Odpowiedz na ten temat

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

• gość 2017.03.20 [13:42]
    Lepiej już zostać z renia raczkowska niż trafić na jakaś kobiete z tego forum masakra.
  • gość 2017.03.20 [13:45]
    13;37No dobrze ale jak dziewczyna przyzna sie przed partnerem szczerze o swoich bylych partnerach seksualnych i facet jest swiadomy jaka kobiete bierze i na nia sie decyduje, a po slubie jej cos wymysla ,to wtedy nie powinno byc rozwodu bo swiadomie wiedzial na co i na kogo sie decyduje, a tak naprawde facet ktory chce miec pewnosc ze kobieta to dziewica przed slubem musi isc z nia do lozka jesli kobieta sie na to zgodzi a co jak ze seksem mi nie bedzie pasowal po slubie, rozwod?
  • gość 2017.03.20 [13:59]
    Życie byłoby o wiele prostsze gdybyśmy się po prostu stosowali do tych uniwersalnych zasad.
  • gość 2017.03.20 [14:05]
    13;37Eh te twoje teorie z kolnierzyka wytrzepane, czasami jest tak ze ktos jest w zwiazku 10 lat jest rozdziewiczony przez ta jedna, jedyna osobe potem sie rozstaje ,potem wchod******olejny zwiazek jest znowu drugie 10lat z kims tez byl seks i tez sie rozstaje, bo roznie bywa czy ty znasz swoja przyszlosc ,co bedzie za 5lat ,czy za 16lat ze z zadna z tych osob w dlugich zwiazakach nie bedziesz i nie chodzi tutaj o niedopasowanie w seksie, bo rozstac mozna sie z roznych przyczyn i szukac kogos ,tak dlugo az do smierci,wchodzac co chwile w inne zwiazki.I takim sposobem zycie z przed nosa ucieka ,gdzie mam gwarancje ze w dlugim zwiazku 10letnim gdzie strace dziewictwo ,ze z ta osoba sie nie rozstane, gdzie ta gwarancja hmm?
  • gość 2017.03.20 [14:12]
    13;37Znam przypadek ze kobieta byla w zwiazku 20letnim i z tym wlasnie facetem stracila dziewictwo i byl slub, bylo wszystko i co rozstali sie, nawet dlugosc zwiazku, dziewictwo niczego nie zagwarantuje, ze ta osoba ktora nas rozdziewiczyla ze z nami zostanie. Daj mi gwarancje ze teraz jak jestem 15lat po slubie i bylam dziewica do slubu, ze moj zwiazek sie nie rozpadnie ,prosze daj mi ta gwarancje!
  • gość 2017.03.20 [14:16]
    gość dziś [13:37]
    Po ślubie wytrzyma zapewne ta, której motywacją do ślubu były uczucia, a nie legalna możliwość hedonistycznego pieprzenia się i zapobiegawcza, która nie ufa ewentualnemu sodomicie *****czowi.
  • gość 2017.03.20 [14:24]
    13;37Jak kobieta byla dziewica i po pol roku oddala sie dopiero i facet chce slubu ,a potem mowi ze musi byc duzo przentow na weselu ,to gdzie tutaj jest milosc w d***e ma ja i jej dziewictwo!a po 2tygodniach ,czy 3miesiacach znajomosci z facetem dziewictwo w tak krotkim tepie, oddaja lafiryndy.Porownaj sobie oddanie sie po pol roku, po roku a po 3miesiacach pojscie do lozka z facetem ,bo to ogromna roznica. facet nigdy nie bedzie czekal ze seksem do slubu w 10letnim czy 15letnim zwiazku ,gdzie juz znajomosc sie rozwinela i jest zbudowana wiez emocjonalna!no ale nawet gdy taki dlugi zwiazek sie rozpadnie to dla was ta kobieta i tak bedzie dzi/w/ka, no bo jednak w zwiazku z mezczyzna byla a jak bylo i co bylo powodem ze partnerow zmieniala, to juz jej nie wierzycie tylko jadem pluzgacie ze jak tak mozna, ano mozna widocznie na dupkow trafiala, bo pecha miala!
  • gość 2017.03.20 [15:15]
    To dlatego faceci w "małżeństwach" z nie dziewicami będą żyć z wk***em, a jak od czasu do czasu, któryś się wyżali na forum (nieważne czy był wcześniej prawiczkiem czy nie) tego typu to zostanie zjechany od koniobijców itd. Z kolei te nie dziewice najbardziej na takich forach krzyczą, bo w podświadomości o pewnych sprawach wiedzą tylko nie chcą się do tego przyznać, gdyż znaczyłoby to że są "żonami" gorszego sortu. Ale przecież panie nie mogą się mylić. Dla mnie te sprawy były oczywiste jeszcze przed ślubem (po prostu się tym interesowałem i przeczytałem wszystko co się dało, nie tylko z punktu widzenia biblii) dlatego tak długo byłem singlem. Tyle na podsumowanie z mojej strony. Sądzę, że 100 stron na taki temat to z o połowę za dużo. Jaskiniowiec
  • gość 2017.03.20 [15:21]
    Wow,przez krew polaczenie to malzenstwo ?
    A wez ty sobie w podstawowce skalecz palec,kolezanka też,polączcie krew,będziecie malżeństwem.
    Szaman jesteś porypany i tyle.
  • gość 2017.03.20 [15:55]
    Up
  • gość 2017.03.20 [16:01]
    Strona jest niedziewicem
  • gość 2017.03.20 [16:07]
    gość dziś [13:39]
    Ale dlaczego większość, którzy moralizują kobiety to jakieś nieprawiczki i zwykłe ch*jowsady? Gdybyście byli prawiczkami i jęczeli na forum, to można by zrozumieć, ale w momencie, kiedy sami rżniecie, zostawiacie, znowu rżniecie, a potem zachciewa wam się ślubów i ustatkowania z dziewicą, to po prostu budzi politowanie, bo to szczyt hipokryzji i podwójne standardy. Najpierw sami trzymajcie ch*je w gaciach i dopiero potem oceniajcie.
  • gość 2017.03.20 [16:11]
    gość dziś [13:39]
    Oho, kolejny pisze o szacunku. smiech.gif Skoro faceci rżną wszystko, to po ch*j gadacie o jakimś szacunku? Dla was dziewica, czy niedziewica to jedno - przyrząd do upokarzania i seksu, a nie człowiek. Chodzi tylko o to, by nasrać na żywego człowieka spermą i nazywanie to miłością i szacunkiem.
  • gość 2017.03.20 [17:13]
    Z wpisow jaskiniowca sam nasuwa sie wniosek,ze nawet gdyby ta kobieta byla dziewicą,to i tak bylaby żoną gorszego sortu,jak sam nazywa,bo rodzina toksyczna,ona po*j** psychiczny,fanatyk religijny nie do zaakceptowania,brak więzi z jej rodziną i pewnie jeszcze coś tam.
    Ale halo,halo,sam ja sobie wybrałeś i za nia latales ,i wiedziałes ,przebłyski miałes,ze to typ toksyczny.
    Ale mimo to zaplodniłes ją.Dziecko z tak zdeklasowaną kobietą i tak "mundrym" wyksztalconym paniskiem? ....
    I co dało to,ze sie naczytaleś ? I jakie przestrogi chcesz dawać młodym kiedy popelniales błąd za blędem a jej klamtswo jest pretekstem,.by biadolić jak to sie wpakowałeś.
    Myslisz,że dziecko nie czuje 'lodu arktycznego' (porownanie) u rodziców?Pierniczysz,że tak to tylko ty nieszczesnik,ale choć dwoje z trojga jest szczesliwych,bo umiesz grac i rozgrywać.
    Myslisz naprawde,że ona-kobieta zalezna od ciebie jest spelniona i szczesliwa z /przy tobie? ...
    Masz dom a w nim dwoje doroslych ludzi + dziecko.Masakra.Ty ,nie jej kilku facetow od seksu co ukryla zgotowales chłopie tę umowną Arktykę,że użyję porownania,by nie nazwać h*ujni na wprost.
  • gość 2017.03.20 [17:46]
    13;39Te kobiety ktore byly w dlugich zwiazkach i mowisz ze sie odkochiwaly szybko zmieniajac partnerow ,widzisz odkochiwaly bo trafialy na dupkow takich jak ty , co jej mowili o wielkiej milosci a chodzilo im tylko o seks.
  • gość 2017.03.20 [17:59]
    Swiat schodzi na psy. facet bedzie tak dlugo latal za kobieta i mowil jej bzdury o wielkiej milosci, a gdy dostanie d**y, to kop w d**e.Piekna milosc ,kazdy patrzy wykorzystac, urobic i koniec tej bajki o kopciuszku.
  • gość 2017.03.20 [18:15]
    Przypominam po raz kolejny, że temat nie jest o moim związku. Mi wniosek nasuwa się taki, że przeciętnej kobiecie to wsio adno czy odda się 5, 10, 15 czy więcej typom i nieważne, że ci goście uważają ją później za materac i wyrabiają odpowiednią opinię w towarzystwie i że może komuś spaprać życie, a i sobie samej przez to, liczy się tylko chwila jej przyjemności, tylko ona. Kobiety, z reguły to straszne egoistki. Jeszcze bulwersują się, gdy faceci wolą wyskoczyć do knajpy ze znajomymi niż siedzieć w domu z księżniczkami.
  • gość 2017.03.20 [18:34]
    Wlasnie i tu piszesz kolejne glupoty, te najladniejsze kobiety macie na raz ,tylko jednorazowo bo twierdzicie ze te najladniejsze moze wam ktos zawsze odbic, odebrac, ze tu jest ryzyko zdrady.Kazdy powinien miec wolnosc w zwiazku ,tyle zeby z ta wolnoscia nie przesadzac ,czyli wyjscie na piwo, wyjazd na ryby a kobieta moze isc do kolezanki na kawe, tylko trzeba sie dogadywac miedzy soba ale sa ludzie i parapety.usmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [18:35]
    Temat nie o twoim zwiazku ale rad na jego przykladzie i opisach chciales udzielać.
    NIe udawaj meskiej cnotki i nie wypowiadaj sie za kobiety.Sam masz przewalonych kobiet sporo,widac to dziala w dwie strony i wynika z braku uczuc,wtedy kobieta odchodzi.Proste.
    A ty nazywasz takie dajkami sam majac swoje za uszami.
  • gość 2017.03.20 [19:41]
    Kobiety odchodza wlasnie od takich mezczyzn jak wypowiadajacych sie na kafeterii i zdziwieni, ze ich porzucila kobieta a dlaczego niech sobie sami dadza na to odpowiedz, a niech nie pytaja na kafe. Sami pouzywani przechodeni po przejsciach skrzywdzeni zrzucajacy cala wine na kobiety i caly swiat. A moze by tak znalez przyczyne i wine w sobie?Nie boj sie wyplyn na glebie...
  • gość 2017.03.20 [19:51]
    Nigdzie nie pisałem, że byłem cnotkiem. Każdy/a ma prawo wyboru partnerki/a zgodnie ze swoini oczekiwaniami. Poza tym już nie chcę mi się powtarzać o co konkretnie mi cały czas chodzi. Nigdzie nie nazywałem kobiety po kilku związkach dajką. Widocznie się poczuwacie, skoro aż tak się zapieniłyście. Jeżeli już wypowiadacie się na temat mojego związku itd to chociaż czytajcie ze zrozumieniem.
  • gość 2017.03.20 [20:05]
    gość dziś [18:15]
    Ale przeciętnemu facetowi tak samo, czy przer**** stado kobiet, a potem nagle ch*jowsady domagają się dziewicy i o to się rozchodzi. Jakby w temacie wypowiadali się tylko prawiczki, to niech nawet wyzywają, ale w momencie, kiedy rżnęło się równo i nagle zachciewa się nietkniętej c**y, to to jest żałosne.
  • gość 2017.03.20 [20:33]
    A moja wina jest taka, że łudziłem się, że można uwierzyć kobiecie, bo o zaufaniu to nawet nie marzyłem. Co do rodziny moja prawdziwa, jest dla mnie wszystkim. No cóż takie wice wychodzą, gdy ktoś z pomocą kłamstwa chce zakładać rodzinę.
    13.37 ja bym Ci dał. Podziwiam. Kolejny wniosek jest taki, że jeśli są kobiety i to całkiem sporo, mimo niechęci tych doświadczonych, które donosiły wianek do ślubu i nie służyły nikomu za materac to znaczy, że można. Jaskiniowiec
  • gość 2017.03.20 [20:44]
    20;33No wlasnie ze nie mona ,gdy sie ciagle na nikogo nie trafia i ciagle cie nikt niechce i ciagle jestes sama i to jako dziewica, to wtedy szukasz na sile i tracisz dziewictwo a potem zalujesz. no bo ile mozna czekac na utrate dziewictwa, jak masz 24lata i lata uciekaja no ile i zaden cie niechce jako dziewice ,bo nie jest tak ze zawsze dziewice bedzie chcial wartosciowy facet .czasami jest kobieta brzydka dziewica i z kim ma stracic to dziewictwo, hmm?
  • gość 2017.03.20 [20:50]
    Niemal kazdy "rznie"wszystko co na drzewo nie ucieka a potem porzuca jak zabaweczkę w kat wczesniej mamiac obietnicami,zapewnieniami,itd.I takie meskie barachło póżniej oczekuje dziewic równoczesnie sypiajac z nimi czyli rozdziewiczajac.
    To skad one mają się brać?
    Bierzcie 'matoły'muzulmanki,może tam znajdziecie dziewice,jesli w zyciu ma chodzic tylko o te błone a nie jakim jest partnerem w dalszym życiu.
  • gość 2017.03.20 [20:51]
    20;33Jak jest sie brzydkim to chce sie kogos miec i tez stracic dziewictwo i wtedy brzydka kobieta dziewica traci z pierwszym lepszym bo nikt na nia nie zwraca uwagi czy to wartosciowy czy jakis tam menel a wyglad dla was tez jest wazny bo wam lepiej na piekna kobiete staje to sie odp********e.A wianek zaloz sobie to zmadrzejesz.
  • gość 2017.03.20 [21:15]
    Jedzcie wy niektórzy panowie razem z najbardziej zagubionym ministrem (?) do San Escobar i tam filozofujcie.
  • gość 2017.03.20 [21:44]
    gość dziś [20:33]
    Ale właśnie służyły za materac, bo każdy oczekuje, że rozłożą nogi 5 minut po ślubie, bo jakiś zboczony pies, co udaje miłość myśli, że z powodu ślubu może właśnie się wyżywać, bo żona. Powinno się tracić wtedy, kiedy się chce, a nie wtedy, kiedy ludzie wymyślili, że trzeba obowiązkowo i koniec - vide noc poślubna. To żaden argument, bo ślubuje się miłość, a nie wymaganie bycia czyjąś prostytutką.
  • gość 2017.03.20 [21:53]
    Clou tematu to wzorcowy wpis z 17"13 : latał za panną przechodzony piekniś,sikał po nogach,wybrał i po czasie całą winę ,klasycznie,zgania na tę kobietę i jeszcze chce kogos przestrzegać.Przed czym czy kim ? hę? Ty FBI czy inne biuro śledcze,że musiałeś grzebać w zyciorysie ? To z serii " Co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr" a nie ględzi co chwilę,że ona wiedziała czego on oczekiwał.
    Spal zonę na stosie za kłamstwo i daj spokój,bo trzeba byc świnia,zeby o niej i innych,kogo nie zna tylko gdyba oczerniać i nazywać od takich czy śmakich.
  • gość 2017.03.20 [22:47]
    Ooo,jaskiniowiec założył nowy temat o czystości przedmałżeńskiej ? jest wysoko na uczuciowym.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...