Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Dzisiaj to raczej nie ma porządnych kobiet i każda się puszcza za młodu. Najgorzej stoją z tym polki, brytyjki, amerykanki zresztą nie wiem czy w jakimkolwiek kraju uchowały się porządne choć trochę kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne preawiki co nikt ich nie chce , szukaja dziewic , ale nawet dziewica nie zwiaze sie z takimi pajacami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor sie zfrajerowal zeniac sie, w tych czasach ostatni frajer sie zeni, jesli mozna miec seks bez zobowiazan to po co przeplacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mieć dużą rodzinę szwagrów od pizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli one nie widza nic zlego w tym ze co miesiac sie zakochiwaly mowiac ze trzeba korzystac z zycia to tak samo im trzeba mowic ze nie widzimy nic zlego w zyciu bez slubu, chcialy wolnosci seksualnej to sobie teraz maja po co to zmieniac? bo teraz ksiezniczkom sie odmienilo?, zawsze trzeba robic jak one chca tylko ze to nie one wkladaja wiekszy wysilek w zycie i zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie pipek męskich
to szukaj dziewicy i d**y nie zawracaj bo żałosny jestes,tez mialam kilka przygód w młodosci ale od lat jestem wierna partnerowi a on nigdy nawet nie wspomniał o przeszłosci,widocznie nie ma to dla niego znaczenia,zyjemy teraźniejszoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie poscielisz, tak sie wyspisz. Widzialy galy co braly. O czym tu gadac ? Zenisz sie z niedziewica to nie miej pretensji do jej przeszlosci. Zenisz sie z dziewicu to nie miej zalu, ze niedoswiadczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety pragną roochaczy a mężczyźni wolą porządne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:06....jesteś prymitywnym debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządna to taka, która umie zrobić porządnego loda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak te kobiety tak niby sie puszczają i sa be,to z kim ten seks uprawiaja?! Wy super,one dzifffki?! hipokryzja a temat jest beznadziejnym prowo. Odkopany po trzech latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie hipokryzja tylko wymagamy od siebie czego innego. Wy chcecie roochaczy a my porządne kobiety. Dlatego wy czepiacie się prawiczków a my puszczalskich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mow za siebie a nie za wszystkich mężczyzn i wszystkie kobiety. Jesteś tyle samo wart co te kobiety, które szydzą z prawiczków czyli jedno wielkie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli facetka ma seks przygody i mowi ze kofzysta z zycia to ja tez jestem jej kolejna seks przygoda i sie z nia nie ozenie bo wyszedlbym na frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto Ci każe żenić się? Nie chcesz nie musisz, ona znajdzie sobie takiego co będzie ją chcial na żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś każda kobieta się puszcza i każda wymaga doświadczenia i to jak największego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z kim jakoby uprawia seks ta kobieta?z wami,facetami,niech zgadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to przeciez sie nie zenie, bo i po co, jak mnie zacznie denerwowac to poszukam sobie innej, bezproblemowo sie rozstaniemy, tak tylko pisze co byscie sie nie denerwowaly ze mezczyzni nie chca sie z wami zenic skoro sie tak prowadzicie, jedynie co mozecie zaoferowac tobswoje cialo ktore niszczycie i dajecie komu popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z mężczyznami, którzy są ideałami kobiet czyli tymi rozwiązłymi (kobiety nazywają ich maczo czy prawdziwymi mężczyznami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury ktoś wypisuje. Ja nie chciałabym używanego i dlatego umrę jako stara panna. Mnóstwo znanych mi kobiet też takich nie chciało, części z nich się udało i dostały to co chciały, a inne pogodziły się z życiem i brały co było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakoś nigdzie nie słychać by kobiety chciały prawiczków za to ich obrażają a mężczyźni wszem i wobec mówią, że cenią dziewice a puszczalskie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy gdzie się "szlajasz". Ale ja nie znam kobiety, którą pociągałby taki "przechodzony" . Po prostu tacy panowie kojarzą się ze zdradami, chorobami i brakiem zasad. No pomyśl czy chciałbyś mieć ojca, który spał z połową osiedla lub był częstym gościem agencji towarzyskich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wział puchar przechodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś tez pragnąłem dziewicy za żonę i tak tez się stało. Dzisiaj nie miał bym nic przeciwko słodkiej "puszczalskiej" a określenie "puszczalska" jest tu raczej komplementem i ukłonem w stronę jej nieujarzmianej seksualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problemej jest nie to ze spaly z kims lub nie tylko o to, ze kobiety znacznie mniej wnosza do zwiazku, nawet zarobic na siebie nie potrafia a chca by to mezczyzni na wszystko robili, czyli jest cos nie tak, wymagania o lekkim zyciu maja a nie potrafia nawet byc porzadne przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r****cza chcą tylko idiotki!!! skąd wy bierzecie te durne teorie?? no skąd ,ja jak się dowiaduję że to *****cz bo *****cz lubi się pochwalić od razu odreagowywuję i zdradzam go,taka wredna złośliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdego *****cza zdradziłam :-) ,oddana jestem od lat prawikowi ,więc skończcie z tymi durnymi teoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w czym problem?facet żeniac się wie,że ona kogos miała przed nim,ona wie,że on nie i nagle po czasie facetowi odbija? Nagle ta zona jest be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie nasza wina, że szlajasz się wokół pań ze średniowiecznymi standardami, które zakładają, że kobieta jest utrzymanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w czym problem?facet żeniac się wie,że ona kogos miała przed nim,ona wie,że on nie i nagle po czasie facetowi odbija? Nagle ta zona jest be? X Dokładnie, ja tez tego nei rozumiem. Chcecie czekać z seksem do ślubu, to czekajcie. Szukajcie na oazach i portalach religijnych takich żon. Mam wrażenie, że większośc prawiczków, nie czeka z seksem do ślubu z powodu wiary, tylko tak im się zycie ułożyło i sa tak sfrustrowani, że wyżywaja się na kobietach, tak jakby były winne temu, że oni są tak długo prawiczkami. Śmieszni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×