Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sesja sponsorowana

Sponsoring--- Ktos z Was sponsorowal?Byl sponsorowany?

Polecane posty

Gość slavic_guard
Gardzę Wami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze z USA i tutaj też potrafimy odróżnić porządną kobietę od puszczalskiej. Granicą jest może trochę bardziej przesunięta ale też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3 sponsorów. Wszyscy żonaci , pełna dyskrecja , dostaje od nich po 700 zl za spotkanie , pracuje a hajs od nich odkładam :) Nikt nic nie wie i sie nie dowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat wierzę że możesz dostawać 2 -4000 za spotkanie, sam tyle potrafię zostawić dziewczynie. Ale nigdy nie spotykam się dłużej niż miesiąc dwa. Facetom babki szybko się nudzą a jak już płace to mogę sobie zmieniać jak chce. Z resztą na początku jest większa adrenalina, później to już jak z przyjaciółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 11223
hej tez chetnie znajde sponsora lub popisze mile sms Monika 25 lat tel 509 6390386

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiga1993
Atrakcyjna blondynka pozna Pana na układ sponsorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a ja w ramach zajęć na studia na Uniwersytecie Warszawskim przygotowuję projekt, w którym chciałabym porozmawiać z dziewczynami mającymi sponsora o ich relacji. Jeśli któraś z Was zgodziłaby się ze mną spotkać na taki wywiad, byłoby mi niezmiernie miło. (Nie jestem dziennikarką i nie szukam sensacji). Napisz do mnie na maila: walewska.monika.anna@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenix XXX

Na jakich stronach internetowych można znaleźć sponsorki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek7587
Dnia 9.11.2008 o 23:25, dontyouknow3 napisał:

oj jak czytam , że sponsoring jest zły...że ma się miano ......a co może lepiej dawać za darmo na prawo i lewo i potem pisać na kafe topiki-zaszłam w ciąże...nie znam go...nie wiem gdzie mieszka nawet bo fajnie było i zapomniałam zapytać ... ja takich dziewczyn nie potępiam bo mają pieniądze na zabezpieczenie a nie jak inne biegają po mieście z wózkami i gilem pod nosem bo nie stać je na chusteczki nawet...albo spotykają się z niby normalnymi facetami, którzy je zostawiają z brzuchem i też nie mają za co żyć p.s. nie jestem/nie byłam sponsorowana

Sponsorowane laski też zostają z brzuchem , więc co to zmienia. Też nie koniecznie gościu będzie nadal chciał t laske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×