają pechowiec.gif Daisy - wiesz coś? Plotko - a Ty?
    o bociusie to chyba najlepiej spytać Terix serduszko.gif
    BeTulko - serduszko.gif
    Dobrej nocy wszystkim lapka.gif
    edytowano 2017.04.22 [23:07]
  • Betulka 2017.04.22 [23:45]
    Dobranoc Kochaneusta.gif
    I proszę aby nasze Anioły czuwały nad namiserduszko.giflapka.gif
  • Betulka 2017.04.23 [14:19]
    Dzień dobry lapka.gif
    Posyłam wszystkim słoneczko usmiech.gif i dobrej niedzieli życzę.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...