Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sesja sponsorowana

Sponsoring--- Ktos z Was sponsorowal?Byl sponsorowany?

Polecane posty

Gość sesja sponsorowana

Czesc wszystkim;) Chcialam poruszyc temat sponsoringu.. Otoz pewien koles mi zaproponowal wyej wymieniony sponsoring..w zamian za spedzanie milo czasu, za seks..odmowilam choc nie twierdze ze ta mysl nie przeszla mi przez glowe..tym bardziej ze facet(25 l) przystojny i kumaty;)No ale.. Byl ktos z Was?Chcialabym wiedziec jak to jest...czzy to czysty sex czy jakies zaangazowanie sie juz pojawia..a moze mozna sie zakochac..Jakie prezenty dostawalyscie lub kupowaliscie? Dodam ze mam 22 lata i jestem na tyle atrakcyjna by kogos miec..ale ze wzgledu na pewien uraz do zwiazkow narazie wole byc sama..znaczy sie bez glebszych emocjonalnych zobowiazan.. Z gory dziekuje za Wasze opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kiedys jeszcze raz...
mam 20 lat i mialam sponsora. było ok. nie było mowy o zaangażowaniu uczuciowym, potem spotkaliśmy się po jakimś czasie jak starzy znajomi... i wtedy on chciał się zaangażować, nie chciał tylko seksu tylko normalnego związku. to nie było dla mnie, nie chciałam się angażować - skończyliśmy więc ten układ. jak masz jakieś pytania pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesja sponsorowana
a ile to trwalo?jakie prezenty dostawalas?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesja sponsorowana
a ile to trwalo?jakie prezenty dostawalas?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some dick
Mnie sponsoruje Literka M i cyfra 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesja sponsorowana
a ile to trwalo?jakie prezenty dostawalas?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some dick
Mnie sponsoruje Literka M i cyfra 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula kaligula
bylam rok..zabieral mnie na kolacje, wycieczki na zakupy;)placil mi rachunki za tel...a sex z nim byl fajny...w roznych miejscach..z uzyciem zabawek;)warunkiem bylo to ze musialam byc tak jakby dostepna 24/h dla niego..po jakims czasie zaczelam sie angazowac i kiedy mu powiedziakam,..on to zakonczyl..ale i tak nie zaluje;)to nie byl tylko seks..to byly rozmowy..o wszystkim..spacery;)tylko sponsorowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula kaligula
dlaczego szmaty?to tez jakis sposob na zycie..a czasami sytuacja do roznych rzeczy sklania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oceniam
każdy robi to co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesja sponsorowana
dlaczego szmaty?zreszta prosze osoby nie bedace w takiej sytuacji o nie wyrazanie obrazliowych opinii.. ula i jak ci przyszlo wrocic do codziennosci po rozstaniu?ktos z twoim znajomych wiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubieludzi
co ty bredzisz ..ja mam problemy finansowe to coo mam isc dupe sprzedac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubieludzi
sesja sponsorowana oj biedulka ..nie ma na kosmetyki to sobie sponsora znalazla ...kurwaaa ...powaznie masz trudna sytuacje zyciowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesja sponsorowana
nie znalazlam..poprostu myslalam o tym kiedy mi ten koles zaproponowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesja sponsorowana
ja tylko up up;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko chcialam up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj Curvo
co chciałas wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poczuwam sie do tego miana
chamstwa tez nie toleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawialem sie kiedys nad
sponsorowaniem, ale jakos nie bylo okazji i czesto malo wolnego czasu, moze ktoregos dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z internetu
no owszem, jest to forma sprzedawania się. ale czyta się Was dziewczyny ciekawie. I DO CIĘŻKIEJ CHOLERY, NIE CIERPIĘ TEJ GOTOWOŚCI TYCH PSEUDO MORALISTÓW NIBY NIEWINNYCH DO OBRZUCANIA INWEKTYWAMI INNYCH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
żeby nie wiem jak próbować tłumaczyć i uzasadniać to niestety jest dupa za pieniądze żadne słowa tego nie faktu nie zmienią ani tego, że raz na zawsze wpisujecie sobie w życiorys - bylam dziwką bez umoralniania takie są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak czytam , że sponsoring jest zły...że ma się miano dziwki...a co może lepiej dawać za darmo na prawo i lewo i potem pisać na kafe topiki-zaszłam w ciąże...nie znam go...nie wiem gdzie mieszka nawet bo fajnie było i zapomniałam zapytać ... ja takich dziewczyn nie potępiam bo mają pieniądze na zabezpieczenie a nie jak inne biegają po mieście z wózkami i gilem pod nosem bo nie stać je na chusteczki nawet...albo spotykają się z niby normalnymi facetami, którzy je zostawiają z brzuchem i też nie mają za co żyć p.s. nie jestem/nie byłam sponsorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka122
kobieto z internetu tak ja też to uwielbiam :/ czasem mam wrażenie że to szpiedzy wydelegowani z Watykanu do umoralniania i nawracania tych ZŁYCH... a jak zapytasz co sądzą o gejszach, to powiedzą, że to taka wzniosła sztuka, bo to przecież wspaniała, egzoyczna Japonia, one były szkolone od dziecka w wielu dziedzinach... w polskim wydaniu gejszy, dziewczyny też się szkolą, tylko nie w sztuce zabawiania mężczyzn a w ybranym kierunku studiów (bo to głównie studentki). no tak ale przecież Polka to od razu dziwka i szmata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
".a co może lepiej dawać za darmo na prawo i lewo" tylko taka alternatywa? albo dupa za kasę albo "na lewo i na prawo za darmo"? Cienki macie wybór, dzieczynki, oj... cienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikazka
lalka122 masz calkowita racje! a tak swoja droga, ja tez dostalam taka propozycje i szczerze zastanawiam sie nad tym chociaz nigdy nie bylam w takiej sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam temat
ponawiam temat tylko bez krytykowania czy to dobre czy złe.... piszcie czy miałyscie/mieliście z tym doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam temat
pawcio89-------> a ile miesiecznie wydawałes na jedna kase.....??? i jaka musiała byc dziewczyna??? i jaki seks??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chupa chuck
Ja też byłam sponsorowana... A potem ten układ seksualno-finansowy zaczął przeradzać się w uczucie, z czasem coraz cieplejesze... I od 2 tygodni jestem szczęśliwą narzeczoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×