Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
No to po części kobiet wina, że zawsze byłem sam i jestem prawikiem. Same mnie kiedyś upokarzały w szkołach, przez co psychika mi siadła. Mam 25 lat i w życiu nie wziąłbym sobie używanej na związek, no może na relacje, ale do ślubu ? Musiałbym zgłupieć totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Już znamy Twój problem, normalny facet nie wyraża się o drugiej żywej istocie w sposób sugerujący, że jest rzeczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz prawo do takiej jakiej chcesz,kazdy ma takie prawo jak i do każdego uczucia,bo to jest jego swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat i w życiu nie wziąłbym sobie używanej na związek, no może na relacje, ale do ślubu ? X No i w czym problem? Szukaj dziewicy. Przynajmniej połowa z nas była prześladowana w szkole, ale wiesz co robi dorosły człowiek? Jesli przeszłość tak strasznie odbija się na jego psychice, to idzie na terapię, a silniejszy odcina się od przesłości, buduje swoją wartość i idzie przed siebie z podniesioną głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kobietami jest jak z muslimami, zaprasza się ich a później na nich robi i tak samo z kobietami chcą rządzić nieswoimi pieniędzimi, płacę więc wymagam, na niezobowiązujący związek, owszem nie przeszkadza mi to ile facetka miała facetów przede mną ale żeby się żenić to już nie z przechodzoną laską, bo i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A wiesz, że mamy XXI w. i kobiety same na siebie zarabiają w związkach i nie potrzebują gościa, który łaskawie da kieszonkowe na tampony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy takie zarabianie na tampony to jest według ciebie zarabianie na siebie? chyba tylko zarabianie na drobne wydatki bo ciekawe czy za 1500 potraficie same się utrzymać, zjeść, opłacić mieszkanie, samochód itp i jeszcze do tego wydatki typu wakacje, wyjścia do kina itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A kto Ci każe z takimi się umawiać? Znajdź sobie taką, która zarabia 10 tys na miesiąc i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie mówię o zarabianiu na tampony, tylko o tym, że jak facet utrzymuje, to trzeba się płaszczyć i nawet o taką głupotę łaskawcę prosić, taki przykład. Poza tym nadal mówię o zarabianiu w małżeństwie, teraz najczęściej obie strony pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego ze obie pracuja skoro to mezczyzni zarabiaja wiecej od kobiet, a jak jest dziecko to kobiety przestaja pracowac bo dziecko a pozniej drugie i znowu nie pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak bierzesz sobie leniwą babe, to Twój problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol, ani leniwej nie biore ani puszczalskiej, wszystkie kobiety sa takie same jak wyczuja ze moga pasozytowac to beda to robily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dziewicą to będzie tak, że jest dziewicą bo nie ma pociągu seksualnego i skoro nie dała innym to mężowi też będzie oszczędzać. Rozumiem że żaden facet nie chce dziewczyny po 10ciu dresach poznanych na wiejskiej dyskotece ale jeśli dziewczyna była w związkach z normalnymi facetami i im nie wyszło to bym takiej dziewczyny nie skreślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteśmy śmieszni bo nie chcemy puszczalskich kobiet a kobiety chcą roochaczy. Dzięki za zgodzenie się ze mną i napisanie tego samego tylko inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź nie piertol bejbe
kobiety nie chcą roochaczy a jesli tobie przeszkadzają niedziewice czy mało zarabiające to przestań płakać jak skonczony frajer na Kafe i szukaj bogatej dziewicy,nikt cie do niczego nie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź nie piertol bejbe
takie męskie cipki użalające sie i krytykujące kobiety są gorsi od bad boyów i roochaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli kobiety sa takie zardne i niezalezne oraz dobrze zarabiaja to dlaczego maja parcie na slub i dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłem tylko z dziewicami. Nigdy się nie ożeniłem i nie ożenię. Dla mnie wszystkie kobiety nie są nic warte. Jeszcze nie spotkałem takiej, której mógłbym zaufać, z którą chciałbym być, którą bym szanował. Kobiety są chytre, cwane, egoistyczne, mają naturę d****** nie mają zasad ani charakteru. Nie mówię, że faceci są lepsi. Ale co mnie obchodzą faceci, z nimi nie sypiam. Więc dmucham laski i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko frajer sie zeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrazam sobie
bycia z kobieta, ktora miala przygody. taka stawia seks ponad dobre prowadzenie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora o ile tu jeszcze zagląda: wejdź sobie na mój topik Do żonatych: czy macie problem z przeszłością żon. Oczywiście wyzwolone i niestety wyzwoleni nie zostawili na mnie suchej nitki ale sporo było głosów wyrozumiałych. Naturalnie kilka razy ktoś si€ pode mnie podszył. Dam Ci radę: jeżeli Ci to przeszkadza i nie macie dzieci to rozwiedź się bo będzie jeszcze gorzej. Tylko pamiętaj, że jako rozwodnik dziewicy raczej nie znajdziesz chyba szpetną. Jeśli macie dzieci nie mogą one cierpieć tylko dlatego że mama się puszczała. Też kiedyś byłem idealistą na szczęście miałem kolegów, którzy przekonali mnie, że to nie ma sensu bo nie wiadomo na kogo się trafi. Nie wiem czy Ci to pomoże ale są tacy, którzy mają gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uważam, że masz pełne prawo do skoków w bok ale nie z zemsty tylko z ciekawości, żeby spróbować jak to jest z innymi. Laska, która puszcza się przed ślubem, zwłaszcza jeśli decyduje się na prawiczka nie ma prawa wymagać wierności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze kobiety cenia sobie roochaczy a mezczyzni nie chca puszczalskiej na zone stad powiedzenie: maczo i puszczalska. Kwestia tego co nam sie podoba. Jak wczesniej pisalem kobiety chca roochaczy a mezczyzni wola porzadne kobiety. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś daj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacy wy durni jestescie i prostaccy w tych radach (do facetow wpis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że wpiszesz temat jaki podałem poprzednio. Jest tego ze 40 stron a nawet niejaki Łukasz Orbitowski stworzył nawet z tego felieton. Przykład jak można zarobić na cudzym niefarcie. Tacy w£aśnie jesteśmy nowocześni. Już nawet tam nie zaglądam ale z zasady odpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorka ale to Wy kobiety jesteście naiwne wierząc, że jeśli prawiczek wiążę się z nie dziewicą to nie będzie chciał spróbować jak to jest z inną. Znałem sporo takich związków- większość to już historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli kobieta nie jest dziewica nie ma prawa niczego wymagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony jeśli prawik decyduje się na ślub z nie dziewicą to powinien się nad tym zastanowić wcześniej. Przecież podobno żyjemy w wolnym kraju. Ok rozumiem czasami ulegamy emocjom chwili ale nic nas do tego nie zmusza. Czasami lepiej jest zostać samemu. Można też w przypadku wpadki płacić alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judek
Ja po 25 latach małenstwa dowiedziałem sie ze moja żona robiła to wiele razy przez 3 lata z innym fa cetem a mi powiedziała przed slubem ze to był tylko jeden raz Teraz czuje sie oszukany i ciężko mi ztym życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×