Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego niektóre młode dziewczyny interesują się starymi dziadkami?

Polecane posty

Gość gość

Na imprezie widziałem jak laska około 20 zadowolona dawała się podrywać gościowi koło 35? Osobiście tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pod rywala 35 latka a jego walory finansowe. Nie trzeba być młodym i przystojnym Trzeba być zaradnym by mieć fajna doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś też byłem zły na to ale teraz się cieszę mam 29 lat i mam dziewczynę 15 letnią :P jesteśmy w sobie zakochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się dziwię niektórym dziewczynom, osobiście znam przypadek jak laska 20 letnia latała za facetem 40 letnim, niewiadomo czy kibicować, czy sie w głowe popukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat to stary dziadek? Dziadek to ma 70-80 lat... Najlepszy wiek dla faceta to pomiedzy 30-40 lat. Dla kobiety pomiędzy 20 a 30, także 10-15 lat róznicy to nie tragedia. Taki 35 latek ma już jakieś doświadczenia życiowe, potrafi zainteresować rozmową, jest ustawiony i w łóżku też bardziej zajmuje się kobietą no i może dłużej, bo taki 20-latek to zazwyczaj 3 pchnięcia i finito, nastawiony jest na swoją przyjemność. Byłam w związku z 36 latkiem, przystojny, zadbany, a seks rewelacja. Ja mam 22 lata. Niestety dostał kontrakt w Norwegii, a ja mam w Warszawie studia i chcę je skończyć, więc związek się rozpadł. Pozdrawiam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez podrywaja starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobaja mi sie 30...40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesują się tylko bogatymi starymi dziadkami, ale nikt nie słyszał aby interesowały się podstarzałymi biedakami (Aha, mała uwaga, 35-latek jest w kwiecie wieku i nie jest starym dziadkiem ale nie powinien zajmować się zbyt młodymi dla niego dziewczynami, ostateczna różnica wieku nie powinna przekraczać 7 lat, bo więcej to preludium do porażki dla obojga.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 29 lat, a podoba mi się facet 54 lata.. Wiem, że to duża różnica wieku, ale on wygląda na młodszego, jest bardzo przystojny, wysoki, szczupły, zadbany, aktywny fizycznie- biega, pływa, jeździ na rolkach. Inteligentny, oczytany. Poza tym gra na gitarze, śpiewa... głos ma cudowny. Nie wiem, czy się w to angażować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Interesują się tylko bogatymi starymi dziadkami, ale nikt nie słyszał aby interesowały się podstarzałymi biedakami x Podstarzałymi biedakami to żadna się nie zainteresuje, a już równolatka takiego tym bardziej, bo taka 30-40 latka jest dużo bardziej cwana niż 20-latka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie te dojrzałe owoce najbardziej smakują hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy 30 do 40 sa najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki 35 letni facet nie jest stary, to świetny wiek dla faceta, ale różnica wieku w związkach też powinna mieć jakieś granice, tak do 10 lat jescze spoko, ale wiecej to już zaczyna być lekko razace dla otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo podobny do mnie tylko troszkę starszy Angażuj się nich gość ma trochę szczęścia w życiu A tak z ciekawości w jakie klimaty uderza z gitara Przechyły i przechyły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w związku z 36 latkiem, przystojny, zadbany, a seks rewelacja. Ja mam 22 lata. Niestety dostał kontrakt w Norwegii, a ja mam w Warszawie studia i chcę je skończyć, więc związek się rozpadł. x czyli poru/chal i uciekł hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matti222
Hmm nie zauważyłem takich tendencji.Ja jestem starym dziadkiem- mam 44 lata i jakoś żadna młódka za mną nie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nie jest regułą, są tacy faceci co mają 30 lat a wyglądają na 45 i nie przyciągaja zadnej panny. Wygląd też tu ma jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci po 40 maja z reguły samochody własne mieszkania i dobrze zarabiają. Kobiety na to lecą. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Byłam w związku z 36 latkiem, przystojny, zadbany, a seks rewelacja. Ja mam 22 lata. Niestety dostał kontrakt w Norwegii, a ja mam w Warszawie studia i chcę je skończyć, więc związek się rozpadł. x czyli poru/chal i uciekł hahaha x Nie uciekł, chciał żeby pojechała z nim, ale taki wyjazd na dłużej to nie dla mnie, co ja miałabym tam robić- bez pracy, bez języka, ze średnim angielskim to mogłabym co najwyżej jako sprzątaczka pracować w Norwegii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mając 20 lat nie miałem żadnego powodzenia a odkąd stuknęło mi 33/34 lata to mam powodzenie u 20 latek a nawet u takich 17/18 latek. Moje życie seksualne rozpoczęło się po 33 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uciekł, chciał żeby pojechała z nim, ale taki wyjazd na dłużej to nie dla mnie, co ja miałabym tam robić- bez pracy, bez języka, ze średnim angielskim to mogłabym co najwyżej jako sprzątaczka pracować w Norwegii... x przecież pisałas że JEST INTELIGENTNY, wiedział że nie pojedziesz i znalazł dobry sposób na pozbycie się ciebie, już nie mówiąc że szybko odpuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat to młody facet a nie dziadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata z facetem 35 masakra, niezla k***wka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare pomarszczone babska zazdroszczą nam dojrzałych fajnych mężczyzn!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 32 i żadne młodsze za mną nie latają, a wiadomo że chciałbym to chyba tylko od wyglądu zależy, jak wszystko inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój partner ma 55, a ja 23 lata. Fakt, jego pieniądze grają dużą rolę, ale nie tylko dla tego, że płaci za mnie. Zęby ma w o wiele lepszym stanie, niż niejeden mój rówieśnik, dba o siebie, umie się ubrać, zachować w każdej sytuacji. Przyzwyczaiłam się do niego, nie mam żadnych zahamowań przed nim i nie wyobrażam sobie związku z rówieśnikiem, szczególnie z takim spod wiejskiej dyskoteki z focusa jedynki w gazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo widzę, ze jakaś młoda wycfaniona materialistka zabrała głos w sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze mlode kobiety to w większości d****** Liczy się dla nich tylko kasa i prezenty a wiadomo ze w tym polu 20 latek nie ma startu do 40 latka. Kobiety sprzedają swoje ciała w zamian za zapewnienie im bytu materialnego. Dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×