Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
No i o to chodzi. Każdy ma prawo wyboru. Jeden nie lubi grubych drugi chudych a inny nie chce mieć żony po kimś. Dlatego przed zawarciem związku małżeńskiego powinno się szczerze porozmawiać tak by nikt później nie miał żalu. Polecam eksperyment i niech Panie się tutaj wypowiedzą. Zapytajcie mężów ilu z nich cieszy się z tego ze ma nie dziewice lub jest mu to obojętne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziewice się bzyka rok lub dwa i następna, na żonę tylko dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet się naprawdę zakocha to myśl że jego ukochana lizała jajka i połykała spermę innemu facetowi nie jest miły. Zresztą to nie chodzi tylko o seks, bo u kobiety wiąże się on też przeważnie z uczuciem ,emocjami, przywiązaniem. Myślę że każdy normalny zakochany facet raczej wolał by mniejszy przebieg u swojej kobiety niż większy. Ideałem była by oczywiście dziewica. Widać to choćby po tym że kobiety z reguły zaniżają ilość swoich partnerów seksualnych, a przecież jeśli nie ma się czego wstydzić, to by tego nie robiły a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mi by było wstyd, że tu udawałem takiego troskliwego, a sam wymagam dewiacji od dziewicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tu nie chodzi o wstyd, tylko właśnie o postrzeganie przez pogardliwego zwyrodnialca, tzn "partnera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judek
Ja popełniłem błąd ze ożeniłem sie nie z dziewicą, teraz tego żałje po co brać kogoś przechodzonego , obmacywanego przez innego faceta lepiej być samym . Mnie oszukała jak już pisałem dowiedziałem sie po 25 latach o tym jak uprawiała sex z innym przez trzy lata teraz już nie czuje do niej nic wielkiego po za tym ze tylko jesteśmy jak na razie razem . Kobiety są łatwe idą szybko do łóżka tak było z moją a jak ją poznałem to byłem pewien ze była na 99 procent dziewica prosty wniosek nie można wierzyć w ich niewinność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do grona. Tez mam żonę z przebiegiem. Chce się rozwieść. Nie taka kobietę chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puchar przechodni jest wartościowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli kobieta bedzie zarabiala wiecej, bedzie spelniala moje zachcianki, w wiekszosci utrzymywala dom, finansowala wakacje, dobry samochod to mi to nie przeszkadza, ze miala wielu partnerow seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co boisz sie słabsza genetycznie? Jak nie chce ci się pracować,masz defekty w wyglądzie i wymagania ze ho ho to trzeba było trzymać dziewictwo,a nie sie puszczać z robolem co się nie umie wysłowić.Za bledy sie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judek chłopie zejdź na ziemię. Jak Ci powiedziała, że bzykała się tylko z jednym to na 99% było ich więcej. Pytanie tylko czy pół bloku czy pół osiedla. Chociaż dla mnie czy 5 czy 50 przypadkowych to nie ma znaczenia. Ja też bym się dawno rozwiódł ale dziecko nie jest niczemu winne, że mama się puszczała, a tata dał sfrajerować bo za długo był sam. Szczerze gdyby nie dziecko to powiedziałbym, że wolę samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze co za debile tu pisza...oceniaja kobiete po kawalku blony. Frustraci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dużą rodzinę szwagrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesny świat dlatego teraz jest tyle rozwodów. Żaden normalny facet nie chce używanej kobiety, a jak już taka ma bo był np idiota to jest nieszczęśliwy ze ktoś bzykały jego żonę i rozwód po dwóch latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie u ciebie bylo tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wy debilki zrozumiecie, że to nie jest kwestia tylko kawałka błony? I już mam dosyć twierdzenia, że jak facet nie radzi sobie z przeszłością kobiety to od razu jest niedojrzały emocjonalnie. Błąd to wy nie jesteście dojrzałe, skoro traktujecie seks tak frywolnie. Niech to wreszcie dojdzie do waszych tictaków, że my (przynajmniej ci normalni) mamy inne podejście do seksu niż wy. Zresztą jak się jedna z drugą same nie szanują to niech potem nie wymagają szacunku od innych. Ja jako nie prawiczek nawet nie wymagałem dziewictwa (a trzeba było) ale dupodajki nie chciałem. Przed ślubem mówiłem o tym swojej. Nie będę powtarzał wszystkiego kolejny raz ale jak jesteście dajkami to miejcie odwagę chociaż się do tego przyznać. Gorzej jeżeli babie odwali w drugą stronę. Finał jest taki, że pewnych doznań muszę szukać poza domem. Gdyby moja była, jak ją poznawałem dziewicą, wtedy zagryzłbym zęby i dałbym radę z tym co mam. A tak niby czego mam sobie odmawiać? Zwłaszcza, że ona nigdy niczego sobie nie odmawiała. Gdybym wiedział o wszystkim od początku powiedziałbym jej wprost, że to nie przejdzie bo w takich okolicznościach nie zagwarantuje wierności. A tak...sama jest w dużej mierze temu winna. I gdyby nie dziecko ten związek byłby już historią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym ją poznał parę lat wcześniej to po usłyszeniu takich rewelacji bym się po prostu rozwiódł bo całe życie unikałem dupodajek właśnie dlatego, że wiedziałem, że sobie z tym nie poradzę. Tak trudno to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż z drugiej strony przyznaję, że z wiekiem coraz więcej spraw zwisa mi i powiewa. Moja luba również ale akurat pojawianie się zobojętnienia w jej kwestii jest tylko o wyłącznie jej zasługą. A może to po prostu kwestia wypalenia się związku i może gdybyśmy byli dla siebie pierwszymi tak szybko by to nie nastąpiło? Nieważne. Przestroga dla innych jak się decydujecie na poważny związek to musicie być pewni, że to ta osoba i tej osoby w 100% i mieć do niej takie zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet szanuje kobietę, to nie chce od niej seksu! Tyle w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nigdy nie uszanuje używanej kobiety. Tak samo jak kobiety nie tolerują zdrady tak samo faceci nie tolerują żony po kimś. Większość moich znajomych twierdzi ze nie wzięliby takich kobiet za żony. Wyjątkiem są mężczyźni z dziećmi bo ich z kolei żadna normalna kobieta nie wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przyznaje byłem idiota. Moglem nie brać używanej. Lepiej już być samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:07 Facet nigdy nie nazwie żywego człowieka używanym, bo od razu wiadomo, jaki ma stosunek do czyichś zasad i sam będzie chciał "używać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:07. niech zgadne... ci sami, co nie chcą po kimś, sami są już po kimś? Dmuchane lalki sobie rznijcie, a nie dziewic sie zachciewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacytuję starą prawdę "skoro nie możemy liczyć na jakoś bierzemy na ilość". Tak sobie myślę, że jeśli dla wielu facetów doświadczonych fakt przeszłości seksualnej tej jedynej jest co najmniej przykry, to co musi przeżywać prawik? Ja gdybym nim był wolałbym zostać sam niż się wiązać z kobietą po kimś a i teraz gdybym mógł cofnąć czas pewnie by tak było. Kobiety tego niestety nie są w stanie zrozumieć. Przedmówca dał tu akuratne porównanie do zdrady. Z męskiego pubktu widzenia powinno być tak, że jeśli kobieta kocha to chce dla faceta jak najlepiej i wybacza. Swoją drogą ciekaw jestem, która z Was tak szczerze wybaczyłaby zdradę? Bo my niby, jeżeli kochamy to mamy wybaczać kłamstwa o ilośc***artnerów w przeszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie wszyscy faceci są zaliczaczami i tacy przeważnie trafiają na zaliczane, podczas gdy c****erwsi z reguły na żony biorą dziewice, nauczeni doświadczeniem. Spotkałem sporo takich sytuacji i o ile facet był prawikiem a jego tzw. żona nie dziewicą, nawet najbardziej tolerancyjnego dopadają demony przeszłości. Albo zwyczajna ciekawość jak to jest z inną. Jeśli kobieta była dziewicą też ją to może dopaść ale te z kolei najbardziej przywiązują się do typów, którzy je rozdziewiczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna wiedziałem, że kobiety są łatwe ale nie miałem pojęcia, że aż tak. I później oburzają się gdy używa się w stosunku do nich określeń jak do przedmiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda stara jak świat głosi, że dziewice są dla prawiczkow, a nie dziewice dla nieprawiczkow, ewentualnie dziura w ścianie, albo ich własne dupsko. Jeśli nieprawiczek chce dziewicy, to szanuje jej czystość do śmierci, bo inaczej miał w d***e jej zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego niektórzy bzykają wszystko co się rusza a wolą zostać w związku z Renią Grabowską i się im nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to pisał wieszcz: Tak własna żonę szanował. Ze inne fatygował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×