Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agus78

SOFA ZE SKORY-praktyczne informacje

Polecane posty

Gość agus78

Witajcie, Zamierzam kupic sofę do salonu- myślę o sofie ze skóry... ale no właśnie ale... mam dylemat- jak to bedzie w użytkowaniu... czy ktos moze podzileic sie informacjami- czy taka skora zdaje egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas stoi skórzany narożnik, wbrew niektórym nieprzychylnym opiniom jest on kanapą IKEA, ale świetnie wygląda, skóra się nie niszczy, wystarczy odkurzyć, przetrzeć wilgotną szmatką, a raz na jakiś czas wypolerować gąbeczką ze specjalną emulsją (zestaw 2 buteleczek IKEA), w pokoju dla porównania mam kanapę tapicerowaną, i wiadomo, przy byle kapnięciu czegokolwiek trzeba szybko czyścić na mokro myślę, że wiele zależy zarówno od samej skóry jak i późniejszego użytkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus78
limonka dziękuje 🌼 4 you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kum kuma kum
ja tez sie zastanawiam, choc to raczej daleka przyszlosc;) podobaja mi sie jasne, kremowe kolorki - to chyba szalenie niepraktyczne nawet w przypadku latwo zmywalnej skory... ktos ma taka jasna skorzana kanape w domu? i na dodatek chcialabym miec psa, ale te pazurki - to raczej nie do pogodzenia z psem w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus78
a ja w tym tyg musze dokonac wyboru. Zastanawiam sie nad skórzana sofą ecru lub tez w kolorze łosoiowym. Mam 2 dylematy czy chce napewno skore? a jesli tak to czy ecru czy lososiowy kolor :( dodam ze meble beda czekoladowy dąb.... Co mi doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus78
poszukuje topik' "bledy urządzania domu" i nie moge znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam, mam taką kanapę i fotele w swoim rodzinnym domu jak również u siebie i sa beznadziejne:( Niewygodne, zjezdza się z nich, zimą zimne, a latem się człowiek do nich przykleja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus78
mhm :( tego wlasnie sie obawialam ze klejąca i zimna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos jeszcze sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem młodą osobą i
zdecydowanie bardziej podoba mi sie ta druga, ta pierwsza ma zbyt staroświecki kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus 78
tez jestem chyba bardziej za ta drugą. Ta 1 na zdjeciu wyszla nie ciekawe w rzeczywistosci wyglaga duuuzo lepiej no i ma inny odcien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jeszcze w jakim stylu masz urządzoną resztę pokoju druga kanapa jest bardziej uniwersalna, a przy tym nowocześniejsza w swojej formie, wg mnie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wbrała
kolor beżowy albo kawa z mlekiem a meble śliczne!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus78
jesli bedzie problem z otworzeniem tej drugiej soofy nalezy skasowac ostatnie procenty do cyferki 702 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam tego typu
komplet wypoczynkowy http://www.zakpol.com.pl/1/index.htm jasno beżowa skóra i debowy stelaż. Mnie lepiej podobają się tego typu kanapy, wydają się zgrabniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja mam tego typu...
taki komplet jaki masz to mozna opisać wieloma słowami(ciężki, przysadzisty), ale na pewno nie jest on zgrabny... sofy agus78 są zdecydowanie ładniejsze zwłaszcza ta zółta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda___panna
witajcie. paco widzialam i bardzo mi sie podoba, podobnie pedro. znacie inne strony z sofami i w ogole meblami???? Mozecie podac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopoppopooooo
pierwszy raz w życiu zobaczyłam meble z rattanu , które wyglądają tak elegancko :-) http://www.rattanprestige.com.pl wypoczynek MOTIVO jadalnia ANDRUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus78
popopppppp=== niesamowite bowiesz ze wlasnie ten wypoczynek motivo- tylko ze z jasnymi obiciami bralismy pod uwage :) tzn bardziej moj mezczyzna, ale jakos tak wyszlo ze poprzestalismy na tych sofach ktore przedstawilam powyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopoppopooooo
ja najprawdopodobniej zdecyduje sie na ten komplet (sofa, fotel, krzesła do jadalni), jeszcze się wacham bo cały komplet kosztuje ok14tyś więc muszę być pewna, że to jest to czego chcę!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepszy byłby jakiś
ostrzejszy kolor?? (zielony, czerwony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus78
tak tak czerwien tez wchodzi w gre, tylko nie wiem czy nie bedzie za ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super byłaby
błyszcząca skóra w kolorze wiśni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×